První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
brumdi, a jak se to z chování pozná, že je chlap nevěrný?
Odpovědět
Profilova fotka
m: no přesně ti to neřeknu, ale prostě to poznáš, zvlášt´když s někym žiješ x let - říká se tomu 6.smysl, který mají lépe vyvinutý ženy 8-) jinak já to v dřívějším příspěvku myslela spíš, že pokud se někdo chová jako mistr světa a děsně frajersky tak bych si o něj ani kolo neopřela, protože takovýhle typy jsou prostě od přírody děvkaři ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
->m311293: poznáš, jak říká brum, 6.smysl. Chlap i když nechce, začne se chovat malinko jinak..
Odpovědět
spíš jenom tušíš že se něco děje, ale víš co se děje? pokud se nezeptáš, tak to prostě nevíš? a teď navazuji na příběh siss, ta s ním nežila x let, ale jen dva.,. Ale chová se jinak když nastane změna, ale když začne chodi zároveň se dvěma najednou, tak se vlastně chová standardně. neboť změna vlastně nenastala. A propó změna v chování přece automaticky neznamená nevěru, třeba jenom starosti v práci, zdravotní problémy.....atd. brumdi, ty žiješ s chlapem dlouho, tak to víš, jak často se mění jeho chování, a přece si nemyslíš že je nevěrný.
Odpovědět
baby, vela veci mi to "naznačovalo" - ja som to však nechcela vidieť - a navyše on bol neskutočne užasný, všade rozprával ako ma miluje, aká som uzasná, tak sa mi tie jeho klamstvá, resp. zakrývanie pravdy zdali reálne. No keby som sa trosku nad tým všetkým zamyslela nikdy by som si ho nebola zobrala. On si totiž myslel ze ja a tá nemenovaná pani, budeme kamarátky. Raz nás poslal spolu na kávu, nech sa spolu zoznámime... Teraz má priateľku, ktorú taktiež podvádza... to je proste povaha.
Odpovědět
Profilova fotka
m - tak sisi už odpověděla za mě, jinak když chodí se dvěma tak je to snad velká změna nemyslíš :-) jinak co se týče nás, tak jsme spolu skoro 10 let a já už prostě poznám že ho něco třeba trápí nebo že je někde problém, navíc my sme k sobě byli vždycky upřímný, navzájem se sobě svěřili a problémy spolu řešili ale asi bych nepoznala, kdyby měl úlet na jednu noc a víc by tu ženskou neviděl, ale kdyby měl milenku tak to poznám, ne beton - navíc my s me malý město takže kdyby jí opravdu měl tak se to dřív nebo pozdějc dovim, protože vždycky se někdo prokecne ;-) p.s. - navíc ze svého okolí jsem byla vždycky ve střehu, přesně jak píše sisi jak někdo svoji ženu děsně moc vychvaloval jak je skvělá úžasná a já nevim co tak to prostě smrdí :-|
Odpovědět
Profilova fotka
sisi: tomu se rika idealista! to je az obdivuhodny! ty ses mela kamaradit jeho milenkou a on by to mel tak jednoduchy! a je videt, ze takovou, ktera by byla tak kamaradska k ostatnim zenam, stale hleda... :-D
Odpovědět
Sisi, kote1m: někteří chlapi jsou opravdu idealisti. Můj bývalý manžel je jeden z nich, měl představu o tom, že mu jeho bokovku budu tolerovat, a třeba se s ní i skamarádím. Jeho slova: "Tebe miluji, jsi moje manželka a matka mých dětí. Ale s Ní je to teď takový vzrušující a nový. A ona je fajn, určitě byste si rozumněly." A pak jí ještě chtěl ukazovat, jak bydlí. Když jsem se zeptala, jak by si to představoval, řekl prostě, že by k nám mohla přijet tak na týden na návštěvu. A já, kdyby mi to vadilo, bych se na tu dobu mohla zase přestěhovat k ní. (Byla z Holandska, takže to měl být jako výměnný pobyt.) Dobrý, ne?! :-)
Odpovědět
no jo a sex ve 3 nenabízel? No jo sex na jednu noc se nepozná, jde někam z práce a tak a člověk nikdy neví, příjde trochu napitej....to se nedá nic dělat. Můžeme to zrovna tak udělat my. Ale ty děvkaře od pohledu nenávidím, vůbec jsem alergická na ty co o nich vím že mají baby. Jeden můj spolužák má dítě asi 1,5roku s holkou, když jsem se viděli tak vykládal jak potkal nějakou jinou....atd. a byl si jistej že ona nic nepozná atd. a už mu utekla. Přitom by to do ní nikdy neřekl, myslel si že ji má jistou.
Odpovědět
Profilova fotka
kopa39 no to si děláš srandu ne? Promiň ale to je docela síla...doufám, že jsi bývalého manžu poslala až tam kde záda začínají mít ten neslušný název:-) Občas na tuto diskuzi mrknu a nestačím se divit, co lidi ať už jsou vzatý nebo spolu žijí, chodí si dokážou udělat..tolik lásky na začátku a slibů...brr
Odpovědět
a pak se každé druhé rozvádí že. To je hrozná vize.
Odpovědět
baby to mi pripomina film Kurva hosi Guten tag aneb Dedictvi :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ten sestej smysl funguje i kdyz ste spolu kratce a on ma odzacatku paralelni vztah, muzu potvrdit ze sem to uz po mesici zacala tusit a po dvou sem si tim byla jista....
Odpovědět
Klapinka, jj taky jsem si rikala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kopa: no to je fakt síla a cos mu na to řekla? No já bych ho asi tim prvnim co mi příde po ruku majzla po hlavě :-D jinak bohužel takových jsem poznala spousty co honili baby a prostě se to pozná na první pohled, jeden mi i přímo na férovku řek, že chce abych byla jeho milenka :-N a ukazoval mi i zářezy na klíčence kolik jich měl :-N tak jsem ho poslala honem šupem domů za ženou - no je fakt že oni jsou spolu dodnes, maj dvě děti a ač ona to všechno o něm ví a prej ho i několikrát nachytala, tak pořád jsou spolu a okolí dodnes nepochopilo proč :-S
Odpovědět
protože to prostě toleruje. myslím, že chlapi nabízí normálně ženským aby se staly milenkami...jak dělám s lidma je to co chvíle. Dříve když mě pozvali tak jsem na kafe šla...teď už ani nejdu, zbytečně strácet čas. Raději bych šla na kosmetiku nebo si koupit něco na sebe!
Odpovědět
Profilova fotka
hakli: já si nemyslim, že to chlapi nabízejí normálně a rozhodně to normální neni :-p jinak proč se teda vůbec vdáváš, když je to normální :-) já mít takovej názor a kdyby to bylo u chlapů normální, tak se teda nevdávám ani omylem ;-)
Odpovědět
no mě se normálně děje že mě zvou na kafe, přitom na dovolenou jedou se ženou...jak sepisuji zájezd tak to vím s kým jedou. neříkám že pro mě je to normální.
Odpovědět
Profilova fotka
hakli: no dobře, ale jít s někym na kafe je přece něco jinýho né ;-)
Odpovědět
to sem si myslela, jenže oni vždycky už čekaj něco ví, pak byli nasraní hahahaha
Odpovědět
Profilova fotka
hakli přesně tak...mě se to stává každou chvilku..nejdřív chtěj číslo nebo kafe a doma mají manželku...neříkám, že je to každý chlap, ale hodně jich to zkouší...třeba ani nemusí chtít něco fyzickýho..jen si třeba dokázat, že jsou furt sekáči ]-(
Odpovědět
většina jich je děvkařů, bohužel. někteří sami od sebe, druzí neříkají nic ale když se baba nabídne tak neváhají. Mě je naopak sympatickej takovej co vypadá že neumí ani počítat, mám zvláštní vkus. Mě imponovali jen ti dobráčci vždycky.Ty kamarádky co mají chlapa, kterýho musí neustále dobývat tak moc nechápu. Takový pro mě byl vždycky děvkař. Nevím jestli mě chápete přesně.
Odpovědět
Profilova fotka
hakli já docela jo...nabuzený libový frája není nic pro mě...jako nejde je hodit všechny do jednoho pytle zase...ale nemusím mít migrénu ještě z hlídání a stresu jestli chlap něco vyvádí někde nebo ne...jen se docela děsím toho věku kolem té 40, kdy pánové chytají druhou mízu:-( aby pak nějaká slečna nelákala....
Odpovědět
ty to já taky, ale až kolem 50. Můj otec tak nedávno odešel.... takže se toho také obávám. Přítelovi je ted 36, tak 40 u nás snad! nehrozí ale 50 je reálná. Je to humus fakt, mamka se z toho dlouho nemohla vzpamatovat. po 28 letech manželství
Odpovědět
Profilova fotka
tak spíš si chtějí vyzkoušet jestli jsou ještě žádoucí, nemyslím že všichni by na to s váma hned skočili :-D jinak já se 40 tky neděsim, já doma 40 tníka mám a jeho druhá míza se projevuje tak, že je více aktivnější, ale doma, takže si to náležitě užívám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
se jí ani nedivím, musí to být rána jak blázen...se o ně člověk stará a pak tohle...ale co takhle vidím, tak se pak dost často připlazej... brum tak zas taková frajerka nejsem, abych si myslela, že na mě chce každý skočit :-D ale věštšinou si jen pokedat pánové nechtějí... |-|
Odpovědět
brumdi, já to myslela tak, že když už někoho má a ty si ta druhá, tak ti jeho chování přijde normální, ne vždyť jiná vlastně neznáš. Ale jo já vím co tím myslíte, máš štěstí Brumdi, že tvůj chlapje normální, bo já mám doma co se toho týká introverta, který když má problém tak se uzavře do sebe a nemluví, ajá nikdy nevím jestli ho bolí záda, nebo ho někdo naštval, nebo něco řeší v práci. A když o tom nechce mluvit, tak já se ho nevyptávám. ale jo taky mám šestý smysl, taky jsem tušila že něco není OK, ale jsem si říkala že jsme tak štastní, syn měl půl roku a čekali na něho 7 let, tak mně prostě nenapadlo, že něco a vlastně co. neřešila jsem to, nevyptávala, nekontrolovala, důvěřovala. až se jednou někdo překecl a já s dala vše do souvislosti a bylo vymalováno. A nejhorší bylo to že to byla moje kamarádka.
Odpovědět
Profilova fotka
m - tak to mi mrzí, to pak máš tu zradu dvakrát, jak od muže tak od kámošky :-( jinak jestli sem to dobře pochopila tak už spolu nejste a bereš si někoho jinýho nebo jste tu nevěru překonali ? jestli chceš tak neodpovídej, ale docela by mě to zajímalo ;-) jinak ten můj taky má občas stavy, kdy mi něco říct nechce,ale u něj je to spíš provokace, on je odjakživa provokatér a když vidí že děsně otravuju aby mi to řek, tak zrovna nic neřekne a když dělám že mě to nezajímá, tak za chvíli příde sám a řekne mi to, ale to jsou spíš takový blbosti :-D pokud opravdu jde o nějakej problém tak to vim jako první ;-)
Odpovědět
jsme stále spolu, už 18 let, (neutíkám při prvním problému) ale jestli jsme překonali nevěru to nevím, ustáli jsme ju, ale dobré to není......a ona už mojí kamarátkou neni a nebude
Odpovědět
Profilova fotka
m - tak to jo, že sem tak mělá, máte děti? jinak Tě obdivuju, já bych to asi neustála :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?