Trochu jiný životní styl aneb návrat k přírodě

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Rada bych si povidala o vsem, co se tyka zivotniho stylu, ktery se trochu vymyka beznym zvyklostem. Jak vas ovlivnuje ve vasem zivote, vyznavani budhismu ci vitarianstvi, proc se vyhybate eckum, pouzivate prirodni kosmetiku a jakou, jste vyznavaci alterativni mediciny, nepouzivate teflon a vyhybate se plastum, perete ve slizu atd ..... ???? To vsechno a jeste mnohem vic snad budeme moci probrat na tomto tematu.
Odpovědět
Profilova fotka
dnes som bola u lekarky a dala mi antibiotika, ktore sa zevraj mozu v tehotenstve lebo mam bakterialnu infekciu a povedala, ze pokial by som ich nebrala a nechala to tak tak budem chora cele tehu :-S a teraz neviem co robit ako sa chranit v tehu pred chorobami a zvysit imunitu? Je ockovanie v druhom trimestri bezpecnym riesenim? vsade hovoria o prasacej chripke a nevyhnutnom ockovani. Jem kazdy den vela citrusov a snazim sa byt max hygienicka, ale vsade je klima,... som zufala a strasne chora 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
josefko ktery ty tablety beres? ja ted mam ginkgo od Lifeplanu a Lecithin od Solgaru a ten rybi tuk bych k tomu asi jeste prihodila, mam pocit ze sem den ode dne blbejsi :-N
Odpovědět
Profilova fotka
juju, hlavne se nenech ockovat proti praseci chripce v tehu!!!!!!! V zadnem pripade! Ber vit C, hodne odpocivej, chod nacerstvy vzduch, jestli muzes. ja zase chytla nejakou vaginalni infekci, takze taky u nas veselo :-( Dneska jsem sedela ve vane s gerundiem (jestli se to tak pise) a tea-tree a zitra padim koupit lactobacila acidofila, jestli mi pomuze to zazehnat - jestli do pondeli nebude klid, tak asi taky hrozi ATB :-) mia, ja o krupicce nic nevim - rekla bych, ze normalni bila krupicka nema zadnou vyzivovou hodnotu, ta pohankova bude asi fajn. ja beru rybi olej od firmy Lamberts (UK), je to spolecnost, ktera dodava vitaminy terapeutum a ti to pak prodavaji dal .... 120 tobolek stoji £15.61, takze dost levnej a pri tom kvalitni. Berou se 3 tobolky .... kdybys ho chtela, tak bys musela pres terapeuta - mohla bys preze mne. Dej mi vedet, kdybys ho nekdy chtela, ostatne i cokoliv jineho
Odpovědět
Profilova fotka
ted to vypada, ze jsem firma a ze tu vydelavam - aby me karkule nevyhostila z beremka - firma rozhodne nejsem, na nicem nevydelavam a tohle je jenom studentska vyhoda
Odpovědět
Profilova fotka
josefko ty prekupniku jeden :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nojo, z tohodle kupceni bych si nevydelala ani na slanou vodu :-D :-D :-D
Odpovědět
Josefko a redeny jablecny ocet jsi na tu infekci zkousela???
Odpovědět
Profilova fotka
ted uz se nevykecas :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Mia jak jsi dokazala nakecat 33tis prispevku??????Na to se nikdy nezmuzu 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
no jak, sem desne uzvanena :-D to tu ale holky maji mnohem vic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
josefko chapu to spravne ze omega3 je na mozek? :-N
Odpovědět
Coze???To se da mit jeste vic??? :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no jasne, proti nekterym jsem uplnej zabar :-D kdysi tu admin psal ktery holky maji nejvic ale uz si nevzpomenu kdo to byl
Odpovědět
Profilova fotka
mia, ty mas 10x vic prispevku nez ja :-D chloe nezkousela - jak bych ho mela naredit a jak aplikovat????
Odpovědět
Profilova fotka
no dyt rikam ze sem uzvanena :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a chloe ma zase 10x min nez ja :-D
Odpovědět
Profilova fotka
je mi zle, nemozem spat :-( Josefko skusala som tvoju radu ale asi ide na mna klasicka teho nevolnost s objimanim Wc. Uz sa tesim ako nebudem nic jest a vsetky dobre rady skoncia v zachode :-S ktosi tu mal tiez nevolnosti, ako ste tomu predchadzali? co vam pomohlo a v ktorom tyzdni sa to zacalo a skoncilo?
Odpovědět
Profilova fotka
nasla som celkom dobry clanok o teho nevolnosti, ale vlastne JOsefka to tu uz podobne vysvetlila: http://www.lpp.sk/index.php?Itemid=98... (len keby ta prax bola tak lahka ako teoria) :-N
Odpovědět
To, co píše Matuliacik, mi připomnělo, že může být zkřížená alergie na roztoče a krevety. Josefko, v té vaně jsi měla geranium, že? Docela mě pobavilo, že bys byla ve vaně s mluvnickým tvarem :-D Nevíte, Catf je někde pryč? Psala jsem jí o víkendu IP a neodpověděla a ani se neobjevila tady.
Odpovědět
Profilova fotka
juju, ja sem mela dost velky problemy s nevolnosti, nemohla sem skoro nic jist, protoze sem vsecko hned vyklopila, co mi pomohlo tak ze sem jedla prakticky porad a jedla sem jenom sladky veci nic jinyho sem nemohla vubec ani videt) takze snad porad sem jedla nudle s makem (celozrnny testoviny a mak aspon pro pocit vapniku :-N ) anebo palacinky, kam sem si pasovala ovoce (pro popcit vitaminu :-N ) Vecer tesne pred spanim me zabiraly jedine piskoty a roiboos (hruza, na to nemam zadnou omluvu :-| ) V mhd jsem jezdila s pytlikem na zvraceni v kabelce a lizatkem pro tehotny (docela zabira)... No to obdobi prvnich 3 metru bylo hrozny, uplne sla plet dohaje, zazivani nahouby, celkove sem se citila fakt bidne, jidelnicek otresnej, ale timhle hruzostrasnym stravovanim sem aspon zajistila to, ze sem vsecko nevyzvracela, nic jinyho me vubec nepomahalo. Po trech metrech jak kdyzt utne a muzu jist normalne jako driv jenom teda s tim, ze mam furt silenou chut na sladky a na jablka. Tak preju hodne zdraru at to prezijes ve zdravi ;-) hermi, catf je v ameru ne?
Odpovědět
Profilova fotka
dik :-N nejako to hadam zvladnem, jem ties neustale a najviac mi robi dobre biojogurt s ovocim a sendvic so sunkou a eidamom a paradajkou, to druhe tiez nic moc, ale inak nemozem. Tu mi dali lieky na nevolnost, ale nechcem do seba pchat tolko chemie, dost ze beriem antibiotika. Pre mna je najhorsie ked si mam zapit vitaminy alebo momentalne antibiotika, to ma strasne napina ]-( tak zvladam len 200 kyseliny listovej za den
Odpovědět
Josefko...pry desetkart min... :-D :-D
Odpovědět
Herminko neni Catf v te Americe???Me jen napadlo,ze to vzpominala...
Odpovědět
Profilova fotka
herminko, jj, sedela jsem tam v geraniu .... jsem psala, ze nevim, jak se to pise :-N :-D catf je v Americe. juju, to je mi lito. Muzes jeste zkusit rano zazvor - kousek nakrajej do hrnku a zali horkou vodou .... jinak budes muset poslouchat svoje telo a asi jist to, na co mas chut a co ti nedela zle. Zase je lepsi jist trochu nezdrave nez vubec.
Odpovědět
Profilova fotka
Abro, pro co nemáš omluvu, pro ty piškoty nebo roibos? Na roibosu v těhu není nic špatného ne? Jsem někde četla, že to je v podstatě jediný čaj, co se mlže... Jako že černý a zelený nee a ty bylinkové, tam jak co....
Odpovědět
Profilova fotka
juju, tak to mas jeste fajn, ze zmaknes jogurt atd, ja sem fakt nezvladla snist vubec nic :-| kazdopadne drzim palce, at te to co nejdriv prejde ;-) josefko, myslisze horkej zazvor je oka v prvnim trimestru? ja bych se ho treba bala pit, me hodne moc prohriva :-( Hele a vcera me napadlo, jak na tom je mata? Chtela sem si dat v cajovne matovej nalev, ale nekde se pise ze jo a nekde zas ze ne, tak nevim :-( erinko, no pro piskoty pred spanim (a celkove pro piskoty vubec) nemam omluvu nikdy (cukr, mouka, uuuuuf) a roiboos joo, ten je v klidu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Abro, teď jsem někde četla, že mátovej čaj je OK, s tím zázvorem bych radši opatrně, kvůli tomu překrvení, ale asi když si ho nedáš kotel.... No a piškoty...jsou dobrý, co? :-D No ale už je jen tak nejím, naposled jsem je cpala do nepečenýho dortu, byl dobrej, ale do zdravý stravy bych s ním nemohla:-D
Odpovědět
Profilova fotka
eri, ja taky cetla ze je ok, a pak sem zas cetla, ze mata taky dost prokrvuje takze ne ee, no jako kkocourkov teda... fakt nevim, snad slabej by vadit nemusel... Piskoty moc nemam rada, ale pomahaly me :-D to spis piskoty miluje muj pes a manzel :-D
Odpovědět
Ahoj Josefko, nemáš prosím nějakej tip na tu vaginální infekci? Já jsem se asi nachladila, nebo mě zlobí Pharmatex nebo co ]-( a doktor mě vezme až za týden. Je to nejspíš zánět vaječníků a krom pitnýho režimu mi na to zatím neporadil nic :-(
Odpovědět
Holky, díky, jasně, Catf je v tom Améééru. Vy už taky nic neudržíte, dědo. Jednoho Mirka jsem udržel. :-D Když tak slyším o těch nevolnostech, jsem trochu zděšena. Od žaludku mi totiž špatně prakticky nebývá, tak nejsem zvyklá. Allegria, na kvasinky mi zabírá (píšu "zabírá, ale měla sjem je naštěstí jen 2x v životě) pít kontryhel, oplachovat vodou s octem (ten ocet se může přidat i do ženského nebo opět kontryhelového čaje), při mírnějším průběhu zavádět kapsle s laktobacily, při horším Gyno-Pevaryl. To vše radím netěhotným, nevím, co z taho těhule můžou a nemůžou.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?