Trochu jiný životní styl aneb návrat k přírodě

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Rada bych si povidala o vsem, co se tyka zivotniho stylu, ktery se trochu vymyka beznym zvyklostem. Jak vas ovlivnuje ve vasem zivote, vyznavani budhismu ci vitarianstvi, proc se vyhybate eckum, pouzivate prirodni kosmetiku a jakou, jste vyznavaci alterativni mediciny, nepouzivate teflon a vyhybate se plastum, perete ve slizu atd ..... ???? To vsechno a jeste mnohem vic snad budeme moci probrat na tomto tematu.
Odpovědět
Profilova fotka
chaar, vítej mezi hřešící :-D Naštěstí my už se letos na žádnou grilovačku nedostanem;-)
Odpovědět
holt matku roku nevyhraju, no :-D ale upletla jsem miminu svetr :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jo no, tak moje bude nahe no ..... ale zase bude mit peknou oranzovou barvicku po mrkvicce :-D :-D :-D ale dalsi burty mas zatrhnuty 8-( kacu a ty neponoukej, nejsi v klubu ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
josefko je pravda ze kdyz zacnu jist hodne mrkve tak budu mit tmavsi plet? :-N ted sem trosku mezi bilou a zelenou :-N
Odpovědět
jak říkám, buřty jsou tak 5x do roka, z toho většina na Šumavě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chaar, tak to je dobry, uz sis to letos vybrala :-D mia, no prej jo, ja to ale zkousela a neztmavla jsem :-N ... resp. nezoranzovela :-D musis toho asi snist fakt hordu. Ja jedla mrkeva pomeranc denne a jeste jsem pila mrkvovy dzusy, ale evidentne to bylo porad malo. Mama me prej zoranzovela, kdyz jsem byla mala, doktorka ji vynadala, ze mi dava moc mrkve. Zkus snist denne mrkev, pomeranc, cervenou papriku a jeste vypit 1/4l mrkvovyho dzusu .... a pak mi dej vedet, jak dlouho ti trvalo, nez jsi zoranzovela :-D :-D :-D :-D Jinak moje barva je neco mezi bilou a modrou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
josefko jo jo modrej nadech mam taky v repertoaru, obcas do sediva :-D :-D :-D tchan dycky rika at nenosim bily hadry ze splivam se zdi :-D :-D :-D ty jo dobryho pokusnyho kralika si ze me delas :-D no az mi zubar spravi zub tak se do toho pustim, to sem teda zvedava :-D
Odpovědět
Taky jsem prý jako miminko kdysi získala oranžovou barvu z předávkování mrkvičkou :-D Mio, nevím, jestli ztmavneš ze samotného karotenu, ale kamarádka měla období, kdy často pila mrkvovou šťávu, a pak se prý velice snadno opálila.
Odpovědět
Ahojte a peknou sobotu preji...No z betakarotenu se fakt zloutne-oranzovi...Moje svagrova to driv trochu prehanela a mela pekny zlutooranzovy nadech...Hlavne na dlanich to bylo videt... Me muj manzel rika ze jsem zluta...zda nemam mezi predky nejake Asiaty...pripadne Huny(jako Atila Hun) 8-( Jinak do klubu se k Vam nehlasim :-D ,ale plet se mi zlepsila...Hmm jenze zas nevim po cem 8-( ...Bud je to ta Hauschka intensivni kura pro aknozni plet po 25ti a nebo nove homeopatika...Beru ted nejake hormonalni,pul cyklu jedny,pul druhe...Tak uvidim jak mi to srovna veci...
Odpovědět
To jsem ani nevěděla, že Hauschka myslí na nás stařochy s aknózní pletí :-)
Odpovědět
No mysli,chtela jsem to vyzkouset tak jsem zainvestovala...a je fakt ze mam ted plet takovou vyrovnanou...zustava otazka zda z Hauschky ci homeopatik...ale tady je link http://www.yinyang.cz/intenzivni-plet...
Odpovědět
Profilova fotka
herminko, zoranzovet po beta karotenu muzes - telo si beta karoten premenuje na vit A a co nepremeni, to koluje v krvi, nez to jatra zpracuji .... takze to jde, ale fakt to asi musu byt obrovsky mnozstvi. chloe, tuhle intenzivni kuru mela stazka a taky po ni rikala, ze se ji to lepsi ..... tak mozna to fakt funguje. mia, tvuj tchan je fakt "ftipalek" :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
dnes som sa dozvedela, ze kazda mesto prispieva nejakym sposobom na "re-usable" plienky, bud preplatia polovicu vydavkoc, alebo sami ich zakupia - to je fasa, lebo mnohe baby sa stazovali, ze je to velka investicia na zaciatku :-N este keby preplacali aj ecover, kedze som leniva a sliz sa mi nechce vyrabat, tak to by bolo ideal :-D citala som mnohe pozitivne reakcie na tieto plienky a kamoska ich pouziva tiez a nema ziadne vyhrady - jedine prvy mesiac pouzivala eko-pampersky lebo malicka bola prilis mala a cez noc aby sa mala casto nebudila. baby si chvalia velmi bambusove plienky a tiez bioplienky
Odpovědět
Profilova fotka
holky jak to myslite? re-usable? a co se jako udela s tim obsahem? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mia, :-D, to co delas ty se svym obsahem (tedy s malym rozdilem :-D) - splachne se do zachodu ..... kdyz je to curani, tak to vypere pracka a odejde to do kanalu :-D :-D :-D
Odpovědět
Juju, to je úžasné :-. My jsme se tu nedávno bavily, že látkující děti by nemusely platit za odpad (nevím, jak je to u vás nebo na Slovensku, ale na většině míst v ČR platí každý obyvatel bez ohledu na věk obci fixní sumu okolo 500 Kč, v čemž má zahrnutý svoz kontejnerů s tříděným i směsným odpadem i běžné využití sběrného dvora), ale to by byl systém dost neprůhledný a leckdo by toho zneužíval. A myslím si, že u nás by nebyl použitelný ani ten belgický model, který popisuješ.
Odpovědět
Profilova fotka
Belgicko je po Nemecku krajina s najlepsou recyklacnou politikou x-) My tu musime recyklovat, inak dostaneme pokuty a smeti neodnesu. VYnasame ich von kazdy tyzden v sackoch na to urcenych, ktore sa kupuju, takze cim viacej odpadu mas, tym viacej platis - zda sa mi to fer. A su sacky na plasty, na papier, na kompost, na komunalny odpod, plus raz za cas chodia zbierat satstvo, chodime so sklom do kontajnerov a baterky, ihly a podobny "nebezpecny odpoad sa zbiera osobitne. Pochybujem ze to tu Arabi dodrziavaju,ale vacsina ludi to ma vzitych, tak som z toho happy. Na SK sa tiez plati pausalna suma. Inak som pozerala, tak medzi pamperskami a bio/eko pamperskami je sice rozdiel ale nie nejaky obrovsky a pokial ich budem pouzivat len prvy mesiac, kym narastie zadocek a potom na noc, a to len rok a pol-dva roky, tak urcite je to uplne v poho 8-) mia - existuju do klasickych plienok, tzv separacne plienky (nemusia sa ale pouzivat) a to je len ako kus pevneho toaletaka, ktory obsah zadrzi a to sa splachne do zachodu :-D. Inak spytaj sa tvojej mamky co robila s obsahom, ved kedysi pampersky neboli a deti boli kludnejsie a zdravsie :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky ..... musim vam rict, ze se musim odhlasit z klubu :-( .... bohuzel nam to nevyslo, vcera jsem potratila ;-( ;-( ... ani zdravy zivotni styl nevyresi vsechno :-( Priste vam to reknu nejdriv ve 12.tydnu, jestli to vydrzim :-N
Odpovědět
josefko, to je mi moc líto :-( |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj! Dlouho jsem tu nebyla, snažila jsem se trošku napřeskáčku dočíst, a postupně reagovat, ale ztrácím se. Josefko, hlavu vzhůru, mám za sebou to samý, bude dobře. Důležitý je, že se to povedlo, že to jde. Příroda se rozhodla se takhle zařídit a je to dobře, byly k tomu důvody. Nesmutni, uvidíš, že budeš mít zanedlouho zase důvod k radosti ;-) Jenom my se to halt dovíme o něco později :-)
Odpovědět
Profilova fotka
chaar diky petuli, kde ses toulala, uz jsi nam tu chybela? Ja to tak beru, zivot jde dal .... bylo to hodne ze zacatku, tak jsem si jeste na tu zmenu nestihla ani poradne zvyknout ..... tak se ted zase zajedu do starych koleji. Porad lepsi tohle, nez pak nejaky vynuceny potrat v x-tym mesici kvuli tezkemu postizeni miminka. Ted to bylo par bunek, velikost 1.5mm ..... sice jsme se tesili a meli jsme radost, ale zivot je boj. Jinak se musim odnaucit tolik kecat .... vyzvanim na sebe vsechno a pak to zase musim brat zpatky ]-( .... jsem hrozna, ja proste musim vsechno sdilet :-S
Odpovědět
Profilova fotka
josefko to me strasne moc mrzi :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
josefka... je mi to velmi luto |-| |-| |-|
Odpovědět
Josefko,je to smutne |-| ,ale bude zase dobre...Uvidis.Vse zle je k necemu dobre...Nejsem fatalista...nerikam,ze to tak melo byt...Ale myslim si,ze vse ma svuj smysl a vysvetleni...Hlavne se musis opatrovat Ty...Drzim palce!!!!
Odpovědět
však taky jeden z mých hlavních důvodů, proč jsem to všem řekla až někdy v 11. týdnu byl ten, že jsem se bála, že něco takového přijde |-| mimino bylo na prvním ultrazvuku o 2 týdny menší a neťukalo mu srdíčko a já jsem měsíc čekala na další kontrolu, jestli je prostě jen mladší nebo jestli je nějaký problém =-) takže s tebou vážně cítím |-|
Odpovědět
Profilova fotka
ja se priste taky polepsim :-x .... ale mela jsem radost a potrebovala jsem se o ni podelit =-) je to smutny, ale presne jak pise chloe .... vsechno zly je k necemu dobry. Alepson mam par novych zkusenosti, hlavne s tim, jak to tady funguje, kdy se kam hlasit, co delat, kdyz se to stane a tak .... jsem fakt rada, ze se to stalo ted a ne az nekdy za dalsi dva tri mesice. To bych to nesla vazne o moc hur.
Odpovědět
do téhle diskuse nepřispívám, ale pravidelně nakukuji, josefko taky mě to moc mrzí... |-| držím pěsti, ať se příště zadaří brzo a je všechno v pořádku...tyhle věci by se vůbec neměla stávat, ach jo |-|
Odpovědět
Profilova fotka
dekuju ivett - verim, ze vsechno bude OK
Odpovědět
Josefko, je mi to hrozně líto |-| Moc na vás myslím, ať se rychle dáte dohromady a příště to dopadne, jak má.
Odpovědět
Profilova fotka
Josefko, je mi to velmi luto ;-( urcite smutok vystrieda v pravy cas opatovna radost, drzim palce
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?