Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
Profilova fotka
Náročný moc ne, ale každý týden je na nich znát a za měsíc mi docela vyrostly.. :-D
Odpovědět
markitka: jsem to celtla od posledni stranky a ta tvoje reakce "Náročný moc ne, ale každý týden je na nich znát a za měsíc mi docela vyrostly.. " mi pripadala jako kdybys zacala chodit do posilovny a ze ti rostou svaly.. :-D No dobre, tróchu vedle... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
No, mohla jsem napsat, že se jedná o vlasy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Dneska jsme byli v práci v rámci enviromentální výchovy venku stavět sněhuláka a koulovat se, bylo to moc prima :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak Marki slíbené fotky na MS přidám asi až zítra, protože fotky sice ve foťáku jsou, ale kabel je na půdě a tak tam musim vlézt až odejdou zedníci :-D
Odpovědět
nunacek: :-N teda pod enviromenatlni vychovou bych si predstavovala trochu neco jineho :-D My jsem dneska konecne trochu oslavit ty me prvni statnice a ukoncene zkousky. Objednali jsme si humra, tak jsem zvedava, co z toho vyleze a jestli se zo bude dat jist. Doufam ze jo (za ty prachy :-p ) :-D taky doufam, ze u nej bude pribalovej letak na obsluhu, protoze dostat se do nej asi nebude sranda (resp. spis asi naopak budem bavit celou restauraci ...) :-) mnam mnam. Se jdu namalovat a upravit, aby prede mnou neutek .,..
Odpovědět
Profilova fotka
fili: No ale ono to v ní opravdu je :-D Tedy aspoň naše škola to ve svém enviromentálním programu, který plníme, má ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Humr mě neláká, já tyhle mořský potvory moc nemusim :-N Ale večeři si užijte a hezky oslavte státnice ;-)
Odpovědět
ja jsem si vzdycky predstavovala, ze tam jsou takovy ty "skautsky dovednosti" -- cteni stop, urcovani listu a kytucek ... a tak =-) ... i kdyz skauti snehulaky urcite taky stavi :-p
Odpovědět
Profilova fotka
fili: My tam máme hlavně životní prostředí a vše kolem něj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A na únor tam máme mimo jiné sníh, jak vzniká, kde vzniká, proč taje, hry na sněhu a se sněhem a tak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Nunacek: Tak si představ, že včera dorazila jen paní sociální, ale matka toho kluka se ani neomluvila, takže soc. pracovnice mluvila jen s p. ředitelkou. Je pravda, že posledních 14 dní kluk seká latinu, tak doufám, že mu to vydrží. No a už 2x se mě ptal, kdy mamka přijde...Čím dál tím víc mám dojem, že tím hrozným chováním chtěl na sebe upozornit a hlavně získat pozornost matky.. A jak se jinak máte, stále nikde nikdo :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky :-) Marki to je děsné! Chudák dítě :-( V této souvislosti mě napadá, čtu teď knížku Spratek, Příběh dítěte, které nikdo nemiloval. od Torey L. Hayden. Vřele doporučuju! ;-) Přidala jsem fotečky na MS :-) Už aby to tu bylo hotové, je to dost náročné tady v tom bordelu žít :-|
Odpovědět
markitka: ten pripaD toho kluka jsem nejak nepostrehla. Copak on se s mamou nevidi doma, ze se pta, jestli prijde? =-) co provadel? jestli si ho doma nevsimaji tak to je smutne :-S
Odpovědět
jooo - humr nic moc. Velky krevety jsou lepsi, ale aspon jsme si to zkusili. Jinak zbytek menu naprosto vyborny - rybickova polevka asi ze 4 druhu ryb, tasticky plneny ricottou s krevetovym prelivem, dokonalej salat s nejakym citronovym olejem x-) a pena z bily cokolady. mmmm :-) a pak jsem do tri rano uklizela, protoze jsem na to snad od Vanoc nesahla a mezitim se predelavala koupelna a delaly dvere do kuchyne, takze prachu jak v muzeu... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
fili: O prachu mi ani nemluv, ten je teď u nás všudeeeeee ]-( :-D
Odpovědět
nunacek : hlavne pozor na elektroniku -pocitace, dvd --- tem by se to nemuselo libit. A kytickam taky ne, aby z nich nebyli astmatici. Par jsem jich rano utirala, uz aby bylo jaro a mohla jsem je venku osprchovat
Odpovědět
Profilova fotka
fili: Kytičky jsou odstěhovaný u tchýně. Počítače máme v pokoji, kde je prach víceméně jen "běžný", ale i přesto pro jistotu počítače a telku luxujeme, aby ten prach tam byl co nejméně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fili, tam je to hodně složitý, máma o něj moc nejeví péči, co se týká docházky, prospěchu či spolupráce se školou nebo mu naslibovala, že za ním přijede na tábor, nepřijela, dnes si ho měla vyzvednout ze školy,protože mu bylo špatně, nevyzvedla a ani do školy nezavolala a já se jí nemohla dovolat.. Nunacek: Hezky se vám to rýsuje, budete to mít určitě moc hezký ;-)
Odpovědět
markitka: a socialka to uz resi, kdy tam u vas byla pani, vid ?... to je nestesti , chudak chlapec si to ponese celym zivotem :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Sociálka to řeší už dost dlouho..my si myslíme, že ten kluk zlobí a dělá problémy proto, aby na sebe tu pozornost strhl, aby ta máma přišla do školy, ale nic..je to beznadějný a svým způsobem je to chudák..ale svatoušek to taky není, to vůbec ne..
Odpovědět
to je mi jasny, ze to nebude andilek,kdyz se tim zabyva tolik lidi :-) furt lepsi, ne kdyby zlobil ze skodolobosti nebo pro pobaveni - takhle se to da aspo trochu pochopit, i kdyz vyresit asi tezko.
Odpovědět
a co tatinek?
Odpovědět
Profilova fotka
O tatovi nikdo nic nevi, ten taky nespolupracuje...Ale taky dokáže zlobit pro pobavení..
Odpovědět
no, tak to vam vubec nezavidim :-( ...
Odpovědět
Profilova fotka
Jsme škola pro děti s poruchami chování..no spíš se za tím schovává nevychovanost.
Odpovědět
markitka: ja vas teda obdivuju, ja bych na to nemela. Prave proto nakonec nechci jit do skoly |-| , i kdyz bych rada. ja tyhlety pripady neumim resit a desne me to pak zere.
Odpovědět
Profilova fotka
Já už jsem si zvykla, ale ze začátku jsem si myslela, že po zkušební době to zabalím a vydržela jsem ;-) Ale určitě to není práce na celý život..A taky mě to baví, i když dřív jsem učitelkou být nechtěla a teď mě mrzí, že po střední jsem nešla na učitelství, jak chtěli naši..
Odpovědět
ono se vseobecne rika, ze po par letech je dobre zmenit zamestnavatele, nebo i zacit delat neco jineho. Zvlast u pomahajicich profesi. Clovek jednak "zakrni" a pri zmene je vic motivovanej. Ja to pocituju s kazdym novym studentem, skupinou.
Odpovědět
Profilova fotka
Já uvidím, jak dlouho to půjde..Musím taky dostudovat, pak asi bude mimi a dál se uvidí :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?