Česko-anglická svatba. Co vše je k tomu potřeba?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěstinky, jsem moooc ráda, že jsem našla takovéhle super místo na pokec a moc doufám, že mi budete moct poradit...příští rok si beru angličana, u nás na Moravě. Zjišťovali jsme si už, co je k tomu všechno potřeba, ale já mám takový pocit, že je tam něco, co nám neřekli a že pak budeme muset lítat na poslední chvíli.. Takže bych moc ocenila, kdybyste mi mohly poradit a říct všechno, co o tomhle tématu víte nebo jste slyšely..Předem moc děkuji :-)
Odpovědět
no plus to blby papirovani, kolik vas stal prekladatel? no urco museji vedet o co jde, prave agentura co dela neoficialni obrady tak maji obrady dvojjazycne, ale stoji 13 000 coz je docela sila
Odpovědět
Profilova fotka
Cuttysark a Cutce: holky moc vam gratuluju k svatbe!!! Mate nadherne fotecky!!! :-) :-N Preji hodne stesti do budoucna!! :-) sanmonbibi: my taky musime mit prekladatele, pry se da sehnat do tisicovky na ten obrad. Taky si teda neumim poradne predstavit jak ten obrad probiha, holky poradte, prekladali vam slovo po slove, nebo po vetach?
Odpovědět
nam prekladala po odstavcich, aby nestratili myslenku, ale urcite to zalezi i na domluve oddavajiciho s tlumocnikem. Jinak na oficialni obrad potrebujete soudne uznanyho tlumocnika a proto je to asi drazsi, normalni preklad by se mozna dal sehnat levneji.
Odpovědět
blluejay diky ;-) baby my sme si nasli 2 ciarky na teh.teste tak sme z toho vyjaveni x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
cuttysark...no gratulace velikaaaaa
Odpovědět
sanmon diky, este nic neni potvrdene, tak cakame na 9.10...
Odpovědět
tehu test nelze a i to citis ze jsi tehotna, citis se tak nejak jinak no. ja kdyz si delala tehutest tak jsem vedela ze jsem jen jsem to chtela potvrdit haha...tak moc stestiiii
Odpovědět
Profilova fotka
Cuttysark: Ty brdo to je paradni nacasovani!! Moc gratuluju!! Ja vim ze to sice nemas uplne potvrzeny ale ja bych si i tak davala dorty dvojmo :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ja holky taky gratuluju, jinak sem vcera priteli nadhodila ze bychom mohli navstivit nejaky ten svatebni veletrh a nastesti tuto nedeli je neco u Oxfordu tak tam valime..no sem zvedava nikdy sem na nicem takovym nebyla.... no a kdyz se nam tam zalibi prstynky tak mozna koupime.. jupiii
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem zrovna dneska cestou z prace zmercila plakat s reklamou na svatebni veletrh tady v Exeteru je to o vikendu za 14 dni tak doufam ze se tam podivame. Taky jsem jeste na zadnym svatebnim veletrhu nebyla, uz se tesim :-)
Odpovědět
bluejay ty si v exeteru?Manzel je z Cornwallu, to neni daleko :-)
Odpovědět
Článek se načítá
baby diky za gratulacie, snazim sa teraz jest superzdravo a casto male porcie aby maly nehladoval :-D a asi si kupim este 2 testy, bo do 9.10. to nevydrzim 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
cuttysark: clovece ty se ovladas, jak byt tebou tam mam dorty nacpany i v kabelce a kdyby se nekdo divil tak prece jis za dva! :-) ;-) My bydlime v Torquay to je 20min od Exeteru, jinak muj snoubenec je taky cornish! :-N Odkud z Cornwallu je tvuj manzel?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevestinky tak mame konecne termin nakonec to je 3.7.2010 uz sem si zamluvila satky.. mame zamluveny hotylek kde se bude konat hostina... zitra valim na matriku a vse se uz rysuje... aji oznamenicko sme si vybrali... pritel dneska odletel zpet do Uk takze sem v cr sama... jeee a uz jen relax... to nejdulezitejsi mame za sebou
Odpovědět
Profilova fotka
luciebx: tak to je super, gratuluju! My jsme byly v Cechach pred 3 tydny a taky uz mame skoro vse zamluvene, misto pro obrad i hostinu. Domluvene prstynky od sestrenice. Proste parada, je to fajn pocit, mit to uz zajistene ;-) cuttysark, cutce: holky, kde jste? Jeste jste nam nepopsali jak probihala svatba, jak se anglicani bavili a tak?
Odpovědět
Profilova fotka
no ja mam zitra volat fotografovi a tak ho hned zamluvim... psal ze je volnej takze je to ok... na urade podle moji mamky jsou tam jen pondeli a streda.. no tak uvidime.. kdyztak tam skocim v pondeli prstynky nechame bud v anglii se koukneme nebo az na velikonoce jak budeme opet tu... to sme nejak poradne nestihli.. no ale je to fajn mit zamluvene misto na hostinu a saty... takze uz se trosku uklidnuji ze se to nejak dava vse dokupy
Odpovědět
Profilova fotka
jee to jsem prehlidla, ty uz mas zamluvene i saty!!Ty brdo tak to jsi se do toho oprela :-) :-D to ja si zatim uzivam chozeni po salonech a zkouseni :-) Mas fotky tvych satu? S prstynkama mam uzasne stesti, protoze sestrenice pracuje u Rydla, ten ma uzasny prystynky no a sestrenka trvala na tom ze to bude jeji svatebni dar :-N je to zlaticko :-N A jake jste vybrali fotografa? Jinak myslim ze vsude v cechach jsou uredni dny pondeli a streda, to plati i pro matriku, pokud vim. A kde budete mit obrad? Na urade, nebo na zamku, nebo nekde jinde? My na zamku Melnik :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo satky sem si zamilovala na netu a uuuuplnou nahodou je meli v jednom ze salonu kde sem se byla podivat.. nakonec tam delali i prstynky ale meli na zkousku jen par proto pritel nechtel objednavat nic bez zkouseni vis jak.. nevidis nesahnes si pry na to pockame... no a oznamenicka tam meli taky tak sme to hned udelali.. .do 3 tydnu jim poslu co presne na ne chceme napsat jelikoz nam budou delat pulku cesky a pulku anglicky... takze nadhera... no urad budeme mit na radnici v novem meste na morave.. .teda aspon to tak planuju uvidim jak to tam domluvim zejo... hostinu v hotelu hotel hornik.. maji teda hrozny stranky ale ve skutecnosti je to tam uzasny... pani byla hrozne hodna rika ze kdyz je u nich svatba nikoho dalsiho v hotelu nenechava ubytovat takze cely vikend cely hotel bude jen nas.. coz je fakt super... je tam velky rybnik Sykovec a maji tam udelanou plaz takze se bude moct i koupat.. no a kdo z anglicanu bude chtit od pondeli do stredy budeme v praze aspon se tam podivaji.. je to zrovna ten statni svatek u nas takze to snad bude ok.. ale student agency podle me jezdi i na stedry den hihi
Odpovědět
Profilova fotka
Jee ty brdo ty jsi tech satu ale vyzkousela, vsechny ti strasne moc slusi!!! :-N :-) Ty tvoje vyvoleny jsou fakt krasny! Co je to za znacku, videla jsem podobne od S. Patrick. Tak ty uz to mas uplne na haku :-D My budeme mit hostinu v Marine Nelahozeves, je to taky krasny prostredi, u reky, budeme mit zamluveny i cely ubytko aby nikdo neodjizdel pod vlivem ;-) no plaz tam teda neni, to mate lepsi :-) nasi anglicani prijedou na cely tyden a budou ubytovani v Praze, jsme jen 20min o Prahy tak je to pri ruce.
Odpovědět
Profilova fotka
No sme si rikali ze at anglicani dojedou v patek.. tam totiz u nas fakt neni vubec co delat.. jak je to odriznuty od civilizase.. fakt v lese.... soukromi... a v pondeli by sme jeli vsichni do prahy jako na par denni vylet... tam z anglicanu vubec nikdo nebyl a zatim vsichni souhlasi...
Odpovědět
Profilova fotka
tak to mate taky dobre vymysleny, a jak prevezete anglicany z letiste? Student agency? Prijedete je vyzvednout?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky... no s tim odvozem vubec netusim ... bud vsichni poleti na prahu a odtam se studen agency do brna a odtam asi nejaky minibus nebo opet vlakem k nam ale to bude asi hrozny.... nebo poleti vsichni na brno a odtam zase asi minibus nebo ja fakt jeste netusim... dneska sme zamluvili fotaka a kameramana.. ted jdu shanet dj kdo ma jeste volno...
Odpovědět
Profilova fotka
jejda tak ja tu furt resim toho dj na tu nasi svatbu.. ach jo... ja fakt nevim koho driv... ja vim ze sem se uz ptala... ale nejak to tu nemuz najit.. koho ze jste meli vy? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak tak koukam ze jste tu meli prevazne dj z prahy no pochubuju ze se nekomu bude chtit valit az do Noveho Meste na Morave... tak asi budu muset najit nekoho z okoli tu...
Odpovědět
Profilova fotka
lucie: tak s tim ti neporadim, ale myslela jsem ze ten Dj Kuba jezdi vsude.. Jinak s tim prevozem z letiste to budete mit teda trochu narocny. Asi nejlip kdyby leteli do Brna, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
no asi to brno bude nej... no vsak uvidime... no asi se toho dj kuby taky optam... jako je fakt ze jezdi se po cele cr v dnesni dobe...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holciny, tak koukam ze sme tu nikdo nic uz dlouho nenapsal... tak my uz zaciname poradne planovat a vcera sme udelali rozpocet a zatim docela ok... az na to ze ta libra furt v cr klesa takze za rok z toho co sme rozpocitali ted bude asi polovina grrrr:-((( jinak se chci zeptat nevite nekdo o nejakem dodavateli kdo udela balonkovou vyzdobu ale s heliem... ne jen vzduchem... aby byla nejaka svanda.. hihi...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, jj nejak nam to tu vymrelo..pokud vim tak je hodne internet obchodu kde prodavaji balonky a i heliove bomby ;-) Jinak se taky hrozime nad tim jak jde libra dolu, ach jo. Kdyz jsem prvne prijela do UK tak to bylo 43kc za libru a ted je to 27! Je to mazec! :-.
Odpovědět
Profilova fotka
no je to fakt hruuuza... nevim zda premenit libry radsi uz ted ci cekat ale lepsi to fakt uz nebude..... no na ty balonky mrknu... hodim to do vyhledavace...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?