Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
Profilova fotka
adelii: A jaký je přesný název oboru, který jsi vystudovala?
Odpovědět
Profilova fotka
allie: Včera jsem zas byla na vážkách, že bych ráda zkusila umělé nehty. Znáš někoho, kdo by s nima hrál na kytaru?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, dnes tu nikdo není?
Odpovědět
Profilova fotka
Nikdo :-( Tak si jdu pustit film..Dobrou noc
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, no já jsem tu nebyla - měli jsme starosti okolo smrti dědečka, jak jsem psala výše :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak nevím, jestli jsem to psala, ale využili jsme nočního prodeje Aska se slevou 20% na vše a koupili jsme si TV stolek - skleněný :-)
Odpovědět
AHOJ Nun: já hraju (tak trochu) na kytaru i s gel. nehtama ( apozor, gel. není umělej :-D ) Záleží jen na tobě, jak je budeš chtít mít dlouhý nebo krátký. Já je mám co nejkratší a až se mi zdají dlouhý, tak je spiluju. Prosím tě jak probíhá ten noční prodej??? Adelii: Abys mohla učit psycho. na SŠ, opravdu musíš mít vystudovaný učitelství pro 2. stupeň (přesný název oboru nevím), i když záleží na vedení... Jinak holky já dopadla! V pátek jsem zvádla získat zápočet z HV, VV, Pěstitelek, PC, Prostorového vytváření a Hry na klavír, ale domů jsem už sotva dolezla a padla. Až teď jsem vstala, jinak ležim s horečkou, kašlem, bolavou celou hlavou....a to zítra musim už v 5 stávat. Nevim, kdo by učil ty chudáčky malý...Za hodinu jedeme domů na tu naši samotu u lesa, tak snad do večera bude líp. nadopovala jsem se práškama, a už semi malinko ulevilo. Ve středu máme maškarní, tak si ještě musím jet vyzvednout dres. Budu fotbalista. Marki: dávám do alba svoje nehtíky. Normálně se te'd už i u vietnamců daj koupit glitříky, co se smíchaj s gelem a vypadá to božsky a hlavně se ušetří ;-) Te'd mám tm. modrý a koupila jsem si v Olomouci zlatý.
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: Noční prodej byl od 19 do 24h a na všechno zboží byla 20% sleva. Sleva se nevztahovala jen na zboží, které bylo "v akci". Takže stolek pod TV stál 2 999,-, ale platili jsme jen 2 399,-, protože nebyl předtim v akci.
Odpovědět
Tož to je dobrý. My máme stolek starší, je v albu a zatim nám stačí. Je praktickej s kachličkama, tak se lehko udržuje čistej. Teď se spíš díváme po nějakech skříních, protože skladovat všechno po zemi není ono.
Odpovědět
Profilova fotka
Já psala o stolku pod TV ne o konferenčním stolku, ten ještě nemáme a asi ještě dlouho mít nebudeme :-D :-| Přemýšlíme, jestli až bude přestavba hotová, tak než našetříme na sedačku do obýváku, tak jestli si zatim máme sem dát starou sedačku a nebo chvíli sedět jen na matracích co máme na půdě pro návštěvy a dát sem pak až novou sedačku :-|
Odpovědět
Profilova fotka
My skříně kupovat nebudeme, jen jednu do předsíně na boty. Jinak pak do šatny regály. A v komoře komoda a regály.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Nunacek: Přeji upřímnou soustrast!!! Allie: Na nehty mrknu :-) A gratuluji k zápočtům! :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky Marki :-) Děkuji. Ono to bylo pro dědečka spíš vysvobození, byl už hodně starý a nemocný, ale člověk se na to nikdy nemůže dopředu připravit, že ten konec přijde :-( Jaký jsi měla víkend?
Odpovědět
Profilova fotka
Víkend byl normální, proválený doma ;-) A ty?
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme v pátek rozváželi parte a zařizovali ještě nějaké věci ohledně toho, v sobotu jsme byli u mé mamky a večer jsme pak jeli do OBI a do ASKA, v neděli byl manžel v práci a já jsem trochu dávala dohromady komoru, zhruba jsem zametla beton a staré lino, ve středu tam budeme pokládat koberec a zapojovat pračku.
Odpovědět
Profilova fotka
Teď nám tady zrovna elektrikář přidělává venkovní světlo nad vchodové dveře :-) A vchodové dveře budou hotové v pátek, jupííí, už nebudeme muset chodit těmahle provizorníma, který jsou naprosto hororový :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Máš v albíku na MS nové fotky?
Odpovědět
Profilova fotka
Poslední fotky jsou ze skoro hotové koupelny, jiné zatim nemám. Nějak nestíhám fotit, tak to musim napravit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo, já jsem zvědavka :-D A jak v práci? U nás byla poslední den inspekce a zdá se, že vše bude snad ok. A děcka byly příšerné.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je fajn,že máte isnpekci z krku ;-) U nás dneska byly děti hodně ospalé a takové přichcíplé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem nějaká rozežraná :-D V půl jedné jsem měla oběd a už mám zase hlad, tak jsem si dala jeden jogurtový nápojík od Dobré mámy :-D a už se zas těšim na večeři :-D Je to děs :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo to znám..já jedla kolem 13h a před 30min jsem měla svačinku v podobě misky bramborového salátu..Za hodinu jedu plavat a k večeři bude už jen zelenina..potřebuju dát do půlky dubna aspoň 7kg dolů..Nejhorší jsou pro mě večery, kdy mě hodní mlstná :-( Včera jsem začala cvičit a přemýšlím, že si koupím Unilakt čoko vlákninu..je to nejet na redukci hmotnosti.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hubnutí, hubnutí, taky bych potřebovala odstranit špeka z břicha :-D ale až bude léto, tak to bude lepší, to budu plavčit na zahradě v bazénu, tak se snad špek zmenší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem po plavču, bylo to bezva..hubnutí řeším už cca 2 roky, ale teď jsem odhodlaná..a ve čtvrtek jedem na aqua aerobic, jsem na to zvědavá :-) Snad to bude lepší než aerobic v tělocvičně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aqua aerobic je prý jedno z nejlepších cvičení na formování postavy ;-) a ještě pilates ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na bazén už se taky mooooc těšim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to mě těší :-) Co se tam dělá? Já na tom ještě nikdy nebyla..
Odpovědět
AHOJ HOLKY, lásím se tajně ze školy. To je výhoda, mít ve třídě interakt. tabuli. Ale pěkně mě štve!!!! Nemáte nějakour radu, jak se zbavit nachlazení a hlavně děsnýho škrábání v krku?? Chytlo mě to v pátek, víkend jsem strávila s horečkou a furt se toho ne a ne zbavit. I když teda už je to 100% lepší, ale pořád se cítím pod psa. No aspoň nemám chuť na sladký, tak špek na břiše pomalu mizí, jen co ale chytnu zpátky chuť, budu ho mít opět tam kde byl... Koukám Marki, že ses do toho hubnutí pustila s pořádnou vervou. Tak ať se ti daří. Papa musím něco stvořit na tabuli, než přijdou dětičky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: Já na tom byla jen na dovolené :-D jinak ne. Ten aqua aerobic mě hrozně bavil, ale tady u nás nikde není, takže bohužel nemám kam chodit :-S A pilates mě sice bavilo, ale o hodně méně. V té vodě jak je člověk nadlehčenej, tak mu ani nepřijde, že cvičí :-D A pilates se dá v pohodě cvičit i doma sama podle dvd ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: Od včera mě bolí v krku, mám rýmu a jsem pěkně unavená ]-( Láduju se vitamínama, ale nějak to nezabírá.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?