Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
Marki: já jsem tu, ale te´d jsem dělala testy na zítra, to zas bude perliček...
Odpovědět
Profilova fotka
Nejhorší je, a dost mě to vadí, že těm děckám je jedno, že nic neumějí..
Odpovědět
uff. Teda - dve, tri stranky dozadu si tu nekdo stezoval, ze to tu vazne :-D . fakt? :-N evi: gratulujem ke chlapeckovi. David se jmenovala moje prvni vazna znamost :-D rikali jsme mu Dejv, po anglicku x-) renat: Konecne si te uz muzu spojit s nejakym ksichtikem ;-) Tvuj manzel ma krasny tykadla :-D . Uz jste tu krasnou novinu ohlasovali rodicum? ja jsem bohuzel, nebo spis nastesti, zadny extra hlasky nenasbirala. Jen si vzpominam na prvni hodinu ve 4.A. Rekla jsem (anglicky), ze se nebudu predstavovat, ze chci aby se me oni ptali (jak se jmenuju a tak). A jeden chlapecek se vymrstil a zakricel na me " Jak se menujes?" :-N Ten klucina byl fajn, ale je fakt, ze od prvni chvile nezavrel kušnu a uklidnit ho byl nadlidsky ukol.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Včera jsem to sem už nestihla, protože jsme přišli domů až pozdě, protože nám stěrkovali podlahy, tak jsme domů nesměli :-D Teda koukám, že vědomosti dnešních dětí jsou velmi chabé, ať se učitel snaží jak chce :-|Je to smutné :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Marki to je super, že máš knížku doma ;-) Já jsem o víkendu dočetla knížku Proč jsou šťastné děti šťastné - Steve Biddulph, Portál. Pěkně se četla. Spoustu toho člověk z ní už dávno ví, ale je dobré si to připomenout a pár věcí tam bylo i jakoby "nových". Měla jsem tu knížku půjčenou, tak jsem si dělala "výcuc" a vyšel mi na 8 A4 PC textu :-D
Odpovědět
ja jsem vcera docetla Tobiaše Lolnesse - dostala jsem ho k Vanocum. je to sice tak napul pro deti, ale ja mam detsky knizky rada :-) A navic tahle knizka, podobne jako treba Hobbit a Pan Prstenu uplne pochopitelna az v dospelosti. nunacek: pros si delas vycuc? Budes to nekde potrebovat? My cteme spoustu teoretickych textu o vychove a vzdelavani (co se AJ metodologie tyce), ale nic moc praktickeho a ctiveho - samy teoreticky veci pro akademiky a ne pro normalni pouziti v praxi :-| obcas se neco hodi, ale tu prakticnost postradam. A pak nezbyva cas na podobny knizky, jakos zminovala, ze kterych si clovek vezme vic.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Tak konečně jsem doma, odpoledka byla dnes k nevydržení :-( Fili: To já jsem si stěžovala.. ;-) Ale pak se vrátila z hor Renatka, tak jsme trošku povídaly.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fili: Zrovna z tého knížky se mi výcuc hodí, protože se z ní dají použít věci k výchově dětí jak ve škole, tak budoucích svých vlastních ;-) Je to psané "lidově" a použitelně v praxi, žádné akademické žvástičky, které kolem praxe ani neprošly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teď jsem dožehlila manželovi košile do práce a nějaká trička, tak mám na chvíli zas od žehlení pokoj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já žehlila v sobotu, takže mám taky na chvíli pokoj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě žehlení až tak zas nevadí, ale teď tady za těch bojových podmínek to je nic moc :-| :-D Jinak na MS jsem dala nějaké nové fotky, jestli jsi ještě nekoukala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nekoukala, kouknu :-) Mně taky žehlení nevadí, ale musím při tom koukat na nějaký film.. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Super koupelna! :-) Ta vínová je dost dobrá :-)
Odpovědět
filipovi: tak děkujeme, manžel mu taky říká Dejve :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem u žehlení dneska na nic nekoukala, jen jsem si tak u toho přemýšlela o všem možném :-) Marki díky za pochvalu koupelny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To já musím sledovat nějaký děj :-) Je dnes u vás taky tak hnusně..tady chvíli leje, pak padají kroupy, svítí sluníčko, padá sníh s deštěm a tak pořád dokola..děs a hrůza.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: Tak přesně takové počasí je i u nás! Hrozný! Já už chci jaroooooooo...
Odpovědět
Profilova fotka
Já doufám, že brzoi přijde! Doma topím, ale je mi nějaká zima :-| A dělat se mi nechce nic.. :-|
Odpovědět
nunacek: tak jsem koukala na Strechu. Koupelna je cela hotova ne? Barvicka je pekna, takovou mam rada. Akorat ja bych potrebovala nejakou extra velkou skrinku na malovatka a hygienicky potreby. Mam jeste trochu pubertackou plet, tak tech kremu a podobnejch veci mam moc :-) . A na tu kuchyn jsem zvedava. Ty obkladacky jsou odvazny :-D, tak jsem zvedava jak to zkombinujete. My nezehlime (ale to uz jsem myslim tady prohlasovala drive). Veci, co se musi zehlit jsem vyradila a uz nenosim, protoze mi vzdycky lezi pul roku na kupe. Kosile manzelovi kupujeme ted uz jen easy-care, nebo non-iron. Po dobrym poveseni skutecne zehleni neni nutny.
Odpovědět
Profilova fotka
Fili - to se někdo má.. :-D Ale žehlení mi nevadí, takže to přežiju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Letos je zima hodně dlouhá, tak myslim, že na ceně za topení to bude hodně znát ]-( :-| fili: Kuchyně bude černo/oranžová ;-) Malovátka v koupelně nemám, mám je v ložnici a tím, co se chci namalovat, tak si vezmu do koupelny a zas odnesu, maluju se jen frk frk a je to :-D A krémy a tak, mám ve skříňce pod umyvadlem ;-) Jinak košile obyč manželovi taky kupujeme nemačkavé, ale do práce co nosí, tak ty jsou firemní a firma na manželky nemyslela a nakoupila mačkavé košile ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, topíme plynem a nejvíce jsem platila, když byly ty mrazy kolem 4 000Kč..
Odpovědět
nunacek: tak tu firmu bych pri kazdym zehleni proklinala :-D kdyby to byly jen kalhoty - ty se vyzehli raz dva, ale kosile 8-( ... Ja jsem si domacich praci uzila v detstvi az az --- u nas se zehlily skoro i ponozky a hadry na podlahu. tak ted delam jen to, co je nutny. Treba povleceni a pyzama a trika na doma nezehlim, i kdyz by to potreba bylo ... Akorat bavlneny ubrusy a kalhoty ty bhuzel jeste nemackavy neudelali ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
marki: My topíme elektrikou. Plyn mi do baráku nesmí, prostě k němu mám averzi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fili: Já taky žehlim jen to nejnutnější, zas tak to žehlení ráda nemám, abych žehlila "blbosti" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Někdo třeba žehlí i spodní prádlo..to je dost ujetý.. Nekoukaly jste na Ulici? Z Kukačky mi běhal mráz po zádech..je to slizoun.. ]-(
Odpovědět
markitka: :-D zrovna jsem si rikala, ze se na to snad prestanu koukat, protoze me to desne rozciluje :-N
Odpovědět
Profilova fotka
A nejvíc mě naštval, že na ní podal trestní oznámení...je mi z něj blivno :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: Třeba moje kolegyně z práce, ta spodní prádlo žehlí, to já prostě naprosto nechápu!!! Ale každý holt máme jiné zvyky ;-) Kukačka je magor! ]-( Nejhorší je, že takovýhloe slizouni existují i mimo televizi :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Moje kamarádka taky..Přijde mi to zbytečné, ale je to každého věc ;-) Jsem zvědavá, jak to s nimi dopadne..a s p. Peškem..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?