Česko-anglická svatba. Co vše je k tomu potřeba?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěstinky, jsem moooc ráda, že jsem našla takovéhle super místo na pokec a moc doufám, že mi budete moct poradit...příští rok si beru angličana, u nás na Moravě. Zjišťovali jsme si už, co je k tomu všechno potřeba, ale já mám takový pocit, že je tam něco, co nám neřekli a že pak budeme muset lítat na poslední chvíli.. Takže bych moc ocenila, kdybyste mi mohly poradit a říct všechno, co o tomhle tématu víte nebo jste slyšely..Předem moc děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to se mej a krasne si to uzijte.... papa
Odpovědět
cutce tak super si uzite, hadam budete mat pekne pocasko tak papa ;-)
Odpovědět
no ja vam dam vediet za dva tyzdne, aka bola ta nasa uzasna kapela ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo napis.. my se asi taky rozhodneme pro dj.. i kdyz prevanze tam budou cesi ale hlavne mladi takze se vsadim i ten dj nejakej bude mit dechuvku ci tak neco... nebo si to vypalim na cd a dam mu to hihi
Odpovědět
Profilova fotka
dekuju moc
Odpovědět
Profilova fotka
Cutce!! Tak hodne stesticka tfuj tfuj tfuj, at mate pohadkovy den!!! :-)
Odpovědět
tyjo za tyzden to ma cutce.......ja to mam za dva tyzdne, to to leti, to je strasne =-) =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty brdo holky, to to leti! Jste uz nervozni? Ja jsem strasny nervak, bude to se mnou hruza pred svatbou.. :-D
Odpovědět
ja nie som este nervozna.....zajtra idem na skusku vlaskov, mozno ma to prepadne tam :-D inak uz sa mi stalo raz, ze mi to tak zrazu doslo, zostala som jak retard, skutocnost, ze sa vydavam, mi strelila facku :-D neviem to opisat, ale ked som videla prvy krat moje svadobne saty (dala som si ich sit na mieru), tak mi to doslo a za cely cas, co som si ich skusala, som moc toho nenamluvila, som nevedela ani jak sa volam :-D ale inak nervozna nie som, vsetko mame vybavene vyriesene, takze ok.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no ja sem taky nervak ale spis jako ze se na vseschno tesim a tak ruzne... ale ja mam na svatbu jeste rok.. takze ta nervozita teprve dojde...
Odpovědět
nj ty mas este furu casu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo to mam..... ale je to tezky kdyz domu mezitim dojedu tak 3x a za tu dobu vse naplanovat.. takze musime zacit co nejdriv...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lucie: presne tak sice mama hafo casu na planovani ale nakonec budeme muset vtesnat vsechno to fyzicky vybavovani do 3 x tydenni dovoleny!! Ach jo, jen doufam, ze se za tu dobu neco nestane co by to prekazilo, ja jsem takovy straspytel :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no ja mam naplanovany ze v pondeli 5tyho rijna objedeme asi 4-5 lokaci s pritelem optame se na ceny a jidelnicek a tak podobne.. daji nam ceny mrkneme na pokoje pro hosty na sal... a podle toho se doma rozhodneme a dame datum svatby pritel hned 6teho odlita takze zbytek pujdu vybavovat ja.../ no takze snad neco nezmercim haha
Odpovědět
no baby my sme zarezervovali termin na matrike, zamok, fotograf a ostatne veci sme nechali plynut a vyplynut.......
Odpovědět
Profilova fotka
no prave aspon at mame neco zamluvene kamoska fotografka jen ceka kdy ji oznamim termin at si nas napise...
Odpovědět
no tak to mas super ;-) my sme Lukase Potucka len tak tak vystihli 9 mesiacov dopredu :-S
Odpovědět
Profilova fotka
no vis co jako ja nepotrebuju nikoho extra znameho ci tak .. kamaradka rozjela firmu s manzelem a foti uz par let a je mistni takze proc ne....
Odpovědět
no to je jasne......my sme dost narocni co sa tyka fotek, video vobec nebudeme mat tak na tom sme usetrili a investovali sme to do kvalitneho fotografa. Ale netvrdim, ze tvoj znamy, lacnejsi clovek nevie fotit alebo co, ale kedze my nemame nikoho kto by pekne fotil, vsadili sme na znamu kvalitku :-p overenu, lebo kamoska ho mala tiez a bola z neho unesena :-N
Odpovědět
Profilova fotka
cutce: tak preji hodne stesti, at to vsechno vyjde! Urcite budes mit nahderny den. jenom z vlastni zkusenosti - den opravdu leti jako voda, jeste rychleji nez si myslis, tak si vychutnej kazdou sekundu ;-) Jinak fotogrfa jsme meli take super prodika, jenom muzu doporucit. Stravil s nami cely den, trpelivy, napadity - oni ty profici vedi co a jak... Ale i amater muze mit krasne fotky, jenom ja osobne bych do toho asi nesla (take, ze potrebnuji vyretusovat a tak).. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam tedy uz zamluvenou fotografku skoro dva mesice, budeme mit Zuzku Scharf :-) Ridim se tim, ze jedine co ti po tom dni zustane jsou samozrejme vzpominky, prstynky a fotky :-N Tak chci at fotky stoji za to, aby jsem se na ne cely zivot rada divala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bluejay: jak vidim tady z albicek Zuzka ma uzasne fotky.... Urcite budes taky spokojena. :-) A naprosto s tebou souhlaism, jedine, co zbyte jsou vzpominky, prstynky a fotky, tak at jsou kvalitni a stoji za to. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nekdo jste tu psal, ze jste meli vybrane pisnicky na hostinu aby vyhovovali cechum i anglicanum (myslim ze to byl sabisek) Vite jak driv cesky zpevaci prevzali anglicke pisne a zpivali je v cestine, i ted me nekdy prekvapi ze nejaka pisnicka neni ceska! Delal to hodne Neckar..Chci se zeptat jestli nahodou nemate list pisnicek ktery jsou puvodne anglicky ale nazpivany v cestine. Myslim se ze bych tim zabila dve mouchy jednou ranou, cesi by meli sve pisnicky a anglicani by trsali na zname melodie a kazdy by byl spokojeny :-D :-D Napadaji vas nektere? :-N Treba jako Vaclav Neckar Carodej Dobrodej je puvodne Jenniffer od Dominos a tak..
Odpovědět
co taka czakova, ta ma dost prebratych songov, co country songy, tie su skoro vsetky prebrate ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
blue: takovych pisnickem je strasne moc. ja ti pred pristi tyden zapremyslim a poslu seznam... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sabisek: jee to bys byla strasne hodna!! :-D :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja mam jeste tyden volna, tak se nejak zamestnam... urcite to s pritelem nejak projjdeme a dam vedet ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
teda tahle pani si neda pokoj.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D no to vis job je job.. .hi hi...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?