Trochu jiný životní styl aneb návrat k přírodě

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Rada bych si povidala o vsem, co se tyka zivotniho stylu, ktery se trochu vymyka beznym zvyklostem. Jak vas ovlivnuje ve vasem zivote, vyznavani budhismu ci vitarianstvi, proc se vyhybate eckum, pouzivate prirodni kosmetiku a jakou, jste vyznavaci alterativni mediciny, nepouzivate teflon a vyhybate se plastum, perete ve slizu atd ..... ???? To vsechno a jeste mnohem vic snad budeme moci probrat na tomto tematu.
Odpovědět
abro, kloubouk dolu, mne by se z toho zamotala hlava..valcik jsem naposledy tancovala na maturitnim plese s tatkou :-D ..my jsme se s m pri nasem tanci jen tak vlnili :-N v usa podle me neumi tancit snad nikdo(no a ja si z tanecnich pamatuju akorat mela babka ctyri jabka :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
abro, taky mi pošli video :-) Teda u nás v DM to říkali každému u placení, tak nevím, jak je to jinde... Jj, aspoň těch 10% je fajn... A před rokem jsem snad ještě ani nevěděla, co DM je :-D Za to teď mám silnou závislost :-D Kdyby tam prodávali i ovozel, tak snad ani jinam nepáchnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hermi, dobrý článek, asi ho budu rozesílat po rodině, až to bude aktuální, tzn. na podzim :-D
Odpovědět
Tak jsem prolistovávala letáky, co nám přišli do schránky a zjistila jsem, že Rossman má už taky svoji přírodní značku. Jmenuje se Alterra a má BDIH. A do soboty mají 20 % zaváděcí slevu. V letáku mají krémy na obličej, sprcháč, tělové mléko, bálzám na rty, pleťové tonikum. S tou slevou je to myslím levnější, než Alverde.
Odpovědět
Profilova fotka
holky kdybyste měli některá zájem o knihu Probuďte svou krásu od Hauschky, ráda prodám. Sama ji už mám důkladně přečtenou.
Odpovědět
Chloe, já myslím, že takových obchůdků, jako je brána roste. Např. sluně má pobočku ve Zlíně a v Olomouci. A to jste věděly, že existuje i branakezdravi? Já to objevila asi před týdnem. Akorát dřív šly spojit objednávky z obou a teď už to nejde :-(
Odpovědět
betel, díky za info... já mám zase info, že jsem u nás v Bille objevila Ecover :-o :-o :-o
Odpovědět
Profilova fotka
abro, to jste vazne dobri - my jsme s m. byli tancovat jednou a oba jsme se tam motali jak motaci a slapali si po nohou a od te doby jsme to uz radsi nezkouseli :-D catf, ja bych rekla, ze ani v Cechch se uz neumi tancovat :-| a tady se jedou irsky tance, coz je docela zabava, kdyz vas do toho zapoji :-D .... hlavne Irove samotni z toho maj vanoce jeste asi tak dva roky.
Odpovědět
u nás je aspoň ta tradice tanečních, že většina děcek do nich jde... když jsme se o tom třeba bavili s jednou Řekyní, tak říkala, že na celém jejich ostrově není nikdo, kdo by uměl tančit, že se u nich tančí jen ty jejich řadové tance, ale třeba klasické standardní tance vůbec :-| u nás byl zase problém v tom, že manžel 6 let závodně tančil a já jsem mu logicky nestačila... takže jsme se kolikrát na plese pohádali, že špatně držím kontakt a moc se na něj věším a tak :-N a jeho partnerka to měla se svým manželem úplně stejně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
josefko, já si zas myslím, že tu umí dost lidí tancovat, teda aspoň polku a valčík :-) Kdekoliv na plese nebo na svatbách to furt frčí a tanncují to všichni - ti co vylezli z tanečních až po babičky a dědečky ;-) Letos to bude poprvé, co za 10 let nepůjdem ani na jeden ples :-(
Odpovědět
Profilova fotka
me prave prislo, ze nasi generaci pocinaje to nejak stagnuje ... ale mozny to je. je polka cesky tanec? S tema rekama - sice neumi klasiku, ale maji ty jejich recke tance, ktere fakt umi nsad kazdy, stejne jako Irove zase maji svoje irske tance ale taky netanci klasiku ... ale me to prijde v poradku, pokud maji neco sveho, jineho.
Odpovědět
josefko, to jo, ale třeba zrovna ta holka z toho byla docela rozladěná, že se u nich nikdy netančí nic jiného než ty řadové tance, které jsou pořád dokola a když jsme jí řekli, že se u nás pořádají plesy, tak z toho byla celá špatná :-N
Odpovědět
Článek se načítá
abro, taky se hlasim o video! josefko, ruce mazu kakaovym maslem a jsem megaspokojena. je to cosi, co mi kamoska donesla z anglie, fair trade.
Odpovědět
my s m hodlame zacit chodit do tanecnich pro pokrocily, abysme mohli machrovat :-))
Odpovědět
Já jsem před svatbou donutila m na taneční pro pokročilé. Akorát tam byla většina párů po 40, kteří už tam chodí několik sezon, takže jsme jim nestačili. Taky jsme se na každé hodině pohádali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
me se m.nikdy nepovedlo donutit, aby se mnou do tanecnich pro dospele chodil :-S chaar, neco na tom asi bude - me se to libilo, ale protoze to bylo pro me novy - kdybych to mela tancit cely zivot, tak to asi taky tak neopevuju
Odpovědět
Holky, taneční doporučuju... x-) My s m. jsme chodili ještě za svobodna do tan. na gymplu, pak loni do tan. pro páry a teď chodíme do pokročilejch x-) Je to super pohyb v zimě a baví nás to a pak obrážíme plesy a machrujem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Abro, pěkně jsme to tam zatančily, ale potřebovali byste větší prostor, ne?? :-) Já už ani nevím, jak to bylo u nás, jestli jsem něco tancovali a kolem ostatní udělali kruh...ani už nevím na jakou písničku :-) Holky, asi máme na oknech plíseň, takový drobný tečky, m na to chce vzít Savo, stačil by třeba ocet?
Odpovědět
Profilova fotka
mam problem, koupila sem si alnatura kokosmlliko, rada si kokosmliko pridavam rano do kase k ryzovymu, ale tohle alnatura sem rozdelala a mam ho v ty plechovce rozdeleny na uplne tuhou a tekutou cast, co s tim? promixovat? Stalo se vam to nekomu? v tanecnich sme se taky hadali, pak sme presli na technicky reseni problemu, takze treba pul nebo celou pisnicku netancujem, jenom si vzajemne vysvetlujem, kde si kterej z nas mysli, ze je chyba a co muzem udelat pro napravu, pak se dohodnem na postupu a zkousime dal :-D :-D :-D instruktori z nas ze zacatku nechapali, ale pak si zvykli :-D
Odpovědět
Taky jsme před svatbou chodili do tanečních pro dospělé a hádali se tam :-D Já jsem byla na tanečníka hodně náročná, protože předtím jsem měla přítele, který chvíli tančil závodně. Eri, zkus ocet jako slabší kalibr, kdyby nezabral, tak to savo nebo lépe chytrou houbu http://www.biorepel.cz/ Jaká máte okna?
Odpovědět
Profilova fotka
hermi, starý, panelákový, asi 40 let :-N Ten ocet neředěný? Natřit a nechat tak? Nebo se snažit tu plíseň nejdřív setřít? Loni jsme si nevšimli, že by se nám to dělalo...
Odpovědět
Profilova fotka
eri, na plisen bych vzala rovnou savo a vubec bych se s tim nemazala, z plisni mam desnej strach a v tomhle pripade jde u me jakakoli setrnost nebo ekologie stranou :-( :-( jojo, vetsi prostor by se hodil :-D
Odpovědět
Vy jste mi s tim tancovanim nasadily brouka do hlavy...Ja jsem na to uplne nemehlo :-N ...a pritom vim,ze m. by tak strasne rad tancoval...Jake jsou ty tanecni skoly pro starsi???Nebudu si tam pripadat mimo???Kdybych tedy jooo uvazovala tam chodit...Ja jsem ted cetla,ze ve Vidni je otevrena tanecni skola pro kohokoliv,ani se nemusi hlasit predem,jen mit s sebou vhodnou obuv,zaplatit poplatek a oni vas zacnou ucit...neni zadny rozvrh,proste clovek tam muze jit podle nalady a casu...
Odpovědět
Profilova fotka
erinko to vím úplně přesně co s tím,musíte víc větrat aby nebyla tak vysoká vlhkost v bytě. Jinak se vám okna paří a máte je mokré, z toho pak ta plíseň. My bydlíme v novém, tak tam je vlhost ještě vyšší z omítek a tak. Každé ráno proto ty okna utírám do sucha... nedá se s tím nic jiného dělat. Udělá se to znova. A nejsi jediná, jsem z rodiny oknařů. Dělá se to všem, lidi nejsou zvyklí tak větrat a plastová okna hodně těsní.
Odpovědět
Abecedko,doma u nasich jsou drevena okna a po plisni nikdy ani pamatky...s m.mame plastova a jak se dole srazi voda a ty plastove okna nedychaji...dela se tam plisen... :-p ...
Odpovědět
Profilova fotka
nová dřevěná? Nebo stará? Ty starý hůř těsní, proto tam pořád proudí vzduch a nedochází tam ke srážení. Jinak co vím, tak to dělají i dřevěná okna. Tam kde je vsazená tabulka do rámu, tak to je nejslabší místo okna. To nejvíce prochladá, proto se to tam sráží.
Odpovědět
Nova drevena,voda se sice obcas srazi,ale nikdy se plisen neudela...zato na tech umelych se srazi a dela plisen....
Odpovědět
Profilova fotka
no ta plísen je z toho, že je tam delší dobu voda. Když se pořádně vyvětrá tak se toho zbavíš - té vody, já tam plíseň nemám, ale musím se tomu věnovat. Každé ráno důkladně vyvětrám. Nejvíc je to v ložnici , kde přes noc vydýchá člověk hodně vody... ale myslím, že to není nějak vážnej problém. Zbytečný se s tím trápit. Utírat a hotovka. Dřív jsem to utírala hadrem, jenže pak mě napadlo, že vlastně tu hadru nechávám zas uschnout v bytě - tím pádem se vypaří vlhkost znova doma. Ted to dělám toaleťákem a je.
Odpovědět
Profilova fotka
chloeq zítra pošlu
Odpovědět
Profilova fotka
abecedka, máme 40 let starý okna, těsní fakt hrozně :-D nevím, jestli je to tím, že je nás teďka s drobkem v té ložnici víc...a je fakt, že tak moc nevětráme jak když jsme byli sami... tož du větrat :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?