Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
Profilova fotka
Bydlení jsme taky hodně řešili a vím, jaké to je..a nakonec u nás rozhodla smrt..děsivé, ale je to tak..Já osobně myslím, že je lepší postavit, člověk bude mít domek podle svých představ, ale kdyby se naskytl již postavený a líbil by se, tak proč ne ho koupit.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A jak jste se měly v práci?
Odpovědět
teda ja jsem dneska uplne grogy. |-| Za chvili mi zacina hodina, taxe musim nejak probudit =-) Ani na pripravu jsem nemela silu. Nastesti mame neco nedodelanyho z minula. Takze si jdu udelat kafeeee. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Já si udělala čajík, protože na mě asi něco "leze" :-| A to jsem v pátek chtěla jít darovat krev..
Odpovědět
a kontrolujou tu krev pak nejak, nebo predtim? jwatli treba nemas v tele nejakou bakterrii, virus ... Ze by to pro darce byl vlastne i takovy zdravotni test .... nevis? Ja jsem chtela darovat pred par lety, a pak u me asi pul roku nato nasli prave nejakou zakernou bakterii, jeste ze jsem tam teda nesla, to by ten clovek co by to dostal asi nebyl uplne nadsenej ... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Kontrolují před odběrem moč a krev, udělají veškeré kontrolní testy..Vím, že jsem zdravá, už jsem krev darovala..Bude to zas nějaké nachlazení. Nevím, třeba to do pátku nepropukne..
Odpovědět
;-) to musis pekne vycajickovat . No a ja jdu na dalsi kafe, ceka me za chvili dalsi hodina. Tahle preci-jen byla takova uspavaci :-| a pak se na ty devcata, kdyz odchazely vyritil nas pso-buldozer. To je desna magorice (tzn. zenska od magora). Takze pred ni vsichni zdrhaj - psi, kocky, i lidi ...
Odpovědět
Profilova fotka
Co máte za rasu?
Odpovědět
madarsky ohar. 4 mesice
Odpovědět
jsem ji mela v albu, ale smazli mi ji. asi ji budu muset nasadit zavoj, aby mi ji tam enchali :-D nebo motejla :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky chci hrozně psa..nejlépe Neapolského mastina nebo Rotvajlera či Výmarského ohaře..ale bohužel to nejde :-(
Odpovědět
jakto ze to nejde? my jsme meli pejska po babicce, ale to byl spis takovej rohozka-pes, desnej flegmatik. :-D pak jsme dlouho premejsleli jestli jo, nebo ne --- preci jen se musi zivot hodne prizpusobit tomu hafanovi. ale jsme radi. a beru to i jako trenink na dite. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Bydlíme v jednom domě s manželovými rodiči, ti mají maltézáka po strýcovi..Sice máme zahradu, ale nevím, co by tchýně řekla nebo dělala, kdyby jí náš pes rozryl zahradu..nevím, jak by to zkousli, zda by ná to povolili..A navíc na něj nejsou penízky :-( To máš pravdu, ale okolí mi to dosti rozmlouvá..
Odpovědět
Profilova fotka
Kde jste kdo??? :-(
Odpovědět
jejej mne se do ty prace tak nechce ]-( vcera jsem mela novou studentku a myslim, ze s ni bude pekna prace, ze si sednem. Ja jsem vudycky plna energie a napadu na ty novy studenty, ale s tema starsima uz to dost drhne ta vyuka :-N. markitka: a planujete se v nejblizsi dobe stehovat? Bydleni v jednom dome s rodici je moje nocni mura :-N . Oboji rodice jsou fajn, pokud je clovek vidi jednou za tyden, jinak jsou dost otravni. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
No, právě že se už nikam stěhovat nebudeme..byt je psán na manžela a oni bydlí ve svém bytě pod námi. Máme společný vchod, schody k nám nahoru a spoolečnou zahradu..
Odpovědět
v té škole, jak jsem psala, že to bylo od rána v pohodě, tak to vyvrcholilo asi čtvrtou hodinu při zeměpise v osmičce, nic jsme neudělali, psali test, už podruhý ten samý...a začalo to, josu tam dva opravdu obr prudiči....a to byl jeden problém za druhý, deptání, až to nebylo hezký....normálně bych si s nima poradila, ale dnes to nešlo a měla jsem co dělat udržet slzy...asi hormony, ale pořád tam byl ten pedagogický výraz, vím, že to nesmím nikdy, za žádnou cenu. Pak jsem jim rozdávala testy z minula a zas problém, body apod. Prostě celá hodina tragédie, s žádnou třídou problém nemám, jen s touhle....už to prostě nejde a ten pohár trpělivosti peřtekl, takže ač to nemám ráda, šla jsem hned po hodině za ředitelem a všechno mu vyklopila (hormony, že jsem těhu, sice začátek apod., a že se zatím cítím dobře a nemám poroblémy, tak bych vydržela do konce roku, ale za podmínky, že tuhle třídu prostě mít nebudu, vyprávěla jsem, jak to vypadalo...prostě fakt ne...on to pochopil, zjistila jsem, že to není o mě, že za ním už bylo 5(!!!!) učitelů...není to v celé třídě, je to v jednotlivcích, ti dva největší sr...... a pak se přidají další, takže je to skupina cca 5ti....No bude se to řešit....ale mám pocit, že to na půdě školy nevyřešíme.... A třídní jak jsme se pak dověděla, tak nic neřeší.... Pak jsme totiž z necelou půlkou měla NJ a to bylo super, jen první bylo, jestli jsem si na ně stěžovala, nevím, jestli to je správné, ale pak jsme vedli rozhovor, diskusi, prostě každý se vyjádřil a nakonec z nichc vylezlo, že se toho jednoho dotyčného BOJÍ, a úplně otevřeně mi to řekli, že prostě neví, co s tím, když se proti nim postaví atd. bere jim svačiny, apod. ...Co tam sakra dělá!!!!!????? tohel nepochopím.... No budeme to řešit ještě v pondělí, uvidíme , co ještě tento týden...ale já prostě vím, že pokud mi ta třída zůstane, tak jdu na neschopenku hned...protože tohle fakt němám zapotřebí
Odpovědět
Ahoj holky, omlouvám se za román a za to., že jsem to jen zkopírovala, ale vždycky když to někomu říkám, nebop píšu znova, tak se akorát rozčílím.... Jinak všechny zdravím a slibuji, že se ukážu častěji, trochu jsem to zanedbávala a víc vysedávala na koníkovi:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Renat, to je žák k nám do školy..Takových máme přehršel a od nás už je cesta jen do diagnosťáku..Nedivím se ti, občas mám taky na krajíčku, když jsem na pokraji sil..ta bezmoc je hrozná! Ale ty musíš být v klidu :-)
Odpovědět
renat: tak to me mrzi, ze to mas v praci takhle blby. Prave z tohodl duvodu bych to ja nemohla delat ... me by to stvalo jeste tyden po tom a za rok by me odvezli rovnou na ARO s infarktem :-N Ja jsem navic takova ta az-moc-hodna ucitelka, na kterou si dovoli i prvnaci :-D a rodice si me pletou s zackou :-D
Odpovědět
renat: drzim pesti, at se jich zbavis, nebo se vam rychle podari je umirnit!
Odpovědět
Ahoj! MArkitka: já jsem to nechtěla říkat přímo, ale ten dotyčný j opravdu takový případ a už to prostě u nás na škole nejde vyřešit...jenže pořád se tam s ním pachtíme a akorát rozčilujeme. Radu: Nejhorší je, že to je jen tahle třída a prostě se ví, že to dělají dva jedinci, z nichž jeden tam nemá co dělat.... Já už nevěřím, že se dají umírnit na půdě školy....Jsme tak dobří a zkušení učitelé, ale prostě tohle je už opravdu nad hranici...nejsem jediná, u ředitele už byli přede mnou 4!!!!! No uvidíme, co se vyřeší v pondělí... Jinak přeji hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Tak krev jsem nedarovala, našli mi zvýšené leuko v krvi, asi budu nemocná, cítím to.. Renat: úplně to chápu, my to s nima taky nemáme moc jednoduchý.. :-( Jinak je tu nějak stále mrtvo :-(
Odpovědět
reni: to víš, těhotenský hormony dělají divy, včera jsem byla taky ze všeho na palici. Pak jen už vždycky přemýšlím, jestli to mám v tomhle stavu zapotřebí. Ale zatím držím...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Evi, kdy máš termínek? :-)
Odpovědět
renat: no ja uz sjem to vcera enchtela psat, ale je mi jasny, ze to moje prani, ta se to rychle vyresi neni moc realny, ledaze by ho proste dali jinam. jenze to nevim jest li jde...? to asi nebude jen tak. markitka: jee, no jo- tak aspon vis, ze bys mela jit k doktorovi a brzy budes zas fit. ;-) evule: presne tak - asi to dlouhodobe nema cenu podstupovat ve vasem stavu. Aby pak detatko nemelo od narozeni ucitelsky tiky :-D (ech, hloupej vtip ja vim) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Fili, určitě jde přeřadit dítě do jiné (např. speciální školy typu jako jsme my)školy i během roku, si myslím..K nám jsou děti přeřazovány v průběhu celého škol. roku. Jen záleží na řediteli, zda ho přijme.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A jaký jste měly pátek?Já jsem si hezky odpočinula od dětí ;-) Zítra jedeme k našim slavit moje a sestřiny narozeniny, tak se už docela těším :-) Vždycky jsme je slavily dohromady naše jsem 14 dní neviděla..
Odpovědět
tak vsechno nej marki! pekny slaveni a darky. Ja jsem se ted vratila z prace, ale jeste me za chvili zas ceka jedna domaci hodina, /chjo chjo). No a na vikend jsem od kamosky dostala preklad, takze nejaky vylet asi nebude |-| A mozna se vrhnu do zahradky, oskubu to suchy, at jsou poradne videt ty kyticky, co lezou. Treba pazitka uz ma nekolik cm :-D (to denne sleduju). a dokonce tam vyrostla jedna snezenka, nevim kde se tam vzala, nikdy predtim tam nebyla :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Diky, ale ja je slavim s předstihem :-D My tam me i nějaký skalničky :-) Včera dala tchýně do betonového truhlíku 3 primule před vchod, vypadá to krásně, jarně :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?