Menu Forum

Kdy mít první miminko po svatbě?

13. srp 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
Registrovala se 9. března 2009 na beremese.cz. Přidala 931 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Region Strakonice.
  • Svatba byla 19. září 2009
    Ve Volyni, v Katovicích, Region Strakonice
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
Registrovala se 9. března 2009 na beremese.cz. Přidala 931 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Region Strakonice.
 fin: to ti věřím, dát si takový záhul, to by mě taky skolilo
no a co, když chceš jít v tepláčkách, tak proč nee??? Vždyť v nich chodí i celebrity emoticon emoticon emoticon a určitě máš nějaké pěkné slušivé, ne?? emoticon mě to kolikrát taky štve to věčné vymýšlení, co na sebe, přeci jen se snažím oblíkat hezky, jako žena, přitom mám raději spotrovní oblečení, jestli mi rozumíš emoticon
23. únor 2010 v 08:15  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1445 příspěvků a 2 alba. Má 19 přátel.
  • Svatba byla 25. července 2009
    Čeladná, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1445 příspěvků a 2 alba. Má 19 přátel.
    Čeladná, Region Ostrava
 jita jj rozumim nakonec mam ty kalhoty emoticon pa mazu do prace
23. únor 2010 v 08:28  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
Registrovala se 14. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 4746 příspěvků. , Region Cheb.
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
Registrovala se 14. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 4746 příspěvků. , Region Cheb.
    Region Cheb
 ahojte při středě - zástrčkovém dni - tak se koukejte snažit emoticon emoticon emoticon

red - díky, nevim jak je to přesně - jen vim, že mi nic nedaj emoticon navíc nedostanu ani sociálku, jelikož manžel dle našeho státu vydělává údajně dost emoticon (což přeloženo jejich řečí znamená, že má-li min. 15 hrubýho tak to stačí pro 3 členou rodinu emoticon) v lednu jsem měla aspon brigádku, no nic dneska zas budu žhavit dráty, tak snad to k něčemu bude emoticon

fin - se ti nedivim, já si dát posilku jako ty včera, tak mě to zabije emoticon emoticon
23. únor 2010 v 08:29  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
 fin: tak se měj, jdu taky robit
23. únor 2010 v 08:31  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
 brum: já chtěla dělat středu včera, ale nevyšlo to, ale počkej, dnes je úterý emoticon emoticon emoticon
23. únor 2010 v 08:32  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
Registrovala se 23. října 2006 na beremese.cz. Přidala 1455 příspěvků a 3 alba. Region Frýdek-Místek.
  • Svatba byla 7. července 2007
    Ve 12:00 ve Fryčovicích, Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
Registrovala se 23. října 2006 na beremese.cz. Přidala 1455 příspěvků a 3 alba. Region Frýdek-Místek.
 Brum, já právě nemám žádné jiné problémy, než žaludeční a jen občas. Není mi zle celý den, ale většinou buď ráno, nebo pak večer. Ale já bych se ani nedivila, kdyby to byly nervičky... To víš, blíží se jaro, na zahradě plno práce, do toho narozeniny, dortíky... Pořád něco... Snažím se to nepřipouštět, ale mozek na mě možná vyzrál... Nevím... Uvidíme, co se z toho vyklube.

Red, to víš, že si k doktorovi zajdu emoticon Jen ještě chvilku počkám. Začíná to být trošku lepší, tak snad bude lépe.

Jita, jj, nevěra je takové nepěkné téma. Hodně z té doby ve mě zůstalo a nevěřím už na 100% emoticon

Tak tady to vypadá na sluníčko, ale těžko říct, co z toho vyleze. Jsme v kotlině, tak kolikrát okolo sluníčko svítí a tady je pod mrakem - nebo spíš pod dýmem emoticon Táhne se k nám vše z Paskova a Ostravy a sedne to tady...

Terka dnes přišla vysmátá jak sluníčko v 6.30 do ložnice, věci už měla v obýváku (nočník a čajík) a jen hlásila: "Mami, deme" emoticon a pak hned "Ktečka, s kalhotkama" Takže mě nechala 2 hoďky pospat a koukala na Krtečka a pěkně si hrála. Jen mě vzbudila, že kakala, ať jí utřu dupku emoticon No nemáme zlaté dítě? emoticon emoticon emoticon
23. únor 2010 v 08:41  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 jita - no vidíš to, jak už potřebuju práci - už ani nevim jestli je středa nebo úterý

kozi - máte zlatý dítě. Jiřík je taky naučenej, že jak neni Jirka doma, tak si hezky pustí televizi, vezme si s nídani a nechá mě ještě chvilku chrupkat - což nejde když je Jirka doma, jelikož ten mě hned vyhazuje z postele emoticon emoticon
23. únor 2010 v 08:51  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
red.miky (32 r.)
Registrovala se 9. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 260 příspěvků a 1 album. Má 11 přátel. Region Frýdek-Místek.
  • Svatba byla 17. července 2010
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
red.miky (32 r.)
Registrovala se 9. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 260 příspěvků a 1 album. Má 11 přátel. Region Frýdek-Místek.
    Region Karviná
 Tak jsme zpátky z obchodu a půjdu si dát kafe s babičkou. emoticon
kozi: téééda, tak to máš fakt zlaté dítě. emoticon Fakt mě to pobavilo, jak jsi napsala ten ranní průběh, že si sama přišla říct, že už je vykakaná a že chce Krtečka. Moc hezké a roztomilé. emoticon
brum: ty to máš taky dobře zařízené, že když je manžel pryč, tak tě malý Jiřík nechá ještě chvíli vyspat. emoticon Jen tak dál... emoticon
jita: to taky znám, že se mi pletou dny, ale teď, když mám na každý den něco naplánovaného, tak aspoň vím, kterého je a co přesně za den. Jsem se nejdříve zděsila, že jsem si nějak nevšimla, že včera bylo úterý, ale pak jsem si všimla, že jsi ten den přeskočila ty. emoticon
A co se nevěry týče, tak mám taky zkušenost z bývalého vztahu, podváděl mě na každém rohu a já kvůli toho mám problém pořádně věřit i svému chlopkovi. Jako důvěra tam je, ale ne na 100%, protože vím, že mi občas zalže. Jenže to dělá většina chlapů a co si budeme povídat, pokud chlap lže, tak ženská to prostě pozná a nějakým způsobem se pravdy dopídí. Navíc já a i Martin jsme oba žárliví, takže si nemáme jeden druhému kolikrát co vyčítat. emoticon On ví, že já bych nepodvedla a že pro mě je nevěra důvodem k rozchodu, tak snad by nic takového neudělal. Doufám, že ne, ale ruku do ohně bych nedala - to bych neudělala u žádného chlapa. Jak říkám, i když věřím - doufám, že ten můj by mi nezahnul, tak vím, jaké mrchy některé ženské dokážou být a když chtějí, tak svého dosáhnou a to je kolikrát možná ještě horší.
No, ale nebudeme si kazit dnešní den hned po ránu. Vezmeme to tak, že každá máme svého "prince", některé z vás i děťátko a že je nám s těmi našimi zlatíčky hezky a o tom to je. emoticon
23. únor 2010 v 09:07  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 red - ten den sem přeskočila já, jinak normálně chodí Jiřk do školky, jen ted vkvůli tý jeho nemoci co měl minulej tejden, zůstáváme pro jistotu ještě tenhle tejden doma a zítra jdeme ráno k doktorce - bude mu bárt krev emoticon

jinak s nevěrou souhlasim a ruku do ohně bych nedala za nikoho včetně sebe emoticon a o tom zda by byla nevěra důvodem rozchodu, už nemůžu říct 100 % ano a 100% ne, jelikož už mám dítě - ještě před 10 lety bych řekla rezolutně , že rozchod, dnes říkám že podle situace emoticon

jinak Jirku miluju a i když mě občas štve tak bych ho nevyměnila, ale kdo ví co bude třeba za 5, za 10 let a třeba takovej ten bratranec z plesu, čertvě rozvedenej, moc pěknej emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
23. únor 2010 v 09:15  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
 koz: to tedy máte zlaté dítě, takhle škovná emoticon
red. já vím, že je dnes úterý a včera bylo pondělí já jsem psala, že jsem chtěla dělat středu, jak se říká to pořekadlo "středa, je ho ...." a to že je úterý jsem psala pro brum emoticon
23. únor 2010 v 09:40  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
red.miky (32 r.)
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
red.miky (32 r.)
    Region Karviná
 jita: jejda, tak to se omlouvám, jsem to nějak nepochopila, že je to určeno brum. emoticon Prostě celá já, než mi něco dojde, tak to chvíli trvá. Ale to pořekadlo se středou taky znám... emoticon
brum: jo jo, to chápu, že když už je mají dva lidi dítě, tak nevěra se pak řeší jinak. Ono k nevěře může dojít různě, záleží na situaci, ale nechci tím nijak obhajovat lidi, kteří podvádějí, to nee. Ale souhlasím s Tebou, že záleží na situaci. A svého Martina bych taky nevyměnila. Někdy bych ho sice přizabila, ale to on mně možná občas taky, haha, ale na druhou stranu jsem ráda, že jsem si ho našla. U nás je to taková ta láska přes internet (on byl v té době v USA a já tady v ČR a pak jsem letěla za ním), která má happy end v podobě svatby (teda snad se něco nezmění, ale zatím to tak nevypadá). I když je v poslední době dost protivný (bolí ho zub a nikde ho nechtějí vzít a navíc se učít na autoškolu), tak věřím, že až bude všechno zase hotové, tak to bude zase zlatíčko. emoticon
23. únor 2010 v 10:08  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
 réd: to je v pohodě, nejsem chytlavka ani urážllivka emoticon emoticon
jéé, to je ale romantické - láska přes internet, to bych nevěřila, že je to možné
23. únor 2010 v 10:12  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 holky tak já se zatim loučim, jdu vařit španátový šneky z listovýho těsta a pak ještě zkusim něco obvolat kvůli práci a vůbec musim taky něco dělat a né furt tady drbat emoticon emoticon
23. únor 2010 v 10:30  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
 Ahojky! Tak jsem byla dopoledne uklidit v mateřském centru, pak honem nakoupit, navařit a dát Terince napapat a uložit ji do postýlky emoticon Je to zlato a to má ještě pořád rýmečku... Teď jdu něco dělat, ať můžeme odpoledne ven. Tady je náááádherně emoticon emoticon emoticon Svítí sluníčko a je skoro 14 st.!!! emoticon
23. únor 2010 ve 13:02  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 kozi - teda máte jaro emoticon tady je hnusně, že se mi nechce nic dělat, nejradši bych zalezla někam do nory emoticon emoticon

malej si zalez do pokojíku na půdu a vůbec o něm nevim, budu ho muset nahnat na oběd -jak si si pomalu zvykám, že už je větší a maminka ho už zas tak nezajímá, občas chce bejt sám a jen si tak stříhat sudoka emoticon a já bych ráda, aby byl ještě víc samostatnější, když už pude do tý školy

jinak zas mi přišli další dvě zamítavý nabídky a telefony - ach jo emoticon
23. únor 2010 ve 13:09  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
red.miky (32 r.)
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
red.miky (32 r.)
    Region Karviná
 kozi: jo jo, u nás je taky nádherně. Svítí sluníčko a člověk má hned lepší náladu. Prostě jaro už se k nám blíží a to je moc dobře. emoticon
brum: bobku, tak to je mi líto. Snad už se brzy něco naskytne, aby člověk neměl pocit, že je zbytečný. Já se tak aspoň cítím, když třeba nemůžu něco najít nebo když na pohovoru zjistím, že mi tam něco nesedí (např. už zmiňovaný ŽL). Takže tedy držím pěsti, ať už něco konečně najdeme! emoticon
23. únor 2010 ve 13:48  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
 Brum, to mě mrzí. Držím palec, ať už se něco objeví emoticon

Red, jo jo, jaro už tady brzy bude emoticon
23. únor 2010 ve 14:30  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
 Zdravim mam pauzicku tak jen zdravim a mazu zase do prace emoticon prectu si vas pozdeji
23. únor 2010 v 15:41  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 ahojte - tak sem před chvíli musela vysvětlovat Jiříkovi nespravedlnosti světa emoticon byla u nás jeho sestřenka a jak už sem psala v tématu o tchýních, tak stejně jak Jirkovo rodiče dělali rozdíly mezi jím a bratrem a vpodstětě dodnes my sme ti nejhorší a Honzíček s rodinkou nejlepší, při tom nebejt Jirky, tak jim spadne barák na hlavu atpod.. ale to je na jinou diskuzi, tak stejně začínaj dělat rozdíly i mezi dětma emoticon

takže u nás si krásně hráli - zajímavý že u nás vždycky a vpodsatě nezloběj, kdežto nahoře řáděj jak draci no proč asi emoticon emoticon- rozkrámovali hračky, přišel tchán pro malou a že jdou nahoru, tak říkám že si to snad nejdřív společně uklidí, když to společně vykrámovali no nakonec to dopadlo tak, že si malou odnes, s tim, že Jiřík si hraje a neuklízí emoticon přitom ona na to taky nesáhla emoticon a Jiřík začal řvát jak tur, že zase na to uklízení zůstal sám a ona nemusí emoticon emoticon

tak sem ho tu uklidnovala s tim, že mu s tim úklidem pomůžu, no ale ani trochu se mi ten přístup nelíbí emoticon
23. únor 2010 v 16:01  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
 Brum, to je smutné, když se do toho tahají děti. To Terka si moc rodiny MM neužívá, kdežto u švagrové a Terčiných bratranců jsou pořád. Myslím, že jí to jednou bude fuk. Možná jí to jednou vysvětlovat budu muset, ale hlavní je, že má tady babičku a dědu, kteří jí milují a věnují se jí. Pak si myslím, že jí vynahradí i ty, co za ní nejezdí.
23. únor 2010 v 18:20  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
 ahojky holky, jos prací je to fakt špatné, vůbec vám to nezávidím, red a máš aspoň nějakou brigádku nebo to taky nic nikde není??? Ty brigády vyplňují asi spíš studenti, což? Já kdybych neměla práci, tak nevím kde bych taky co hledala. Ve Strakonicích jsou nějaké firmy, ale ty spíš propouštěly. Holky já musím jít, tohle je už se mi dnes stalo jednou, že jsem vám začala psát a musela jsem skončit.
23. únor 2010 v 18:50  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
red.miky (32 r.)
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
red.miky (32 r.)
    Region Karviná
 jita: no právě že ani brigádu nemám. Zítra jdu na pracák, kde mi s největší pravděpodobností slečinka - zprostředkovatelka řekne, že pro mě nic nemá. Prostě masakr, už mě to fakt začíná deptat... emoticon
23. únor 2010 v 18:54  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
 Krasny podvecer emoticon
Si predstavte......Irsko.....a..... snezi.....zase des emoticon to je tu neuveritelne a vytaci to jeje
Jinak se mam uzasne,mela jsem uzasnou vecu jeje a dala bych si i nasup emoticon ale nezbylo hihi
Ted semanza tak divne smeje jeje jsem mu rikala,ze Ms nedosla a on ma takovy divny usmev ale hned jsem ho postavila nohama na zem emoticon a ze at se moc netesi,ze urco MS prijde.
23. únor 2010 v 19:18  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
red.miky (32 r.)
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
red.miky (32 r.)
    Region Karviná
 fin: no, tak to jsem ráda, že u nás už nesněží a snad už ani nebude.
Co se Tvého manžy týče, tak se asi těší na mimi a byl by rád, kdyby se zadařilo, ne? Tak třeba to tak bude. Zkoušela sis už těhu test? Vím, že nejsou stoprocentní, ale zkusit se to může... emoticon
23. únor 2010 v 19:34  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
 red no to vis ze by mel radost emoticon uz na Silvestra mi rekl ze uz je pozde emoticon no s testem pockam min tyden az dva at se moc netesim a uvidim ale jeste je caaaaasu jeje snad to dostanu a pristi mesic klidne uz nemusi dorazit emoticon ja vim jsem cvok hihi
23. únor 2010 v 19:49  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
 No nejak tu nejste tak se loucim a jdu haji papa
23. únor 2010 ve 20:21  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 fin a proč bys měla bejt cvok emoticon - my byli nakonec trošku zklamaní, že nakonec po tý vyvolávačce dorazila - kruciš mám to ted´tak rozházený ten cyklus a předtim žádný problémy nebyly, sem vysadila (a to sem brala dýl než ted´) a Jiřík se hned poved emoticon

red - však ono se něco najde, věř tomu - já věřim, abych se nezbláznila emoticon dokonce sem si začala trochu opakovat účetnictví emoticon
23. únor 2010 ve 21:44  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
 nazdárek berušky moje, já jsem včera dostala pěknou ránu, od manži, tak nějak z něho vypadlo, že by radši s mimískem ještě počkal, do léta nebo na podzim, koukala jsem jak vyvoraná myš, protože na vysazení HA jsme se shodli, to že už si nebudeme dávat pozor taky vyšlo dle mého názoru společně, no ale potom co mi včera řekl, mi bylo do breku, ale chápu a nemůžu ho nutim, protože on nás bude živit a mít na krku. Prý když jsem o tomto tématu začala, tak mi neuměl říct "ne, ještě počkáme" abych se prý nezlobila......................... asi jsem z toh začala pěkně blbnout a možná ho vylekala......................... no přeji krásný den, nad Lotyšskem vedeme 2:0
24. únor 2010 v 06:11  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
 a sotva jsem to dopsala, dostali jsme gól 2:1
24. únor 2010 v 06:12  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
 Krasne rano!
Dnes jsem spala zase divne jeje do jedne jako mimi a pak od jedne jsem si zacala povidat s manzou(to jeho nadseni emoticon ) a pak uz jsem vlastne nespala ale citim se ok.
Jita a tak se ted budete chranit??Nebo stale to bude tak nejak ale klidnejsi?A rekl proc chce pockat???
24. únor 2010 v 08:01  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš