coverphoto
profesionál

Svatební fotograf - Patrik Schöber

Fotograf na svatbu
Zlín
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Dobrý den, vybíráte fotografa na vaši svatbu? Pak jsme tu pro vás. Jsme dvojice svatebních fotografů Patrik & Radka. Jsme manželé a tudíž máme vlastní svatbu za sebou, proto víme jaké to je být v kůži ženicha a nevěsty. Je to super! Pracujeme jako tým. Vždycky sebou vozíme spoustu krámů, aby nám náhodou nic nechybělo. Např. 3 foťáky, mraky paměťových karet, minimálně 5 objektivů, blesky, světla a další udělátka. Vypadáme jako vánoční stromeček i v létě. To co děláme - děláme zodpovědně
Zdravím vás, mně i mé ženě Radce bude ctí s vámi spolupracovat. Neváhejte se ozvat. S pozdravem Patrik a Radka Schöberovi - svatební fotografové
+420774068996
Praha, Brno, Zlín
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
O nás

Na společné schůzce se trochu poznáme. Řeknete nám jakou máte představu a my přidáme naše postřehy. Pokud se vám budeme líbit, hodíme to na papír a zůstaneme v kontaktu až do svatby.

Nafotíme vaši svatbu od příprav po večerní zábavu. Minimální čas focení je 3 hodiny, ale zůstaneme s vámi klidně až do aleluja.

Radka vám pomůže s tím co bude třeba, bude mně asistovat nebo sama fotit. Jsme vaši nenápadní společníci. Fakt nás to baví a bude to bavit i vás.

Kromě samotného focení dosta...

Ukázky naší práce
  • +57

Erika & Martin

(58 fotek)

Eliška & Michal

(30 fotek)

Volné termíny
- 30. května
- 20. června
- 11. července
- 1., 15., 22., 29. srpna

Nové koláže

(3 fotky)

Veronika & Béďa

(29 fotek)
Svatební album