Focení svatby dne 1.9.2018 Brno za rozumnou cenu

Dobrý večer, hledáme fotografa/fotografku na celodenní focení naší svatby, která se bude konat v sobotu 1.9.2018 v Brně. Předem děkuji za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji, Termín Vaší svatby mám volný. Gratuluji k zasnoubení emoticon Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti emoticon Velice rád se stanu Vaším svatebním fotografem. S pozdravem a hezký den Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, termin mam zatim jeste volny. Pokud Vas zaujalo me portfolio, rad se s Vami domluvim na spolupraci. S pozdravem a pranim hezkeho dne
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Jsem fotograf z Brna, rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do sz. Pokud Vás moje nabídka zaujme, neváhejte mne kontaktovat. S pozdravem Filip Fojtík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a bude mi ctí být součástí Vašeho dne! Mějte se krásně!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a rád Vám nabídnu své služby. Přikládám ukázku své práce. S přáním krásného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer! I já se připojuji k nabídce kolegů s tou svou.:) Více informací naleznete na mé kartě, případně webu a rozhodně se nebojte napsat. Krásný večer, s pozdravem Márty
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Moje portfolio a více informací naleznete na mých stránkách. Pokud Vás má práce zaujme, ozvěte se a domluvíme podrobnosti. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
@hanuh Zdravím, uvedený termín nemám ještě obsazen. Jsem z Brna. Ukázky mé práce včetně ceníku naleznete na www. Případné dotazy ráda zodpovím. S pozdravem Lucie
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, pokud se Vám mé fotografie zalíbí, ráda Vám budu k dispozici. Jsem přímo z Brna :) Veškeré info najdete na mých stránkách (viz níže v příspěvku).
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte na webu na moje práce ;) a pokud se budou líbit, určitě se ozvěte ;)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@hanuh Dobrý den,  moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat.  Přeji pěkný den  Martin Máslo
Odpovědět
Děkujeme všem za nabídky, už máme vybráno:-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?