Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
Markitko: ty nehty jsou moc krásný:-)
Odpovědět
Holky moje, mě se vůbec nechce chystat! Šatymám vyžehlený, namalovala jsem se o malinko víc než normálně a s vlasama asi nic dělat nebudu, nechám je rozpuštěný, narovnaný.... Budu mít samodržící punčochy, tak snad mi nespadnou :-D Marki: Krásná kuchyňka :-) ;-) x-)
Odpovědět
Jinak ten můj projektík....budu ho dělat v osmičkách, máme Českou republiku a v závěru děláme kraje, vždycyky to bylo tak, že si ve dovjicích udělali prezentaci jednoho kraje na PC.nebo plakát apod. - prostě klasiky, letos to chci udělat tak, že budou taky představovat kraj, ale opravdu jen obecně a to nejdůležitějšé a typické a pak si udělají svoje vlastní KRAJSKO (to je zatím pracvní název, každý dostane jeden kraj - šablonu, obkreslí si jej a bude tam nalepovat typické věci - prostě obdoba Entropy, co byla...a pak se to jakoby zase slepí:-) I já si zkusím udělat vlastní na všechny kraje, samozřejmě něco budeme mít stejné s dětma (asi půllitr piva pro PLzeň, eventuelně dinosaura...Ještěd pro Liberecký apod.) . no zkusíme to a uvidíme, co z toho bude.
Odpovědět
Allie: budeš kočka, užijte si to:-)
Odpovědět
No to jo :-p Reny, zní to zajímavě, určitě budeš mít úspěch nejen u dětí x-) Já se musím pak nějakpřipravit na tu hospitaci. Zatím jsem žádnou nezažila, jen jednou přepadovou od ředitelky, když se k ní asi doneslo, že si nerozumím s učitelkou, co jí dělám asist. Tak přilítla a ta uč. se samo přetvařovala, já lítala od děcka k děcku...no komedie. Teď to ale bude jiný....Nemáte něajký tipy???
Odpovědět
Zas tu nikdo není :-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky? Jaký byl Valentýn? Já dostala už v pátek orchidei a včera jsme to už nijak neslavili, byli jsme na té výstavě, pak na obědě a doma..No, večer mi o půl 10 manžel usnul u televize, tak jsem se dívala skoro do 12h sama..
Odpovědět
Jé Markitka: a že si se včera neukázala, jsme sem pořád načumovala, jestli tu někdo je :-( a nic :-( Jinak my Valentýna neslavíme, prostě je to pro nás den jako jakýkoliv jiný. KYtici růží jsme dostala, ale nepřisuzuji je k Valentýnu, protože je dostávám kadý týden:-) :-) v pátek nebo v sobotu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě zaujal ten film na NOvě, tak jsem koukala :-) No, já kytku jen tak nedostanu, ale máme se samosřejmě rádi celý rok, pořád :-D To ti závidím :-D Od manžela je to moc hezké!
Odpovědět
Aha, tak to já ani nevím, co tam dávali...my koukali chcilku na lyžování :-) což u nás vesměs jede pořád a já jsme samozřemě courala po netu. Jo na kamžela si nemůžu stěžovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já si na něj taky nemůžu stěžovat, ale kytky mi každý týden nenosí.. Dávali film Úkladná vražda..
Odpovědět
Myslela jsem to ohledně těch kytiček...vůbec nevím , jak ho to napadlo. Kupuje takový pugetek asi 12 růží (mají je u nás v obchodních řetězcích, nejlepší v Kaufu asi za 80,-) a opravdu vydrží skoro celý ten týden, než jsou další, Dávají k tomu takovou výživu, takže sypeme :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hezký :-) A sušíš si je??
Odpovědět
Markitka: Dřív jsem sušila každou, ale mám toho už moc:-) ale někdy mě to ještě chytne:-) Musím se pochválit, mám hotové přípravy jak na pondělí tak na úterý, hezky rozepsané:-) teda já jdu do sebe. No spíš čekám ty prémie:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem si přípravu udělala už v pá a akorát na pondělí, vím, že o víkendu na to nemám ani pomyšlení :-)
Odpovědět
Tak to já teď jo, manža dělá po víkendech účetnictví, daň. přiznání apod., tak oba pracujeme, ale je fakt, že jindy (specielně na jaře - v létě), kd yjsme většinou v luftě, to žádná sláva není:-(
Odpovědět
Tak já se prozatím loučím, jedeme s sestře na oběd, bude mi dobarvvat vlasy:-) už je ot potřeba jako sůl. Tak zatím papa
Odpovědět
ahoj. My Valentyna neslavime, ale stejne jsem dostala kyticku. Rano delal Pepca s tatou proti-psi ochranu do kuchyne, neboli zasupovaci dvere. Ovsem nejsem si jista, jestli by ji samy o sobe zarazili, takze tam je jeste takova priserna deska pred dverma :-| . Pak jsme byli u kamaradu v Koline - taky se budou brat :-) ale sami nekde na plazi :-) No a dneska musim bohuzel uklizet - potrebovala bych sice delat veci do prace, ale neuklizelo se to uz asi od Vanoc ... takze je to jaksi potreba :-N . Jinak muj manzel mi nosi taky docela casto kytky. Tak jednou za mesic. Vetsinou frez(s)ie, ty mam rada, hezky voni. A musim rict, ze u ans se vikendy taky moc nenosi, bohuzel. To ma manzel stesti, ze mam taky moc prace a zas tolik nepocituju to, ze tu vlastne furt neni :-| ale ne ze by mi to nevadilo...
Odpovědět
Radu: vy jste byli v Kolíně?, No tak to jste to mohli vzít o cca 10 km ještě dál a apřijít na návštěvu k nám:-) Frézie jsou nádherné, měla jsme je na svatbě jak ve vlasech, tak v kyticích - mojí i maminek:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem vyžehlila kupu prádla a mám chvíli čas.. :-)
Odpovědět
Markitka: tak to mě taky čeká, ale jsme nějaká líná, teď si půjdu odpočinout a pak se na to vrhnu, musím, protože až tu manža nebude (jede sstředa čtvrtek na služebku), tak chci konečně udělat tu skříň:-) Radu: Jak ti to vychází teď v ústí (rozvrh)? U nás to byla tragédie, jak jsem tu psala, ale nakonec jsem se dohodla, a nemusím jedzit, takže budu hodit do práce. Učitelé to pochopili, manža přišel o dost peněz (krize, nejsou zakázky a firmy, co jim dělal poradenství zkrachovali), a kdybych mujsela ještě skončit já, tak to by byl problém. tak jsem ráda a strašně se mi ulevilo. Ale teď tam ještě jedu ve středua čtvrtek, tak kdyby si tam byla, můžeme dát kafíčko:-) Jo a jinak má už hotové filozofické problémy?? to je něco:..
Odpovědět
Profilova fotka
Já musela, protože tam měl manžel nevyžehlená trička do práce.. Já jsem zvědavá, jak nám udělají rozvh..ale vůbec se mi do školy nechce..Teď řeším, co psát do elaborátu z praxe, mám nějakou tmu..
Odpovědět
Aha, tak to my něco ještě dohromady dáme ;-) ale žehlení se stejně nevyhnu, zas tam mám nakupené asi tři pračky:-( já jsem fakt hrozná, vždycky říkám, že vyperu, uschne, vyžehlím...a nějak se nevede. teď jsem dělala ještě věci do práce, kartičky na němčinu...fakt jsem něaká důsledná, ehm ehm, že bych si pozvala hospitaci, aby to viděli:-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Tak prázdniny v tahu a zítra zase do práce :-| Valentýna nějak extra neslavíme. Dostala jsem kytici oranžových růží a byli jsme celý den spolu, užívali si jeden druhého, prostě nám bylo krásně Valentýn nevalentýn ;-) Jinak já kytky od manžela dostávám celkem často, vždycky mi to udělá radost x-) Včera jsme koupili jídelní stůl a stolek na počítač :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žehlení mě čeká zítra nebo pozítří :-|
Odpovědět
renat: ja jsem zapomnela odkad ze jste? Rozvrh: mam uz jen diplomovy seminar a aktualni problemy oboru. Ale ocekavam, ze budu za cernou ovci, jelikoz jeste nemam ani tema diplomky a abych se priznala, ani se mi to ted nechce resit ... ale nemyslim si, ze budou mit pochopeni :-N Vypada to, ze se v Usti vyskytnu ve ctvrtek. Kolem jedny by mel zacinat seminar (snad- viz nize). Nemela bys cas predtim?? To by bylo pekny, kdyby to vyslo. Takova nase perlicka je, ze prestoze zaciname vyuku v pondeli, tak stale jeste nezname rozvrh ]-( To je dobre, ze byli na katedre vstricnii k tvoji situaci! to se jen tak nevidi x-) ja bych teda taky jako -ehm- rada uklizela, ale vidim to blede |-| mam slibeny, ze zajdem jeste na vecerni kafe se zakuskem, taxe na to vrhnu snad po tom :-D
Odpovědět
Radu: Kutná Hora:-) Já v Ústí budu ve čtvrtek určitě, tak od půl10, něco pořeším a pak budu čekat na konzultace na 12hod. tak tam budu! To by bylo super, daly bychom kafčo a probraly všech y ty radosti a starosti.:-) Ale to si ještě písneme, odkdy tam budeš?
Odpovědět
renat: domluvome se pres IP
Odpovědět
jee. tak ja se bezim upravit, uz se tesim na ten zakusek. mnam mnam. :-p
Odpovědět
Radu: taky IP, jestli to vyjde, tak to bude fakt supeeer :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?