Menu Forum

Trochu jiný životní styl aneb návrat k přírodě

7. kvě 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
erinka83
Registrovala se 9. října 2007 na beremese.cz. Přidala 1171 příspěvků. Má 18 přátel. Region Vyškov.
  • Svatba byla 23. srpna 2008
fotoportrét
fotoportrét
erinka83
Registrovala se 9. října 2007 na beremese.cz. Přidala 1171 příspěvků. Má 18 přátel. Region Vyškov.
 Josefko, porodem mě nestraš, nějak se to blížíemoticon Já zas nemám na to, zaletět si porodit někam jinam, teda je fakt, že docela blízko Ostravy je Krnov, přirozený porod... Ale já doufám, že mi v Ostravě taky nebudou nic nutit, zkrátka, že to bude v pohodě!!! emoticon
28. zář 2009 v 18:25  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 22. července 2006
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
 josefko no ja nevim ale ja bych spis radsi rodila v cr nez tady, aspon po tom co mi vykladala kamaradka ktera tu rodila
28. zář 2009 v 18:33  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 6647 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Irsko.
  • Svatba byla 29. července 2006
    Libochovice, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 6647 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Irsko.
 erinko neboj, bude to v pohode - hlavne ty jsi naprosto informovana maminka, takze si nenechas nutit nejaky predcasny vyvolavacky a tak.
28. zář 2009 v 18:33  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chloequest
Registrovala se 13. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 519 příspěvků.
  • Svatba byla 17. září 2006
fotoportrét
fotoportrét
chloequest
 Josefko tak to je fajn,ze se Vam tak zadarilo podle planu emoticon emoticon ...Uz ted se tesim na Tve tehulkovske poznatky vs zdravi...To vis,stradam info do zasoby...Clovek nikdy nevi,kdy se mu to bude hodit emoticon
28. zář 2009 ve 20:08  •  Svatba byla v září 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
Registrovala se 2. prosince 2005 na beremese.cz. Přidala 3385 příspěvků. Má 33 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
Registrovala se 2. prosince 2005 na beremese.cz. Přidala 3385 příspěvků. Má 33 přátel.
 Josefko, hrozně moc gratuluji emoticon emoticon emoticon Jsem to chtěla nadhodit, když jsi tu psala o té neobvykle pěkné pleti, ale nechtěla jsem hystericky předbíhat událostem emoticon
28. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 herminko, ja jsem si to rikala taky, ale taky nechtela hystericky predbihat udalostem emoticon

chloe, ja taky stradam, ale psychicky nebot se tady z toho jejich zdravotniho systemu zblaznim emoticon ... ale nasla jsem dve mista, kde delaji nejaky ty testy, tak jeste zjistit, kolik to stoji. Kdybych si usetrila cestu do Cech, tak bych byla rada. Az budu mit tohle vyreseny, tak se snad budu moct venovat i normalnim vecem.
28. zář 2009 ve 21:04  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaculienka
1
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 416 příspěvků.
  • Svatba byla 15. srpna 2009
fotoportrét
fotoportrét
kaculienka
1
 jee, Josefko super, moc gratuluju a drzim palce at jde vsechno hladce

jinak jsme se prave vratili z Tater a znovu doporucuji ume... vcera jsem nas tam tim nadopovala celou skupinku a bezeli jsme jak kamzici... super (mimo jine) jako zdroj energie ... Jinak ja byla jak v Jirikove videni, poprve ve sve historii turistiky jsem bezela v horach (tj. v pohorach, sice bez batohu), po kamenech a dokonce i kus do kopce, ciste jenom z radosti z pohybu... to vubec neznam.. a vubec jsem nebyla zadychana... takze zlaty stafilokok co odesel z plic a candida ze strev asi udelali svoje emoticon
28. zář 2009 ve 21:44  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
frisbee
2
Registrovala se 13. května 2009 na beremese.cz. Přidala 3910 příspěvků. Má 6 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
frisbee
2
Registrovala se 13. května 2009 na beremese.cz. Přidala 3910 příspěvků. Má 6 přátel.
 josefko,díky za radu...ostropestřec mám,léky neberu a maso skoro nejím,jenom málo,nebo ryby,tak snad se dám dohromady,díky emoticon
28. zář 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
butt
Registrovala se 24. září 2008 na beremese.cz. Přidala 4576 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
  • Svatba byla 1. srpna 2009
fotoportrét
fotoportrét
butt
Registrovala se 24. září 2008 na beremese.cz. Přidala 4576 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
  • Svatba byla 1. srpna 2009
 josefko taky se pridavam ke gratulantum! emoticon
29. zář 2009 v 06:51  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erinka83
fotoportrét
fotoportrét
erinka83
 Kacu, a kolik jsi ho přidala do jídla, že vás to tak nabudilo?? emoticon
29. zář 2009 v 07:50  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaculienka
1
fotoportrét
fotoportrét
kaculienka
1
 eri, mela jsem umetablety, jsou to takove malicke kulicky, takze kazdemu jsem dala asi 4-5 pri startu, sobe pak jeste dalsi po obede... Nejlepsi je to cucat, ale nekdy kdyz na to nemam silu tak to spolknu
29. zář 2009 v 09:28  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 diky za gratulace emoticon

vcera jsem vylila pulku hermankoveho samponu od Urtrekramu - zkazil se. Mam ted koprivovy, jestli se zase zkazi, budu je muset prestat kupovat - nemam na to je pak vylevat emoticon
29. zář 2009 v 11:06  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
2 Fit - Výživové poradenství
PRO

Ostatní - Region Brno
PRO Shop: 2 inzeráty
fotoportrét
fotoportrét
abra
2 Fit - Výživové poradenství
PRO

Ostatní - Region Brno
PRO Shop: 2 inzeráty
 caute, jsem zpet po delsi odmlce, byli sme na mensi dovolene v jizerkach a pak sem hlidala segrinu malou a vubec sem nejak nestihala, ale ted uz sem ready emoticon

Koukam novinkaaaaa!!!!!!!!!! Josefko GRATULACE VELIKAAAA!!!! Btw ten nt-screening ve 12tt cos zminila je potreba kombinovat s biochemickym rozborem z krve, jedine pak mas slusnou jistotu ohledne zavaznejsich vyvojovek jako down atd, byla sem na tom a cely sem to probirala s genetikem (taky sme docela resili problem moznyho postizeni ale nastesti je vsecko oka), jinak tady to vysetreni je sice hrazeny pacientem ale je to za par korun, myslim 1400kc sme platiti, takze pohoda.

jinak co se tyka ty predporodni pece tak u nas je vazne uzasna a celkove zdravotnictvi u nas (az na obcasnej blbej pristup) je na velmi dobry urovni,oproti treba GB nebo nemecku... I porodnice se zlepsily, az na stravu ale co uz, tu si muzu donyst z domu, precejen tam nejdu se prioritne najist emoticon jediny co je blby, ze mam ze spitalu strach, pac se doktorum podarilo me malem zabit pri operaci slepaku, takze celkem nejistotu z nemocnic citim emoticon

Koukala sem na vase dlouhy seznamy kosmetiky a obsahu koupelen, uuuuf emoticon mozna sem hodim svuj, kdyz budu mit cas to dat dohromady, ale jako oproti vam sem zabar,pouzivam snad ctvrtinu veci emoticon

Jo neodolatelny otazky okoli: Kdy budete mit dite? Vy nemuzete? Ste sobci ze nemate dite! Budes kojit? Nemyslis si ze tva zdrava strava skodi decku? Proc beres vitaminy, narodi se ti velky decko? atd atd tak to mate pravdu, to je naprostej des a nesnasim to, nechapu jak nekdo muze byt tak vlezlej a ptat se na tyhle veci...

K latkovym plinam - musim si pozvat kamosku, co ma spoustu zkusenosti a ona me udela prednasku co a jak :D tak sem zvedava emoticon
29. zář 2009 v 11:35  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 ahoj abra, vitej emoticon no ty otazky si uzivam tyden co tyden od svagrofcu, a kdy budete mit dite, jste sobecti, ja chci byt teta, uvedom si ze starnes, ja se ti o to budu starat kdyz tobe se nechce, ja ti to odnosim kdyz tobe se nechce, no nekonecnej seznam nesmyslu ktery obcas hranici s chocholouskem a cim vic toho je tim min se nam do toho chce emoticon odpovidam uplne v klidu ze deti nechcem, ano jsme sobecti a ano starnu, to je pirozeny proces ovsem ocividne starnu pomalej nez ona, a ne nechci aby jsi se mi starala o dite a ne nebudu ti platit aby jsi to odnosila, radsi to utratim za sebe, to si clovek obcas rika jestli jsou normalni
tchanovci toho uz nastesti nechali, asi jim doslo ze cim to budou delat tim dyl budou cekat, vecne emoticon
29. zář 2009 ve 12:45  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
 Miuš, téma o těch blbých otázkách jsem tu přinesla já. My máme slušné blízké příbuzné, ti se nevyptávají, ale různí známí nebo vzdálení příbuzní, které vidíme 1x za uherský rok, jsou zvědaví jak opice emoticon
29. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erinka83
fotoportrét
fotoportrét
erinka83
 Abro, přiznej se, jak jíš, že to škodí děckuemoticon No já si teď přivezla k našim na zavařování třtinovej cukr, taťka to pak objevil, ptal se co to je a pak řekl, abych to s tou zdravou stravou nepřehnala emoticon Njn, můžu být ráda, že můj manža je přístupnej a jí bez řečí, co mu uvařím a ještě řekne, že to bylo dobrýemoticon
29. zář 2009 ve 14:13  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 ahoj abro, vitej emoticon - uz jsem si zacinala delat starosti, jestli jsi v poradku emoticon ... jsem rada, ze jsi.

K tomu screeningu -diky moc, ja vcera studovala a brouzdala a nasla jsem tady dve pracoviste (nekecam, fakt dve emoticon), ktere to delaji take - UZ a krev, takze jsem se tam objednala, stoji to 250 eur, ale kdybych letela domu, tak to vyjde na stejno a taky si nejsem jista vlivu litani na decko. Mimochodem nam dava moznost to doma utajit az do Vanoc emoticon .... muj m. se vzhlidnul ve svem kolegovi, ktery doma ani nerekl, ze ma pritelkyni a pak ji privezl domu v 7. mesici (na Vanoce) emoticon Tak snad vsechno bude OK a my dame nasim rodicum darecek emoticon
Nerikej, ze se te fakt nekdo pta, jestli nemuze zdrava strava decku uskodit???? To jestli uslysim, tak me asi klepne emoticon

Musim jit do vareni a dat tam recept na uzasny nudle - jsem si vcera rikala, ze budu jist mensi porce, ale s temahle nudlema to fakt nejde emoticon

mia, svagrovati fakt chce odnosit dite ?????? Proc si neporidi vlastni?
29. zář 2009 ve 14:17  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erinka83
fotoportrét
fotoportrét
erinka83
 Jo a ještě teda k miminům...Já jsem v naší rodině tak trochu za exota, že nechci, aby se na novorozeně hrnuly davy lidí emoticon Jako rodiče a ségra jasan, ale tetičky apod. si snad můžou počkat, z mého pohledu ideálně až po 6nedělíemoticon Prostě na škole nám pediatr vtoukal do hlavy, že 6nedělí má stále svůj význam, jak pro mamku, tak pro mimčo... No my to budem mít jednodušší, že by tu za náma museli 120km přijet a to určitě nikoho nebudu zvát pár dnů po porodu...
29. zář 2009 ve 14:20  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 eri, to jsme na tom stejne - jedine, co bych chtela, tak aby sem prijela moje mamka, aby mi trochu pomohla (jestli bude moct) a ostatni budou muset pockat - ja vzdycky zasnu, jak holky s malejma mimcama prijedou z nemocnice a uz svolavaji navstevy, at se prijedou podivat .... ja taky domu nikoho nepustim, prvnich 6. tydnu emoticon

Zacinam si vypisovat, co vsechno si chci zjistit, treba jak je to s tou glukozou, kdyz delaji testy na cukrovku, jak je to s vit K, kterej pichaj miminkum hned po narozeni atd atd .... jaky ockovani budu chtit odmitnout, jestli vubec ... zase zajimavy veci emoticon
29. zář 2009 ve 14:45  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erinka83
fotoportrét
fotoportrét
erinka83
 Josefko, ono jen naštudovat látkovky je jak vyšší dívčíemoticon
29. zář 2009 v 15:16  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 erinko to se ti vubec nedivim, ja bych taky nechtela aby mi nekdo prskal na dite emoticon
josefko no uz mi to nabidla nekolikrat, porad si nejsem jista ale mam pocit ze nevtipkuje emoticon dite uz ma, 1ti lety a tvrdi ze chce byt teta ze to neni to stejny jako byt matka, no nevim ale i kdybych dite mela tak ji stejne nenecham aby ho tahala a delal si z neho hracku emoticon
herminka ja nedocitala jeste, fakt to nestiham, no koukam ze jste na tom stejne az na to ze my to mame i od tech blizkych bribuznych, aspon ze nasi me nechavaji v klidu jinak uz by mi praskla hlava, dokonce i kdyz jsme byli svagrove na svatbe tak se nas vsichni ptali kdy budeme mit mimino jak kdyby nemit deti ve 33 byla nejaka rarita a nenormalni
29. zář 2009 v 15:52  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
juju
Registrovala se 9. srpna 2006 na mojasvadba.sk. Přidala 561 příspěvků. Má 2 přátele. Belgie.
  • Svatba byla 27. července 2007
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
juju
Registrovala se 9. srpna 2006 na mojasvadba.sk. Přidala 561 příspěvků. Má 2 přátele. Belgie.
    Slovensko
 jejoo, Josefko, vitaj v klube! Gratulujem! Uz sa asi vsetky tesime na tvoje rady a poznatky v novej oblasti emoticon A preco si robis taku starost so skorym vysetrenim? Viem, ze je to potrebne ale prve odporucane prehliadky byvaju okolo 8-12tt a nemalo by sa prehanat ani s ultrazvukom. Ja idem na 1 vysetrenie az o tyzden to je v 10 tyzdni a skor sa spolieham na vnutorny pocit, ze je vsetko fajn. emoticon Tu v Belg je starostlivost ako som pocula prvotriedna, podarilo sa mi dostat do naj kliniky a ked som tam bola na navsteve uz davnejsie, tak som len oci vyvalovala, ze ako moze vyzerat porodnica. emoticon Baby dufam, ze sa vam podari dostat do nejakej normalnej porodnice. Ty nechces ostat v Irsku? Nie je to tam lepsie?

baby poradte: rano mi byva trosku zle ale ked si dam kavu, tak ma to prejde emoticon myslite, ze tym velmi skodim babu? Okrem riedenej kavy s mliekom, cez den neprijimam uz ziaden kofein

ps: zachvilku to tu mozeme premenovat na "Trochu iny zivotny styl tehuliek" emoticon emoticon emoticon
29. zář 2009 v 16:24  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 juju, dekuju emoticon

ja to s tou prohlidkou az tak neresim, ja jenom resila genetiku v prvnim trimestru - ziju v katolickym state, takze tady nejsou povolene potraty a tyhle tyste se nedelaji rutinne. nastesti se da najit klinika, kde to delaji, tak uz jsem v pohode. nechtelo se mi litat do Cech tri tydny pred Vanocema, kdyby to nevyslo, tak 2 tydny nato a pak zase na Vanoce .... jednak by to financne asi bylo horsi, nez to zaplatit tady a taky nevim, jaky vliv ma letani.
Rekla bych, ze cim mene budu letat, tim lepe emoticon
Takze muj prvni UZ bude az v tom 12tt, kdyz se budu citit dobre.
Jinak, ja jsem kofein totalne vysadila, nejim ani cokoladu - fakt ani kousek emoticon. Rika se, ze kofein zvysuje riziko potratu a ze nema uplne dobrej vliv na plod .... ale kdyz vidim, kolik kofeinu do sebe tehule narvou a deti maji v poradku, tak kdyz nedokazes kavu vysadit lehce, tak se tim nestresuj.
Zkus si dat vecer pul hodiny pred spanim nejaky snack - treba ovesnou susenku nebo kousek celozrnneho chlebika - neco celozrnneho a karbohydratoveho. Mohlo by ti to od nevolnosti pomoct. Muze to byt tim, ze mas v krvi malo cukru a to ze ti pomaha kava by to potvrzovalo.

Jinak uz jsem premyslela nad tim, si zalozit nove tema, abychom neodradily ty co nejsou v klubu emoticon ... ne vsechny zajimaji problemy s miminama emoticon
29. zář 2009 v 17:20  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
juju
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
juju
    Slovensko
 inak v 12tt je naj ist na prehliadku, lebo tam sa uz da zistit vsetko a tak nemusis behat spat. Drzim palce, urcite bude vsetko fajn. emoticon s tou novou temou nie je zly napad, ale asi nas poslu na konika emoticon

s tou kavou, ja viem, citala som vselico, ale neverim, ze kava by mohla vyvolat potrat, ked tak mozno podporit, ak k tomu ma dojst. emoticon Okrem toho ziaden kofein vo forme caju, cokolady nejem. Kava mi pomaha aj proti neuveritelnej unave. A ako si to myslela s cukrom v krvi? Ja kavu nesladim. emoticon Inak jem stale pocas dna male porcie ovocia + 3 chody denne a ked to nedodrzim tak mi je zle, no a kava mi pomaha sa citit pocas dna este lepsie. Inak som vybadala ze strava je mimoriadne klucova k tomu ako sa citim. Musim jest pravidelne casto, male porcie a zdrave veci, inak sa babo buri a je mi zle emoticon

a co proti chripke v teho? Davam vela citrusov, bylinkove caje a paralen ale mi je hrozne... emoticon
29. zář 2009 v 17:30  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 juju, to, ze ti kava pomaha prekonat unavu a citis se po ni lepe je znakem toho, ze mas nevyvazenou stravu. Sama strava by ti mela stacit, aby ses citila dobre. kava (i neslazena) simuluje podobnou reakci v tele jako neco sladkeho - nabudi te to.
To, ze rano byva spatne je casto priznakem nevyrovnane stravy a velkeho kolisani cukru v krvi. kdyz mas veceri naposledy treba v 8 a pak uz nic, tak rano mas strasne nizkou hladinu cukru v krvi a je ti zle. Zkus to, jak jsem psala. je to dsot lehke na to, abys usnula a dobre spala a diky tomu, ze je to celozrnne,tak se to rozklada pomalu a tim padem se cukr do krve uvolnuje pomalu a rano tedy nemas deficit.
Vzdycky s jidlem kombinuj pomale sacharidy a proteiny a trochu tuku, snaz se jist vsechno celozrnne. kdyz si das ovoce, dej si k nemu jogurt nebo trochu orisku, kdyz si das chleba, dej si ho s humusem nebo jinou lusteninovou pomazankou nebo pestem nebo kouskem syra, nejez samotne testoviny, ale vzdycky si je dej bud s rybou nebo kuretem nebo cizrnou .... proste pokazde mej k jidlu celozrnne sacharidy a bilkoviny.

tech vyzkumu na kofein je uz celkem dost a prokazalo se, ze zeny, ktere pijou v tehotenstvi kofein maji vice potratu .... ja nevim, ale vzhledem k tomu, ze kava cloveka nabudi a v nadmernem mnozstvi je schopna vyvolat kofeinovy zachvat, tak to podle me neni uplne koser. V dobe prvnich trech mesicu se vytvari vsechny organy a tak nema smysl nic pokouset - mozna potom uz jedna kava tolik nevadi.
Taky bys v tehle dobe nemela jist zadne prasky, tedy ani paralen. Zkus tu chripku vylezet, jez vit C, caje a tak ... mela by ses ji za par dni zbavit.
29. zář 2009 v 17:52  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
Registrovala se 29. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 3658 příspěvků. Region Olomouc.
  • Svatba byla 3. října 2009
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
Registrovala se 29. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 3658 příspěvků. Region Olomouc.
  • Svatba byla 3. října 2009
    Region Olomouc
 josefko, velka gratulace! emoticon emoticon emoticon to je prima!
ja uz jsem zdrava, hodne jsem se dopovala vit. C, prirodnim i tabletkama. Jinak mi zacal fakt svatebni blazinec a pritel v poslednim tydnu funguje jak paralyzovane trdlo emoticon
jinak na chripku je dobry i caj z kvetu cerneho bezu - kvuli poceni. Nevim ale kontraindikace k tehotenstvi.
29. zář 2009 v 18:20  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
allegria
Registrovala se 16. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1182 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
allegria
Registrovala se 16. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1182 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha - západ
 Hermi: K těm blbým otázkám: Včera jsme pozvali tchánovce na kafe a že jim nalijem skleničku vína. My jsme ale nešiky a rozbili jsme si už pár skleniček na víno ze servisu a tak nám zbyly jen 3.
Tak jsem si nedala a tchán už žije v nadějném očekávání, že začínáme plodit jak králíci (tedy správní katolíci emoticon ) 3 týdny po svatbě emoticon.
Asi budu blinkat emoticon
Se fakt bojím, abych si k mateřství v tomhle "kolektivu" nevypěstovala odpor.
Je mi 23 let, jsem v páťáku na vejšce, manžel je jen o rok starší a už se po nás chce, abysme vyráběli malý ministranty emoticon emoticon emoticon
29. zář 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gwen83
Registrovala se 2. listopadu 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 257 příspěvků. Má 1 přítele. Region Žilina.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
gwen83
Registrovala se 2. listopadu 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 257 příspěvků. Má 1 přítele. Region Žilina.
  • Neví, kdy bude svatba
 nie... nezakladajte novu temu... hoci mam na dietatko este vela castu, tak som rada, ze tu budem moct ziskat info, ktore sa mi v buducnosti hodi emoticon
29. zář 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chloequest
fotoportrét
fotoportrét
chloequest
 Halo ja jsem take proti zakladani nove temy...Vsak se tu vsechny zname,neodradime se a naopak me take zajimaji nove veci ohledne tehu a trochu jineho zivotniho stylu...Vsak se to jednou bude hodit emoticon ...Na konikovi je to roztahane po vsech moznych tematach...
29. zář 2009 v 19:02  •  Svatba byla v září 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 allegria no me ta alergie vznikla, ne ze bych byla pred tim o tom nejak moc uvazovala ale tohle mi teda fakt vypestovalo uplnou alergii
29. zář 2009 v 19:04  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš