První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
ja som si brala nefajciara :-) no keby zacal v manzelstve fajcit, nerozvediem sa, ale to som ja, ze? :-N :-) Ma to vobec zmysel este riesit? Proste to Dite vadi... zmierme sa s tym :-N ma pravo na svoj nazor.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
ja len chcem povedat to ze ludia sa menia a casom moze aj ditu postihnut nejaka mania alebo uchylka. prepadne nakupovaniu alebo sa zacne prezierat alebo prepadne anorexii. a neviem ci by sa jej pacilo ak by manzel hned prisiel s ponukou na rozvod. myslim si ze dita je len sklamana z toho ze manzelsky zivot nie je taky dokonaly ako si predstavovala a ani jej manzel nie je dokonaly. ale bohuzial to nie sme nikto!!! mala by sa rozviest radsej teraz lebo casom pridu ine problemi a ked nezvlada takuto prkotinu tak tazko bude zvladat ine veci.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Tak sa aj ja pridam, mam taky napad - sorry, ak som necitala celu konverzaciu, ale je to moc dlhe :-) Dita by mala zacat tiez fajcit, a mali by to ako spolocne hobby, a potom by sa nemusela rozvadzat :-D Popripade to bude jej manzelovi vadit, ze ona fajci, a potom si uvedomi, ako moc jej to vadi, ked on fajci a bude to! To je ale riesenie, co? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
athena7 - :-D ze to skor nikono nenapadlo :-D :-D
Odpovědět
ooo ;-) Este som prisla na ine riesenie - nech Dita porozmysla, co na nej manzelovi vadi, a potom nech tak spravi naschval, nech mu to vadi. Potom si budu kvit a obaja si mozu slubit, ze s tym skoncia spolu :-D
Odpovědět
nojlepši řešení by bylo kdyby vůbec ty cigára nevynalezly, potom by byl klid, a Dita by se kvůli tomu netrápila, proč stím začal, až po jejich dvouletém vztahu
Odpovědět
Profilova fotka
keby to neboli ciarety, tak by to bolo aj nieco ine...
Odpovědět
baby uz to nechajte tak.... kaslite na to, Dite to uz urcite nie je prijemne... nech si riesi tento svoj problem po svojom, ako uzna za vhodne... kazdy sme iny.
Odpovědět
Profilova fotka
slnieckova - taky si myslim, že je zbytečné to řešit, Dita už rozvodový papíry určo poslala :-S Dle mého je to prostě kravina se kvůli tomu rozvádět a psát víc radši nebudu nebo mě zase smažou nebo upraví :-p Už jsem to tu psala, že si zřejmě myslí, že žije v pohádce a né ve skutečném životě, ale což kdo chce kam pomozme mu tam, jen mne utvrdila v mém názoru, že naše společnost je rozmazlená a většina lidí se rozvádí při nejmenšim problému. Dito vážně nechápu proč ses vdávala, pro krásné bílé šaty ?
Odpovědět
brumdinka- no ja neviem, ale uz tu pisala dita, potom som to opakovala aj ja, ze sa porozpravali a prezatial problem vyriesili, a obaja uvidia, co bude. ziadne papiere nepodpisuju ci neposielaju. bud necitas, alebo citas len to, co sa ti hodi, aby si tu nadalej mohla ditu urazat....?
Odpovědět
Profilova fotka
ool: neboj já to četla a nikoho neurážim, to spíš vy ste tu uráželi mne a kdybych se hned rozčilovala jako vy, tak to admini nestíhávaj mazat :-D Z toho jak to Dita psala mi spíš vyplinulo, že přitlačila manžela ke zdi typem bud´já nebo cigareta :-), jestli bude takhle s nim jednat i nadále, tak by se měla začít bát aby si radši nevybral cigaretu a klid, než neustálý nátlak z její strany (ani nevíš jak ráda bych se mýlila) - víc se k tomu vyjadřovat nebudu, mám důležitější věci na práci.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem si to přečetla :-p na rozvod mi to nepřipadá, ale co už, každá máme tu hranici někde jinde. Důležité je, že ona si brala nekuřáka, takže se může rozčilovat, že začal kouřit. Já si brala manžela s tím, že nebude mít milenky, a kdyby si ji teď pořídil, taky bych mu dala zbohem. Jestli se to dá srovnávat, nebo ne, bych neřešila, protože každé může vadit něco jiného. Někomu cigarety, někomu milenka.....
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak holky, jsem ráda že je nás většina normálních.ˇ ať se Dita zlobí jak chce, ale jestli fakt nemá jiný problém, tak je buď velký sobec, nebo manžela nemiluje!!! a když nebude chtít přestat, tak ona ho stejně nedonutí a hlavně neohlídá.. ale asi je na čase začít rozebírat něco jiného...má někdo nové téma???
Odpovědět
Profilova fotka
normalnich? proc myslis, ze ty rozhodujes o tom, co je a co neni normalni?
Odpovědět
je to tady rozdělené na dva tábory, kuřáků a těch zapřísáhlých nekuřáků :rozumných lidí, to je jak na bitevním poli tady,
Odpovědět
pocujte, dnes vas mazem cely den, tak uz uzatvorte temu dita a jej manzel a fajcenie... povodna tema bola niekde uplne inde a keby by som mala byt stopercentna (co nik nie je) tak vas zavrem uplne a tema prvy rozvod na tychto strankach mozem uzavriet, lebo prve rozvody na tychto strankach uz prebehli aj ked prvotne reakcie pred par rokmi boli uplne ine... takze bud uz prestante temu fajcenie, alebo to tu zamknem a zalozte si novu temu ohladom rozvodov vseobecne
Odpovědět
anaxamon: sorry, nechápu, jak mažeš všechny, jako, že upozorníš administrátora? Já si říkám celý den, kdo se tak angažuje! tak deset holek tady vedou diskuzi, asi dneska s nejvíce příspěvky a ty se rozhodneš, že se ti to nelíbí, tak to mažeš??? A na téma rozvod to je a v tomto případě se jedná o první rozvod, tudíž to tuto diskuzi splňujě. ( i když k vůli (pro mě) banalitě) A nové téma si může založit kdokoliv! Třeba téma " první rozvod! II.
Odpovědět
Profilova fotka
nechapu jak se tady muzete dohadovat kvuli takovym kravinam. Kazdy se meni. Kazda si odpovezte na otazku, co pro vas znamena manzelstvi, jste se nemeli vdavat, pokud se chcete hned rozvadet kvuli zmene vaseho partnera.
Odpovědět
dzein anaxamon je admin :-D :-D :-D a souhlasím s ní, že tahle debata je bezpředmětná. Je to kuřáci proti nekuřákům. Pro někoho to důvod je pro někoho není. No smlsli jste si na Ditě pěkně. Líbí se mi, jak jste ji tu jedním dechem sepsuli a druhým dechem vykřikovali něco o toleranci. Já myslím, že je každého věc, proč se chce rozvádět. A vám by ta tolerance holky moc slušela... ;-)
Odpovědět
už dost holky fakt už dost najděte si někoho jinýho na téma, moc vas o to prosim, bavte se třeba o počasi, ale to asi nepatří už do této diskuze
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?