Česko-anglická svatba. Co vše je k tomu potřeba?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěstinky, jsem moooc ráda, že jsem našla takovéhle super místo na pokec a moc doufám, že mi budete moct poradit...příští rok si beru angličana, u nás na Moravě. Zjišťovali jsme si už, co je k tomu všechno potřeba, ale já mám takový pocit, že je tam něco, co nám neřekli a že pak budeme muset lítat na poslední chvíli.. Takže bych moc ocenila, kdybyste mi mohly poradit a říct všechno, co o tomhle tématu víte nebo jste slyšely..Předem moc děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no presne tak rodice uz se tesi do Prahy coz neni tak slozite sednou na student agency z brna do prahy a je to.. tam mozna prespime jednu noc a od tam do karlovych varu ale to neni jeste jiste... presne tak nebudu si brat pujcku proste co nasetrime a dame do svatby je nase vec...
Odpovědět
nasa mamka doteraz rozdychava ze niesu ubytovani u nich na studentskych kolejich, kde pracuje. Taka vyhoda a ja to nevyuzijem hehe
Odpovědět
Profilova fotka
hehe tak to je dobry hihi.... no sice mamka ma velky barak s pritelem ale tam by se asi vsichni nevlezli ... takze hotel nebo maly penzion musime najit...
Odpovědět
Profilova fotka
cuttysark: mrhas takove prilezitosti :-D :-D hihi
Odpovědět
Profilova fotka
:-D ale vsak mamky to s nami mysli dobre... jen si neuvedomuji ze ty se vdavali pred min 20 lety a ze dnes uz se vse resi jinak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasne ze to mysli dobre, moje zlata mamuska mi sem pred mesicem dovezla 90svatebnich kolacku,zkousela je upect a vedela ze mi tim udela velikou radost :-) :-) Ale je pravda, ze trochu nechapou, proc se nevezmeme pristi mesic, driv byla svatba uplacana za 2 mesice..No a ted jsem si rezervovala fotografku 13 mesicu pred svatbou a to uz mela pul mesice(srpen 2010) plno!!
Odpovědět
Profilova fotka
ty blaho no tak to je mazec s tou fotografkou no ja snad budu mit se vsim jasno do vanoc... nastesti snad kamaradka pocka hehe
Odpovědět
jj my sme fotografa bookovali v decembri na september, takze takisto pekne v predstihu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko, holky anglicanum se Cechy strasne libi a Praha je super. Lide doted ( a to je mesic po svatbe) vzppominaji na Prahu a na Hradec. Jak to je malebne, jak jim chutnalo a hlavne to ceske pivo! :-D JInak my hostum doporucili jeden hotel u nas v Hradci - centrum, ne drahy ne nejaky super moderni, ale cisty 3 hvezdickovy hotel. Vsem se to libilo, az na tchanovce... Ale na to jsme si jiz zvykla.... ;-) Fotografa jsme take meli hodne dopredu, asi rok. Chteli jsme toho co mela sestrenka - znal nas a my zaroven znali jeho praci umel anglicky - nebylo tedy co resit. Tak at jdou pripravicky dobre.
Odpovědět
nj nasi sa uz nevedia dockat, novozelandania uz su nadrzkani jak guma v trenkoch a uz sa zacali balit :-N Vsetci sa tesia na raj na zemi - slnecno, teplo, pivo skoro zadara, hezky holky........ :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Cuttysark: presne takhle jsme to take meli. Jonathanuv best man bel z NZ, a plno jeho kamaradu taky. Pry Cechy jsou rajem na zemi. Tak mam radost. Strasne se jim libilo... Tak at to vyjde. Uz to mas za par... :-)
Odpovědět
Haden ma rodicov na NZ ale su anglani ;-) H bracho (svedok) tu bol na jar na vikend a teraz vsade rozprava, ze pinta piva stoji stvrt libry a ze vsetko je uplne najlepsie v CR, hrozne si to tu uzili, este aj pocasko nam vtedy vyslo tak, ze v UK bol hnus a des zima a dazd, a dosli sem, slniecko, okolo 22 stupnov, krasne, a to bol len duben snad :-D
Odpovědět
Článek se načítá
5.9. bude urcito prsat jak z krhly :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj, nam taky lilo a nikomu to nevadilo....Hlavne at tece pivo a kus flakoty a oni budoi v sedmem neby. Jinak nam take rikaji za £10 mam jidla a piti, ze to nemuzu vsechno sporadat. Cechy jsou na tohle super... :-)
Odpovědět
no jo my budeme mat aj selatko vecer tak to asi umru od stastia :-D
Odpovědět
Profilova fotka
cuttysark: no to budou primo v sedmem nebi... Hned bych take prisla, ale bracha pry ma selatko a soudecek take, tak zustanu u nej na svatbe :-D
Odpovědět
jo a haden si este vyzebral medovnik ako one of wedding cakes, lebo ho chce ukazat anglicakom, podla neho je to najlepsi cake na svete :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Teda, medovnik jeste nemel, budu to muset dohnat... No jo, mi mame tolik super jidel v cechach... Co chutna tvemu nejvice> Muj zboznuje smazaka, a pak gulas, svickovou a husu s cervenym zelim...
Odpovědět
Profilova fotka
mi mame vecer v bufetu dva deserty a to je strudl a medovnik :-D
Odpovědět
no u nas je to jednoznacne grilovana klobasa a potom spekacky nad ohnom opekane, toho sa nevie dozrat :-D a potom miluje bramborovy salat, to ma strasne rad
Odpovědět
my prave ceske jedla nevarime, jako husa a svickova, pac sa snazime obidvaja jest zdravo a netucne jedla, viac varime slovenske ako halusky - to miluje, mnam som na ne dostala teraz chut hehe alebo bram placky (no...to moc zdrave neni, ale to niekedy robim ked zostane cesto z halusiek) Inak maso si strasne chvali, ze kvalita je ovela lepsia ako v uk, aj ked kupime tesco value maso tak je to omoc lepsie ako v UK
Odpovědět
Profilova fotka
My varime v UK take zdrave. Salaty, wholemeal food etc. Ale v Cechach mame oba trochu toho zhreseni to mame dovolene... :-) No a bramborove placky, mnam, uz mam hlad.. Ale k obidku mam dneska carrot a coriander polevku, jsme hodna holka...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, uzivejte si to planovani. Ja si porad rikala na vsechno je dost casu a nakonec to byl pekny srumec vse zvladnout, ale stalo to za to :-) Co se tyce papiru ke svatbe, z vlastni zkusenosti musim rict, ze strasne zalezi na tom, abyste narazili na dobrou matrikarku, ktera Vam s tim pomuze, neni toho az tak moc, ale je dobre zacit zavcas, davejte si pozor na datumy, hodne papiru nesmi byt starsich pul roku, at Vas s tim pak nevyhodi :-))))).
Odpovědět
ne, neni toho moc, ale ked narazis na kravku, tak ta vystresuje a potom su to nervy.........
Odpovědět
Profilova fotka
holky na kolik vas vyjde svatba? mi to vcera pocitali des bes :-o
Odpovědět
Profilova fotka
no my to jeste nepocitali.... ale asi hooodne....
Odpovědět
Profilova fotka
mi vcera a protocili se mi panenky :-( ]-(
Odpovědět
nas asi 150 litrov............
Odpovědět
Profilova fotka
a kolik mate hostu?
Odpovědět
Profilova fotka
no my budeme mit tak do max 70 lidi... ale mozna to zredukujeme na 50 no ale taky pocitam mezi 100 a 150 tisic....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?