Menu Forum

Focení svatby 11.6.2016 Karviná a okolí

20. kvě 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
cizovi
2
Registrovala se 28. prosince 2015 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků. Region Karviná.
  • Svatba byla 11. června 2016
fotoportrét
fotoportrét
cizovi
2
Registrovala se 28. prosince 2015 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků. Region Karviná.
  • Svatba byla 11. června 2016
 Dobrý den, doporučí někdo ochotný kreativního fotografa v okolí Karviné?
Focení celého dne cca 10-12 hodin a také cenu?
Děkuji mnohokrát emoticon
28. pro 2015 ve 22:22  •  Svatba byla v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
miroslav_prousek
Studio Navara ǀ svatební film
Miroslav Prousek PRO

Foto a video - Region Jablonec nad Nisou
2

“I v Praze se najde hodně zelených míst, která stojí za zvážení na svatbu. Třeba právě v Hodkovičkách: https://vimeo.com/131745753”
(Před 4 dny)

fotoportrét
fotoportrét
miroslav_prousek
Studio Navara ǀ svatební film
Miroslav Prousek PRO

Foto a video - Region Jablonec nad Nisou
2

“I v Praze se najde hodně zelených míst, která stojí za zvážení na svatbu. Třeba právě v Hodkovičkách: https://vimeo.com/131745753”
(Před 5 dny)

Dobrý den @cizovi ,

doporučil bych Vám fotografa Jiřího Boška (viz bosa.cz) . Je to velmi nápaditý, pečlivý a především energický fotograf, se kterým je velká legrace. Veškeré informace, ceník i ukázky prací najdete na jeho webu. V rámci i základního balíčku je vše v ceně (cca 10 tis. CZK) vč. cestování po celé ČR. Pokud má volný termín, určitě se dohodnete.

Přeji příjemnou svatbu.

Mirek
28. pro 2015 ve 22:57  •  www.studionavara.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mm_foto
Portrétní a svatební fotograf
Martin Mišo PRO

Foto a video - Region Olomouc
3

“Přidány nové fotky...stále jsou volné termíny. Rezervujte co nejdříve. Pomalu se plní.”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
mm_foto
Martin Mišo PRO

3

“Přidány nové fotky...stále jsou volné termíny. Rezervujte co nejdříve. Pomalu se plní.”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

v případě zájmu jsem Vám k dispozici. Mrkněte na můj web a v případě zájmu zašlu cenu atd.

Mějte se...Martin
28. pro 2015 ve 23:44  •  www.mm-foto.org  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

Foto a video - Region Ostrava
7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
Váš termín mám volný. Bližší informace zasílám do zpráv.

S pozdravem

Martin Hnátek | MarLin Photography
29. pro 2015 v 06:32  •  www.marlin-photo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
73
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 566 příspěvků, 12 alb a 14 inzerátů. Má 16 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
73
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 566 příspěvků, 12 alb a 14 inzerátů. Má 16 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
 Vřele doporučuji Michala Krusberského. Byli jsme s ním velmi spokojeni!!! Otázka je, zda má ještě volný termín... Více fotek u mě na profilu ;)
29. pro 2015 v 06:45  •  Svatba byla v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

28

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

28

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

@cizovi Dobrý den,
Váš termín mám volný a do okolí Karviné jezdím fotit pravidelně. Pokud by Vás moje tvorba zaujala, ráda přijedu. Posílám pár fotek na ukázku a cenovou nabídku do zprávy.

Hezký den, Mariana Ryšavá
29. pro 2015 v 09:03  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alexartcz (30 r.)
Fotograf Brno, Ostrava
zatim neuvedeno PRO

Foto a video - Region Brno
7

“Hon na fotografa, aneb, já chci toho nejlepšího! Stál jsem již na obou stranách, lovil jsem a nechávám se neustále lovit. Příběh přímo ze života :svatebčané, které jsem nefotil mi brečeli na ramenou, že litují že nepotkali jiného fotografa, kolik za něj dali a práce k ničemu. Při těchto rozhovorech mi tuhla krev v žilách. Na jedné straně zde máme”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
alexartcz (30 r.)
Fotograf Brno, Ostrava
zatim neuvedeno PRO

Foto a video - Region Brno
7

“Hon na fotografa, aneb, já chci toho nejlepšího! Stál jsem již na obou stranách, lovil jsem a nechávám se neustále lovit. Příběh přímo ze života :svatebčané, které jsem nefotil mi brečeli na ramenou, že litují že nepotkali jiného fotografa, kolik za něj dali a práce k ničemu. Při těchto rozhovorech mi tuhla krev v žilách. Na jedné straně zde máme”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
Já k Vám rád přijedu, pokud se Vám fotky i ceník budou zamlouvat emoticon
Ceník atd. naleznete na stránkách emoticon
Přeji hezký start do nového roku. Alexander
2. led v 15:54  •  www.dvakratano.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
oak_photography
OAK Photography
Olga Alia Krulišová PRO

Foto a video - Region Praha
5
fotoportrét
fotoportrét
oak_photography
OAK Photography
Olga Alia Krulišová PRO

5
 Dobrý den, nabízím Vám své služby. Podívejte se i do galerie na mém webu a v případě zájmu nebo dotazů mne neváhejte kontaktovat.
5. led ve 13:35  •  www.oakphotography.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

@cizovi
Dobrý večer,

jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě.

Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek
5. led ve 21:06  •  Svatba byla v září 2014  •  www.zachytto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

5
 Dobrý večer,

také mám Váš termín volný, kdyby Vás zaujala moje práce ;)

Přeji hezký večer

Vratislav Jenšík
8. led v 19:39  •  www.vratislavjensik.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariansopoliga
Marián Sopoliga Photography
Marián Sopoliga PRO

Foto a video - Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
mariansopoliga
Marián Sopoliga Photography
Marián Sopoliga PRO

Foto a video - Slovensko
 Dobrý den. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na webových stránkách.

Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu.

S přáním hezkého dne

Marián Sopoliga
10. led v 18:12  •  www.mariansopoliga.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tomasdrozd
Tomáš Drozd | Fotograf Ostrava
Tomáš Drozd PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
tomasdrozd
Tomáš Drozd | Fotograf Ostrava
Tomáš Drozd PRO

1
 Dobrý den, pokud jste ještě nevybrali, zatím mám tento termín volný.
11. led ve 14:12  •  www.tomasdrozd.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
naadja
Registrovala se 4. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 14 příspěvků. Region Brno.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
naadja
Registrovala se 4. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 14 příspěvků. Region Brno.
  • Neví, kdy bude svatba
 Zdravím, tento termín jsme měli taky mít svatbu na severní moravě, kterou jsem teď odsunuli. Nicméně mám na tento den více než přes rok rezervovanou skvělou vizážistku a fotografku z Brna. Je to Sonka Skerik, se kterou se znám i osobně. Je výborná, co se týče jednání i vlastního výkonu, všechny nevěsty z ní jsou nadšené. Sama jsem u ní absolvovala kurz líčení, který byl parádní a jde vidět, že je fakt profík. Však koukněte na její profil: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.857707024327287.1073741833.709974572433867&type=3 taky je třeba celodenní reportáž a kdybyste měli zájem, dejte mi vědět do zpráv.
24. led ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
halutka
Registrovala se 26. února 2016 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 6 příspěvků. Má 1 přítele. Region Karviná.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
halutka
Registrovala se 26. února 2016 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 6 příspěvků. Má 1 přítele. Region Karviná.
  • Neví, kdy bude svatba
 AK Grafika & Fotografie Slovenka ale fotí tam aj v okolí Ostravy, Karvinej a tak... berie nejako do 3000 Kč
18. bře v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “vkladaj max. 3 kusy fotografií”
23. bře ve 12:01 • fotoallin
fotoportrét
fotoportrét
danielakowalikova (29 r.)
Registrovala se 22. února 2016 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Praha.
  • Svatba bude 6. května 2017
    Soběšovice, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
danielakowalikova (29 r.)
Registrovala se 22. února 2016 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Praha.
  • Svatba bude 6. května 2017
    Soběšovice, Region Karviná
 @mm_foto Dobrý den, mohla bych poprosit o zaslání ceníku pro focení svatby? (daniela.kowalikova@seznam.cz)
Děkuji.
19. kvě v 09:38  •  Svatba bude v květnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mm_foto
Martin Mišo PRO

3

(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
mm_foto
Martin Mišo PRO

3

(Před 2 lety)

Dobrý den,
bohužel mám termín již obsazený. Děkuji za Váš zájem a přeji ať se svatba vydaří.

Mějte se... Martin
19. kvě v 10:41  •  www.mm-foto.org  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dariafotografka
Fotografka Daria
Efremenko Daria PRO

Foto a video - Region České Budějovice
PRO Shop: 3 inzeráty
fotoportrét
fotoportrét
dariafotografka
Fotografka Daria
Efremenko Daria PRO

Foto a video - Region České Budějovice
PRO Shop: 3 inzeráty
 Dobrý den,
ráda nafotím Vaší svatbu. Termín 11.6 mám ještě volný.
Cena je 9000,- (cestovné zdarma emoticon ) za celý den.
Více na profilu. A máte zprávu emoticon

S pozdravem,
Daria Efremenko
20. kvě v 01:12  •  www.daria-foto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí