Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
Profilova fotka
No, každopádně máme ještě hooodně času na promýšlení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marki to ano :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Předevčírem jsem si objednala přes net tři knížky, mezi nima i "Děti jsou hosté, kteři hledají cestu", už se na to moc těšim, až mi to přijde.
Odpovědět
Profilova fotka
Jaká máš jména ve třídě?
Odpovědět
Profilova fotka
Ve třídě mám teď - Květa, Adéla, Veronika, Andrea, Radek, Vít, René.
Odpovědět
Profilova fotka
Minulý rok jsem měla - Jakub, Radek, Filip, Vít.
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám Petr, Martin, Jiří, Kryštof, Zuzana, Lada, Barbora, Tereza..
Odpovědět
Profilova fotka
Kryštof je pěkné. Barbora - tak se jmenuje moje nejoblíbenější panenka z dětství :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám Báru sestřenku..
Odpovědět
Profilova fotka
Můj bratranec chodil kdysi s Bárou. A měla jsem spolužačku Báru.
Odpovědět
Profilova fotka
V dobách dětství jsme chtěla mít jednou kromě panenky i miminko Barborku, ale u manžela jsem s tímto jménem neuspěla.
Odpovědět
Profilova fotka
Mně se taky moc nelíbí toto jméno..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No mě k němu spíš pojí nostalgie z dětství, tu panenku mám dodnes na půdě a pokud budu mít jednou dceru, tak je jasné, že panenka najde další uplatnění :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My jednou, až půjde do tuhého, tak zasednem k PC k té překopírované knížce se jménama a budeme vylučovací metodou vybírat jména :-D Zatim jsme se shodli na jménech jen s běžným kalendářem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsme využili kalendář.. Koukla jsem na první část dnešní ulice..úplně mi je zle z toho Kukačky...
Odpovědět
Profilova fotka
Taky tady občas pokukuju na Ulici. Kukačka je děsnej! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Takovýhle chlapy nemám ráda..Něco podobnýho jsem si zažila, ale naštěstí to trvalo jen víkend...
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: Ona láska někdy dokáže divy ve všech směrech...
Odpovědět
Profilova fotka
Mě jednou jeden "uháněl", pak už mě to štvalo, byl všude, kde jsem byla, nijak neprudil, ale pořád se vnucoval, psal, volal, zvonil u mě doma, ale pak pochopil, že se s tím klukem, co jsem zrovna byla, kvůli němu nerozejdu, tak to vzdal :-D
Odpovědět
AHOJ ŽENSKÝ, tak jsme nečekaně brzy dorazili zpět do civilizace. Zítra mám domluvený nehtíky a v pátek VŠ a díky manželově směnám bych se sem nedostala, takže mě "vyhodil" před chvílí. Tak jak se máte?? Jáí momentálně hrozně ;-( Jak jsem vám psala o těch našich hospitacích, tak dneska došlo na lámání chleba, tedy na mě a byla to katastrfa. Od pondělka jsem ve 2. třídě jako zástup, mám i ŠD, takže mazec, učit a do půl 4 mát družinu...No ale k té hospitaci. Strašně jsem byla nesvá. Jako asistentka jsem v poho, když tam je učitelka a sleduje mě, jsme na sebe za ty 2 a půl roku zvyklé, ale to že by na mě koukal a sledoval mě někdo "cizí" jsem ještě nezažila. Byla jsem nervózní už od rána, k tomu semi rozbila přímo v té hodině interaktivka, to mě rozhodilo, protože všechno mám na ní, takže paní zástupkyně mi ji spravovala a pak už jsem se nedokázala "normálně chovat" a byla jsem nepřirozenám, jako bych hrála divadlo a hodně se soustředila na to, že mě sleduje...Pak mi dala dotazník s milionem kritérií, ať se sama ohodnotím a zítra bude poprava, budem splu dělat rozbor. Díky tomuhle vytížení se ani nestíhám učit a to v pátek píšeme na VŠ dva testy...
Odpovědět
Ahoj holky, tak se hlásím, včera jsem byla v Ústí a přijela jsem v devět úplně vyřízená, takže jsem namazala hlavu (protože prášek nemůžu) a šla spát...no a taky to mělo následek, ráno jsem už v půl5 strašila, tak jsem dokoukala Sněženky a machry po 25 letech pak vypravila taťku:-) a pak vyrazila do města na nákupy - na hory, v sobotu jedemeee..jen nevím, jesltli budu lyžovat....zatím se cítím dobře...jen moc není chuť k jídlu. dělala jsem nové testíky, tak můžete juknout...Sílí???? snad to taky vidíte. K doktroce jdu zítra - asi jen na krev, protože je ještě brzo, ale chci se jí na něco zeptat apod. No a jinak teda přežívám, v práci celkem dobrý, když si člověk fakt udělá ty promakaný přípravy je to super, děcka jsou nadšená a v pohodě...jasný, že občas se někdo utrhne, ale to se nedá nic dělat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Renat, ta čárka tam je a sílí, vidím ji!!! :-) Myslím si, že to máš jistý :-) Já jinak dnes v práci docela dobrý, ale 6ti hodinové mluvení mě fakt vyčerpává, ale zítra zas končím o půl 12.. Jsem ráda, že už bude víkend, jak je u nás ta inspekce,tak jsme všechny úplně hotové.. Allie, nic si z toho nedělej, já měla včera v hodině inspektorku a hodina mi přišla úplně hrozná...Pak jsme s naší p. ředitelkou a p. inspektorkou dělaly rozbor, trvalo to 45 min..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Holky ty inspekce a hospitace to je stejně děs :-| V jiných oborech tolik podle mě kontroly nechodí, jako jsou ve školství hospitace ]-( Dneska razíme s holkama v půl páté na dámský dýchánek do pizzérky :-D Tak už se těšim ;-)
Odpovědět
AHOj, rozbor mě čeká v pondělí, teď utíkám na nehtíky :-D
Odpovědět
Markitko: Díky:-) to vždy potěší. věřím, že to mluvení vyčerpává, já mám v úterý od osmi do půl čtvrtý, sice tam mám dvě hodiny volna, ale když se třeba sejde supl - jedu v kuse...a to pak stojí za to, tu osmou hodinu jsme už skoro rezignovaná, ale vím, že nesmím polevit. nunacek: užijte si to v Pizzertce. Allie: bude to dobrý, pak se s nehtíkama pochlub:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Renat, tak úterky máme stejný, taky mám do půl 4 a dvě pauzy ;-) Nunacku, užijte si to! ;-) Allie, nezapomeň ukázat nehty :-) Já dnes jedu plavat, abych se trošku zpevnila :-)
Odpovědět
Ahoj su zpátky. nehty hodim do alba zítra. Už nemám čas ani sílu. Právě jsem odbykla jaxe dalo poslední výkres a ještěmusim kouknout na HV a pěstitelky teda nevim....vůbec jsemt o neviděla. K tomu mi teď volaly holky, co s něma jezdím autem, že musím busem, že auto má poruchu, takže budu tahat jak blbec ty výkresy... O mluvení mi vůbec nemluvte. Jak teď supluju, tak mluvim v kuse od půl 7 do půl 4. Ani nevíte, jak mě škrabe v krku!!!
Odpovědět
Holky, tak se loučím....ale nebojte za týden jsem tady:-) mějte se tu hezky.
Odpovědět
Ahojky baby,zase vas idem otravovat...dokoncujem pedagogicku a mam rozrobenu psychologiu...davala som si ziadost na zdravotku s tym,ze som chcela ucit psychologiu a odpisali,ze nemam kvalifikaciu pro SS...ja to nechapem,doteraz boli radi,ked boli nejaky ucitelia a teraz im nestaci,ked mam pedagogicke vzdelanie???keby som chcela ucit psychologiu,tak by som si musela robit ucitelstvo psychologie?ved nie je lepsie,ked bude ucit normalne psycholog? Taka som nahnevana,lebo zistujem,ze s mojou skolou mozem robit akurat tak ucitelku na zakladke... :-( Mozete mi objasnit situaciu??pretoze doteraz som bola v tom,ze nie su ucitelia a su radi za kazdeho cloveka... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, máme doma smutno, zemřel dědeček mého manžela ;-( ;-( Přijeli jsme domů až navečer, rozváželi jsme parte :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?