Trochu jiný životní styl aneb návrat k přírodě

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Rada bych si povidala o vsem, co se tyka zivotniho stylu, ktery se trochu vymyka beznym zvyklostem. Jak vas ovlivnuje ve vasem zivote, vyznavani budhismu ci vitarianstvi, proc se vyhybate eckum, pouzivate prirodni kosmetiku a jakou, jste vyznavaci alterativni mediciny, nepouzivate teflon a vyhybate se plastum, perete ve slizu atd ..... ???? To vsechno a jeste mnohem vic snad budeme moci probrat na tomto tematu.
Odpovědět
Profilova fotka
ja teda kupuju jinej ale ten nemuzu na netu najit...
Odpovědět
Profilova fotka
ja se zkusim zeptat v te zdrave vyzive, jsou celkem dobre zasobeni
Odpovědět
holky nevite, jestli ty pesticidy se daj zlikvidovat varenim? zajimavy je, ze takovy citrusy jsou na tom mnohem lip nez jabko, pritom se furt omila...myjte myjte myjte kuru citronu apod.. a jaka je vlastne unosna mira pesticidu? sice to uz samo o sobe zni jako blbost "unosna mira"..me byl ale zajimalo, jestli ten clanek postihuje kolik tech pesticidu v tom bylo nebo jenom v kolika % zkoumanych kusu se vyskytlo a uz neresi miru... =-) nicmene par takovejch clanku si precist, tak kupuju uz jen bio ovozel :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mia a jak to pojmenujes anglicky? Jsem zvedava, jestli to sezenes. herminko, ja resim podobny problem .... my teda budeme mit varinek, ale malinkej, takze toho moc neuvarime. Rikali jsme si, ze to asi zkusime prezit na ovoci, zelenine a lusteninach v plechovce a ryzovych nudlich a syru .... driv to byly spagety 14 dni tak ted to budou ryzovy nudle :-) ten seznam pesticidu je z USA, tak bych to brala s rezervou, ale indikace to muze byt. Peto, uz jsi ostrihana? - ja to nevydrzela a objednala jsem se taky, jen jeste hledam inspiraci
Odpovědět
aha, tak ten clanek je zamerenej na redukci prijmu pesticidu v ovozel obecne...taky si nejsem jista, jestli se da seznam z usa aplikovat na nase podminky..bych rekla, ze snad v eu nebo cr jsou prisnejsi pravidla...tezko rict..v kazdem pripade me prekvapilo, jak vysoko jsou jabka
Odpovědět
Profilova fotka
josefko, tomu se rika normalne wine stone, meli jsme to dokonce v maturitnich otazkach, to je fakt dost stara vec ;-) catf, to nemyslim, ze to zlikvidujes varem, mozna nejakou cast ale vsecko ne...
Odpovědět
Profilova fotka
josefko tak to jeste nevim jak mu to vysvetlim :-D
Odpovědět
abra, v maturitnich otazkach z ceho? ..i kdyz u vas to asi bude povinne slovicko :-D ..ovsem josefka z melnika je taky vlastne z vinneho kraje, tak by to vedet mela.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
catf :-D :-D jasan, na morave je to povinny :-D No z angliny ne? Kdyz jsme meli food&lifestyle nebo tak nejak se to jmenovalo :-D
Odpovědět
Herminko, totez resim taky s tema cestama, tak proto zadna odpoved :-)
Odpovědět
joo, tak takovej lifestyle bych taky chtela mit :-D herminko, ja uz odpovedela :-)
Odpovědět
jsem se zapomnela pochlubit, ze mi mamka privezla pet kilo jahod a dve kila tresni x-) ranni koktejl byl dneska vylozene mnamozni..to je fakt nebe a dudy ..cerstvy vs mrazeny :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jaka Josefka z Melnika???? To jako ja??? :-. Ja jsem nahodou rodila Plzenacka, vychovana u Trebone a v Praze - takze samy pivo .... taky vim, jak se rekne chmel :-D :-D :-D .... no a z aj jsem nikdy zadnou zkousku nedelala, tak mi to holt uniklo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Josefko no nekecej ..tak z Plzně x-) ,jo?
Odpovědět
Profilova fotka
sari :-D - jj, ale nezila jsem tam dlouho. Ty taky? :-)
Odpovědět
Ahojte posilam link na jeden bio pribeh...pro pobaveni... http://vejvodova.blog.idnes.cz/c/8970...
Odpovědět
josefko a proc ste meli svatbu v melniku a ne v Treboni v rybniku? =-) =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo x-) a pivo miluju x-) Teď mě tak napadlo..co říkáte na pivo? =-)
Odpovědět
cau abro!! gratuluju ke svatbici a tesim se na fotky x-) x-)
Odpovědět
holky na netu jsem narazila na zajimavou vec: http://akcepriroda.cz/banka/bin/view/... nemate nektera zkusenosti?
Odpovědět
chloe - to je supr vystiznej clanek :-) pucuju si totiz neter a chodime na piskoviste a ty maminy si s deckama fakt nehrajou - proste je to neba a decka muzou sedet jen na takovym jakymsi dreve, co je kolem piskoviste, dovnitr nesmi :-N a papirky od bio musli tycinek sou za lavickama taky :-D
Odpovědět
josefka, Herminka - a kam se holky chystate? my berem jeste kokos a domaci musli, to chroupeme po ceste navrch :-) My se chystame na Muranskou planinu, varic bereme, ale taky malilili :-) v Provence budem nakupovat normalne v supermarketech :-) Uz se tak tesim, jeste tyden nad diplomkou a je to :-p mam jazyk az na veste :-p :-p :-p
Odpovědět
Rosi,me to take zaujalo a vzhledem k tomu,ze se to tyka tematu,neodolala jsem dat link... :-D Jinak se hlasim do klubu cestovatelu a jidel bez vareni,aniz bych musela jist celych 14 dnu ryzove nudle a kuskus...Budeme na miste kde v okruhu 100 km na vsechny strany neni nic krome jedne benzinky,kde prodavaji Magnum,dzusy a podobne nesmysly... :-S ...Nevim jak preziju 8-( ...Nahodte nejake napady....
Odpovědět
josefko, a ja myslela, ze ses z melnika, kdyz to mas v pase :-D herminko, v uk by to ani nestalo za to, chodit nekam do restauraci..ta jejich kuchyne je o nicem..my teda jezdime pouze do londyna a tam chodime jenom do cinskejch, indickejch a arabskejch x-) x-) a pak mi hrozne chutnaj anglicky sendvice chloe, nejezdit :-D
Odpovědět
jezis, tak ten clanek od chloe mi zved adrenalin...nesnasim, kdyz lidi splacaj spolu absolutne nesouvisejici veci do radoby vtipny historky na radoby moderni tema
Odpovědět
Profilova fotka
rosi, nebylo to v dojezdovy vzdalenosti od Prahy :-) a navlhly by mi saty :-D Libochovice bylo jediny, co tchyne na posledni chvili nasla po te, co se odmitla angazovat na nasem puvodnim planu :-D ..... ale abych ji nekrivdila, nebyla sama :-( My se chystame na sever Spanelska do Picos de Europa - uz se nemuzu dockat
Odpovědět
josefko, co byl vas puvodni plan?..mesic, mars nebo neco bliz? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky co grilovani? ted me napdlo ze kdyz josefka psala ze uzeny je karcinogenni plati to i o grilovani? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
mio, grilovani snad neee, pristi vikend budu grilovat cuketky mnaaaaam :-) chloe, docela sem se zasmala :-D ale na druhou stranu takto vznikaj famy o lidech co ji bio snazi se zit ekologicky setrne.... a takovy lidi jako nikyho mama, radsi no comment :-N
Odpovědět
Abra,Catf...on je ten clanek takovy dvojjaky...Na jednu stranu si take myslim,ze by se nic nemelo hnat do extremu...Tata mi rika,ze na vojne pil vodu z louze a nikdy mu nic nebylo...a je fakt,ze alergie nema,ani nebyva nemocny...Mamka jako mala jedla zizaly :-p a take bez alergie a nemoci...proste ta starsi generace je nejak odolnejsi...drive se to tak neresilo... Na druhou stranu se mi pisatelka toho clanku zda byt mirne zakomplexovana a svadi to na bio,coz mi nepripada fer... Grilovani si myslim neni moc zdrava varianta...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?