První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
fris myslím že už je rozhodnutá na 100 percent :-D
Odpovědět
stud....ale už to trvá od loňského podzimu. kkatka,vydrž,mňa sa nezbavš :-D
Odpovědět
kkatka, vydrž prťka vydrž!!!!
Odpovědět
zajtra,zajtra!!
Odpovědět
kdybys měla problém, přijedu a půjdu tam s tebou :-D
Odpovědět
kati,ber helču za slovo,je akčná a nekompromisná :-)
Odpovědět
kočky,fakt je blbá doba,už je tu téma manžel si píše zamilované sms a v druhej téme opustil mladú manželku s miminkom úplne nečakane,že chce poznávať ženy. ]-( Vraždila by som ]-(
Odpovědět
fris asi to ted uzrálo ;-) možná potřebovala jen čas
Odpovědět
DAAAAKKUJEEEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja som tak statna,ze tam zajtra idem :-p .Clovek ked ma priatelov,ktory ho podrzia,nema sa coho bat...ani smrti 8-)
Odpovědět
No nie som statna,ze mi krachlo manzelstvo,ale je nacase rozdat karty... a tuto partiu vyhram JA!
Odpovědět
katuš a ty máš výhodu,že sa dokážeš uživiť a nie si závislá na žiadnom chlapovi,ba naopak :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
katka no vidíš takhle se na to má koukat škoda že já to nevěděla dřív budem držet všechny pěsti to je štěstí ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
fris, jde vidět, že už mě znáš 8-) kkatka, já prej podezřele hýřím optimismem :-D
Odpovědět
Zivot ide dalej,svet sa nezruti,ked nejde o zivot nejde o nic.......no nie? :-)
Odpovědět
katka správě nejde o život nejde o nic ;-)
Odpovědět
Mala technicka otazka: Kolko kopii rozvodu treba pri podani,len jednu+kopia sobasneho? Dik
Odpovědět
A poplatok 66Euro pokial mam dobre informacie....
Odpovědět
katka to ti já neřeknu ale asi jedna bude stačit akorát se musí zaplatit ten kolek ;-)
Odpovědět
heli :-D :-D :-D :-D ja už som z teba tak zblblá,teraz ma to odhlásilo zo stránky a píšem login helisek :-D :-D :-D bacha na slová...ne podezřele...ale že už si zase veselá osoba :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
kkatka - jednu soudu, jednu manželovi, jednu tobě fris :-D
Odpovědět
teda holky vy jedete :-D :-D :-D
Odpovědět
helll....oslovuj mě helisku :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katka - tak to sem ráda, že ses konečně k tomuto kroku odhodlala, vážně by to nikam nevedlo a i když to zní možná divně tak v tomto případě gratuluji k tomuto rozhodnutí a k brzkému rozvodu - zasloužíš si lepšího a né se nechat vysávat ;-)
Odpovědět
brum..konečně...já se těším od rána,že to katka zvládla :-) :-) :-)
Odpovědět
No a zase mi to natrel....v nedelu kpu reci,vsetko ok,ked to chcem a dohodneme sa a pod.....dnes? Place,ze on sa rozvadzat nechce atd atd atd.....ale uz ma nic nezastavi....nech si mysli o mne kto chce,co chce...
Odpovědět
katka nenech se přesvědčit ;-)
Odpovědět
Nenecham...vahala som 1 a pol roka...ale teraz to chcem.
Odpovědět
katka děláš dobře stejně by to nikam nevedlo a možná by to bylo jěště horší budu držet pěsti pro štěstí ;-)
Odpovědět
studanko dakujem....moc mi to pomoze...kazdy,kto mi tie prstiky bude drzat....dakujem vsetkym....
Odpovědět
neděkuj neni za co já si tím pršla taky akorát o rozvod žádal bejvalej odešel za jinou ;-) ale já sem v poho a ty budeš taky se ti uleví až budeš mít po ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?