Trochu jiný životní styl aneb návrat k přírodě

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Rada bych si povidala o vsem, co se tyka zivotniho stylu, ktery se trochu vymyka beznym zvyklostem. Jak vas ovlivnuje ve vasem zivote, vyznavani budhismu ci vitarianstvi, proc se vyhybate eckum, pouzivate prirodni kosmetiku a jakou, jste vyznavaci alterativni mediciny, nepouzivate teflon a vyhybate se plastum, perete ve slizu atd ..... ???? To vsechno a jeste mnohem vic snad budeme moci probrat na tomto tematu.
Odpovědět
no, malá neteř teď dědečkovi (tchánovi) vykládala, jak jsou ti blbí rodiče trapní s těma blbýma vycházkama :-N a to jsou jí 4 roky :-S jim pro přijde hrozně vtipný a roztomilý, že má malý dítě takový "dospělý" řeči, ale mně teda ne :-| já, když jsem v 15 letech řekla mamce "nekecej", tak jsem ji málem schytala :-N v tomhle směru mám jasno, za takové řeči bude prostě pohlavek nebo třepnutí přes zadek (u nás se nikdy nefackovalo), naštěstí manžel to vidí stejně jako já :-)
Odpovědět
josefko, mydla pouzivany v praci jsou fakt svinstvo, mne staci, kdyz se umyju treba na benzince nebo v restauraci, to je jak strkat ruce mezi noze...co kdybys hned na mokry ruce nanesla olej? mne se na tohle nejvic osvedcil sipkovy olej v kombinaci s jojobou, alespon 50:50..
Odpovědět
Profilova fotka
catf, me ty oleje moc nefungujou - ted vzdycky zkousim ten krem z olivoveho oleje s hermankem - vzdycky kdyz si umeju ruce, tak se namazu, ale nic moc tedy :-(
Odpovědět
Profilova fotka
catf, josefko, ty kapry krmi granulama s primesi lnenych seminek a lnenyho oleje :-) takze sem rada, ze lnenej olej jako zdroj omega 3 funguje, pac ja na nej fakt uz dlouho sazim :-D juju, tyjo, tak tady sou skoly porad celkem oka, teda aspon myslim... abecedko, ten obchod je peknej, akorat tam nesmim chodit moc casto, pac je to pak moc znat na stavu uctu :-D chaar, jo, to znam, desne roztomily a vtipny vyroky, kamoscin malej ji taky rika mamo ty ses uplnej blazen atd... no jako nechapu... jinak dneska sem byla na prvni hodine predporodni pripravy a probirala se tam "zdrava strava v tehotenstvi" ach jo ach jo ach jooooo, ja sem tam nemela chodiiiit :-| :-| ALE dobry je, ze misto kremu na strie doporucovali oleje, sice slunecnicovej a olivac, ale presto to hodnotim jako pokrok :-)
Odpovědět
Hm Josefko a co tak nejaky rybi tuk???Me jen tak napadlo kdyz Neutrogena na ruce se pry puvodne delala z velrybiho tuku,pro namorniky,co pracovali ve slane studene vode...Nebo to sadlo...Jenze to asi neni moc prakticke na denni pouzivani,to leda jako kura... Brana k detem me take nadchla...a to jeste ani neuvazuji...ale je fajn,ze takovy obchudek existuje...mohlo by jich klidne byt vic... Jaj a ten muj sarlatan...co k tomu dodat..Kdyz podle diplomu a vseho by to mohl byt celkem erudovany clovek...Ale asi ho postihla nejaka velmi alternativni vlna :-D ...To jsem jeste nenapsala,ze behem sezeni mu prisla sms...a on zcela neprofesionalne odesel volat(presrusil hovor o docela citlivych zalezitostech),pak se vratil a oznamil mi ze volal s jeho milenkou z Indie,nebot potrebovala slyset jeho hlas :-D ...Jenze pak nevedel kde jsme skoncili a zacal o uplne necem jinem... Ja nejsem blazen,pochopila jsem po prvnich minutach s kym mam tu cest...ale zvedavost byla silnejsi nez ja :-D ,tomu se nedalo odolat... Josefko,klidne mi pisni kontakt na tu homeo...ja jsem nyni mimo CR,ale vedet o nekom dobrem se vzdy hodi... Bavila jsem se s clovekem ktery praktikuje akupunkturu...a ten mi zas tvrdil,ze homeopatie je nesmysl...tak ja uz vazne nevim...Ale trebas urcita homeopatika mi zarucene funguji...a ne jen me...napr.m.se takto vylecily temer opary a to na ne strasne trpel a mival je po cele tvari...Dnes je ma jednou za uhersky rok a hned se mu zahoji. Mate nekdo osobni zkusenosti s akupunkturou???
Odpovědět
Profilova fotka
chloe, kamoska byla na akupunkture kdyz mela skaredou spaleninu, ona vubec takovy metody neuznava, ale byla moc spokojena a strasne moc to chvalila, delala ji to nejaka spesl doktorka, ktera se na to ty popaleniny primo specializuje
Odpovědět
Profilova fotka
se musim pochlubit, konecne sem na youtube nahrala nas prvni svatebni tanec (no ja vim, ze me to ale trvalo :-D ) , tak kdo chce videt uzasnou kreaci, tak ip :-D
Odpovědět
Abro, prosila bych IP ;-) A ještě bys nás mohla informovat, co ses dozvěděla na přednášce o zdravé těhotenské výživě, třeba se poučíme :-D
Odpovědět
Abra myslim ze se nemusis ptat a muzes nam to poslat asi vsem :-D
Odpovědět
josefko,ja si v praci vzdycky taky musela mazat ruce po kazdem myti..predpokladam, ze by asi bylo neprakticky, nosit si vlastni mydlo na ruce s sebou na wc?..neco s pumpickou - treba ten muj zlepsovak :-D
Odpovědět
Catf si delas reklamu :-D
Odpovědět
asi si to necham patentovat, nez mi to nekdo slohne :-D ja uz abre proaktivne napsala a tesim se :-D
Odpovědět
Článek se načítá
jé, abruš, mně taky prosííííííím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
me taky poslat, prosim :-) ja se taky musim pochlubit - vcera jsem nalepila prvni fotku do svatebniho alba :-D ... pak jsem zjistila, ze dalsi fotky se mi uz nelibi a nadseni me preslo :-( catf, to uz bych vypadala jak totalni magor s vlastnim mydlem :-), uz takhle me maji za blazna :-D .... muj m.byl na akupunkture, kdyz mel zablokovany zada a pomohlo mu to - u te same doktorky,co jsem ti nabizela - kontakt ti poslu do IP
Odpovědět
josefko, tak to ses dobra, ja mam taky album koupeny uz dva roky a v nem nic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
poslano :-) jako neni to nic profi, ale vypada to celkem pekne :-) catf, josefka by mohla chodit v praci jak ve skole v prvni tride, s rucnikem a mydlem na krku :-D to je predstava :-D (pardon, proste sem si nemohla pomoct :-D ) hermi, nene, ja uz se k tomu, jak uci lidi jist nebudu vyjadrovat, jinak bych se zas rozcilila, ale je fakt, ze tak polovina doporucenych veci byla oka, coz je dobry. Proste sem rezignovala na zpusob stravovani lidi, pac sou vazne hloupy a nic nevi, takze se nedivim, ze se vsude rikaj aspon trochu upraveny zasady jak jist, pac kdyby rekli, jak se vazne ma zdrave jist, tak by jim vsichni utekli... Navic me dostalo, ze holcina, ktera se tri dny po sobe nacpava kacenou se zelim a knedlikem, tak se divi, ze ji boli bricho a pali zaha :-| :-| jako fakt logika jak pojd na me z boku :-| :-|
Odpovědět
Profilova fotka
hele, to je dobry, jsme na svatebnim serveru a albumy nemame, videa se delaj s mega zpozdenim, jsme normalne ostudy :-D :-D :-D
Odpovědět
abro, kdybych nepracovala z domova, tak bych si to mydlo na wc s sebou klidne nosila(ve svoji pumpicce :-p ), rucnik nebyl potreba, meli jsme recyklovany papirovy ubrousky :-D
Odpovědět
Abra super,vazne,ja jsem tedy nevidela tvuj svatebni album, jestli vubec nejaky byl =-) ...ale video...tanec vazne skvely...To ani nemuzu ukazovat m.pac on je na tancovani zamereny a ja jsem takova lemra nepohybliva :-D ...Mi vzdy rika ze se pohybuju jak medved 8-( ...To vy jste uplni profici x-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky chci se vás zeptat, zda některá máte siggovku se sportovním uzávěrem? Koupila jsem ji manželovi k vánocům, krásnou matnou bílou. Ale ten uzávěr je příšernej, nedá se z toho pít. Jen v jedné poloze, okdud se to stále pootáčí a neteče. Vůbec by mě nenapadlo, že to bude tak hrozné. já mám ten klasický šroubovací uzávěr...
Odpovědět
abe, já jsem manželovi tu sportovní koupila, nějak se z ní pít naučil, ač mu to zpočátku vůbec nešlo, ale nakonec jsem mu k tomu koupila i normální šroubovací zátku, aby to mohl střídat podle chuti/nálady/potřeby... akorát že on ji teď zrovna moc nevyužívá - nemá příležitost
Odpovědět
Profilova fotka
catf, fakt jo? Ja bych na to nemela, chodit na zachod se svym mydlem :-N Nastesti uz to nemusim resit :-D chloe, nevidela? tak ip, napravuju to :-D
Odpovědět
Abro, tanec je perfektní, vypadáte skoro profesionálně x-) Já jsem o vlastním mýdle a ručníku uvažovala v době, kdy jsem měla hrozně rozjetý ekzém. Teď to naštěstí není třeba. Ale chtěla jsem si to normálně nechávat na WC s tím, že bych upozornila kolegy (je nás tu 5 a půl).
Odpovědět
Profilova fotka
me to nejak nejde otevrit abro :-( Musim pockat na m. V nedeli cistil laptop a od ty doby furt blbne :-D - jinak predstava me s rucnikemkolem krku a mydlemv ruce me rozesmala - v praci by me asi uz propustili pro narusenou psychiku :-D :-D abecedko, my mame oba siggovku se sportovnim uzaverem a jsmes nima moc spokojeni. Neni to rozbite?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky tak jsem zjistila ze pouzivat kosmetiku netestovanou na zviratech ma mensi nevyhodu, dneska mi prisel gel na oci ktery se nesmi dostat do oci :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
V DM mají teďka akci, že si bez odepsání bodů můžete vytisknout knížku za 150bodů...ale jestli to je ještě ta z loňska, tak nic moc... škoda, že nemají jednu knížku čistě na jejich produkty...
Odpovědět
Profilova fotka
abra, tak uz jsem to videla :-) - moc hezke x-) x-) x-), jste fakt dobri.
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu si postěžovat - byla jsem v několika obchodech a jsou stále ještě vybraný! Chtěla jsem weledí krém na oči, nic. Chtěla jsem coldtherapy primaveru, nic. Dokonce ani lavera deosprej kokos+vanilka, taky nic. Tak mám spoustu jídla alnatura + ecover na praní, ale kosmetika je vybrakovaná ]-( Alverde má zase nějaké novinky - sprcháče.
Odpovědět
Zajímavý článek na téma hraček (jak jsme se bavily nedávno): http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy... Eri, u té knížečky je fajn kupon na 10% slevu na celý nákup a tuším 25 % na libovolný výrobek. Jinak mělo DM asi před rokem i knížečku na Alverde a bioprodukty, ale osobně jsem zdaleka nevyužila vše.
Odpovědět
Profilova fotka
erinko fakt? a ja tam dneska byla nakupovat docela dost veci :-( :-( :-( stacila by me ta sleva 10 nebo 15%, no tak treba priste :-) holky diky za pochvaly, sme se snazili, na to ze sme ani jeden pred tim netancili a nemame sluch se me to zda taky celkem oka :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?