Česko-anglická svatba. Co vše je k tomu potřeba?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěstinky, jsem moooc ráda, že jsem našla takovéhle super místo na pokec a moc doufám, že mi budete moct poradit...příští rok si beru angličana, u nás na Moravě. Zjišťovali jsme si už, co je k tomu všechno potřeba, ale já mám takový pocit, že je tam něco, co nám neřekli a že pak budeme muset lítat na poslední chvíli.. Takže bych moc ocenila, kdybyste mi mohly poradit a říct všechno, co o tomhle tématu víte nebo jste slyšely..Předem moc děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jezis holky to jsou sileny palky, ja jsem naivka, myslim si ze se vejdeme do 70-85 tisic! :-S Budeme mit jen kolem 30ti hostu! No uz to vidim, jak jde nas rozpocet do haje, kdyz to tady tak ctu!! :-o :-o Jinak nase restauracka si uctuje 70kc korkovne, coz je skoro zlodejina, to mi jedine fakt vadi. Kdyz si reknou o 30kc tak fajn, ale kdyz si za nejlevnejsi vino uctuji 180kc a korkovny 70(stve me to protoze rodinny znamy ma vinne sklepy), to je mazec.. My budeme mit asi jen pivo a vino..
Odpovědět
Profilova fotka
zalezi co budes mit, ja mam saty za 30 tisic a mame 70 hostu a hostina je ve 4* hotelu
Odpovědět
nj musis fakt ratat s tym, ze tie debilne apostily a preklady ti zozeru nejake prachy, ostatne veci uz sa daju vyriesit aj lacnejsie, ale tieto legal fees s tym nepohnes
Odpovědět
Profilova fotka
Jejda saty za 30tisic! Mas je v albicku? Chci je videt :-D :-D Ty musi byt krasne :-N Ja si budu jen pujcovat a rikam si ze za ne chci dat tak max 8tis..
Odpovědět
Profilova fotka
pritel mi taky rika proc si nekoupim saty ale co s tim pak zejo? a hlavne to stoji sileny prachy takhle si je pujcim a je to...
Odpovědět
Profilova fotka
presne tak, co pak s tema satama? Pak je jen o starost navic s prodejem a tak..
Odpovědět
Profilova fotka
Holky povezte kolik je vam a vasim manzilkum let? Me je 27 a snoubencovi 38, a nekdy si tu prijdu jako stary koste! :-) :-N
Odpovědět
nam je oboum 24 :-D blue: prosim te jaky stary koste =-) je pravda ze tady sehnat saty pod £1000 neni takova sranda, ale zase treba salon Bella mapujcovny okolo 12 000, a to ani netusim kolik treba vewe,nebo 7th heaven. Ja ted premyslim co budu delat s tema svyma, hrozne se mi je nechce prodavat, ale zase doma budou jen zavazet, a navic se do nich beztak za par mesicu nevlezu...
Odpovědět
Profilova fotka
me je 27 a priteli je 33
Odpovědět
Profilova fotka
holky me je 28 a manzelovi 30. A obcas si take pripadam desne stara...
Odpovědět
no tak mne je 30 a fiancovi je 31......
Odpovědět
Profilova fotka
sabisek: stara si pripadam i ja jelikoz pritel je Dj a tak ja kdyz jdu obcas k nemu do klubu jen tak na drink a pokouknout tak si tam pripadam desne stare kdyz tam vidim ty 18tky... no ale hlavu vzhuru.. hehe
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
bluejay: ja jsem mela v planu si saty obejdnat v Cine za £200, ale bohzuel nejsem nejstihlejsi, takze u me byl problem vubec nejaky saty najit aby se k me postave hodily na chvilku pro vas dam saty do alba, jestli je jeste mam
Odpovědět
Profilova fotka
to jsou oni, ale bez spodnice http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
jsou obycejne, ale ty prave pro me, kdyz jsem si je poprve vyzkousela, mela jsem ten pocit, to jsou ony :-N
Odpovědět
Profilova fotka
pekny jsou pekny... ja sem zase mala takze ja spis budu potrebovat sirsi sukni
Odpovědět
Profilova fotka
dekuju. uvidis co k tobe pujde, pravda je, ze na obrazku vypadaji na modelkach jinak nez ve skutecnosti na tobe ;-) ja jsem chtela korzet a sukni a kdyz jsem to zkusila, tak jsem vypadala jak selka :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ja si praveze taky musim vse zkusit nic bych si nedovolila objednat mi to pak nebude a co s tim budu delat...
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem chodila po maggie sotero satech, protoze se mi libily, ale ani jedny, ale vazne ani jedny mi neslusely a nesedely tak jako tyto
Odpovědět
Profilova fotka
no to je ono clovek si tu neco vysni na netu a rika si to je super ty chci... ale pak realita kdyz v nich mas byt cely den a kdyz se v tom necitis to je na houby... takze radsi at se citim super cely den nez mit saty ktere sem si vysnila na netu podle vyretusovaneho obrazku a modelky a budu se citit divne.
Odpovědět
tyjo cutce tie su krasne x-) x-) to su na tebe? Kde si nabrala, ze nie si najstihlesia? :-p
Odpovědět
Profilova fotka
no ona ta fotka je dobre udelana, ale jinak jsem sirsi :-) Sila mi je anglicka navrharka na miru :-)
Odpovědět
ja mam tez usite na mieru, ale tvoje su krajsie ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
cutty: vzdyt jsou krasny ty tvoje, ted jsem na ne koukala. vypadas krasne, tak neblbni. Moje by ti treba vubec neslusely ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky me tu natchla ta rucni vyroba vyvazku rano sem skocila do shopu koupila jen na zkousku po 2 metrech a ted sem zacala... jedna mi teda trvala nez sem zjistila kterou stranou otocit to a ono.. ale uz to mam spichnute... nevite jak anglicani to maji zda taky mivaji ty vyvazky nebo na me bude pritel koukat jak na magora kdyz mu to ukazu co tam chci mit ... ja sem tak hrda ze sem to udelala rucne.. jelikoz rucni prace mi sli kdyz sem byla mala.. ale ted uz sem dlouho nedrzela jehlu v ruce... a smyma akrilovyma nehtama no des a hruza .. . :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no vetsinou davaji karafiaty jako vyvazky
Odpovědět
Profilova fotka
aha.. no ale kdyz bych udelala nase vyvazky s mertou vsak svatba je v cechach tak to nebude pro ne velkej rozdil..
Odpovědět
Profilova fotka
ja si myslim, ze naprosto v pohode ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
cutce: jee ty jsou hezoucky!! :-N Pridavam se k cuttysark, kde jsi prisla na to ze nejsi nejstihlejsi! Vypadas paradne! Jinak ja mam taky obavy ze at se mi na obrazku na modelkach libi cokoliv, nakonec v tom budu vypadat jako kobliha :-| Proto bych si neriskla objednat saty z ciny, kdyz si to nezkusim, tak nemuzu vedet.. :-(
Odpovědět
no u nas Haden kukal ze co to je, alek ked som mu to vysvetlila, tak sa tym chvalil rodicom a na skype im ukazoval, aku ma super zenusku, ze to sama vyrobila a ze to tu tak robime tak to tak bude ;-) a bolo :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?