Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska jsem dočetla knížku Spratek, Příběh dítěte, které nikdo nemiloval: http://www.knihy-zabrana.cz/?788,tore... a můžu všem jen a jen doporučit! Ne jednou mi ukápla slzička...! Dávala bych to jako povinnou četbu na pedagogických školách, především na oboru speciální pedagogika...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Nunacek: To si určitě přečtu! Četla jsi Dítě jménem "to"? A jak bylo v práci? U mě to dnes šlo, další den za námi, už jen čt a pá a zas víkend :-D Včera jsme byly s kámoškou na aqua aerobicu a bylo to super! Zítra jdeme zas a už se moc těším..Držím se i s jídlem, hodně piju, tak už snad něco shodím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jee, pořád tady sama :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. Marki: To jsem nečetla. Je to dobré? Ten aqua aerobic závidím, tady v blízkosti u nás nic není :-( a já bych tak chodila.
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska jsme zařizovali komoru. Fotky jsou na MS ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ano četla jsem to, je to dost drsný a myslím, že podle skutečné události. Mám dojem, že jsou i dva díly.. U nás ve Městě je taky, ale jelikož je tu malý byzén a s hloubkou, ve které postačím, tak budu jezdit do sousedního městě a ve druhém městě je taky, ale o dost dražší..Fakt mě to chytlo a dnes už se zase těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jak bylo dnes v práci? :-)
Odpovědět
nunacek: cem ten spratek je?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Tak dneska nám dělají vchodové dveře a měli by přivézt topení :-) V práci jsme dnes s kolegyněma řešily složení tříd na příští školní rok... fili: Je to podle skutečné události, píše to přímo o sobě autorka - speciální pedagožka, a píše o své zkušenosti, kdy učila ve třídě děti s poruchami chování. Do třídy ji dali i šestiletou holčičku, která popálila malého kluka, a kterou nikdo nemiloval (proto se to jmenuje Příběh dítěte, které nikdo nemiloval) a ona byla jediná, kdo ji postupem času měl rád a ukázal ji život z jiných stran. Je tam nádherně vidět, co s dětmi dokáže láska, dané hranice, respekt, apod. Fakt super knížka!
Odpovědět
nunacek: asi to bude poucny, ale asi by me to spis pokazde rozesmutnilo a mne se tyhle nalady pak drzi jako kliste :-N dnesek je zatim fakt hroznej. Sice - prazdniny - dobry, ale rano po mne chtel muz, abych odvezla auto z opravny a ja jsem se ani nerozjela (neridila jsem asi 5 let), tak jsem se rozcilila, ze s tim nikam nejedu at si to odveze sam. Ridite holky? Ja se toho strasne desim, takovejhle dopravni anti-talent jako ja jste jeste nevidely 8-( . No a pak mi pes na zahradne okousal vsechny kyticky, co tam vyrostly 8-( . Ja se na ne chodila kazdej den koukat, jak pekne rostou, div jsem jim nespivala .... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
fili: Bylo to chvílema hodně dojemný. Já řídim denně, jinak než autem se do práce bohužel nedostanu :-| Chudinky kytičky, to si asi pejsek pochutnal...
Odpovědět
ja doufam, ze se kyticky jeste zotavi. Pes me teda nastval totalne, a pak si jeste myslel, ze se s nim chci honit po zahrade a jeste nekolikrat probeh tim zahonkem ]-( (jejda, teprve ted jsem si vsimla ty hrubky ve zpivani :-N - to bylo tim rozcilenim asi)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Rozčilení dělá divy ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Fili: Já řídím, ale někdy mám strach z okolních řidičů..Pokud ale máš řidičák hotový, ale neřídila jsi, tak to znovu zkus.. ;-) Ať tě manžel vezme třeba na pole a tam zkoušej :-D Kytiček je mi líto..
Odpovědět
Profilova fotka
Nunacek: Letíím do knihovny půjčit si ty dvě knihy, co jsi o nich psala..snad je budou mít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak je to jen jedna, nedošlo mi, že je to podtitulek..já hloupááá :-D Kniha bude v pondělí, musí ji najít. Už se těším!
Odpovědět
Profilova fotka
Poslední dobou je tu mrtvo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Na obnovení řidičského umění je dobrá jízda třeba na nějakém sportovním letišti, na polňačce, pak vesničky, malá města a hups do větších měst :-D Marki: Tak to je fajn, že knížka bude v pondělí ;-) Kam chodíš do knihovny?
Odpovědět
Profilova fotka
Máš pravdu, poslední dobou je tu čím dál tím větší mrtvo, holt asi málo pedagogů :-(
Odpovědět
Profilova fotka
U nás v Novém Městě je knihovna a seženou ti cokoliv ;-) Jakou máš sobotu?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to máš super. Sobotu mám bez manžílka, který je v práci ;-( Od čtvrtka mám teplotu, bolí mě v krku a celej "člověk", takže se kurýruju a u toho peru, žehlim, vytírala jsem v koupelně a tak. Co ty?
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem taky sama..dopoledne byl manžel pryč, tak jsem taky vytírala a uklízela, před tímj jsem byla 2x ve městě, po obědě šel s tátou přehazovat kompost a ještě se nevrátil..Já po obědě uklidila kuchyň, vyžehlila, uklidila nádobí z myčka, šla nakrmit králíčky a teď jsem tu :-) V 6h jdeme gratulovat sestřenici od manžela.. Teď jsem si tady našla perfektní a levný zájezd do Francie o vel. prázdninách..moc toužíme po návštěvě Francie.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: Já toho moc na uklízení zatim nemám :-D Ono na přestavbě není moc příležitostí k úklidu "do čista", když je všude beton a tak :-D Do Francie bych taky moc ráda :-) Ale bohužel všechny naše peníze požírá a ještě dlouho požírat bude stavba :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jo to znám, dost jsme se napřestavovali.. No a mě nejvíce penízků požírá školné..musím zas našetřit do srpna 24 tis. Ten zájezd je za os. 5190 Kč, tak nevím, co na to poví drahá polovička..
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: Školné je taky dobrej žrout peněz, to věřím, ale nedá se nic dělat, když chce člověk mít vzdělání, tak to holt něco stojí. To je poznávačka za těch 5190? Busem?
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak a k práci to vzdělání potřebuju.. Jo jo, ale je tam toho spousta a na 4 dny..
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: Hledala jsem poznávačky tenkrát na podzimní prázdniny (ale nakonec jsme nejeli) a Francii jsem běžně nacházela za 3000 na 4 dny na jednoho. Holt se asi rapidně zdražilo.
Odpovědět
Profilova fotka
A ty jsi ted na Bc nebo na Mgr?
Odpovědět
Ahoooj holky, tak jsem neodolala a jdu na Vás juknout, jsme sice unavení, ale po dovolené krásně odpočinutí... bylo to fajn, až na počasí, to si s náma zahrávalo, takže jednou bylo super sliníčko a druhý den sněžilo až to hezké nebylo, ale zase jezdit v metru prašanu to taky mělo co do sebe. Já jsem samozřejmě jezdila ne na krásu, ale spíše na jistotu a opatrnost, no srejně se mi jeden pád nevyhnul, ale hoodně mylinký a pak jsem měla ještě jedu kolizi, kdy jsem zapadla právě do toho metru sněhu, co napadl. Jinak ale pohoda, odpočívali jsme ....
Odpovědět
Profilova fotka
Renat: Tak to je bezva, že jste si dovolenku krásně užili ;-) Kde přesně jste byli?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?