Česko-anglická svatba. Co vše je k tomu potřeba?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěstinky, jsem moooc ráda, že jsem našla takovéhle super místo na pokec a moc doufám, že mi budete moct poradit...příští rok si beru angličana, u nás na Moravě. Zjišťovali jsme si už, co je k tomu všechno potřeba, ale já mám takový pocit, že je tam něco, co nám neřekli a že pak budeme muset lítat na poslední chvíli.. Takže bych moc ocenila, kdybyste mi mohly poradit a říct všechno, co o tomhle tématu víte nebo jste slyšely..Předem moc děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mrkni na to, ale kup tu heliovou bombu v cechach at to netahnete z UK ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj to bych koupila v cr ... jako litat s limitem 15 kg a tahat bombu no nevim nevim :-D
Odpovědět
heliova bomba do letadla????? no chci vas videt na check-inu :-) s tim se opravdu neleta
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D no prave proto... mozna bych mela dozivotni zakaz na palubu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@luciebx: to mozna jo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
super moc dekuji... budu muset neco vymyslet...
Odpovědět
Profilova fotka
budete mit letajici prani? Flying chinese lanterns? Me se desne libi ;-) Jo a holky chtela bych ohnivou show, neznate nejakou firmu kolem prahy?
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo letajici pranicko uz mam doma.. jen 5 ks... .mam to od jedne tu z beremese mela na prodej 10 ks tak sem si 5 vzala... super cena... jinak ohnivou show nevim.. my mame hostinu uprostred lesa takze budu rada kdyz me projdou ty letajici pranicka.. .hi hi :-N
Odpovědět
bluejay:nam delali show mladeznici z krouzku od domova deti a mladeze...Ohniva & Laserova show- Fortitudo Et Ignis, Moravska Trebova ....kdyz to das do vyhledavace tak se ti ukaze jejich webovka...maji tam odkazy na jine krouzky po cele ceske republice- jsou super a levnejsi jak nejake firmy co se tim zamestnavaji
Odpovědět
Profilova fotka
tak to muselo byt fakt super... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, chci se zeptat, =-) jak je to s pasem po svatbe?Muzu jet po svatbe zase zpet do Anglie na pas se svobodnym jmenem? Kde jste si vyrizovali pas? Ja to chci udelat jeste v CR..A taky co se tyce oddaciho listu, jak dlouho trva vystaveni a musime ho mit prelozeny do anglictiny?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky holky jsem tu nova.. teprve dneska jsem se tady zaregistrovala a to kvuli tome ze pristi rok v cervenci mam svatbu a ziju v irsku a nemam ani ranu co a jak delat.. uz mame objednany hotel s ubytovanim na Ostravici ale to je asi tak vse :-( nemam ani ranu jak a co udelat.. no bude to zajimavy.. takhle na dalku vse resit... Chtela jsem se zeptat co myslite o zive hudbe na svatbe kde bude vic nez polovina cizincu.. asi spatna idea, ze???
Odpovědět
Profilova fotka
bluejay: Ja si vyrizuju pas v Anglii. jj muzes jet nazpet do Anglie. Pas ti plati 3 mesice po svatbe, pak ho musis vymenit. Muzes na ceskou ambasadu v Londyne, stoji £45 liber, ale musis si domluvit schuzku, coz trva nejakych 2 mesice, zalezi kolik maji lidi a pak cekas asi 2 mesice na novy pas. Tak abys s tim pocitala. Jinak ja oddaci list dostala hned v pondeli po svatbe, zalezi na matrice a jak se s nima domluvis, a pak musis do Prahy kde ti apostiluji oddaci list. Nemuzi byt prelozeny do anlgictiny. adiurban: ja jsem to resila s DJ, ktery zahraje cokoliv a nema pauzy 15 minut. Zazila jsem zivou hudbu a vubec se mi to nelibi, (Zalezi koho si vyberes), ale zahraji 4 pisnicky a maji 15 minut pauzu a nektery ti ani nic mezitim nepusti a pak, kdyby zpivali anglicky, tak bych rekla, ze by to spiz byla ostuda :-N . Ale to je jen muju nazor.
Odpovědět
Profilova fotka
Adi, my jsme meli pres 30 anglicanu a nekolik dalsich cizincu na svatbe a meli jsme jak zivou hudbu tak DJ a parada :-) Kapelu jsme meli od obeda a od sedmi az do rana hral DJ.. kapela kdysi hrala hodne v zahranici, super profesionalove a DJ toho pozvu znovu hrat na svoje narozeniny..
Odpovědět
ja taky zivou hudbu zavrhla, pac hlavne vetsina kdyz se snazi zpivat anglicky tak nerozumis ani slovo, ale asi zalezi na koho narazis, my taky radeji volili anglicky mluviciho dj, byla to takova jistota ;-) hlavne pomohl i moderovat , uvadet proslovy v obou jazycich, no hlavne pri trochu vetsich svatbach, sem tam i chaos zavladne, tak je pekne usadil, rekl co se deje... no jelo to jako po masle :-)
Odpovědět
Ahojky, ja jsem tady nova. Budeme se s pritelem brat v Ceske republice. Datum uz mame na 31. cervence 2010. On je Brit a ja Ceska. Povezeme jejich rodinu do CR.... zijeme v Ipswich, Suffolk. Momentalne jsem ve fazi vyhledavani vsech dostupnych informaci co a jak. Hlavne se desim paiprovani... Co se tyka hudby, tak si rikam, ze by bylo fajn mit kapelu, ale jen na par hodin, a pak bud DJ ci iPod s vybranou hudbou. Resim, jaky zvolit prvni tanec... a napadl me Vidensky valcik... prima hudba a zadny jazyk.. co vy na to?
Odpovědět
Profilova fotka
mirecka: prvni tanec je jen na Vas co Vam se libi. kazdy ma jiny vkus. Ale vidensky valcik je krasny :-)
Odpovědět
miri: je krasny, ale kdyz se to poradne neumi tak to spis vypada srandovne, nebo si narazila na tancujiciho brita? :-D ja se snazila toho myho prihlasit do kurzu tancovani, aby sme taky mohli zatancovat neco peknyho, ale nejak se mi nepodarilo 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
snowball ; ahojda.. jak koukam tak jsi mela kousek od meho mista narozeni svatbu.. takze na tebe se muzu obratit s otazkama, hmmm?? koukam ze jsi mela mariana mrozka fotografa no ja ho mam taky zamluvenyho .. je dobrej kdysi me uz fotil a byla jsem hodne spokojena .. a co rikas na videocameramana?? A co ten dj co jsi mela..?? Dobrej?? kde muzu na nej sehnat kontakt?? mireckak ; jejda tak to mame svatbu ve stejnej termin.. je to na prd kdyz si beres cizince vice problemu na nase hlavicky holky... ale co by jsme pro nase drahe polovicky neudelali, vidte?? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jee konecne nam to tu ozilo! bouncig: dekuju za radu, tak jsem si myslela ze kdyz zvladneme papirovani pred svatbou tak to nejhorsi bude za nama ale zda se mi ze po svatbe je to jeste horsi! Ty brdo!
Odpovědět
Profilova fotka
no jo .... kamaradka si ted brala kluka z noveho Zelandu.. a rikala ze maras - papirovani po svatbe... jeste ze jsem hned dala memu synovy prijmeni po otci bo bych se z toho fakt osypala.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bouncig: jeste se chci zeptat kde v Praze ti daji tu apostilu na oddaci list?
Odpovědět
Profilova fotka
je to u Prazskyho hradu, presne nevim, podivam se ti doma, jestli chces
Odpovědět
Profilova fotka
cutce: to bys byla moc hodna!
Odpovědět
Profilova fotka
ministerstvo zahranicnich veci, ale poslu ti presnou adresu
Odpovědět
Profilova fotka
musis si koupit kolem za 150,-Kc naprosti v trafice.
Odpovědět
Profilova fotka
promin kolek :-D
Odpovědět
cutce: presne :-D :-D :-D taky vas poslali do trafiky? holky mi behali jak magori na hrad a zpatky dolu na malostransky namesti asi 3 po sobe dokola :-N a kdyz bys soupla zadama k hradu a presla to namesti je to presne na proti, jak cutce psala ministerstvo zahranicnich veci, ale jeste pred tim sme museli na okresni urad v Olomouci, pac sme to meli vydany na vesnicke matrice a muselo to byt overeny v okresnim meste, nebo tak neco a pak do prahy, a pak soudne prelozit aby to bylo zase platny....
Odpovědět
Profilova fotka
bounci: jelikoz jsme to meli taky na Hluboky tak jsme museli do Budejic overit matrikarku z Hluboky a pak do Prahy, adresu nevim, ale kazda matrika to vi a rekne ti to. bounci: ja to nemam prelozeny o tom nic nerikala
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?