Kdy mít první miminko po svatbě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny nevěsty a maminky, zajímal by mě váš názor na to, kdy je dobré mít po svatbě první miminko. ;-) Co znám, tak po svatbě si spousta párů ještě užívá relativní klid bez větších starostí a miminko je často odkládáno. Má na to vliv kariéra, bytové podmínky ?... Jak to vidíte vy a jak jste na tom ? Radka (cicuvicka) :-)
Odpovědět
dámy, s touto rozvíjející se debatou se na ten stepper ani nepodívám :-p
Odpovědět
já jsem tu víkendovou diskuzi jen tak prolítla, kozi má nějaké zdravotní problémky?? :-( :-(
Odpovědět
hele, holky, koukáte na Ulici??
Odpovědět
Anička (jedna z hlavních představitelek) tuší manželovu nevěru
Odpovědět
jita jjj ja koukam a nekdy nestiham hlavne ta Simona :-D :-D :-D jo s tou neverou je to husty ja si to zazila dvakrat a muzu rict ze to bolelo a moc nastesti ne s manzou :-)
Odpovědět
jo, nevěra je hnusná, a Simča je fakt kolík, já jí pořád vidím ve Snowborďákách, tam byla taky dobrá
Odpovědět
fin: jdu cvičit
Odpovědět
jita jj uzasna a i na predavani Anno jsme se chlamali....si tak rikam jestli a kdy to dostanu ???dnes uz je to 27den
Odpovědět
Dnes to vidim na brzke zalehnuti do postylky jsem uplne ko a to tu mam jeste vecu,tedkdyz varim dam porci manzilkovi a svou si rozdelim na dve :-N a manza mi rika to uz jsme tri??? No jo tri talire :-D :-D ale jsem vazne ko jako kote a to zitra jdu uz od rana do prace uf
Odpovědět
tak jsem tomu cvičení moc nedala, protože jsem musela udělat generální servis :-) :-D :-) :-D , ale půl hodinky jsem na tom trdlovala, za chvilku do vany a pak šupky dupky do postýlky. fin: a kolik más DC??
Odpovědět
jita DC???co to je?
Odpovědět
jako kolik dnů máš cyklus
Odpovědět
Článek se načítá
no nevim jak se to pocita prvni MS po vysazeni a pak za 14dni nova MS a ted je to 27dni od te posledni
Odpovědět
ha :-) , to já už jsem vyzkoumala jak se to počítá: cyklus je od prvního dne MS do dne před další MS
Odpovědět
vypínám pc, jdu se tulit ke chlapovi, konečně je doma, pa zítr a
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. Omlouvam se, za pozdni vstup do debaty. Ale jsme zpet v praci a me 12ti hodinovky jsou tu! Fin: dekuji. ted je lepe. Nespala jsme pulku noci, smutna, nastvana a kdesi co si. Rano jsme vstala do strasne prutrze mracen (no v Londyne to neni neobvykle, ja vim). V praci decka stvaly, jak jen mohly. Nic jim nebylo dobre, byly drzi a tak. :-( No, ale jsme doma, uz je lepe. K veceri dame hot dogy (odmitam varit) a mam na ne chut. S dietou zacnu od zitrka. Posilovna pro me neni asi tak do ctvrtka, tak uvidime, al epres den jsem byla hodna. Rano jogurt, obed polevka. :-D
Odpovědět
jita jo to je na me slozite :-D proste to mamkazdy mesic a hlidam si klasiku 28dni ale muze to byt ji 26-32 to uz zase vim hihi
Odpovědět
Profilova fotka
Fin: tak koukam, ze se mam na co tesit. Prvni MS po vysazeni HA byla super, skoro nic. Tak uvidim, co se z toho vyvrbi v breznu...
Odpovědět
Profilova fotka
Fin, já nevím... :-( Je mi fakt dost blbě, ale spíš si myslím, že těhu ne. To už by bylo moc náhod pohromadě :-N Jako, že by to i při té opatrnosti manži uniklo a ještě jsem to dostala. U Terky jsem neměla ani nevolnosti, ani MS. Nevím... Nechám to zatím tak... Jita, ju, je mi už pár dní pěkně zle - od žaludku... :-( Ale MS mám, tak nevím... Na Ulici koukám. Je to taky jediný seriál, na který mám vcelku klid :-N Jinak mě Terka moc nenechá. I když teď už je to lepší, předtím jsem se na telku nesměla dívat vůbec :-N :-D :-D :-D Nevěra je hnus. Já to u manži zažila na začátku vztahu a jsem ráda, že jsme to nakonec "nějak" vyřešili a jsme, kde jsme... Sabi, tak my máme dnes zapečenou slaninu se sýrem v listovém těstě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No nic, taky se loučím. Jdu se natáhnout. Zítra jsem vzala úklid v mateřském centru, tak snad bude ráno lépe :-N Zatím pa a dobrou noc!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, mně se dneska tim horkym hrncem od špaget podařilo trochu připálit pracovní desku, takže manža se mnou nemluví, že prej všechno zničim, jako bych to dělala snd schválně :-( :-S :-D fin - s tou mateřskou je to jak psala omča a jak bych dopadla já, kdyby se mimi povedlo - prostě nemám odpracovanejch 6 měsíců, ale jenom 5, v poslední době od ukončení rodičáku s Jiříkem, takže nemám nárok ani na podporu v nezaměstnanosti a stejně tak na mateřskou :-( takže by to pak bylo jak psala omca tj. - ještě porodné dostaneš. Už jsem to sem tuším dávala - po porodu si zazadas s rodnym listem ditete o porodne a rodicovsky prispěvek, na uradu prace v miste trvaleho bydliste. Ten budes brat do 21 mesicu 7600,- a od 22. mesice potomka ve vysi 3800,- do ctyr let :-S kozi - a nebude to střevní chřipka, nás to trápilo minulej tejden, já v neděli přišla ze cvičení a už to jelo dolem i horem :-| :-D a pak mě bolel žaludek ještě 3 dny, malej to měl taky ale min na žaludek, víc na teploty a Jirka měl jen průjem a bolel ho asi 2 dny žaludek. koukám, že dneska to všechny vzdáváte :-D tak to taky vypnu. mějte se fajn ;-)
Odpovědět
Přeju vám hezké dobré ráno, holky! ;-) Doufám, že jste se hezky vyspinkaly a že bude dnešek opět krásný a slunečný den - zatím to tady u nás tak vypadá. kozi: nechceš si vážně zajít k doktorovi? Je to fakt divné, že je Ti pořád zle. ]-( Jak říkala fin, tak můžeš být klidně těhotná, i když Ti přišla MS a nebo to může být ta střevní chřipka, jak naznačovala brum. A nebo třeba jestli jsi neměla teď někdy nějakou hodně stresovou situaci, to může být totiž i z nervů. No - nejsem doktor, tak nebudu spekulovat, co by to mohlo být, ale raději si s tím zajdi, ono fakt není příjemné se celé dny cítit pod psa... :-| brum: jen Tě chci opravit, že v dnešní době už nestačí mít odpracovaných 6 měsíců, abys dostala podporu v nezaměstnanosti z pracáku, už musíš mít 12 měsíců. Je to sice na houby, taky mě to štve (mám 9 měsíců a 25 dní), ale nedá se nic dělat. Takže ze socky dostanu 2000 a to je všechno. Super, ne? S tímhle určitě vyžiju každý měsíc než se mi podaří sehnat práci. :-( A ještě k Ulici - tenhle seriál v podstatě sleduju od začátku, opravdu mě baví, přijde mi takový ze života. Jasně, některé věci jsou až moc seriálové ;-) , ale jinak je to fakt super. A Simona je fakt drsná, taková správně ujetá a když se zasměje, tak se pak řežu doma i já, haha. Na tom předávání cen Anno byla nejlepší, kam se na ni hrabe Mareš. :-D
Odpovědět
Tak jo, sluníčka, já pomalu pádím do obchodu a pak se na vás zase mrknu. ;-) Zatím tedy krásný den! 8-)
Odpovědět
doprčic, já tu píšu slohovku, přiznávám své hříchy a ono to spadne, asi je to tak lepší
Odpovědět
Krasne rano :-) Tak u nas je teda tma jako v .... kosa a tma :-| Vcera jsem vytuhla uz v devet ale kazdou hodinu az do jedne jsem vstavala na zachod :-S Nakonec jsem od pate nemohla spinkat tak jsem se valela do seste ;-) Svaliky pekne boli,takze musim dnes zustat vklidu. Kozi Radeji vazne doktor!Nikdy nevis,mohla jsi snist neco zleho,nejaka zla bakterie v brisku a nemusis to zvladnout sama nehlede na to,ikdyz si manzel dava pozor,jak se rika,slzicka stesti pri milovani taky unikne a pak to tu muze byt ani nevis!Mam kamosky a kdyz otehotneli treba to jeste 3x meli a tady se lisilo u prvniho i druheho mimi nevolnosti! Sabi no snad to bude v klidu,ja zatim nic?! Brum jj dekuji ja si stejne zavolam na socku atse koukou na me jmeno a pozjistuji si to az to bude aktualni :-)
Odpovědět
takže to zkusím znova kozi: já být tebou, tak radši zajdu k doktorovi, nikdy nevíš a je lepší mít jistotu, no o té něvěře jsem chtěla napsat své, ale neodeslalo se mi to, tak na to kašlu fin: já měla poslední cyklus 36 dní
Odpovědět
jita ahojky jojo to se mi stalo vcera :-Dvpreji ti krasne rano!!!
Odpovědět
fin: tobě tak přeji krásné ráno, co ráno, ale hlavně pěkný klidný den, vám všem samozřejmě, mě už se to dlouho nestalo, aby mi to spadlo, ale teď mě to vyloženě naštvalo
Odpovědět
u nás to bude asi opět bez sluníčka
Odpovědět
jita no klidny moc nebude ale nastesti sef ma dovolenou na cely tyden tak jsem moc stastna! Zvazuji dnes kaslat na rifle a jit jen v teplakach mam to jen kousicek do prace a nejak se citim na pohodli,sice nevypadaji uzasne ale co ne?!Jsem nejak prevalcovana :-( :-) to to cviceni
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?