Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
markitka: ahoj. Co noveho? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ani tak nic, vše při starém..z pá na sob jsme s kolegyněmi byli ve 3 hvězdičkovém hotelu s welnes centrem, bylo to mooc fajn! Trošku jsme je uvolnily a zapomněly na práci a starosti :-)
Odpovědět
teeda to muselo byt paradni :-) . Taky bych nejradeji nekam vypadla :-N . U nas furt nuda, jen zvirata nam nejak ochorely, takze jezdime furt k doktorovi.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. My byly od práce minulý rok na celý víkend v lázních, ale já bohužel nemohla, protože jsem tou dobou ještě chodila na vejšku a ten víkend jsem měla přednášky ve škole... O víkendu jsme skoro nebyli doma. Jen v pátek jsme dělali rákos na terase (foto na M.S.), ale ještě není na všech stranách stejně vysoký, protože od pátku od večera prší, takže není kdy ho zastřihnout :-S V sobotu a v neděli jsme měli rodinné oslavy, takže jsme byli fuč, bylo to fajn. Dneska v noci jsme nemohli ani jeden spát, spali jsme asi hodinu, vůbec nevim proč 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Jaký jste měly týden? Já nic moc, dělala jsem věci do školy (UJAK) a v práci to bylo dost vyčerpávající. Včera dokonce jeden žák poplival pana učitele na informatiku..hrůůůza!!! :-S
Odpovědět
teeda, mate to vesely .. :-| Ja se ted marne snazim najit nejakou neinfantilni pisnicku na anglickou abecedu na youtube (pro dospely), ale nasla jsem jen jednu, jenze s americkou vyslovnosti a ta me malicko točí :-D ... jinak tam jsou vsude pejsci a kocicky, minika apod :-D ... To jsou pripravy :-N - pul hodiny delam praci, kterou ani enbudem delat v hodine, ale maji to na doma .... takze si nad tou pripravou posedim jeste peknou chvili 8-( .
Odpovědět
Profilova fotka
Jsi opravdu pečlivá :-) Jo, máme to mazec, dnes mi jeden osmák řekl, že my učitelky jsme prolhaný..Malinko jsem si s tim nabehla, ale on by si to nemel vůbec dovolit!!! Kolegyně, co je jejich třídní je z nich úplně hotová, včera skoro brečela..má nejhnusnější třídu ve škole..Je mi jí hrozně líto! :-S
Odpovědět
marki: tak to ti verim :-S chudak ucitelka. Jak jsi reagovala ty? Ja bych asi spis nevedela, co rict. Nejaka vhodna "odpálkovací" odpoved me vzdycky napada az po tom ,,,
Odpovědět
Profilova fotka
Nenapadlo mě nic blšího než, že jsem mu řekla, že jsme prolhané až po nich a pak dal pokoj. Nestojí mi za to, abych se s nim handrkovala a ničila si nervy!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) 2 dny jsem teď byla s kolegyněma z práce na horách, byla tam sranda. Byly jsme tady: http://www.sskolemb.cz/penzion-u-potu... Marki: Koukám, že to máte ve škole se žáky fakt na palici :-( :-| ]-( :-S |-| Mně spíš ničí nervy některé kolegyně v práci než děti :-N :-S I když děti někdy taky dávají zabrat, tak ale pořád mi to nervy ničí míň, než některé kolegyně pi...ny 8-( fili: Koukám, že přípravy ti trvají opravdu dlouho...
Odpovědět
nunacek: to vypada suprove. Zalyzovali jste si? To by me bavilo :-) . No jo, pripravy mi davaji porad strasne moc zabrat. Prestoze ucim uz pres 5 let, tak je to kazde pololeti neco jineho. Cas od casu muzu nektere veci pouzit vickrat, ale to mi vzdycky brzo dojde. Tim, ze ucim v agenture schytam doslova uplne vsecko. Od prtat, po seniory, od totalnich zacatecniku, po hodne pokrocili, pripravy na maturitu, na certifikaty, prijimacky, firemni kurzy, business kurzy, proste total vsecko .... :-( Kazda skupina ma jinou ucebnici a to jich mam asi 15-20 (te nevim presne :-N ), nekteri dokonce nemaji zadnou, tzn. musim vymyslet prubeh cele hodiny a koukat na to, aby tam meli od vseho neco. blebleeeee ]-( Vubec jsem to takhle necekala, se priznam. Sefova mi rekla, ze mi dala vetsinou ty hodne narocny studenty, protoze jsem pecliva a vi, ze se na ne pripravim. Ale ja kvuli tomu ted zanedbavam skolu a to uz mi moc casu na diplomku nezbyva :-( ... takze me to vazne stve.
Odpovědět
Ahoj holky, zdravím vás na černo z práce. Mám pc v opravě, takže jsem bez netu ;-( Snad si vás budu moct brzo dočíst.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky. Fili: Nelyžovaly jsme, měly jsme to hodně pracovní, dělaly jsme na ŠVP...Ale i tak jsme si to užily ;-) Allie: Tak snad ti PC brzy opraví. Copak mu bylo?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Tak mám za sebou poslední rodičák..uff
Odpovědět
markitka: jaktoze posledni? to se dela nejak na etapy ? =-) ja uz mam od vcerejska enjakej spatnej den. Vubec mi to vyucovani nejde :-S . Dnes mam jeste jednu hodinu, tak se jdu jeste nadlabnout, se psem a tu posledni odku pretrpet.
Odpovědět
Profilova fotka
Protože od 1.1. se slučujeme se střední školou praktickou a my jako samostatná Zš končíme..A záleží na nové p. ředitelce, zda bude chtít dělat rodičovské schůzky..U nás moc nemají význam, protože chodí jen pár rodičů a ještě k tomu těch hodných dětí..
Odpovědět
ach tak. Tak tomu bylo vzdycky hadam :-D . Ja jsem taky vzdycky nase hnala, aby mi prinesli pochaly. A s tema nejvetsima grazlikama se ucitele pomalu ani nepotkaji :-| , pritom je jasne, ze prave to by bylo potreba. Na jednu stranu se nedivim - i ja se radeji vyhyban neprijemnym vecem ...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Marki: U nás jsou rodičáky taky víceméně zbytečné, a to proto,že většina dětí rodiče nemá, takže se o ně starají v ústavu a s pracovnicema ústavu komunikujeme v podstatě denně... Jak se těšíte na podzimní prázdniny?
Odpovědět
ja zadny nemam :-D . Ach jo ]-( .
Odpovědět
Profilova fotka
fili: Tak to je blbý :-D :-| Ale aspoň bude státní svátek ;-)
Odpovědět
ale ve ctvrtek mozna neprijdou nejaky decka, musim se s nima ejste domluvit, protoze jsem na to na hodine uplne zapomnela. Mam dve skupiny stredoskolaku - priprava k maturite. Kazdou hodinu se na me divaji, jako kdybych byla ten nejvetsi idiot na svete :-N , pokazde, kdyz jim zadavam ukol, tak hazi takove xichty a neco si brmlaji :-D , no vazne se tesim, az moje budouci deticky budou v puberte :-D . Minule jsem rekla, ze dostanou zam ukol kazdy jednu cast Velke Britanie a zpracuji ji. A oni, ze na to nemaji cas, bla bla. Coz me trochu nakrklo, protoze to vzdycky delam ja za ne a mne to zabere treba tri hodiny, jeden debilni kus papiru ... Pritom pro ne by to znamenalo sednout si na pul hodky k wikipedii a seskrtat nejaky clanek a tretinu, nechci zadnou supr praci ... 8-( Mysli si, ze jim vse budu servirovat na stribrnem podnose. Vubec si neuvedomuji, ze kdyz si to neudelaji ted, tak pred maturitou asi tezko ...
Odpovědět
Profilova fotka
Dnešní studentíci mají pocit, že vše je přetežování, že vše je moc práce, vůbec nejsou ochotní se trošku v té škole nadřít 8-( ]-( :-|
Odpovědět
no ja jim verim, ze maji hodne prace ve skole - prosla jsem si ji taky :-N . Ale za ty prachy fakt nejsem ochotna sedet POKAZDY nad jejich pripravou 3, 4 hodiny - jednou za tri nedele mozna. Je mi jasny, ze tohle jim nedochazi .. ale me to nastve, pac mne to dochazi az moc dobre :-N .
Odpovědět
Profilova fotka
fili: Jenže dnešní požadavky ve školách se nedají srovnávat s těma, co byly předtím. Ty požadavky stále klesají a klesají, žákům práce ubývá a učitelům přibývá. Ten rozdíl jsem viděla už jen třeba na základce, co jsem musela vědět a dělat já a co musel vědět a dělat můj mladší brácha (stejná škola, stejní učitelé, jen jiná doba...)...
Odpovědět
a musim jeste dodat, ze maj vazne velky stesti, ze neutrousili nejakou poznamku o tom, ze si me na to plati apod (neni to zas tak vyjimecne v me praci, jelikoz ono to vazne v agenture neni moc levne :-N ) .. asi bych jim to pekne dopodrobna vylicila. Ale samozrejme si uvedomuju, ze musim tzv. drzet hubu a kork, i kdyz jsou zakaznici neprijemni (ale u deti bych to az tak vazne nebrala ;-) ,. ted spsi myslim dospele), protoze bych pak mohla mit problemy v agenture. U sebe na zivnostak bych si bud rekla o vic penez,nebo ukoncila spolupraci, ale takhle musim byt opartna.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Jak si užíváte volna?
Odpovědět
hledam zas neco na pismenka pro dospele, ale neuspesne. Chtela jsem nejakou online hru na poznavani pismen. Po hodine hledani to vzdavam :-| . Tak jdu delat obed a trochu uklidit a vycistit krysam klec :-) .
Odpovědět
co ty? a ostatni? Ja nakonec ucim jen jednu hodinu dneska. I kdyz mozna, ze se dostavi i jedno decko. Nejak jsem zapomnela jestli jo nebo ne =-) ... a alespon patek mi odpadl ... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme leželi asi do 9 s manžílkem v pelíšku, pak jsme trochu uklízeli, po obídku jsme zasedli k pohádkám :-D
Odpovědět
my se ted taky hodne koukame na filmy. Ale nemame televizi, takze bud kupujem ty levne, nebo si pujcujem. Mame sice velkou zasobu, ale vetsinou jsou to narocne filmy, na ktere clovek (rozumej - ja :-N ) po narocnem dni nema naladu ...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?