Kdy mít první miminko po svatbě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny nevěsty a maminky, zajímal by mě váš názor na to, kdy je dobré mít po svatbě první miminko. ;-) Co znám, tak po svatbě si spousta párů ještě užívá relativní klid bez větších starostí a miminko je často odkládáno. Má na to vliv kariéra, bytové podmínky ?... Jak to vidíte vy a jak jste na tom ? Radka (cicuvicka) :-)
Odpovědět
brum: držím Ti palce, aby to s tou brigádou dobře dopadlo! :-) Jinak ohledně počasí, u nás od rána krásně svítilo sluníčko, ale teď se nějak začínají tvořit mraky, tak se mi to moc nelíbí. Vítr taky fouká, ale když jsem doma, tak mi to ani tak moc nevadí. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
red - ono někdy bohatě stačí hnusný pivo, špatně naraženej sud nevypláchlý trupky a je to :-S :-D kozi - jo šipky, ty sme hrávali ve velkym před 10 lety ve všech hospodách, pak sme si udělali ve sklepě takovej malej bar (no mám šikovnýho chlapa :-)) a šipky dali tam, no ale jaksi sme tam ještě neseděli a ty šipky taky nehráli :-D jen tam tak visej - no budeme muset napravit, zatim tam jen vodíme kouřící návštěvy, jelikož my oba nekouříme a v bytě bych jim dala :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
red - jo se sousedama souhlasim, tady u nás to docela jde, akorát vedle sousedka má neustále psi zavřený v baráku, kde celej den štěkaj - jelikož oni oba podnikaj a na pejsky neni čas - a stejně si vždycky nějakýho pořídí jen, že někde vidí krásný štěnátko :-S :-( no a k vitaminum v těhu nepřehánět, já tehdy jedla jen chvíli mamavit a pak doktor říkal, že neni třeba, že stačí je dostatek ovoce a vyvážěná strava + jsem musela mít železo kvůli mojí chudokrevnosti :-|
Odpovědět
Ahoj holčiny. Tady svítí sluníčko a až na rychle putující mraky by člověk skorem řekl, že je krásně... ale tuším, že začne časem foukat i u země.
Odpovědět
Krasny den x-) sviti slunicko x-) x-) x-) V noci diky uplnku jsem naspala jen 3.5hod :-| :-) ale i tak mi to naladu nezkazilo :-) Volala jsem pred chvili lekari do CR a rikal at si tu dojdu k doktoru a ze mam priletet kolem 12-26tt :-) Takmi mi dal rady co a jak i s vitaminama,cvicenim a vsim..... No ted jdu volat k tomu memu GP(muj lekar tu) Jita jj topi se olejem ja to taky nevedela nez jsem tu zacala zit :-).....manza rika hodne vzdaleny pribuzny benzinu,nafty :-D Kozi doufam,ze mala bude vporadku! Kkk no prave,ze to je v klidne ctvrti a jsou okolo taky rodiny s detma,najem je o malo drazsi ale da se to zvlavnout dela to asi o 100eu vice nez ted ale to je bezna cena
Odpovědět
ženský ukecaný, jdu sem juknout a tady taková debata :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jita - vid´to je strašný takhle po ránu :-D :-D :-D kozi - tak snad to malá nechytla od Tebe :-N a bude v pohodě :-) fin - no vidíš už máš víc info :-) jinak s tim měsícem, mě se ještě nestalo, že bych neusla :-N ale u mě je to normální já když usnu, tak mě nevzbudí nic ani kdyby jezdili tanky okolo :-D - akorát Jiřík, ten jak na mě skočí po ránu, tak mě vzbudí 100 % :-) já naopak uplněk miluju - občas se takhle v noci seberem a jdem s Jirkou na něj mrknout - trocha romantiky - pozorovali jsme ho i hvězdářskym dalekohledem - ale naposled když sem byla těhotná (tak 14 dní před startem :-D a pamatuju si, že byla strašná klendra snad -20)
Odpovědět
fin... no tak to je super, to tam budete mit klid, jestli dobre chapu,tak to bude asi prizemni baracek, to budes mit good, nebudes muset litat nahoru a dolu a kocar atd)))),tak hodne zdaru u GP
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jsme zpět od doktorky. Bylo to nejspíš vše jen ze včerejší číny, co měla na oběd :-( Protože včera vyhodila jen to a dneska kakala jen 2x a od 6ti je klid. Dostala nějaký prášek a týden pak musí užívat Hylak, ať se jí upraví střevní mikroflora a bude mít menší dietku - což nevím, nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
Brum, vypadá to, že ne, že to měla už ve středu. Doktorka říkala, že to většinou dostane jeden v rodině a jde to jeden po druhém a to by sedělo, že tam nebývají pauzy. Takže fakt asi ta čína. Snad to bude ok. Pro jistotu dnes vynecháváme cvičení, ať to nechytne znova.
Odpovědět
kozi: tedy vy si užijite :-( ale hlavně, že to není nic vážného, jak u tebe, tak u malé ;-) jj, sousedi znamenají taky hodně, já jsem nikdy s nikým problémy neměla, ale znám spoustu lidí, co problémy mají a vyřeší se třeba jen odstěhováním :-) brum: já se vás snažím trochu omezovat, ale jen v práci, neberte to špatně, kozi mě trochu nahnala strach, že jí nadřízený vyhmátl a podal si jí, tak se snažím držet :-) a věnovat se vám doma :-) red: no, možná máš pravdu, mě sice kofola nikdy nic nedělala, ale třeba teď nesedla, jinak mě z toho sobotního tahu bolí v krku, snad se mi nic nerozjede a k těm šipkám, my jsme nad nima taky hodně přemýšleli, že si je koupíme, ale vždycky jsme to odsunuli na dobu neurčitou, ale stejně by to dopadlo obdobně jako u brum. fin: tak se hezky objednej, je dobře, že sis zavolala i k českému doktorovi, to není vůbec na škodu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jituš, jj, to jo :-) Teď tady pěkně prudí ]-( Odpoledne přijede kámoška s malým, se kterýma jsme měli jet na cvičení, tak si alespoň děti pohrají a my poklábosíme. Dneska z ní asi zblázním. Jsem nevyspaná jak já, tak ona. V noci k nám totiž přišla do postele, pořád sebou mrskala, nakonec se zvedla a sama si řekla, že chce jít do své postele. Jsem ráda, že se naučila spát u sebe a u nás jí to příjde nepohodlné. No nic, jdu vařit. Manža jde na 12 do práce, tak ať se v klidu nají. Zatím pa!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kozi - no tak snad bude v pohodě, to malej taky se někdy něčim nacpe, hlavně u babiček čokolád když o tom nevim ]-( pořádně nejí a pak to takhle dopadá :-| jinak já volala doktorce, malej má krev v pořádku jak sme byli minulej tejden a jen se máme stavit přes tejden pro recept,. že mu dá něco na posílení imunity, aby nebyl pořád na hromadě :-S jita - jen nás hezky omezuj, v práci máš pracovat a né tady s náma drbat :-D :-D :-D no a já sem zas nemožná poslední dobou bojuju s takovou lenorou - nejsem schopná se donutit něco pořádně dělat - ach jo :-| :-D
Odpovědět
brum: teď mám oficiální pauzu, zak teď můžu :-)
Odpovědět
bum: a co ta brigáda?
Odpovědět
Ahoj tak za hodinu jdu k lekari,udelo se mi soufl od zaludku jako po flamu jeje Jen si ted tak rikam kdyz mam priletet v dubnu do CR na testik a prohlidku co kdyz mi daji tady v nemocnici stejny termin? Zacina na me padat unava z tak malo spanku jeje nastesti mam dnes volno. Co myslite mam to nahlasit v praci aby jsem nezvedala tezke a taky kdyby mi nebylo dobre aby vedeli?
Odpovědět
Profilova fotka
jita - tak to jo, jinak já se pro dnešek loučim, ted´mi volali, že řidič vyjíždí se všema náležitostma k tomu z Prahy a tak přibližně po 2 hodině ještě s jednou holčinou začneme ten marketingovej výzkum ;-)
Odpovědět
fin... no tak to urcite, pokud mas tezkou praci a musis zvedat tezke, jde ti prece o mimi a jeho a tvoje zdravi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fin- tak snad to s těma termínama nějak zmákneš :-) a opatruj se, je to krásnej pocit co ;-) a v práci nevim, záleží co děláš, jestli se vůbec ke zvedání těžkých věcí dostaneš atpod..... Já před mateřskou dělala ve fabrice - v tiskárně u velkej sublimovacích tiskařskej strojů, kde se tiskli trička a sportovní dresy a když se to tisklo, tak to byl děsnej smrad, takže sem se nechala přeřadit k počítači, kde jsem ty návrhy na ty dresy přes plotry tiskla a byla sem trošku bokem od toho smradu :-D
Odpovědět
fin.. a nebudes to mit daleko do centra? kdyz to mate 7 min mimo mesto??? vis kdyz neco zapomenes atd :-D , jinak ti GP urcite veme krev, na sto pro))))
Odpovědět
fin - určitě to řekni, pokud musíš v práci zvedat těžké věci. Jsem úplně napnutá, jak u toho doktora dopadneš, skorem jako by šlo o mě 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
p.s. - a udělala sem dobře, měla sem kolegyni co to hned neřekla a během prvních 3 měsíců na stejnym pracovišti potratila - takže radši jo, udělej všechno proto, aby si tomuhle předešla a něco takověho tě nepotkalo |-|
Odpovědět
brum: tak ono pokud děláš někde s chemikáliema, tak tě zamtel přeřadit musí - nebo jdeš na nemocenskou. Jako vím, že to v realitě vypadá různě, ale opravdu dobře, že sis na to dala pozor!
Odpovědět
kkk jj obchod bude z ruky ale je tam jeden cca 500m od baraku omca dekuji az jsi mi vehnala slzy do oci no prave ze zvedam od bedny a banany a zelenu a kyble a pod....
Odpovědět
fin: no tak to určitě řekni!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak v dubnu jdeme na svatbu a Terinka půjde za družičku a dneska dorazily šatičky. Hned dám fotečky do albíčka ;-)
Odpovědět
fin... no tak to bych radeji nezvedala ;-( , tak to jde, 500 metru neni moc, a mete prez realitku? takovy baracky jsou pak v poho, nikdy nevis jakej bude majitel
Odpovědět
nekdy si tam nahoru do irska musime udelat vyletik at vime jake je to tam)))))))))))
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
fin - tak to radši fakt těžký bedny nezvedej kozi - hm hezký jinak já zas přišla o část iluzí - obvolala sem zas pár nabídek a nic z toho :-S v jedný kde mi ještě před 14 dny tvrdila jak je děsně brzo a jak to bude dlouho trvat a že se ozvou :-N tam dneska volám a říká mi, že už je to obsazený a že už tam holčina dneska nastoupila a že by se jako aspon obtěžovali dát něco vědět ]-( :-p no nic aspon, že mám tu minibrigádku, sice žádnej zázrak, ale aspon vypadnu chvíli mezi lidi.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?