Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
my planujeme spis prestehovani, takze predelavame jen to, co se rozbije. Jenze zatim jsme jeste nenasli vhodnej domecek, a hlavne cenove dostupnej. Mame neco rozjednanyho, ale je to s najemnikama a tim se to komplikuje. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Fili: S nájemníkama - to nebrat za žádnou cenu! ;-)
Odpovědět
oni to jsou rodinni - najemnici - uz stari
Odpovědět
Profilova fotka
fili: aha.
Odpovědět
Profilova fotka
Naposledy jsme se spolu sprchovali o svatební noci.. :-( Ale asi to brzo napravím :-D
Odpovědět
k prodeji by svolili, ale samozrejme tam je ta podminka, ze bysme museli pockat, az dozijou. No a nejaky prestavby by se asi mohly delat az potom. Jenze to uz by mohli klidne i byt nejaky mimco a to uz je neprijemny stavet, takze furt nevime, jestli to ma cenu. Jinak by to byl pekny dum. Ale priznam se, ze bych o tom nerada vic psala otevrene na netu x-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Ono taky podle toho, kolik jim je..
Odpovědět
markitka: jeste mame par let cas, ale do triceti bych chtela mit dite a to utece hned (je mi 24) a to uz bych rada mela vice-mene dostaveno a castecne splaceno, takze je nejvyssi cas zacit prestavovat do roka, dvou, max. tri.
Odpovědět
Profilova fotka
To máš pravdu..nám vlastní bydlení taky přišlo včas, akorát jsme k tomu přišli neštěstím. asi něco zlé, je k něčemu dobré..dítě sice neplánujeme, ale soukromá škola slupne mooc peněz, takže je i výhoda, že nemusíme platit nájem či hypotéku..( taky je mi 24, teda skoro 25 :-) )
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den! Tak konečně jsem doma, to zas bylo v práci..ale přežila jsem to, tak teď můžu relaxovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Marki: To sprchování určitě brzy napravte ;-) Fili: Mě je 25 a mám pocit, že do 30 to uteče ani nemrknu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak já ideální věk na prcka vidim tak 28 let, tak ještě mám chvíli čas :-D
Odpovědět
Článek se načítá
tak to vidim tak, ze se - jak uz to na beremese byva- za par let plynule presuneme na konika :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nunacek: Já to vidím stejně, až po škole..Manža to ještě musí ty 3 roky vydržet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fili: No ale i když je člověk na koníku, tak přece může být i tady, tak myslím, že přesuny nebudou, spíš rozšíření diskuzí :-D Marki: No já už po škole mám, ale zas nás brzdí finance...
Odpovědět
Profilova fotka
Nunacek: Ono si nevybereš, nás brzdí obojí, škola je dost finančně náročná a navíc se ani na to necítím..
Odpovědět
Ahoooj holky, tak jem akotáz dorazila z Ústí, řeknu vám, to cestování, to je síla, dřív jsem tam jezdila s tím, že nejsem nadšená, teď už z oporem, ještě že za 14 dní končíme:-) Předměty nudné, ty co máme teda ten jeden je super, procvičujeme a máme na to super ženskou, ale ten druhý seminá´ř....o ničeeeeeeeeeeeem příští týden jdu na zkoušku, tak se bdu asi do tý doby šprtit....
Odpovědět
renat: ty jsi taky v poslednim rocniku, nebo jsem si naivne myslela, ze za 14 dni koncime jen mi "vyvoleni" na statnice :-D ? ja uz taky ty posledni semestry zacinam byt na skolu alergicka, i kdyz mam studovani rada ... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Renat: Těch 14 dní ti uteče, uvidíš..teď se ještě musíš zatnout ;-) Z čeho máš ZK?
Odpovědět
(fuj - mY samozrejme :-D ) ja ted delam preklad pro tchyni, ale jde to pomalu ]-( a pak jsem si vymyslela vecerni palacinkobrani ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Filli, nechceš nás pozvat? (pokud to dobře chápu) :-)
Odpovědět
Rad: no jasně, páťák je tady:-) a díky za to, protože to už je opravdu odpor. na státnice jdu v červnu, ale jen na jedny, asi ze zeměpisu, němčinu si ještě nechám:-) stejně musím prodlužovbat kvůlu diplomce, a jsem zvědavá, jeslti ji dám dohromady, krize ne a ne odejít a ten můj projek tje ohrožen, protože firmy mi ty kluky nevezmou:-( no uvidíme. Já chci takýýý palačinku:-) I když manža mi udělal polévku a ta zahřála po tom náročném dni, tak taky dobrý:-)
Odpovědět
eeee - to ani moc ne. To je soukroma akce :-D . Kdybyste vedeli, jaka ja jsem kucharka, ani byste se k nam netlacili :-D u nas je to tak stridave oblacno (rozumej doslova). Vcera jsem male opekla chňapku i s bramborama =-) . Jeste ze me pejsek upozornil, ze neco nevoni jak ma...
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem si udelala zeleninovy salat s jogurtovym dresingem.. :-)
Odpovědět
delala jsem hokus-pokus-kuskus --- s marmeladou, cesnekem a dusenou mrkvi :-p ... nakonec to celkem slo. Ale tchyne, kdyz jsem ji zvala, tak to nechtela a odvolavala se na masozravyho manzela. Nechapu proc??? 8-( =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Fili, to je zajímavá kombinace.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Renat, co tě čeká za ZK?
Odpovědět
Profilova fotka
Už máme položené podlahy v předsíni, v chodbě, v kuchyni a v obýváku :-) Zatim teda bez lišt, ty tam přijdou až bude vymalováno, ale i tak mám radost :-) O víkendu budeme asi malovat a pokládat podlahu do šatny, možná i do ložnice, ale to ještě uvidíme, tak to budeme stíhat...
Odpovědět
Profilova fotka
Nunacek: Tak už se vám to pěkně rýsuje, bydleníčko :-) Já mít potřebné finance, tak taky předělávám ostošest :-D Koupelnu, záchod a koupila bych nový nábytek do obýváku.. :-)
Odpovědět
nunacek: jaky mate podlahy? plovouci? markitka: nahodou to bylo dobry -- jako kdyz je maso v nasladly, pritom cesnekovy marinade - to je taky dobry prece.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?