Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
Profilova fotka
Já každý den Ulici nestíhám, ale když mám čas, tak ji mám puštěnou. Některé věci mi tak přijdou zdlouhavě řešené...viz třeba aféra pana Peška. Už se to táhne moc dlouho, měli by vymyslet jinou, zajímavější aférku...
Odpovědět
me Kukacka neskutecne toci. Doufam, ze nikoho takovyho nepotkam. I kdyz s psychickym vydiranim uz jsem se setkala, proto me to mozna tak vytaci. Nekteri lide takovou taktiku pouzivaji celkem bezne. |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Taky to každý den nestíhám. Máš pravdu, trvá to moc dlouho, čekala jsem už, že to ukončí a najednou se tam objevil ten jeho známý Novák..
Odpovědět
Profilova fotka
Právě jak se tam objevil ten Novák, tak mám pocit, že to bude ještě na dlouho, než tohle vyřeší :-| Nějak je to poslední dobou fakt zdlouhavé a velká část dílu je věnovaná nezáživným věcem...Mě by se třeba líbilo, kdyby se tam víc řešila situace Hynka a Gábiny :-D Nebo nějak už oživit vztah Lenky a Jardy...
Odpovědět
Profilova fotka
Pravda :-) Nebo dlouho tam nebyl Štěpán, Ben, Monika už tam taky moc není nebo Tomáš s Petříkovou. A mrzí mě, že už tam není Digi..Simona mě točí s tím, jak "kamarádí" s Nyklovou..
Odpovědět
Profilova fotka
Ben a Monika mi nechybí, Monika je mi nesympatická. Tomáš s Petříkovou tam hodně chyběj. A Digi s Markem už by se tam taky mohli vrátit. Simonu moc nemusim, už jenom kvůli tomu, že si vzala Pepana :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak začala Ordinace, tak kukám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já vylezla z vany, ta jdu koukat taky...o pauze příjdu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já do vany půjdu až s manžílkem, jedu pro něj ve 21:30 do práce.
Odpovědět
nunacek: do novy vany? x-) tam se to lezi! U nas se tam naskladam akorat tak ja, plus par kachnicek, vic ne... :-D
Odpovědět
ja bohuzel do vany nesmim :-| kvuli zanetum, coz je strany, protize jsem se v tom vzdycky vyzivala. Jednou jsem pristihla svyho tatu ve vane (nasi tam nemaji dvere, jen zaves a tata ho nemel zatazeny). Sla jsem si umyt ruce a kouknu do zrcadla a tatka tam sedi, vanu plnou bublinek, v ruce bratrovu ponorku a dela "vžžžž, vžžž" a pluje si s tou ponorkou :-D :-D no uzasnej pohled. Pak si vsimnul, ze tam jsem, schoval tu ponorku a pta se "no co je jako?" :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fili: No my si tam teď připadáme jak v bazénu, tamta vana byla malá, ale naskládali jsme se tam oba, bohužel tedy kachničky s náma už nemohli :-( :-D :-D :-D Tak teď se tam vejdeme oba is kachničkama a ještě tam zbyde dost místa :-D :-D :-D Ta příhoda s tátou je úžasná! x-) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No, můj manžílek je taky v práci, měl by končit ve 22h, ale nebude asi, musí nadělávat.. :-( Já střídám sprchování s koupáním podle nálady, jak kdy se mi chce.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My se převážně sprchujeme, vanu si napustíme jen jednou za čas. Se starou vanou to bylo tak jednou za měsíc. teď to asi bude častěji. Ale převážně se spolu sprchujeme... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To my spolu nemůžeme, protože nemáme sprchový kout..ale až budeme předělávat koupelnu, tak ho určitě nacpeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: Můj manžílek taky končí ve 22h. Ale jelikož jezdím pomalu a kor v noci a ještě za deště, tak musim jet už po půl desáté, abych tam do deseti byla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Je lepší jet opatrně! No, můj manža asi bude končit kolem půlnoci..
Odpovědět
Profilova fotka
Marki my taky nemáme sprchový kout, sprchujeme se ve vaně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marki tak to je blbý, že až tak dlouho. Já jsem v noci nerada sama doma, naštěstí se to téměř nestává. V pátek jde manžel na pohovor na jednu pracovní pozici, kde by měl dva dny od 6 do 18, pak dvakrát noční a pak 4 dny volno. To nevim, jak bych ty noci sama přežila, já když jsem v noci sama, tak se dost bojim :-N
Odpovědět
nejlepsi mi pripada takova ta vana se zasupovacima "dvirkama" pro sprchovani. Do klasicky vany neni problem dat zaves, ale do ty rohovy to asi moc nejde. A prijde mi zbytecny mit vanu i sprchac
Odpovědět
Profilova fotka
fili: To jsem měla v minulé domácnosti, rohovou vanu s tou zašupovací zástěnou. Nebylo to špatný, ale bez zástěny to vypadá líp ;-)
Odpovědět
ale se zastenou zase vypada lip podlaha po sprchovani :-D Ja mam manzela na kaficku u babicky. Mne se tam nechtelo, i kdyz kafco by bodlo. Je to ma jedina zavislost :-D i kdyz spis psychicka. Dokonce nekde delaji i bezkofeinovy presso -- to nechapu, jak je mozny =-) U granulovany kavy to chapu, ale u pressa? - to je prece ze sypany kavy, tak jak z toho muzou vycucnout ten kofein?
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem taky radši, když je se mnou doma, mám lepší pocit a nerada sama usínám.. Asi na Ordinaci přestatu koukat, Beneš mě dost vytáčí..
Odpovědět
Profilova fotka
fili: My když sprchujeme, tak na podlahu necákáme ;-) Kafe nepiju vůbec :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Marki přesně tak, nejsem zvyklá spát sama, takže to je děs usinat sama...A Beneš - ten mě naprosto dere, normálně bych ho propleskla fakana jednoho rozmazlenýho...! Takovýhle protekční dítka já nesnášim!
Odpovědět
Profilova fotka
My se bohužel sprchujeme každý zvláš't :-(
Odpovědět
ja taky necakam .... ;-) ja ne! .... na to mame doma jiny experty.
Odpovědět
Profilova fotka
Marki ani občas se nesprchujete spolu? fili: Tak to je blbý :-D My necákáme ani jeden, to přijde, až bude prcek :-D
Odpovědět
nunacek : prckove cakaji i pres zastenu ... x-) spolecny prchovani si muzem doprat jen nekde v hotelu. Jednak, je to u ans maly, pak je tam desna zima, a hlavne karma topi stylem - horka -nic mezi - ledova a behem sprchovani musim vodu 20x prestelovavat. |-|
Odpovědět
Profilova fotka
fili: Prckové cákají vždycky a přes jakékoli překážky :-D :-D :-D Tak to máte blbý s tou karmou a zimou v koupelně. Plánujete předělání?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?