Česko-anglická svatba. Co vše je k tomu potřeba?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěstinky, jsem moooc ráda, že jsem našla takovéhle super místo na pokec a moc doufám, že mi budete moct poradit...příští rok si beru angličana, u nás na Moravě. Zjišťovali jsme si už, co je k tomu všechno potřeba, ale já mám takový pocit, že je tam něco, co nám neřekli a že pak budeme muset lítat na poslední chvíli.. Takže bych moc ocenila, kdybyste mi mohly poradit a říct všechno, co o tomhle tématu víte nebo jste slyšely..Předem moc děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja vim, ale ostatni firmy si tu pro job poctive plati reklamu..zas na druhou stranu kdyz to nabizi zadarmo tak je to asi ok ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to asi jo.. ale ja bych do toho asi nesla... pritel takoveto veci nema vubec rad... hehe.. takze u nas kseftik nebude... jinak sem dneska emailovala na 3 ruzne lokality ohledne ceny jak to maji kdyz se u nich porada svatba a tak ruzne za ubytko.. no tak uvidime kdy odpovi.. ale jak znam cechy to dostanu tak za tyden hihi.. .a to mi daji beztak tel cislo at si zavolam hehe
Odpovědět
Profilova fotka
tak snad ti daji vedet brzy, ja byla prekvapena obvykle mi odpovedeli do 24 hodin ;-) Jsem tak rada, ze jsme nasli takovy paradni misto na hostinu i s hezkym ubytkem, hrozne se mi libi ta pradstava, ze budeme mit vsichni relax pohodovy den, deti se budou houpat na houpackach, lidi muzou bud posedavat venku ci vevnitr,jedna cela stena salu se otevira primo ven takze zadny pochodovani po schodech pres pul budovy nez se clovek dostane ven, takhle je to vsechno propojene, takze at budeme venku ci uvnitr porad budou vsichni spolu.. :-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no presne tak to chceme i my.. proste zadny producirovani po cele lokalite ale aby bylo vse pekne u sebe... mam dve lokality u velkych rybniku takze se muzou lidicky i jit vykoupat... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucie: tak to je super, ta nase restaurace je u reky u Vltavy, predpokladam, ze kdyz by nekdo chtel, tak do vody muze tez skocit ;-) vzdyt v cechach je v lete teplo, ne jako tady v anglii ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
no presne tak.. proto je taky duvod proc je svatba v cr a ne anglii a hlavne rozdil tech cen zejo...
Odpovědět
Profilova fotka
jasanka, doma je krasny pocasi a clovek tam neutrati v prumeru 20tisic liber za svatbu! To by me porazilo :-o a hlavne doma je doma, je tam cela rodina, a podle tradice to prece ma byt tam odkud je nevesta :-N
Odpovědět
Profilova fotka
presne tak... kdyz si vezmu ze z anglie dojede tak cirka 20 lidi ale od me strany tak 50 no nevim kdo by si mohl dovolit letet do anglie a jeste si platit ubytko...
Odpovědět
Profilova fotka
jezis to by byste se nedoplatili! Nam teda prileti jen 9 anglicanu a zbytek asi 20-25 hostu budou domaci takze i nas to vyjde mnooohem levneji doma..A taky jsem rada, ze snoubencova rodina pozna Cechy a Prahu, vsichni se hrozne tesi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no praveze moje rodina v cr je hrozne velka ale doufam jak to vzdycky je ze ne vsichni dojdou tak snad to stahnu na 40 coz by bylo super... jeste se chci optat nevestinky co to uz mate za sebou kteryze ty DJ jste meli? maji svoje osvetleni a zvuk a tak podobne? nemate nekde na ty kluky kontakt a tak podobne... .nebo web ... dikec moc
Odpovědět
luci: byl do DJ Kuba, kdyz ho zadas do seznamu tak ti vyjede jeho www. nebo jestli chces poslu ti jeho email. mel svoje osvetleni, ozvuceni, ktery udela i venku pokud mate dvur nebo neco- za priplatek, na prani slide show a karaoke. A zahraje presne na cem se domluvite, takovej prijemnej kluk.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky! Tak cutce uz to ma za sebou a cuttysark to ceka zitra!! :-N Hodne stesti cutty at vam vse vyjde na jednicku!! :-) ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky holky tak sem zpet z nasi dovci... ted za 3 tydny letim k nasim a jdeme okouknout lokace a neco poradne zamluvit a domluvit termin nasi svatby... pritel si nedavno koupil letenky s ryanairem.. .a jelikoz musi byt uz ve stredu zpet tak moc casu v cr nepobude... letenku ma na nedeli zpet streda jelikoz zbytek tydne dela a najednou ryanair zmenil dny kdy uz nelita a zrovna to je v tom kdy mel pritel letet.. tak sem tak nazlobena ze to neni mozny.. jak my to teda nakonec udelame to netusim.... no a jak svatba holiny.. taky moc gratuluju...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak ja to uz mam za sebou. Byl to prenadherny den, nemohla jsem si ho ani predstavit lepe, naprosto dokonaly :-)
Odpovědět
cauky baby, dakujem, cutce gratulujem velmi!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky prominte ze zase otravuju ale ted s pritelem premyslime nad tim dj ci neco co by ozivilo tu nasi svatbu ... muzete mi rici jak a co jste meli vy? a hlavne pokud jste meli dj mel taky osvetleni... a tak podobne..dikec..
Odpovědět
my sme mali lanterns a bolo to nadherne!
Odpovědět
cutce & cuttysark moc gratuluju preju moc stesti a lasky do manzelstvi!! luci: osvetleni si dovezl, bylo to nejaky do cervena reflektory na vysokych sloupkach, jinak na oziveni, mi meli na welcome drink 53% merunkovicu a segra s manzelem roznaseli v nasich nahackych krojich, u toho se pobavili vsichni :-D pak behem zabavi jsem pustili celidh- skotsky tance, na parkete byli vsichni, a dj mel pripravenou slideshow, ale ta se nekonala pac sme mu zapomeli dat fotky :-N no ne vsichni byli tanecnici , meli sme hromadu blbosti, candy floss maker- hlavne dospeli se pekne preplacali, a pak sme meli polaroid a misto klasickych knih, jsme meli takovy to album s folii, takze se vsichni fotili a psali vzkazy, kluci pak uz pozdeji rozjeli venku pokr a hromada lidi se jen tak prochazela po zahrade.... takova spis pohodka
Odpovědět
Profilova fotka
bouncing_czech a jakyho ze toho dj jste meli vy?
Odpovědět
DJ Kuba, kdyz zadas do seznamu vyjede ti jeho www ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo ted sem si to nasla.. taky pekny... cece tak ja nevim koho teda.. hihi :-) :-) kdyby existovaly jedny saty jeden uces jedna kytka jedny botky a jeden dj bylo by to jednoduzsi, s takovymhle vyberem tu budem do vanoc hihi jinak diky moc.. jo a krasny fotecky mate..
Odpovědět
luci: diky :-) ja se satama nemela problem , prvni wedding show, a nebylo co resit, a kytky co sem si objednala, kdyz prisly vubec se mi nelibily tak kvetinarka nakonec vazala z ruzi co sem si objednala na dort a taky to bylo moc pekny :-D jo uces , nakonec sem nechtela nic slozityho a ve svatebni den sem byla za 20 minut od kadernice, bridesmaids tam byly dyl... moc vybirame a travime casu nad vyberem toho nejlepsiho, ale neboj nakonec to bude perfektni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ja si taky myslim ze to bude dobry... saty ty si spise budu vybirat v cr tak uvidime.. kdyz nevyberu mam ty jedny uz vybrane v uk....ale jeste nevyzkousene... jen sem je videla v casaku a pak na netu... jinak naliceni a vlasky uz mam prectavu co chci...
Odpovědět
Profilova fotka
luciebx: ja mela DJ - webovka je - chciparty a cz a byl skvelej, mel nejaky svetla ale moc si nepamatuju, bylo tam jedno velky do modra :-D
Odpovědět
Ahoj Cutce, muzu se zeptat jestli ten tvuj DJ mluvil i anglicky? Vetsina nasich hostu bude z Anglie a potrebovala bych nekoho kdo umi trochu i pobavit :-) Muzu se zeptat kolik hodin hral a nakolik Vas to vyslo?
Odpovědět
Profilova fotka
tak on umi anglicky, ale nemluvil, ale ono to bylo celkem jedno, hral vsechno mozny a myslim, ze pokud mu reknes aby mluvil oboujazycne a rekla mu co aby hral, tak naprosto v pohode byl tam 12 hodin za 9 tisic
Odpovědět
skvele, diky za info. Mnela si taky kapelu? Alebo jenom DJ?
Odpovědět
Profilova fotka
ja mela jen DJ, zacinal, kdyz jsme obedvali kolem 15:00 a odchazel kolem 3 nebo 4 rano, uz si to moc nepamatuju :-N
Odpovědět
holky tak se trapim, nevim ja vykoumat ten dvojjazycnej obrad...nejsme verici tak cirkevni nepropada v uvahu. prekladatel klasickeho 8 minutoveho obradu je mi proti srsti, prijde mi to strohe a trosku takove zastarale mno. a uz mi jen asi zbyva fake ceremony, takze bez papiru neooficialne atd, ale to ze si chci hned vyridit pas bude problem, pac na matrice v brne jsou desne pomaly...ach jo. poradte jak pak jste to delali vy?
Odpovědět
sanmon my sme mali ofiko prekladatelku na obrad a potom aj na zaciatok hostiny - speeches- a obrad nebol ani nevhodny ani kratky a hlavne anglani ocenili ze bolo vsetko prelozene! ze tam nestali jak trubky a nevedeli oc kraci, chapes. Bolo to super, vobec by som sa toho nebala.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?