První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
tu som, za kaktusom
Odpovědět
ty ty jedna,černá,divoká...divokááááááááááááááá
Odpovědět
ty jsi holka divokááááá, co mi padla do vokaaaaaaa :-D
Odpovědět
ne,já jsem cecilka a divoká je marie z itálie :-D
Odpovědět
heli,ty jseš tady vedoucí...už dumej,až to budeš mít za sebou,v jakém tématu se budeme potkávat....co založíme?
Odpovědět
:-D :-D :-D siii, amigo....amio morééééé :-D :-D :-D no jo, jenže já jenom yo hablo espanol :-N
Odpovědět
io sono una italiana :-D
Odpovědět
hlavně že se domluvíme...já teď prchám chrupat a jó éjszakát ;-)
Odpovědět
a ty až takto,ty jeden polyglote :-D :-D :-D já taky jdu,tak zase někdy.Gute Nacht :-)
Odpovědět
Hurááááááá, krev dopadla dobře x-) Cukrovka to není, uf. V úterý jdu ale k dr. pro jistotu, z čehože mám ty potíže.
Odpovědět
heli:tož si myslím,že to bude stres....šak si šikovná cérečka :-D :-D :-D
Odpovědět
tož kurňa, aby né :-D
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj holky teda sem měla štěstí sem přiobjednávala pokoj v hotelu a byly vstřícný i když nemusely před měsícem sem objednala dva a ted další a to mají asi zamluvený ;-) aspon něco vychází
Odpovědět
beru, supeeeer. a jak je dušičce?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky jdu na vás juknout, co nového, tady je to jak na pláži - samou cizinu slyším :-D Heli - fajn, že to cukrovka není a snad to bude všechno OK. Jak se ti žije u rodičů? A co lajka? Nestýská se ti po ní. Včera jsem si na tebe vzpomněla, když jsem si hrála s naší pesinou
Odpovědět
ahoj foooogynko moje :-) no jo, jsem ráda, asi to byl prevít stres, uvidíme, co na to dr. v úterý poví... U rodičů to jde, pohoda...jen mě se.e, že nechcou, abych jim nějak extrémně pomáhala, mám se prý dát dokupy, to je prý pro ně důležité...takže spíš tak jako povysávat, a to když se s mamkou poperu o vysavač nebo umýt nádobí, když jsem rychlá :-D Lajušu mám kousek od domu, asi kilometr, ale budu se s ní muset rozloučit :-|
Odpovědět
helisek no zatim nic moc čekáme do večera je objednaná až na třetí tak řikala žte večer zavolá nejistota je hrozná ale jistota je jěště horší :-(
Odpovědět
tomu rozumím |-|
Odpovědět
helisek se s tím poperem ale loni mi skoro umřel táta na infarkt a letos zase tohle já se z toho po...u :-(
Odpovědět
beruš....nevím,jak bych ti pomohla....to je situace :-( javascript:addEmoticon(':-(','vBody') javascript:addEmoticon(':-(','vBody')
Odpovědět
fris to nic mám pevnou skálu o kterou se můžu opřít a taky neví jak mi pomoct večer snad bude líp
Odpovědět
Profilova fotka
berusk - drž se!!! Posílám ti hodně sil!!!! Musíme doufat, že to dobře dopadne. heli - myslím, že tě brzy zapojí... Nebo aspoň u našich by to tak bylo ;-) A nebo můžeš přijet k nám, potřebuju umýt okna, makat na zahradě - u nás je práce furt :-D A co s Lajkou? Proč jí musíš dát pryč? Já myslela, že si jí vezmeš pak s sebou do nového bytečku
Odpovědět
ahojte baby prajem pekny den.... :-)
Odpovědět
se dívám,co mi to tam skočilo =-) holky...fakt je to pravda,když se začne něco sr...tak pořádně...myslím na vás...nenávidím čekání...
Odpovědět
foogy, tak já vezmu monterky, gumáky a jedu :-D písnu ti do ip ohledne psiny.. ahoj lok, jak je? ;-)
Odpovědět
no jinak doufám že nám příští týden bude teplo pod stanem ;-)
Odpovědět
kam jedete?
Odpovědět
heli do českýho ráje jenom :-D
Odpovědět
to stačíííí :-D
Odpovědět
no tě druhá dovča loni to bylo k jeho rodině mě představit :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?