Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
Nunacek: jo jo užili, byli jsme v itálii v jižním Tyrolsku, oblast merana, Bolzana...jezdíme tam už 4 roky a pokaždé jsme mooooc spokojeni, i když tentokrát bylo počasí ne zrovna ideál, ale dalo se:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nunacek. Já našla poznávačku i za 2 500 Kč na jednoho, ale nebylo to to, co bych si představovala.. Renat: Ahojky, vítej z hor! :-) Je bezva, že jste si to užili! Jsem ráda, že jsi zpět, třeba už tu bude zase živěji ;-) :-D
Odpovědět
živeji? Copak tady vázne zábava :-| to snad ne.... chce to pokárat. No sama to nespasím, ale zkusíme to. a co se tady za ten týden dělo? Něco nového:-) Já akorát vařím, španělské ptáčky....máme na ně po těch italských jídlech (i když moooc dobrých) strašnou chuť. No a odpoledne budu dělat přípravy...no do práce se samozřejmě nechce, navíc jsem trochu nastydlá, no uvidím. V pondělí ráno jsu ještě na UTZ:-) tak jsem zvědavá.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Renat: Mamka byli minulý měsíc na týden v Rakousku v Alpách (středisko si nemapatuju) a jeden den měli slunečno, jinak zataženo, sníh, vítr, mlha, děs...ale i tak si to prý užili. No zábava tu vázne v tom smyslu, že se moc lidiček nechodí. Převážně tu poslední dobou kecáme jen já s Marki :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Včera jsme s manžílekm večer koukali na film Bílá masajka. Čekala jsem od toho filmu víc, ale ušel. Každopádně mě ale film utvrdil v mém názoru, že manželství dvou lidí, kteří byli vychovaní v diametrálně odlišném prostředí, je prostě nakonec vždy nesprávné...
Odpovědět
Nunacek: asi to bylo všude stekjné, moje spolužačka byla v Hintertuxu a to samé. My jsme teda měli asi tři dny hezky (ale ne že by bylo nějak krásné sluníčko, jen prostě nebyla mlha, nesněžilo...) a jinak taky sněžení, mlha, vítr...ale lyžovali jsme každý den, i když jednou jsem dali jen dopoledne, jak sněžilo, tak jme byli promáčení a já nechtěla nastydnout...tak jsme jeli na výlet:-) pak ze dne na den napadlo asi 70 cm sněhu, tak jsme druhý den jezdili v super prašanu, to taky mělo co do sebe, pokud jsme se v něm nezasekla:-)to se mi něco podařilo, byla jsem jak brouk, třepetala nožičkama ručičkama a nemohla z toho ven (fakt to byla hora sněhu). No tak aspoň, že tu někdo kecá.:-) Hmm, to dávali včera ten film? Já teda usnula asi v půl10, takže jsem nevidělůa skoro nic.
Odpovědět
Profilova fotka
Renat: Koukali jsme na něj na DVD, v telce ho nedávali. Koukali jsme na Medvídka co šel na Nově a pak jsme si zapli DVD.
Odpovědět
Profilova fotka
Ve čtvrtek jsme měli "vášnivou" diskuzi s tchánovcema o jménech pro naše budoucí dítko, až nějaké bude :-D To bylo něco :-D :-D :-D
Odpovědět
nunacek: no a jak probíhala diskuse? Já upravuji fotky, dám na kukando.
Odpovědět
http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
Renat: Vášnivě :-D Prvně jsme si dělali legraci, že jako budeme mít kluka Jarmila a holku Hedviku a podobně :-D Pak jsme přešli ke jménům, který se nám opravdu líbí, tak nám většinu zkritizovali, ale jejich názor jim samozřejmě nebereme. Elena je podle nich divný :-D Samuel je hezký, ale má ho Pergnerová a ta se jim nelíbí :-D Dominika je moc dlouhý, Dominik by prý ušel, Adam je prý hezký, Erik je moc tvrdý :-D Amélie je hezká, Laura taky, Alexandra je ruský a to neee :-D no prostě to bylo něco :-D Tchýně říkala, že ona by dala Laura a Sebastián. U nás zatim vede Elena a Samuel.
Odpovědět
Profilova fotka
Renat hezký fotečky ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo a když jsme řekli, že se nám líbí i jméno Adrian, tak tchán prohlásil, prý kam na takovýhle jména chodíme :-D a pronesl to stylem, že kdyby se kluk jmenoval Fridolín, že by to vyšlo nastejno :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
He tak to bylo opravdu vášnivé...ale uvidíš, až to bude pak aktuální, budou se na to dívat jinak a hlavně je to vaše věc....mě se třba Laura taky líbí, ale možná jsme to te´d přehodnotili...a pro klučinu zůstává jasně Jakub, přeji si ho snad od 15 a pro holčičku chceme raději české tradičn í jméno-...Anička, Anežka...je fakt, že jsem vždycyk chtěla Nelu nebo Natálku, ale...nějak se to teď mění...
Odpovědět
Profilova fotka
Renat: Jukla jsem na fotky, a nádhera! Zááávidím :-) A gratuluji ke dvěma čárkám, je to supeer!!! Já jména pořád měním a promýšlím, ale zatím vede Emma, Alexandra, Natálie, Viktorie a u kluka Daniel, David, Dominik, Adam, Filip..
Odpovědět
Profilova fotka
Renat: Mě se Laura taky moc líbí, manželovi taky, je to adeptka na jméno pro našeho mimíse, ale zatim ne úplně favortiní ;-) Jakub je hezké, jen je přejakubováno, ale to se nedá nic dělat. Holt bude na písku 5 Kubíků :-D Z holčičích jmen, co jsi uvedala, se mi nelíbí žádné. Marki: Emma, Alexandra, Viktorie, Daniel, David, Dominik, Adam - super výběr :-) Z těchto máme v top jménech Alexandru, Dominika a Adama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nunacek: Jen přesvědčit manžela, že toto jsou ta nejhezčí jména :-D Ještě jsem zapomněla na Matěje a Štěpána..
Odpovědět
ahoj holky, taky se po delší době hlásím. Tak jak je v práci? Už aby byly zase nějaký prázdniny. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj evi! Do práce se mi nechce, ale po inspekci to tam docela jde, ale je to dlouhý, velikonoční budou až za měsíc :-( ..Teď tu zase řešíme jména na dítka..jaká máte vybraná?
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: No přesvědčování manžela o jménech - to dá asi práci co? :-D Manželovi se vůbec nelíbí nebo jen trochu? Štěpán se mi nelíbí, Matěj je můj bratranec ;-) Evi: Prázdniny by bodly jako sůl :-D Ale teď až Velikonoce :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Nunacek: Daniel a David se mu nelíbí, na Matějovi a Štěpánovi jsme se shodli a nebo by se mu líbil Jiří, jako je jeho táta a on, ale na to já nikdy nepřistoupím!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Daniel se nám oběma hodně líbil, ale manželovi se nějak líbit přestal, David se mi líbí, manželovi ne, protože se tak jmenuje jeden můj kamarád a manžel je žárlivej (stejně jako já :-D ). Jména po vás či jiných příbuzných si nenech vnutit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To určitě nenechám, protože v manželově rodině je Jiřích už 5 a já toto dědění jmen nemám ráda! A ještě se nám líbí Lukáš...
Odpovědět
Profilova fotka
Já už dlouho chci Amélii a Adama, to se manželovi oboje sice líbí, ale víc se mu líbí jiná jména. On by chtěl Eriku a Andrease, ale Erika byla jedna jeho bývalka a Andreas se k našemu příjmení podle mě moc nehodí. Spolu jsme se zatim shodli na Eleně a Samuelovi, dál se nám líbí Laura, Dominika, Dominik, Adrian, Erik.
Odpovědět
Profilova fotka
Dědění jmen taky nemám ráda, i když manželovo jméno se mi strašně líbí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lukáš je obyčejné, ale hezké.
Odpovědět
Profilova fotka
Opět jsme zkončily u jmen :-) U nás je tak hezky,, teď sice pod mrakem, ale docela teplíčko.. :-) Jupí, je jaro, to miluju.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: jojo :-D U nás je venku zataženo, fouká a je zima :-( Už chci jarooooooooooo...
Odpovědět
Profilova fotka
Tu se taky zatáhlo, ale už kvetou sněženky a některé skalničky, radost je to pohledět ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tady taky občas u něco kvete. Začátkem týden byl i takový ten jarní vzduch, ale ke konci se to zakazilo a víkend už je zase takový zimní :-( Ale jara už je snad za dveřma. Už mi ta zima leze krkem ]-( Dneska dávají novou Výměnu manželek, budete koukat? Nebo to nesledujete?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?