Trochu jiný životní styl aneb návrat k přírodě

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Rada bych si povidala o vsem, co se tyka zivotniho stylu, ktery se trochu vymyka beznym zvyklostem. Jak vas ovlivnuje ve vasem zivote, vyznavani budhismu ci vitarianstvi, proc se vyhybate eckum, pouzivate prirodni kosmetiku a jakou, jste vyznavaci alterativni mediciny, nepouzivate teflon a vyhybate se plastum, perete ve slizu atd ..... ???? To vsechno a jeste mnohem vic snad budeme moci probrat na tomto tematu.
Odpovědět
chaar, to vis, reklama musi bejt :-| me zas v poslednim cisle dostalo, ze delali test horcic a klidne doporucujou tu ceskou plnotucnou v plastovym kelimku za 2,90kc jako starou dobrou klasiku..podivej se nekdy na slozeni..je to samej konzervant..nehlede na to, co vsechny ty konzervacni kyseliny v kombinaci s plastovym obalem, asi nebudou uplne koser
Odpovědět
catf, rozmarynovy krekry taky miluju x-) k tem horcicim - vubec nechapu, jak se te zlute osolene paste muze rikat horcice :-| kdyz jsem poprvy videla pravou horcici ze seminek, malem mi vypadly oci z dulku :-| a chutove sem si musela dost zvykat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kdo byla danielsio1???/ rosi, s tou horcici jsem mela to stejny :-) je kremzska horcice horcicovejsi nez ta zluta v kelimku??? abra - no vystihla jsi to dobre, presne takhle nejak vypadam :-D :-D :-D ..... vdavat se tenhle rok, tak mi ani uces nepujde udelat - z peti stran by trcel jezek do stran. mia, pamatujes si, u koho sis to nechala delat? Ja jsem zvedava na to, co mi napisou. docla by me zajimalo co napsali tobe a jak ....
Odpovědět
danielsio1 sem dal/a odkaz na boty s kolečkama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jakoze brusle ??? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jezis ja se ted naplacala, az je mi z toho spatne - misto abych se poradne najedla 8-( .... muj mozek uz nevladne :-(
Odpovědět
ne-e, na boty, který mají v patě zadělaný kolečko, takže se na nich můžeš vozit... koloboty či co :-D
Odpovědět
Ahoj holky, zase po delší době píšu - opět dotaz k vám do poradny :-) Doufám, že vám moc nenaruším diskuzi a že se tu podobný dotaz neprobíral už několikrát - asi ano, ale kdy má člověk číst tolik stránek :-| Tak tedy dotaz: Co používají vaše drahé polovičky jako deodorant (plus asi ještě nějaký parfém k tomu, samotný deo asi v létě nestačí), případně, co by používali, kdyby si od vás nechali poradit. Manžel mi dnes oznámil, že mu dochází deodorant (používá niveu tuhý, myslím, že spíš antiperspirant) a když jsem mu nabídla, že by mohl pro změnu zkusit něco přírodního, tak se nebránil. Musím toho tudíž rychle využít, než si zas koupí niveu. Napadl mě nejdřív krystal - používám ten z DM od Baley, samozřejmě nefunguje jako antiperspirant, ale jakž takž to s ním zvládám a prostřídávám s kuličkama od lavery a alverde. Tak mu asi zkusím nabídnout ten krystal, máte ještě nějaký jiný tip? Díky moc za rady. Jitka
Odpovědět
jitko, muj m pouziva tekuty krystal urtekram s eukalyptem a taky byl spokojen s alvou..alva pro muze ma vylozene muzskou vuni, ten urtekram je vicemene unisex, voni prijemne sveze nebo tuhy krystal sante, ten je bez vune..pouzivam ho ja a m ho parkrat zkousel a bylo to taky v pohode josefko, ono zalezi na vyrobci horcice ...kremzska ma vyraznejsi octovou chut, protoze ty seminka tam nejsou rozemlety..plnotucna tim padem chutna vic po vlastni horcici... ja kupuju horcice uz jenom bio, protoze jsou bez konzervantu a obsahuji vedle horcice maximalne ocet a koreni jako kurkuma apod.
Odpovědět
dneska mi kadeřnice pochválila vlasy a ptala se, co používám za šampon x-) to mi udělala fakt radost, je vidět, že mi ty přírodní vyhovujou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
s tema samponkama se mate, tady v obchodech nic na vlasy pirodniho nemaji, budu muset po dovolene obednat z internetu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mia, uz jsi ve Francii? tam nejsou zadny obchody s prirodni kosmetikou? jitko, muj bracha s tatou pouzivaji panskou alvu - fakt hezky voni. Muj m ma uz asi 100 let klasickej deodorant od bulgari a v polici zasoby od "prirodniho" oriflame od tchyne (moji). Nic neubyva, tak odmita jakykoliv prirodni - podeziram ho, ze ho snad ani nepouziva. On ma ale stesti, ze se malo poti a nesmrdi (jenom mu smrdi trika od moiry :-D)
Odpovědět
Článek se načítá
mia, to ma josefka pravdu...teda v parizi byl prirodni kramek s kosmetikou na kazdym rohu...ale chce to koukat na certifikaty..mam totiz pocit, ze necertifikovany firmy jako napr florame, ktery spis propagujou bio ingredience, pouzivaj obcas synteticky emulgatory
Odpovědět
Profilova fotka
ne jeste jsem v anglii, tady v te dire je akorat Body shop a to nevim jestli je prirodni a nebo jenom netestovany na zviratech a ja jeste sama neridim ale jak se vratime tak udelam nejakej nakup na internetu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ted jsem si vpomela ze asi pred dvema dny davali v televizi porad o stravovani a rikali ze kdo ma sennou rymu mel by se vyhnout cervenymu vinu, pry to zhorsuje
Odpovědět
já z jakéhokoli alkoholu kýchám :-D takže mám asi alkoholovou rýmu :-D vždycky se s manželem smějeme, že bych nemohla být alkoholik, protože se napiju něčeho s alkoholem a vzápětí 2x kýchnu - vždycky po prvním doušku :-D pak už nic... ale když se třeba zapovídám nebo dělám něco jiného a pak se napiju po trochu delší době, tak zase 2x :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chaar toje sranda :-D :-D
Odpovědět
to je :-D jsem si teď na dovče na baru koupila koktejl, manžel si povídal s recepční v recepci a už z dálky poznal, že jsem si ho koupila :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo to je fakt rozkosny :-D :-D este ze todle nemam, bych se ukychala :-D
Odpovědět
Catf, díky za tipy, okouknu, očuchám a něco manželovi koupím. A jeden tip ode mě, i když pro vás tady to možná nebude nic nového, ale včera se mi podařilo perfektně vyprat synovo bile tričko zašpiněné od jahod - před praním namočit do horké octové vody. Opravdu to fungovalo. Pa, Jitka
Odpovědět
mia, proto ja piju radsi kontinualne :-D :-D jitko, super tip! :-) mam taky jeden praci ..furt jsem resila jak vyprat manzety na kosilich a zpoceny veci, zkousela jsem zlucovy mydlo a ecover na fleky a vysledek dobrej, ale porad tomu neco chybelo..minule jsem na to nanesla primo sliz(nevim, proc me to driv nenapadlo) a ono to fungovalo uplne bezvadne!! x-) zlucovy mydlo mam vyzkouseny, ze funguje skvele na krev a mastny fleky akorat nemuzu dostat z jednoho trika zaschly cerveny vino..tak zkusim ten ocet
Odpovědět
Ahojte...no ja mam s Ecoverem dobre zkusenosti a tak jsem donutila mamku by si ho koupila a zkusila...No dostala jsem to pak na hlavu,ze ji to vubec nevypere :-p ...Ach jo 8-( ...jenze ona je zhyckana Persilama apod... Nevite jak je na tom ta znacka Frosch?Mela by byt take eko..nebo alespon 90%eko...Pouzivate ji nekdo???
Odpovědět
Profilova fotka
ja porad bojuju s manzelovym oblecenim, ma nejakej agresivni pot takze pod pazema a limecky, to je vzdycky za chvily na vyhozeni 8-(
Odpovědět
miuš a zkoušelas to žlučové mýdlo? mně to na to docela funguje ;-) zrovna dneska jsem prala manželovy košile z dovolený a byly za krkem dost zahnojený (krémy apod.) a tím mýdlem mi to krásně pustilo... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to nevim kde bych tu sehnala, je tu jedina prodejna a tam maji jenom ecover
Odpovědět
u nás ho mají v každé drogerce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mia, zkus primo stranky Sonettu - na pozadani ti ho poslou. Nedavno jsem se jich ptala, jestli ho maji, protoze jsem ho tady nikde nevidela prodavat a ani ho nemaji na svych strankach. Odepsali mi, ze ho nereklamuji, protoze nekteri lide by mohli byt poboureni, ale ze ho maji. Ja mam tekute (nevim jak holky) a jednoduse ho naleju na limecek nebo na skvrnu a funguje to bezvadne. Jsou z GB,takze pro tebe OK - www.sonett.co.uk
Odpovědět
holky, co je nejlepší na nádobí? asi budu zase za chvíli objednávat, tak abych věděla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam rada ecover, ale stazka (ktera na nas uz totalne zanevrela :-(), rikala, ze neni rozdil mezi sonettem a ecoverem
Odpovědět
josef, není náhodou stázka někde pryč? přece na začátek července plánovali nějaké to Polsko nebo ne?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?