Česko-anglická svatba. Co vše je k tomu potřeba?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěstinky, jsem moooc ráda, že jsem našla takovéhle super místo na pokec a moc doufám, že mi budete moct poradit...příští rok si beru angličana, u nás na Moravě. Zjišťovali jsme si už, co je k tomu všechno potřeba, ale já mám takový pocit, že je tam něco, co nám neřekli a že pak budeme muset lítat na poslední chvíli.. Takže bych moc ocenila, kdybyste mi mohly poradit a říct všechno, co o tomhle tématu víte nebo jste slyšely..Předem moc děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
se vsim vsudy?
Odpovědět
my sme pozvali asi 80 ludi, a z toho pride 50..... ;-) takze to sa vam zredukuje, nikdy vsetci nepridu (chvalabozku hihi)
Odpovědět
ok napisem vam rozpocet ju?
Odpovědět
Profilova fotka
no ja si taky myslim ze vsichni nedojdou takze my zveme 70 lidi... no takze pocitam ze dojde tak tech 50 max... ....
Odpovědět
Profilova fotka
mi budememe mit 66 dospelych a 6 deti
Odpovědět
chateau fee 6000 Embasy 13000 rings 9300 wedding dress 7500 shoes Lubie 0 accessories Lubie 2000 wedding shirt+tie 900 wedding suit 3500 wedding suit+shirt+tie - Mark 8500 wedding shoes haden 1500 accessories Haden 1000 hair dresser+visage+nails 2500 invitations 700 photographer 9000 flowers 3000 decorations of wedding venue 1000 cakes 0 wedding cars 2000 reception - food and tips 61000 hotel 21000 kapela 10000 Traslation CEREMONY and papers 3000 cottage 43486 NAME BADGES-wine 600 204486
Odpovědět
Profilova fotka
cutty: jaky cottage? tak jsi me trochu uklidnila :-)
Odpovědět
z toho sme si dali preplatit cottage pre anglanov, to si platili sami a este hotel - par ludi zaplatilo, par ludi vravi ze nam to preplati, ked pridu........no takze asi 50 litrov z toho treba strhnut, to sme neplatili my, ale inak vsetko sami, okrem cakes a svadbone kolacky, to nam plati mamka ;-)
Odpovědět
no to je domek pre anglicakov na 2 tyzdne ;-) nechceli hotel, ale domek kde si mozu varit a tak ;-) a vyslo to o moc lacnejsie, bude ich asi 10
Odpovědět
Profilova fotka
nas jen jidlo a priblizne piti v hotelu bude stat 100 tisic
Odpovědět
ty jo to je dost.....nam to vyjde asi 1000 na osobu ze mame pocitat.......aj s pitivom - my platime ale len pivo, vino, nealko a kafe, tvrde ak niekto chce, tak si zaplati na baaru
Odpovědět
inak este embassy fee - to je preto take vysoke, lebo sme mysleli, ze dame vsetko na oapostilovanie ambasade,nech nam to vybavi, ale jeden papier aj tak nevybavili, takze som musela letiet do londyna aj tak........takze inak by to bolo asi polovica
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no my sice budeme mit nejaky to pivo vinko a tak 3-4 druhy tvrdyho ale ne moc.. .proste jen par lahvi a jakmile to dojde bohuzel bude se pit to co je.. ale nejvic bude piva a vina to se pije asi tak nej... rikam si to cinzano a jelzin to zensky pit budou... slivku to ma Neil docela rad... a asi vodka bude.... te uz ted mam doma dost.. no ale taky doufam ze s tim jidlem se vejdeme tak kolem te 1000 na hlavu... no uvidime
Odpovědět
my teda slivku mame svoju, platime 30 korun za litranek korkovne...to uz anglani skusali, uz raz z nej umreli :-D :-D a hrozne im chutila :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no nasim anglicanum a kamaradum taky chutnala pritel rika ze to je piti ktery kdyz nalijes do letadla tak by klidne i zvletlo haha.... ze to ma poradny riz... :-D :-D kamarad si hral jednou na frajera jak to nic neni... dal do sebe 3 panaky chvilku posedel pak se zvedl a hned ho to posadilo na prdel... rika uff to je teda neco a chichotal se celou noc.. hehe
Odpovědět
hehehe my sme ju doniesli na ich rodinnu session minuly rok a skalni alkoholici potom do tretej rano sedeli pri stole, rehotali sa jak kone na kazdej kravine, ta slivka bola nadherne vychladena lebo bola v mrazaku takze si ju enjoyed no a teraz sa uz tesia na dalsiu rundu hehe
Odpovědět
Profilova fotka
jojo taky se tu tesi... no bude to legrace hehe
Odpovědět
Profilova fotka
ja radeji ne, bych rada aby si aspon neco pamatovali a enodpadli v 8 :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak snad jsou dospely a vi kde maji limit. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
se slivovici prave ze ne :-D
Odpovědět
No tak nasi limit nemaju a neopadavaju, to je na tom najlepsie, dokazu chlastat od nevidim do nevidim a nadruhy den su viacmenej v pohode, ale slivku teda asi budeme podavat az po polnoci nebo tak :-D radsi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to my taky radsi az po veceri k rautu behem obeda tam bude vinko a pivko a nealko a tak ale ten tvrdej radsi az vecer hihi aspon kdo odpadne min toho sni :-D :-D
Odpovědět
cutce nebereme si nahodou tu istu rodinu? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nas jidlo a piti (obed - recepce, vecerni bufet, neomezene pivo, vino a 8 druhu tvrdeh, coz prislo na radu az po recepci) prislo asi tak 2000 Czk na osobu. Jo a jeste jsme meli uvitaci drink, a asi 4 sklenicky bublinek/ osoba pro proslovy a kdyz hoste cekali na recepci - kdyz my se fotili. Slivovici vsichni strasne radi, no mohli se po ni utlouci. Nasledujici den pak vetsina co ji pila odmitla snidani v hotelu. :-D Jinak jsme zvali asi 100 hosti a nakobec dorasilo 65. Coz bylo super, ale i tak me to prislo jako ohodne lidi v ten den... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
cutty: muj slivovici nemusi a jinak jsem ji ani nezkousela. Oni jak nestamprdluji, tak radeji nic :-D
Odpovědět
no moj sa prvykrat soslivovicoval u nas na nejakej oslave, bracho ju do neho nalieval a on chudak najskor zo slusnosti si dal, tych par prvych mu nechutilo, ale potom uz mu to bolo jedno :-D volaju to 'vypalit cerva' tak sa chvalil rodine, ako vypaloval cerva :-D :-D no bol za hrdinu no..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ten muj si to oblibil kdyz sme byli u nas loni na velikonoce.. to mamin pritel uz z rana hned dame panaka? a ten muj chudak aby nevypadal blbe tak sel do toho a sup a mel ho hned z rana hihi
Odpovědět
:-D :-D sstejne je sranda s tymi nasimi chlapmi :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a jak mluvi slovensky nebo cesky? Dorozumi se?
Odpovědět
no moj ne-e este - uz sme v CR 9 mesiacov, rozumie uz velmi vela, ale co sa tyka pokecania si, nic moc teda.......najzlatsi su s mojou neterkou, ona slovenka, ma 4.5 roka a velmi krasnu cistu slovencinu, Haden na nu nie je zvyknuty, lebo moja slovencina je uz zprasena cestinou - tak jej vobec nerozumie.........
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?