Trochu jiný životní styl aneb návrat k přírodě

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Rada bych si povidala o vsem, co se tyka zivotniho stylu, ktery se trochu vymyka beznym zvyklostem. Jak vas ovlivnuje ve vasem zivote, vyznavani budhismu ci vitarianstvi, proc se vyhybate eckum, pouzivate prirodni kosmetiku a jakou, jste vyznavaci alterativni mediciny, nepouzivate teflon a vyhybate se plastum, perete ve slizu atd ..... ???? To vsechno a jeste mnohem vic snad budeme moci probrat na tomto tematu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte baby, už som tu hrooozne dlho nebola /nestíham kvôli práci/...ale teraz mi nedá... Od kamošky som dostala Alverde telový krém s mandľami a čajovou ružou.. neviem či ste ho skúšali, ja som ho u nás ešte nevidela, kamoška mi ho priviezla z Rakúska a je SUPER, krásne vonia a je na suchú pokožku, ja som ho skúšala aj po holení a som veľmi spokojná. Inak Používam stále Hauschku a zatiaľ som spokojná, sem tam ho prestriedavam weledou /napr. keď mi mešká balík z yinyangu.cz. Sigg fľaša sa osvedčila, už som ňou obdarovala aj brata a kamošku ... Krásny deň všetkým....
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, tak mam konecne fotky :-D jestli chcete nekdo kouknout, dejte vedet do ip, poslu link ;-) peti, dyni tedko nemaji :-((( zkusim po tech svatcich... co posezeni v patek odpoledne? do kdy pracujes?
Odpovědět
Profilova fotka
abra jaaa :-D tak studuju tu kosmtiku co mama a prirodni to bohuzel neni, jenom netestujou na zviratech tak jsem uz koukala na internetu na Green people kosmetiku a jak vypapalam tohle tak prejdu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahój! Fotky jsou parááádní! Hlavně ty ze zahrady (mám pocit, že fotky z té obřadní síně ani nemůžou vyjít nějak extra krásně, jsou tam blbý podmínky), ty venkovní se mi líbí moc x-) x-) Dýně není, škoda... Už nestíhám :-( V pátek valíme k našim, vracíme se v pondělí, pak musím nakoupit nějaký věci (gumáky, pláštěnku atd. ]-( ) a ve čtvrtek brzo ráno vyrážíme do toho Polska ;-) Dám Ti vědět po návratu, a kdyby byly kdykoli dýně, tak na mě prosím mysli :-) Ještě musím okouknout ty fotky z vaší dovči :-) x-) - teda jestli můžu :-)
Odpovědět
ja chci takyyyyy fotkyyyy!!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
catf sem na zaacatku diskuze nasla tvuj pruvodce po slozeni kosmetiky a hadej co, bylo to tam :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
peti, nojooo vlastne ty uz budes odjizdet, ja sem mela zas hektickej tyden, tak snad nam to jednou precejen vyjde a potkame se :-D S dynema na tebe myslim, ja bych chtela taky nejaky, mam hroznou chut na peceny :-D Ted jedem o vikendu ke kamosum grilovat taxem tam chtela soupnout ogrilovat dyni (jestli to jde) a jak to vypada zustanu zas u cukety :-N Uzij si to v polsku, pak povykladas ;-) a pak taky dej vedet, jestli pojedete do tech tenovic, u nas zustava porad stejny - ta nedele. Na dovku klido koukni, od toho tam ty fotky jsou, ja sem vasi fotogalerii taky pekne prosmejdila :-D akorat sem z ni vzdycky dostala hlad :-D :-D fotky poslany, tak snad se vam budou libit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
abra, krásne fotky x-) x-) x-) tie vlasy máš fakt veľmi pekné, sa nečudujem kaderníčke ak ti ich vychválila .....ja som dopadla presne naopak, najviac sa jej nepozdávali moje odrasty ofarbené hennou, a vlastne celkovo henna |-| :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kessi, diky :-) co ma holicka proti henne? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
zjavne najmä to že nefarbí tak ako klasická farba, a aj to že som mala mierne oranžovú pokožku (keďže som si ju dávala dva dni pred návštevou kaderníčky) 8-)
Odpovědět
abra, ses fakt fotogenicka..a seklo vam to :-) .. byli jste oba pekne sladeni a elegantni x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kessi, aha, no oni sou zvykly na ty chemicky veci, co? Ja lecim ekzem ze svatebniho liceni a cesani jeste ted :-( ale tak pocitala sem s tim, ze to tak bude, snad to za chvilu uz dolecim :-N catf, je, diky, no rekla bych to spis tak, ze nase fotografka umi bezvadne pracovat ve photoshopu :-D Jsem rada, ze to vypada sladene, ja vubec nemam cit pro barvy, taxem se toho trocha bala :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
abra moc vam to sluselo x-) x-) s tou hennou, kadernice ji rady nemaj, nevim presne proc ale neda se na ni pak davat normalni barva dokud to uplne neodroste nebo maximalne nevymyje a i to bruci takze krome strihani s tim skoro nic nemuze udelat
Odpovědět
Profilova fotka
holky me dneska tak hrozne boli klouby na prave strane ze nemuzu ani chodit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Mio lásko, je potřeba se občas podívat do občanky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pozerám akurát leták dm-ky na internete a majú novinky alvedre - sypký púder a očné tiene-trio :-) najskôr som si kúpila dvoje mono, potom jedny duo a už majú aj trio, čo mne plne vyhovuje keďže sa veľmi nemaľujem :-) ale asi sa budem ovládať, lebo ich budem mať toľko že nikdy ani neminiem 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
sari to je mi prd platny pac to neprectu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D no právě :-D nejvyšší čas sehnat si cvikr :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
abra, taky se pridavam k holkam - byli jste krasnej parecek a taky me nadchly vlasy :-) ja se rozhodla, ze necham zanalyzovat svoje vlasy na mineraly .... nechala jsem m, aby mi ty vlasy vystrihal a skoncila jsem s peti jezatejma koleckama v hlave :-D
Odpovědět
Profilova fotka
josefka to jsem si taky nechala delat, bych ale musela byt chemik a milionar abych mohla dodrzovat co mi tam napsali takze zase prd :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky diky za pochvaly vlasu, me se moc nezdaly ale koukam ze vypadaly dobre :-D josefko, ted vypadas jak v tom serialu, kde zapomeli holkam sundat melir barvu a to jim pak vyleptalo kolecka na hlave :-D vis ze to nakonec bylo moderni? Treba budes ted vzor pro novej styl :-D :-D
Odpovědět
ahoj, holky, ozývám se po delší pauze - byli jsme na dovče :-) vezla jsem si tam s sebou komplet přírodní drogerii a jsem nadšená hlavně ze šamponu a balzámu Alverde - vždycky jsem měla vlasy od moře dost zničený a tentokrát přežily celkem v pohodě... barva je sice povětšinou dole, ale s tím jsem počítala, vlasy ale vypadají v rámci možností dobře :-) ještě si na ně dneska dám olivový olej a bude hotovo :-)
Odpovědět
jo a koupila jsem si krém na oči od Alverde, zatím jsem ho použila jen párkrát, ale spokojenost moc není, nevím proč, ale pocitově mi nesedí :-| tak budu muset vymyslet asi něco jiného...
Odpovědět
Ahoj holky, mám teď doma nový časák Albert a je tam článek o biohance. Jsou tam sice takové ty běžné kecy, ale prý chystá máslové sušenky, protože sehnala dodavatele biomásla za ucházející cenu a na podzim má vyjít nová kuchařka. A jak jsme tu kdysi řešily ty nanuky borůvky v čokoládě a jahody v čokoládě, tak je tam na ně reklama. Dělá to firma agrimex, píšou, že obsahují jen ovoce, cukr, nebo sukralosu, nejsou tam konzervanty a barviva. Dělají ještě maliny v čokoládě a v kelímku jahodovou dřeň a celé jahody s cukrem. Došla mi nedávno biovata, ale nechtělo se mi jenom kvůli vatě objednávat balík a dneska jsem v DM našla jejich bio vatu za super cenu.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
hani, tiež som dnes objavila v DMke biovatové tampóny, za super cenu, až sa mi nechcelo veriť že je to bio :-N 8-)
Odpovědět
Ještě jsem si vzpomněla, dneska měli ve sparu biomlíko od olmy za 13,9, škoda, že není trvanlivý, za tu cenu bych vzala balík :-)
Odpovědět
caute, vratila jsem se z hor x-) x-) uplne vyvetrana a odpocata a opalena, pro zdravi doporucuju :-N abro, krasna něžná nevěsta si byla!!! susenky od Hanky mi moc nejedou, neco v nich citim divnyho chutove a taky sou dost drahy, kupuju vetsinou dobroty od alnatura z DM
Odpovědět
rosi, taky mi je po biohance tezko, takze uz ji nekupuju a taky misto toho beru alnaturu x-) ...rozmarynovy kukuricny krekry jsou skvely ..a taky zazvor v cokolade nas dost mile prekvapil a koupila jsem i ryzovosezamovy pufovany chleba s morskou soli, no a na cervenou repu uz jsem napela chvaly :-D
Odpovědět
dneska jsem si koupila v rossmannu bio gumový medvídky a jsou moc dobrý x-) já se totiž po gumových medvídcích můžu utlouct :-N jo a docela mě překvapilo, že mi přišel předplacený Apetit a z obálky na mě vypadl nějaký sáčkový polotovar na Šťavnaté kuře 8-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?