První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
cami, to nemyslis vazne, ze jsi ho chtela vzit zpet? 8-( .. po tom vsem, co ti udelal a jak se k tobe choval???? Mela jsem pocit, ze uz jsi z toho venku, tak pozitivne jsi znela. Nemas se za co stydet, pokud na ten ples chces jit, tak jdi, ignoruj ho i ji a bav se .... pokud si myslis, ze to nezvladnes, tak tam nechod. On si dela ostudu a kazdemu jasne, ze je to on, kdo rozbil manzelstvi. Pamatuj na to, ze jsi krasna a chytra mlada zena a nemas zapotrebi se nervovat kvuli takovemu hulvatovi. Je to zivot, bohuzel s tim nic neudelas a tak asi bude opravdu lepsi se s tim smirit, ale ne s tim, ze si tvuj manzel nasel nekoho lepsiho, ale s tim, ze te podvedl, nasel si sobe rovnou a tobe uvolnil svazani, aby sis mohla najit nekoho lepsiho nez je on. Hlavu vzhuru holka a neres manzelovo trapnosti - nejsi za nej zodpovedna.
Odpovědět
cambridge neznám sice tvoji situaci, ale jen k tvému poslednímu příspěvku. Pokud se takto zachová, tak rozumní lidé by to považovali jen a jen za jeho ostudu, že se promenuje s jinou ženou krátce po rozchodu. A ti ostatní tě nemusí zajímat. Je to jeho ostuda, ne tvoje. Asi ti pěkně pošramotil sebevědomí, zajdi si na kosmetiku, trochu se rozmazli, konec vztahu je vždycky těžký, co teprve když jde o rozvod |-| .
Odpovědět
Profilova fotka
to josefka: Ja som ho chcela spat asi tak dva tyzdne po rozchode..no teraz uz nie..bola som z toho ako tak vonku ale vzdy pride nieco co ma vrati spat..ale to bude este takto chvilu fungovat pokial sa s tym nevyrovnam.. to mabinogi: my este nie sme rozvedeny, ziadost podal manzel iba pred dvoma mesiacmi a po tyzdni uz s nou chodil a spavali v nasej posteli, po mesiaci ju predstavil rodicom a nasim priatelom a po dvoch uz ma u neho svoje veci..pekna rychlost,co?.. No co uz..clovek pokial nieco neprezije sam tak tomu neveri...ja som si nemyslela ze sa takto zachova, muz ktory mi sluboval lasku a vernost..pche..taraniny.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jo cami, neboj se, timhle pristupem te z toho brzo vyleci sam manzel. Ja vim, ze je to tezke, ale porad si opakuj, ze je to pro tvoje dobro, ze ty najdes nekoho lepsiho.
Odpovědět
cambrige, teraz sa ma mozno on dobre... dievca, chce to len trpezlivost, ved vies, ze bozie mlyny melu pomaly, ale isto.... u nas to bolo do roka a do dna... chapem, ze ta to zakazdym zrani..ja som preto mala taktiku, ze som vsetkym znamym aj rodine povedala, ze nechcem nic o nom pocut, proste pre mna prestal existovat. takto sa clovek z toho najrychlejsie dostane. po case, ked uz budes v pohode, tak potom nech rozpravaju, ale teraz, kym je to cerstve, tak to nepocuvaj...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky tak se k vám přidávám. Někteří si na mě možná vzpomete....hlavne josefka...psala jsem tu loni a na přelomu roku a zrovna se budeme s mojím manželem rozvádět i když s tím vůbec nesouhlasím ale už mě prý nemiluje a má rád jinou tak jsem z toho dost špatná protože po všech těch problémech co jsme měli a po tom co jsme si v červnu pronajali byt jsem se do něj znovu hrozně zamilovala a teď to moc bolí že s náma nechce být. Dokonce se nám už dělali i plány na domek a on to všechno zahodí. Ale co můžu dělat? Pořád tajně doufám že má jen momentální zkrat ale asi ne. ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
suzamen: Musí to být hrozné, když rozvod jedno nebo druhého moc bolí :-( Vůbec si to neumim představit, že bych se měla rozvádět s někým, koho miluju ;-( |-| Přeju ti moc a moc sil. Třeba to je ze strany manžela fakt jen momentální zkrat a uvědomí si, že jeho místo je u tebe. Pokud to není zkrat a je pevně rozhodnutý, tak bohužel se s tim asi nedá nic dělat... :-( život je někdy hrozně těžký...
Odpovědět
Profilova fotka
Souhlas s mabi, jeho ostuda to je, ne cambridge. On je zenaty a ukazuje se s jinou a bydli s ni.
Odpovědět
Profilova fotka
suzi, jasne ze si te pamatuju ... mockrat jsem si na tebe vzpomnela. Je mi to moc lito :-(. Vim, ze te to boli, ale nezbyva ti nic jineho, nez byt silna a statecna. Jsi mlada a krasna holka, jeste svoje stesti najdes, uvidis .... a treba je to opravdu jen zkrat .... ale neupinej se na to, at pak nejsi o to vic zklamana. Vis jak dlouho je s tou druhou? Kazdopadne ti preju hodne sil.
Odpovědět
Profilova fotka
josefka: on s ni vubec neni on k ni jen citi vic nez ke me a on se ji taky libi ale kolikrat mu rikala at se kvuli ni nerozvadi a vrati se ke me ale on nechce. Nevim jestli sem ho tak svazovala ze si nemohl uzivat jako jeho svobodni kamaradi ja si to teda nemyslim. Jenze ja ho porad hrozne moc miluju a vsechno bych mu odpustila kdyby ted za mnou prisel. I kdyz hlava mi rika neco jineho nez srdce tak sila srdce u me bohuzel prevlada a nedokazu se sve lasky jen tak vzdat. Porad tajne doufam ze ma zatmeni mysli a vrati se ale bojim se ze to nestane.
Odpovědět
Profilova fotka
suzi, to nechapu - on s ni nic nema jenom si mysli, ze ji miluje vic nez tebe? 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Suzamen, taky si na tebe dobře vzpomínám, ale pamatuju si, že vaše problémy byly už tenkrát docela zásadního charakteru a už v té době jsme ti tu mnohé z nás říkaly, že to asi nebude mít dlouhého trvání a jestůi by nebylo lepší se rozvést... :-| Vždyť on se k tobě už tenkrát choval šíleně (a snad i jeho rodina, co si vzpomínám), to je teď jen z tvé strany možná strach z toho, že zůstaneš sama (s dcerou, tuším...), ale neboj, čas je všemocný a raději než být s někým, kdo si tě neváží a dává ti najevo, že tě nechce, to si počkej na někoho, kdo za to bude rád! x-) Držím pěsti.
Odpovědět
Článek se načítá
suz...pamatuju si tvůj příběh ze tchýní...už tenkrát jsi byla tak zdravě nas.aná a rozhodnutá konat....fakt to chce jít dál,zatím sis mnoho štěstí neužila...představ si ty roky až do konce života,vážně bys takto chtěla žít?Jseš mladá šikovná holka,nepokaž si život ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
suz, taky si tě pamatuju z tohoto tématu. Víš, já ani nečekala, že se přestěhujete do podnájmu. Psala, si že půjdete na plány pro dům nebo tak něco a já si myslela, že zase jen mluví, abys neodešla. Podle toho co jsi tu psala minule je to to nejlepší, co pro tebe mohl udělat. A rozvádět se kvůli tomu, že si myslí, že má rád jinou víc než tebe? To zní jako blbost. Ty jsi ještě mladá holka a máš plno věcí před sebou.
Odpovědět
Profilova fotka
jos. van. fris. alll. dnes rano jsem mu jeste psala jestli se nechce vratit ale rekl mi ze to nema cenu ze me uz hodnekrat podvedl ze neumi byt vernej ze se zkousel zmenit ale nejde to a nedokaze byt s jednou holkou. Podle me ho to taky mrzi ze je takovej ale nedokaze s tim nic delat. S timhle jeho pristupem k zivotu ale nikdy nebude s nikym stastnej. Mozna uz to trochu zacinam chapat ze mi bez nej bude lip ale bude dlouho trvat nez ho prestanu milovat prece jen spolu mame dite a neco jsme prozily, uz jsme meli skoro hotovy plany na barak planovali jsme druhy mimco a on to takhle zahodi. Boli to a moc ale snad to brzo prejde a najde stesti nekde jinde.
Odpovědět
Profilova fotka
suz, naprosty souhlas s vanusak a holkama, bude ti bez nej lip.
Odpovědět
suz..není co řešit...vím,že to bolí,ale myslet každý den na to,se kterou tě zas podvedl a jestli nedonese nějakou nemoc....to zabije každej vztah.Drž se,a jdi už jenom vpřed.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky doufam ze mate pravdu a bude to zase dobry. Ale asi to bude dost hrozny vubes se na to netesim. Porad na nej musim myslet dneka se mi o nem zdalo a bylo to hrozny probudit se a videt ze on vedle me nelezi a uz nikdy lezet nebude. ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
suzi, tohle muze byt taky ten pocatecni pocit, ze ztracis neco, co patrilo tobe (nebo k tobe). Casem prijdes na to, ze je to tak stejne lepsi. Muz jako je tvuj by ti neprinesl v zivote stesti .... myslim, ze jsem ti to tenkrat uz psala. Predstav si, ze si udela dite nekde jinde nebo te nakazi nejakou nemoci .... preci o takoveho nespolehliveho muze nestojis. Urcite chces byt stastna a spokojena a chces se spolehnout na sveho partnera a ne jen cekat doma, jestli se uraci milostive prijit a stravit s tebou noc .... On treba vedle tebe uz nikdy lezet nebude, ale jsem si jista, ze vedle tebe bude lezet nekdo jiny, kdo si te bude vazit a budes pro nej ty ta jedina. Tvuj muz se zda byt naprosto nezraly na manzelstvi a otcovstvi, ver mi, ze zivot vedle nej by byl pro tebe utrpenim. mozna ho ted milujes, ale vzpomen si, proc jsi se s nim chtela pred rokem rozvadet .... Snaz se ted tuhle kapitolu sveho zivota uzavrit a jdi dal s hlavou vzprimenou .... uvidis, ze stesti potkas. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
josefka:taky si myslim musi to prebolet urcite se nekdo najde ale budu mit strach aby me nepotkalo to samy co ted. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Suzamen, mrkni na tohle, nejspíš si tím vším také projdeš: http://www.nevera.estranky.cz/clanky/... Každopádně, jsem přesvědčena ve tvém případě, že jenom co se z toho nejhoršího oklepeš a dojdeš do fáze smíření, tak dnešní příspěvky ti budou připadat až směšné a naivní, neboť v té chvíli budeš už úplně někde jinde a budeš ve fázi, že jsi ráda, že vedle takového chlapa už nejseš. Budeš se mít určitě líp, není to náhoda, že jste neotěhotněli, protože ta mocná ruka osudu ví, co dělá, proč to dělá a zjednodušila ti to ;-) Věř tomu, že jednou se opravdu budeš cítit líp a mít vedle sebe někoho, kdo si bude vážit zázemí domova a rodiny, nebude se vymlouvat na kde co, proč to nejde a bude jistě spolehlivější než tvůj současný manžel. To zvládneš, klidně přijď a my ti tady rády dáme pomocnou ruku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
van: zajimavej clanek ja se zatim potacim mezi fazi druhou a treti a doufam ze z ni co nejdriv vylezu a budu uz jn v te ctvrte nebo nejlip v zadne. Dneska mam zas trochu depresivni den sem s malou sama doma tak premyslim a porad mi to v te hlave srotuje. Nejhorsi bude az si mala zase bude chtit pustit nase svatebni dvd hrozne si ho oblibila ale nastesti celej tyden uz se na nej nekoukala tak doufam ze uz ani nebude.
Odpovědět
Profilova fotka
suzi, ja myslim, ze budes vybirat trochu opatrneji .... pokud si pamatuju, tak jsi nechtene otehotnela po par mesicich .... rekla bych, ze s novym partnerem chvili pockas, nez se pustis do nejakeho tehotentsvi .... alepson ja bych to tak udelala. Na video ze svatby se nekoukej ..... ceka te jednou dalsi svatba, takze si to uzijes znova x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jose: uz sem byla celkem v pohode ale v sobotu jsme spolu zase skoncily v posteli a v nedeli sem je nacapala spolu v hospode a pak v nasem aute pred jejim barakem tak me to docela sebralo mela sem deprese tak sem odjela s malou k nasim a doufam ze se to zlepsi. Myslim ze takhle to bude ale porad dokud nebude cerne na bilym napsany ze jsme rozvedeni :-|
Odpovědět
Profilova fotka
suz - co tu tady ! pamatuju si tě velmi dobře, myslela jsem že ten tvůj dostane rozum, jak je vidět nedostal - tak ho měj aspon Ty - vykašli se na něj a hlavně s nim nespi! jedině že bys byla z těch co jim to nevadí :-N (taky znám pár takových manželských párů) ale z toho co píšeš, ty mezi ně patřit nebudeš - takže i když to bolí a pořád někde uvnitř věříš, že ho to přejde - tak nepřejde, zvlášt'pokud se ani nesnaží to před tebou ututlat - promin ale to je bud' uplně blbej a nebo Tě má hdně někde ;-( promin, jestli sem to napsala moc natvrdo, ale mám pocit, že potřebuješ trochu v dobrym nakopnout ;-) tak se konečně vykašli na ty deprese, pošli ho k vodě a začni zas normálně žít, neboj ty to zmákneš a časem se najde rozumnej chlap, co bude mít tebe i malýho moc rád ;-)
Odpovědět
suz...souhlas s brumdinkou...už jsem byla v jiném vláknu,kde manželka před rozvodem otěhotněla s manželem,čeká třetí dítě,je na dně,on žije s milenkou a ta taky čeká dítě...tak buď opatrná.
Odpovědět
Profilova fotka
brum: Jj ctes dobre takhle to bohuzel dopadlo a to uz sem myslela ze jsme docela v pohode co jsme se prestehovali, planovali jsme i druhy miminko a on to najednou tak zahodi. Ja mam dny kdy na to kaslu kdy je mi jedno co dela a rikam si je to tak lepsi ale taky jsou dny kdy mam sileny deprese myslim na nej a brecim proc se to stalo zrovna me. Vís ja mam takovej pocit ze on chce abych ho nesnasela proto se s ni ukazuje na verejnosti a kazdej o nich vi a me zase tesi ze ji semnou treba taky podvedl. S ni to ale nema dlouhy trvani sam mi to rekl je to 19 ti leta husicka ktera taky nedokaze byt jen s jednim borcem rozbila uz nekolik vztahu co takhle vim. Asi se k sobe hodi a ja tajne doufam ze muj treba dostane za pul roku za rok nebo i pozdeji rozum a prileze a ja ho s klidem kopnu do zadku.
Odpovědět
Profilova fotka
suzi: zkus na nej nemyslet, neprivolavej si ho. cim vic na nej budes myslet, tim vic se k nemu budes pripoutavat...to jak se chova - jemu je evidentne uplne jedno, co k nemu citis - chvili spi s tebou, chvili s ni, od kazde z vas si bere jen to nejprijemnejsi... a uroven taky nema zadnou, takhle se ukazovat na verejnosti s jinou zenou, kdyz jeste nejste rozvedeni... mysli na sebe, na sve dite. ta krize pomine, vsechno se usadi, i kdyz to bude trvat dlouho. a bud na sebe opatrna, jak pise frisbee - nejhorsi, co by Ti ted mohlo stat, by bylo s nim prijit do jineho stavu. predstav si, ze nosis neprustrelnej kabat a on na tebe nemuze.
Odpovědět
ahojte dievcata.chcem sa spytat jak dlho musim cakat na odpoved zo sudu? tak priblizne mesiace alebo tyzdne? poslala som ziadost minuly tyzden, kedy asi to mam ocakavat? diky
Odpovědět
Profilova fotka
suzi: jejda holka,nespi s ním. Děláš chybu,já vím, je to těžký,když někoho miluješ,ale tohle není ta správná cesta myslím. Je to trochu podobný příběh jako příběh mojí sestry. Sice nebyli manželé,ale žili spolu 15 let. Z tohoto vztahu vzešel syn,nyní 3letý. Před rokem se rozešli, protože na ně vysloveně kašlal a mimochodem si našel milenku. Takže proběhlo i dohodnutí o alimentech+jeho návštěvy malýho. A teď ta největší bomba, oni se k sobě cca před 3.týdny k sobě vrátili. Nikdo okolo to nechápe,ze sestry se těžko něco dostane.Zarytě mlčí a dodá jen slova: Dala jsem mu druhou šanci. Můj manžel si ťuká na čelo,jak je ona pitomá. Já tomu nerozumím,samozřejmě, že chci aby byla šťastná,ale zároveň on ji zradil, neskrýval to a ještě o mojí sestře nemluvil moc hezky,takže tomu ani nefandim. :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?