Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám, že se chystá univerzitní randíčko Fili a Renat :-D ;-)
Odpovědět
Nunacek: jo jo, to musím být:-) a pěkně to všechno probereme. když vám bude zvonit v uších, tak jsme to my :-D :-D :-D :-D dělám si srandu. Bude to takové příjemné zpestření!
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo příjemné zpestření čekání na přednášku ;-) Taky jsme vždycky tyhle chvíle s holkama ve škole prokecaly, bylo to super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky normálně mám temno, potřebuju vymyslet nějaké ještě jednoduché slovo na "E" a napadl mě zatim jen ementál a Emanuel (motýl od makové panenky :-D )...napadá vás nějaké jednoduché slovo? mě napadají samá těžká slova, která jsou pro mé žáčky navždy španělskou vesnicí (epos, elipsa, eukalipt, apod.) :-|
Odpovědět
Nunacek: napadl mě elixír (to by mohli znát z pohádek)
Odpovědět
energie??
Odpovědět
elektrárna??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Renat díky za nápady ;-)
Odpovědět
Nunacek: no není zač a já děkuji za námět, shodou okolností jsme dnes suplovala ve 4 třídě a dala jsem jim taky dvě hry a jedna byla, aby vymysleli vco nejvíce slov na E, co znají...teda řeknu ti, nestačila jsem zírat, protože jedna holčina na mě v pohodě: evoluce, ementál, elektřina, epocha, emancipace a pak erotika:-) Takže ta na to šla taky dobře:-) Jinak jsem dnes teda suplovala ve 4.té tříde, dvě první hodiny a bylo to docela super. nejřív jsme vyplňovali dotazníky, pak udělali komunitní kruh...no opravdu bájo:-) A ostatní třídy taky super, takže dnešek fakt úspěšný. a teď musím půádit, jedeme s manžou po úřadech a pak k babče a dědulovi, popřát j svátku :-) tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
Návrat do práce po prázdninách byl celkem dobrý, děti byly hodné :-) Řemeslníci do rána makají jak draci a už máme oddělená patra :-) Večer vyfotim a hodim na MS, teď je tam nechci rušit focením, když tak hezky pracujou :-D Obkládají kuchyň a připravují na obklad koupelnu a dozdívají různé "ďoury" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Renat, gratuluju ti k úspěšným hodinám!! :-) Nunacku, určitě foť jsme zvědavky :-D Já dnešní den přežila docela dobře, dítka ani moc nezlobila..zítra ráno mě čeká jednání se sociální pracovnicí ohledně jednoho mého darebáka, bude u toho i p. ředitelka, tak snad to půjde dobře..
Odpovědět
Profilova fotka
Marki neboj, fotíme o 106, chceme mít to naše budování pěkně zdokumenotvaný krok po kroku ;-) Fotíme každou změnu. Přeju, ať má jednání zdárný průběh a co nejlepší konec.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No, tam jde o to, zda dorazí i rodiče toho kluka, vůbec nespolupracují se školou a nemají o něj moc zájem, tak jsem zvědavá, jak to dopadne..
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: To je na prd, když o to dítě nemají zájem ani rodiče, kteří by měli mít nejvíc, tak škola sama těžko něco zmůže :-(
Odpovědět
Profilova fotka
A právě proto jsem volala na sociálku jeho kurátorce..my si myslíme, že on svými problémy dává najevo, aby o něho byl zájem a i ti rodiče měli o něj zájem..
Odpovědět
Profilova fotka
Hodně dětí dává takhle najevo to, že potřebují zájem - nejlépe rodičů. Je to smutné :-( Takoví rodiče by si děti vůbec neměli pořizovat!
Odpovědět
Profilova fotka
Souhlasím s tebou..on je do děsnej frajer, ale když chce, tak je perfektní a hlavně je nejchytřejší z celé třídy! Ostatní na mě jen tupě zírají, když se na něco zeptám, tak jen mlčí, ale on je skoro pořád aktivní..jen to chování..
Odpovědět
Profilova fotka
Takovýchle případů je určitě hodně a je to smutný :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Je ho škoda..
Odpovědět
Profilova fotka
Elektrikář si dělá srandu, že tu dneska bude asi i spát :-D Prý má moc práce :-D No jo no předělat komplet elektriku to dá asi zabrat :-N
Odpovědět
Holky pomooc, nemáte někdo účet u Komerční banky??? Pokud ano, můžete se kouknout na internetovou obsluhu, jestli Vám jde? Já totiž potřebuji poslat penízky za včerejší vyhrané aukce, ale neotevře mi to vůbec přihlašovací stránku! moc díky
Odpovědět
Profilova fotka
Renat: My KB nemáme. Manžel měl, ale zrušil ho.
Odpovědět
Profilova fotka
Ale v rodině KB mají a většinou žádné problémy nemají, tak třeba jen zrovna teď na jejich www něco upravují nebo tak něco...
Odpovědět
Profilova fotka
Renat, já má KB, ale bohužel ne internetovou obsluhu.. Nunacek: Už jsi dala fotky na MS? Už nám udělali rozvrh a do školy jedu až 4.4. Je to sice fajn, ale bude to záhul..5.4. taky do 17h a pak 2. a 3. 5. od 8h do 19h...se z toho pos.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: Dneska ještě ne, fotit budu až odejdou řemeslníci. A ti jen tak neodejdou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Poslední fotky tam mám ze 13.2. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak jindy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zítra jedu zase na stříhání.. :-) Už se těším, vůbec mi to nedrží po měsíci :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Snad zítra hodím nové fotečky ;-) No máš asi hodně náročný střih, který ty vlasy neudrží moc dlouho.
Odpovědět
děkuji za reakce, nakonec je problém zažehnán, zavolal ajsme na zákazn. linku a hned první info se týkala těto zrušené navgace, co mi to hlásilo. Asi to nějak předělávají. Uff! Jsem si hlupka zapomněla v práci testy, co jsme psali s němčinářema, chtěla jsme je opravit .. tak nic, no.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?