První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
kati,on sa s tebou snaží manipulovať,to už sme preberali...vytrvaj a nepovoľ ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
drzim ;-)
Odpovědět
fris souhlas vydrž prtka vydrž :-D
Odpovědět
fris jako lečo jěště neni hotový já si zapoměla vyndat z mrazáku párek :-D :-D :-D
Odpovědět
kašli na párek,tady máme důležitou poradu :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
fris no tak ted se rozmrazuje :-D :-D :-D kati vydrž a nepust nenech se přmluvit nebo bude bubu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kkatka78 - i já z dálky sledovala vývoj vztahu a musím se přidat do fronty gratulantů! To, co se teď snaží dělat, je jen projev citového vydírání, nenech sebou manipulovat, myslím, že snad za tu celou dobu jsi to poznala, že to je citový manipulátor a hlavně nedozrálý člověk... :-p Jdi do toho a ničeho se neboj, pak se krásně z hluboka nadechneš a přijde úúúlevaaa 8-)
Odpovědět
vanus má ako vždy pravdu :-)
Odpovědět
;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vďaka baby ;-) x-) x-) x-)
Odpovědět
vanu bylo nám potěšením :-D :-D :-D
Odpovědět
katuš,a zajtra chceme hlásenie :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
jj hlášení ;-)
Odpovědět
holky já mizim dělat to lečo aby teda manžílek neumřel hlady až přijede domů kati a zejtra dej na stopro vědět ;-)
Odpovědět
Ok....fuuuuuuuuha to su nervy,dufam,ze to zvladnem....ale idem do toho ci bude vojna alebo nie....dakujem holky,urcite dam vediet.Dufam,ze nie som srab a nevzdam to.....nie nevzdam.Bolo toho dost.....
Odpovědět
kati nevzdávej to bude líp a hlavně se ti uleví ;-)
Odpovědět
kati,nech ťa to ani vo sne nenapadne...to by sa opakovalo stále doko ;-) la,to nekončí...máš jeden život,mysli na to
Odpovědět
jj kati poslechni fris život máme jen jeden a měly bysme ho prožít v pohodě a ne si celej život řikat proč já to neudělala když sem mohla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kkatka78 - si blázon??? :-o Žádný takový řeči o nějakým vzdávání! Točila by ses stále jenom v kruhu. Koukej udělat krok do nové a lepší budoucnosti, svatba jím holt nebyla, tak aspoň teď nedělej další chybu! ;-)
Odpovědět
tak ;-)
Odpovědět
Hej poznam jednu kamosku,muz ju podvadzal 3 roky,mali spolu 2 deti,zle to psychicky znasali...koli tomu s nim zostala...on sa chcel skantrit....no zostala s nim a uz 2x mi povedala,ze sa mala rozviest,bol dobry pol roka.....kolobeh.....stale to mam na pamati....nechcete ist niekto so mnou??? Ale zvladnem to...urcite,to zo mna opadne....
Odpovědět
pošleme helíska,ona je najbližšie ;-) neboj,v najhoršom ti dám číslo na mobil,keby si tam strácala odvahu ;-)
Odpovědět
kati vydrž potrvá to chvilku a pak se uleví ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kkatka78 - vždyť půjdeš jenom zatím do podatelny, to zvládneš! ;-) Nás pak rozvedli během 10 minut než přečetli všechny ty formality a jen se zeptali, jestli stále na svém návrhu trváme a my že jo a bylo to. :-p Řekli jsme si čau a od té doby jsme spolu nemluvili ;-)
Odpovědět
kdy a kam mám přijet? :-D
Odpovědět
ahojte baby ako sa mate?
Odpovědět
lokni...tyty ty jedna,kam si sa stratila????? :-) :-) :-)
Odpovědět
ani neviem - vela vela starosti
Odpovědět
čo sa stalo...ten byt????
Odpovědět
nie praca...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?