První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
brumdi, nemáš proč, náš vztah to strašně změnilo, přestala jsem mu věřit a abych se netýral otázkami jestli když mi něco říká mi lže, tak jsem se přestala vyptávat a vzápětí i svěřovat a řešit nějaké záležitosti. dnes řešíme jen to co se týká dětí. Máme dvě, 15 a 6 roků
Odpovědět
m311293 - a ma takove manzelstvi smysl?
Odpovědět
asi napises, ze je to kvuli detem, ale co z toho ty deti maji?
Odpovědět
zezulička nemá, proto jsme v poslední fázy vztahu a rozvod nás nejspíš nemine.
Odpovědět
Neviete niekto ako to nakoniec skoncilo so Suzamen?Ci nakoniec od neho odisla?
Odpovědět
Profilova fotka
kkatka - netušim, ale třeba nám dá tady sama vědět ;-) m - tak to mi mrzí, půjdeš od něj?
Odpovědět
Profilova fotka
p.s. - kkatka - mimochodem jak seš na tom ty, nepsla si že taky uvažuješ o rozvodu?
Odpovědět
No hej.Idem v maji domov.Musim to riesit,inak sa dalej takto neda zit.Ja uvazujem o rozvode,hej. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,tak si hledám bydlení,no není to lehké...manžel sám napsal včera sms,kdy napsal,že si budeme žít každý svůj život,tak lítá po venku. v sobotu mi řekl,že mě nebude vydržovat...jako bych byla... už jsem si udělala svůj účet,aspoň to...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj deni, četla jsem to tady a pořád sleduju, kdy se ozveš, a jak je.. Koukám, že moc dobře ne :(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,moc ne.... je to stres,hlavně nechápu,jak tak může někdo zkoušet vyhrožovat,at s sbalím a jdu,že mě vydržuje...společný účet a on řekne toto pk,že mi dělá txík...už má totiž řidičák,tak jsem se v úterý chtěl odvést,měla jsem moc tašek do práce a on,že pojede zpět a říká mi,jinak jsem ti dobrý taxík,že? já jak taxík?jak jsi neměl řiičák,vozila jsem tě pořád z práce do práce....a o a co ty dva roky před tím??tak jsem zastavila u zastávky ,vystoupila a čekala na bus a on však se odvez txíkem,ne?úlet fakt...
Odpovědět
Profilova fotka
Je to hustý.. Obdivovala jsem tvoje šaty a tím pádem se dostala i na tvoje alba a nakonec až sem.. Děsný, jak se může člověk změnit :( My máme účty pořád rozdělené, i když spolu žijeme už 3,5 roku.. Oni si nepřipouští,že tys ho vozila, když ten řidičák neměl, na to rychle zapomínají :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
my je dali společně až po svatbě...chyba,v našem případě on zapomíná na vše,ve všem má jen sebe,všechno prohlšuje za své,peníze jsou jen jeho,všechno jen on špatná jsem já
Odpovědět
Profilova fotka
Sobeckej Jájínek, jak já říkám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sobecký spratek,je to smutné :-(
Odpovědět
Profilova fotka
deni tak hodně štěstí při hledání ;-) je mi to moc líto |-| |-| myslela jse že se to třeba ještě spraví :-S ale společný účet :-o :-o fakt úlet já bych to nikdy nedovolila 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já to jednou dovolím, takhle to je v poho, jedeme na oba účty, nikdo nemá míň, ani víc.. Ale je to fakt smutný, takovou chvilenku po svatbě ]-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
mi to tak přišlo správné,no to je jedno,důležitější je to,jak se chová
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je jasný!! A samozřejmě si všichni okolo myslí, jakej je to svaťoušek a že by to do něj nikdy neřekli 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
to si myslí asi jeho rodina a znáí,de říká,jak ho nemiluju a vůbec nechci nic řešit a ignoruju to
Odpovědět
Profilova fotka
Takže co dál?
Odpovědět
Deni drzim palceky.Ja som sa tiez vcera bavila po skype s tym mojim.Boze to je hruza....konverzacia bez hlavy a paty.Vobec sa nemame o com rozpravat...a ked,tak len o nom....Normalne mi je z toho zle. :-.
Odpovědět
Profilova fotka
kau... kkatka...prostě sháním rdy od právníka a asi konec...hlavně potřebuju bydlet :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Deni.. hlavně se drž, nenech se od něj psychicky zdeptat.. Mě se to říká lehce, vím.. :-S
Odpovědět
Holky, to je strašné, když si 2 lidi, kteří se tak milovali, chodili spolu, pak se vzali.. tak si nemají co říct :-( To je úplně nepochopitelné, jak se může člověk změnit. Oběma Vám přeju pevné nervy..
Odpovědět
Profilova fotka
Já to vidím i při hádce.. Jako dvě hrdličky a bum - nenávist :( ]-( Taky nepochopím ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
on asi umí deptat skvěle,pořád brečím...
Odpovědět
Profilova fotka
Si citlivka, někdo je víc, někdo míň, závidím těm, co jsou míň ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem už totální magor z toho
Odpovědět
Profilova fotka
Ti věřím, to už člověk potom přemýšlí o psychiatrovi, že? (nebo psychologovi?) Šmarjá..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?