První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
idem bo ma už tak boli hlava. dakujem vam všetkym.
Odpovědět
Profilova fotka
pelemele: no určitě neplánovali, ale jsou ;-) Né ono je to taky o tom, že sme v jednom baráku, kdybysme bydleli jinde, tak si myslim že by to bylo úplně v poho.
Odpovědět
tinika, ale ja som myslela, ze ty tu nie si pre uprimnu sustrast, pre pokyvkavanie hlavou, ze ake to mas tazke a sucitenie... som myslela, ze si si prisla pre radu a budes konstruktivne rozoberat, co este by si mohla urobit pre zachranu vztahu a akym sposobom by si (aj sama) mohla zachranit manzelstvo. pre dobro vas oboch, pre lasku... ale mozno ti ziadna rada nie je dobra, - to som tym chcela povedat, bez urazky.
Odpovědět
tak toto ma dostalo: "Dobrá svokra svoje dieťa vedie vždy tak, ako to vyžadujú celospoločenské záujmy a morálka našej spoločnosti...." :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D
Odpovědět
pepelele to je tazko povedat, to zalezi od nevesty :-D ;-) ale myslim si ze aj tak mi len tak z principu bude vadit uz len preto ze my narusi moju rodinu. tej mojej tiez len tak z principu vadi: ked ma ploche brucho tak je pochudnuty a zle sa stravuje, ked ma brusko tak s nim mam chodit na prechadzky aby zhodil. ale ja to chapem a nerozculujem sa lebo je to jeho mama a ja by som sa o svojho syna tiez bala ci sa o neho nejaka cudzia zena postara tak ako ja...takze taketo veci neriesim x-) ja som asi prah toleranie dost vysoko :-|
Odpovědět
..............."ked ma brusko tak s nim mam chodit na prechadzky aby zhodil" :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D akoze toto ma dost pobavilo, tak toto uz hej :-D :-D
Odpovědět
no ale ved ho nemozem mucit posilnovnou nie? :-D si neznicim chlapa predsa :-D
Odpovědět
ale ze mam s nim chodit na prechadzky --- to ako so psom mi to pripomina :-D
Odpovědět
Profilova fotka
shaarka...a keď je nevyspatý to má veľa sexu či čo?
Odpovědět
:-D
Odpovědět
triktrak: tých 13. bodov som prečítala ešte vtedy manželovi a odpručila som mu,nech to dá prečítať aj svojej matke,nedržala sa ani jedného toho bodu ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojte, zatiaľ vam poviem, že sa mi svokra ospravedlnila, aj manzel, hoci bol ešte dlho tvrdohlavy, je to uz ok. snad uz nic take nebude. dakujem všetkym za nazory.
Odpovědět
cau tinika, aj ked v prvom momente som rada, ze to dobre dopadlo, na druhe precitanie ti nejak uz neverim, zda sa mi, ze si si tento rychly bezproblemovy zaver vymyslela, aby si mala od nas pokoj :-D a nakoniec mi rozum zastava, ze pises ze to je uz ok. tak sucho, nic viac. to znamena, ze rozvod bol na spadnutie, a zrazu, ked svokra povie - prepac -, tak uz sa nechces rozviest? to, ze sa manzel ospravedlnil, to neberiem ako dovod "zmierenia sporu", pretoze s manzelom sa este velakrat pohadas a keby sme sa my zeny mali rozvadzat pri kazdej hadke, tak napr. ja som rozvedena aspon 538 krat. pretoze by som si ho po kazdom zmiereni zas vzala za muza... :-D :-D :-D
Odpovědět
shaarka, uz neryp, kazdy sme si strojcom vlastneho stastia ;-)
Odpovědět
shaarka as je to tak ako pises ;-) ale aj tak si mslim , ze jej manzel je dobry manipulator a zistil co na nu plati. asi ten rozvod bude mat vyhodeny na oci pri kazdom dalsom konflikte... ;-) no , nabuduce az tu pride zas nejaka babena vyplakavat ze sa ide po nejakej hadke rozvadzat uz budemem vediet ;-)
Odpovědět
pelemele, ja som znamy rypal. lebo tak stroho by som pisala iba ked by sa nieco posralo, nepodarilo a chcela by som mat od vsetkych pokoj. ak by sa mi to podarilo, ak by sme sa udobrili a vysvetlili si veci, pisala by som obsirnejsie, slova s nadychom pozitivizmu, bolo by citit, ze mi odlahlo. a s tym strojcom... no. niekedy mam pocit (ked sa mi nedari), ze dakto tam hore so mnou poriadne mava :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja si myslim, ze Tinika sama dobre vie, co jej tato diskusia prinasa. A ak nic pozitivne, tak sa necudujem, ze z nej odisla, ja by som tak urobila tiez. My kazda sudime zo svojej perspektivy, na zaklade svojich skusenosti, ale ona najlepsie vie, co je pre nu najlepsie a nepotrebuje to tu nikomu dokazovat. Tinika drz sa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Trosku si to tu obcas citam a skoda ze tinika tak stroho napisala "vyriesenie" problemu - ktory bol uz na rozvod... minimalne koli tomu ze tu vela ludi radili a s dobrym umyslom jej pomoct a iny napriklad mozu mat obdobny problem... tym by isto pomohlo vediet blizsie ako sa daju takto problemy vyriesit... ak teda sa vyriesili... A inak Marianka ako sa mas? byvaly muz este prosika? a Janino - ty sa drz..ale si fajn baba - ty to zvladnes ;-)
Odpovědět
katkaajurko: ahoj ;-) tak mám sa celkom fajn a čo sa týka ex,tak momentálne mám pokoj,lebo išiel na 3 týždne na dovolenku s kamarátmi... Ale dovtedy ma bombardoval svojími chorými výplodmi a obvineniami dosť intentívne a čím viac som nereagovala,tým viac ho to sr...o. Až som mu nakoniec napísala,že nech dá pokoj,že sa s niekym stretávam a vadí to nám obom :-) No to som potom bola všetko možné...od psychopatky,cez klamárku,jeb..u až po k...
Odpovědět
Profilova fotka
To je sila... ale to uz vieme dlho... poviem ti pravdu ja sa na nom bavim - lebo mu to ako mu zelam..viem ze by sa to nemalo ale za to aky je slabosko si toto a nic ine nezasluzi..ale ze ho to bavi ta otravovat aj ked neuspesne... a ozaj - je niekto na obzore? ;-) ci este je skoro =-)
Odpovědět
marianna ale tebe to ocividne robi dobre ak ti takto nadava , ked si este nezmenila cislo. asi ti este nie je taky ukradnuty ako pises, lebo ja osobne ak sa s niekym nechcem kontaktovat tak sa nekonatktujem a urobim vsetko preeto aby sa mi neplietol do zivota. ale zas ked ti takato sebatrizen robi dobre tak uz som ticho =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já se nedivím, že Mariannka nezměnila číslo. Já ho po rozvodu taky neměnila, nechala jsem ex, aby si psal, co chtěl a hovory jsem mu nebrala. Přece kvůli takovému - s odpuštěním - vocasovi, nebudu vše všude měnit :-D A po roce ho to přešlo :-D
Odpovědět
zelinka_v: nech si píše čo chce...presne ako napísala silente. Nebudem si každé 2-3 mesiace meniť číslo kvôli nemu,pretože máme nejakých spoločných známych a skôr či neskôr by sa k tomu číslu dopracoval akože "náhodou". Veď ho to prestane baviť...a keď nie,tak sú aj iné spôsoby ako to zariadiť ;-) Vie,kde bývam,kde pracujem,takže zmena t.č. aj 20x by nepomohla... Zatiaľ je to jedno,kým mi nechodí pod okná a do práce otravovať život ;-)
Odpovědět
aha tak prepac. ja som to tiez zazila ze ma byvaly otravoval a sa ti cudujem ze to znasas, lebo ja som bola na zrutenie za kazdym ked mi zavolal.
Odpovědět
Profilova fotka
Já si nastavila tel.číslo mého ex do skupiny, ke které jsem přiřadila, že telefon nezvoní, když volá a bylo :-D :-D :-D
Odpovědět
tak toto štádium už mám za sebou...už sa pomaly ale isto dvíham hore a je mi jedno,čo si píše. A volať našťastie nemá odvahu a dobre vie,že by som mu ani nezodvihla ;-)
Odpovědět
silente: ja som to pozerala,ale nejak som na to neprišla na mojom fone ale veď našťaste nevolá :-D
Odpovědět
ja som mla tu smolu ze pred osmimi rokmi este take nieco ako zablokovanie hovorov neexistovalo ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Mariannka - co máš za telefon? Já to umím jen na Nokii... =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?