Česko-anglická svatba. Co vše je k tomu potřeba?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěstinky, jsem moooc ráda, že jsem našla takovéhle super místo na pokec a moc doufám, že mi budete moct poradit...příští rok si beru angličana, u nás na Moravě. Zjišťovali jsme si už, co je k tomu všechno potřeba, ale já mám takový pocit, že je tam něco, co nám neřekli a že pak budeme muset lítat na poslední chvíli.. Takže bych moc ocenila, kdybyste mi mohly poradit a říct všechno, co o tomhle tématu víte nebo jste slyšely..Předem moc děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to je super.. tak ja budu sit a sit hehe... az jich budu mit par tak vyfotim a dam do albicka muzete mrknout.. .
Odpovědět
jj ok, kukni do mojho albi ak chces - pre napad
Odpovědět
kukam luci do tvojho albika, vy asi tiez budete vsetko ladit do cervena? Ja po svadbe budem vsetko predavat, keby nahodou sa ti nieco od nas zapacilo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to by bylo super.. jasne ze se kouknu.. .vis jako ty stuhy na stul a zidle jak se delaji ty masle... no ja mluvila s mamou a ona mi rekla co furt blaznim ze tam kde si tu hostinu zamluvime ze nam udelaji i vyzdobu no ale zase si rikam ze bude levnejsi kdyz jim dodame material a oni to daji jen na stul nez aby to oni shaneli a nebo pujcovali a my zato pak platili..
Odpovědět
Profilova fotka
holky, ty saty jsou velikost 18 staci :-N
Odpovědět
my to mame tiez tak, ze vyzdobu mame od restauracky, ale my sme chceli len jednoduchu, jedine co sme chceli par zivych ikeban a sviecicky v cervenej, za vyzdobu budeme platit tisicku aj s tymi kvetmi a vsetkym ..... jasne ze ked chces si to sama spravit, ze to vyjde lacnejsie, ale ja s tym rano nechcem nikoho otravovat s vyzdobou, a ja na to cas nebudem mat.
Odpovědět
Profilova fotka
luciebx: ja mam v albicky navod jak delat vyvazky ;-) taky si je chci delat sama, jen abych se na tn rok zabavila! :-D
Odpovědět
cutce, no.....to sa mi nejak nezda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty blaho ty si poklad.. me se to tu rozjizdi hihi.. no hned si to jdu udelat tak jak to tam mas ty... to pujde jedna basen... jupiiiiiiiiiii
Odpovědět
Profilova fotka
no my si rikali ze jako te restauracce ukaze fotky tak jak bysme si to asi prectavovali no a jako ze neco jim dodame.. no ale jako povlaky na zidle a tak to asi budou muset sehnat... a balonky a tak.. to asi letadlem tahat nebudu hihi
Odpovědět
tyjo to je vychytane s tym polystyrenom...ja ale myslim, ze to fakt netreba, tu formu sa naucite po 2 vyvazkoch vam to pojde jak vo fabrike :-N
Odpovědět
ja som teda to zosivala dokopy, oni sa hrozne rozpadaju ked su len pripichnute, a okrem toho nemam normos pripinacky ale zatvaracie spendlose ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
doma nafotim navod, ako som ich robila ja ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak ja sezenu polyester a spendliky ktery nemam... a jdu na to... jupii.. asi dokoupim vic pentle.. .hehe..
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem rada, ze to pomuze ;-) vsak od toho jsme tu! :-N
Odpovědět
na me taky napred hledeli, ze jnako i zensky budou mit ty miny buttonholes, a pak nevedeli jak to patri, tak to vyselo vselijak,ale me to taky prislo jako jedna z takovych tech prijatelnych tradici. Planujete nejake ceske tradice?
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja ty klasicky jen talir a polivku a mozna mamky sourozenci si nenechaji ujit unos, ale misto me budou unaset Andyho :-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my budem asi jen ty normalni polivku z jednoho talire, jinak nevim, ono se toho moc ve strednich cechach nedela, byla jsem na svatbe v Domazlicich a meli plno tradic, zatahovani a tak
Odpovědět
Profilova fotka
jinak jeste zpet o stranku, to jsem rada, ze aspon tady nejsem nejstarsi! :-D Nevim jak vy, ale ja kdybych se vdala sa toho kluka co jsem mela v 18ti tak uz jsem davno rozvedena! Clovek v tom veku jeste poradne nevedel jak to v tom zivote chodi..Myslim ze 27-30 je nejlepsi vek na vdavani :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo presne tak.. me bude v prosinci 28 takze nejlepsi vek na vdavani.. sice moje mamka v te dobe uz 3 deti ale nechapu jak to zvladala...
Odpovědět
Profilova fotka
No driv lidi nemeli moc moznosti, ze? Bud svatba a deti bylo po dvacitce naprosto normalni, a naopak byt svobodna v 28 bylo nenormalni..Ale dneska, kdyz clovek muze cestovat a poznat svet :-) Tak proc si vzit prvniho kluka kterej te polibil a zustat doma s detmi.. Nerikam ze to bylo spatny nebo tak, jen jiny..
Odpovědět
Profilova fotka
jojo me to taky vyhovuje takhle...
Odpovědět
Profilova fotka
holky mam takovy dotaz.. ted tu s pritelem resime co a jak za hudbu na nasi svatbu... jak je zvykem na anglicke svatbe spise je to disco no ale podle me u nas v cr hire mobile disco bude asi dost drahe a asi by na to nasi cesi dost koukali.. ty z vaso co mate uz svatbu za sebou co jste tam meli? a jakou kapelu - pokud jste meli jste si zamluvili.. dekuji mooooc
Odpovědět
Profilova fotka
My meli DJ - DJ Sevens - urcite doporucuji, klidne poslu kontakt do IP. Byli dva, jeden mlady kluk, ktery fungoval jako prekladatel - oznamoval potrebne veci v anglictine - prvni tanec, tanec s otcem atd. Byla skvela domluva, presne hrali, co jsme chteli. Jinak stal asi 5 500 CZk na asi 8 hodin. Skvela technika a ma i platno na promitani fotek, ci karaoke (to jsme ale nechteli) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak to jo to je super.. ale zase si rikam ze aby tam hrali i neco to nase cesky ze jo pro starousky... to hraji taky? a odkud jsou vis co aby nejeli dalku...
Odpovědět
my meli taky dj- DJ Kuba, taky super, taky fungoval jako prekladatel, a zahraje cokoliv, myslimze si bral 6 000 za 8 hodin, a taky udela slide-show nebo karaoke, ja bych si na skupinu netroufla...
Odpovědět
dobre ranko baby anglicke ;-) my mame zivu hudbu, ktori hraju ceske, slovenske aj anglicke pesnicky -- teda trochu sa bojim, ako ta anglictina bude vyzerat, ale snad to bude jedno, vsadzujem na to, ze anglanom to nebude vadit ked sa ozeru :-D Budu hrat moderne veci a folk - tak sme to chceli
Odpovědět
Profilova fotka
Cutty: tak at to dobre vyjde, po sklenice ci dvou (slivovici) to anglanum opravdu bude asi jedno. JInak ja souhlasim s boun: na skupoinu jsme si netroufla tope, co nam nekdo rekl, ze vetsina skupin sice zpiva anglicky, ale ty slova maji odposlouchane..... Ne naucene z textu... No, bala jsme se... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no ja se toho taky bojim aby sme se jako cesky narod neztrapnili s tim ze nejaka skupina sice zacne hrat anglickou pisnicku ale jakmile zacnou zpivat abych se sla zahrabat... no a holky ty dj ove jsou od kud.... zase aby se nesourali na moravu od Ase hehe
Odpovědět
Profilova fotka
holciny, ja se s Vami loucim. Dneska jedu do Cech a nebudu mit pristup na net. Takze se tu mejte. Loucim se jeste jako svobodna :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?