Trochu jiný životní styl aneb návrat k přírodě

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Rada bych si povidala o vsem, co se tyka zivotniho stylu, ktery se trochu vymyka beznym zvyklostem. Jak vas ovlivnuje ve vasem zivote, vyznavani budhismu ci vitarianstvi, proc se vyhybate eckum, pouzivate prirodni kosmetiku a jakou, jste vyznavaci alterativni mediciny, nepouzivate teflon a vyhybate se plastum, perete ve slizu atd ..... ???? To vsechno a jeste mnohem vic snad budeme moci probrat na tomto tematu.
Odpovědět
Profilova fotka
petuli u tech strihu zalezi na tom jaky mas oblicej, tvar a tak, zkus se zeptat kadernice, me se libi prvni v druhym radku
Odpovědět
Profilova fotka
me se desne libil ten strih co nosila Sharon Stone kdyz mela kratky x-)
Odpovědět
stazi, kde mas foto?
Odpovědět
smazano, protoze mnou zmitaji rusive emoce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jaky emoce? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte baby, takze chlieb nerobim, ja som skor na kolaciky. takisto sa mi tie bezlepkove nedarili robit v pekarni, chutia divne a vzdy sa mi rozpadnu. Kolaciky, klasicky, recept na babovku nahradit normalnu muku ryzovou, takisto ako vsetky mozne kolaciky, torty atd. Moja najoblubenejsia je torta z ryzovej muky s cucoriedkami. Piskotove cesto len z ryzovej muky a kooooopu cucoriedok! Mnamka! Takisto kinder mliecny rez z ryzovej muky, ten nema chybu. recept najdete na mimibazari: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id...
Odpovědět
Catf ja nevim, sliz vyrabi vyhradne manzel :-D ale nerikal nic kdyz jsme o vikendu bavili, ze by nejak upravoval pomer oproti slizu na prani, tj jedno mydlo na 5 az 6 litru pripadne dle libosti tekutosti
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Sonicko_1, to je fór, viď? :-D Stázi, díky za ty odpovědi, a nediv se, když jednou zaseješ semínko, že klíčí (v tomto případě česnekový :-D ) A děkuju za názory! Mě hodně láká něco takovýho, označuju si to pro sebe jako pudrový, prostě matnýho, navíc bych ocenila, kdyby moje jemný vlasy po tomhle zásahu a díky střihu víc držely tvar. Stázi, já si totiž studenou blond na sobě neumím představit, ne že ji nechci, jenom netuším, jak bych vypadala. Další věc taky je, jaký barvy budou k dispozici v reálu...
Odpovědět
peti, je fakt, ze nevim, jak poradne vypadas, takze urcovat vyhovujici barvu.. jsem myslela, ze ty medovejsi (min platinove barvy), budou setrnejsi, tak proto ji chces :)
Odpovědět
peti, myslis ten recept? ja radsi nic nepsala :-D ..teda napadlo me doporuceni na zmenu vsech ingredienci :-D ona ta studena blond neslusi bledulim..vypadaj jeste vic blede..samozrejme otazka je, jestli je to pozadovanej efekt/image..
Odpovědět
Profilova fotka
tak ten kinder rez vypada vylozene zdrave :-D :-D
Odpovědět
tak jsem se na ten odkaz (recept) :-D taky koukla :-D mi zvedl naladu :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky jak je to s tim trtinovym cukrem? ten muzu nebo skodi taky jenom min? ja bych si tak upekla nejakou buchtu , mouku uz vim jakou pouzit ale ten cukr, se tu cpu tabulkou horke cokolady :-N
Odpovědět
Miamia: Hauuuu :-D A já chudáček mám žitnej chleba ze šrotu se sýrem a jsem ráda :-D Doufám, že ty hnusný candidy pojdou dřív než já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja si rano zapomela flusnout tak jeste nevim jestli je mam tak si davam kafe s horkou coko :-D a dala jsem si do kafca skorici a je to famozni :-D
Odpovědět
mia, trtinovej je lepsi - zdravejsi - je to vlastne ususena odstredena stava pri zpracovani cukrovy trtiny, kdy se oddeluje melasa ..jeste lepsi je rapadura, kterou tu doporucovala josefka - ta obsahuje i melasu, ale je daleko min sladka nez klasicky trtinovy cukr(melasa je na tom to nejzdravejsi) kdyz se pouzije ryzova mouka,arasidovej olej, trtinovej cukr a bio jogurt slazenej trtinovym cukrem nebo neslazenej a doma ochucenej(vanilkou, trtinovym cukrem)..tak to bude nejmensi zlo ja tuhle nekde stahla recept na ciste cokoladovej kolac bez mouky, ale jeste jsem nemela cas se podivat, jestli na to sezenu zdravou cokosku a taky mam nekde bezlepkovej mrkvovej kolac(s kukuricnou moukou)..jenze jak jsem se dala vic na vita, tak se mi to nejak nechce pict
Odpovědět
mia, zkouselas drcenej kardamom?..ten je skvelej do pressa rano davam do kafe lifefood raw kakao a skorici x-) allegria, nevim, jestlis zaregistrovala, ze drozdi neni dobry pri kandide jist(psala to josefka)..drozdi podporuje rust vsemoznejch kvasinek v tele...ve zdravy vyzive jsem si vsimla zitnyho kvasenyho chleba bez drozdi, coz nevim, jestli je reseni, ale alespon drozdi neobsahuje mozna ze by bylo lepsi delat si rano treba kasi z kukuricny krupice, jahel nebo pohanky..ryzovy, ovesny vlocky apod
Odpovědět
catf a máš zkušenosti s pečením z třtinového cukru? já jsem ho jednou dala do perníčků, ale on se nerozpustil a nedosáhla jsem toho, aby bylo těsto hladké - byly tam pořád vidět krystalky :-(
Odpovědět
Catf: Díky za upozornění, asi jsem to přehlédla... Tak to už se jdu asi rovnou voběsit :-D No, zítra kouknu na ten chleba bez droždí. Stejně se mi to zdá divný, že tam to droždí je - dyž je celej spesklej... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
catf nezkousela, to musim ochutnat s kafickem, ja jenom ze josefka tu psala ze ta skorice vyrovnava tu hlainu cukru tak sem honem nevedela do ceho to driv nasypat :-D dekuju za vysvetleni, ja se porad snazim vas docitat ale pak mi zas utika to o pisete ted, se na to budu muset vrhnou tv noci a musim si to zacit tisknout teda ten seznam do zdrave vyzivy se zacina ponekud pordluzovat, borec me bude milovat :-N
Odpovědět
chaar, uz jsem dlouho nic nepekla, ale urcite jsem pekla se trtinovym a nepamatuju si problemy..oni se prodavaj ruzny druhy s ruznou strukturou...i jako moucka..cos pouzila za druh?
Odpovědět
Profilova fotka
allegria ja si rano davam takovou drt celozrnnou s mlikem, taky mnam, teda budes muset pouzit jiny mliko a nebo ta ovesna kase je bozi x-)
Odpovědět
No, viděla jsem dneska ovesonou kaši bez přidaného řep. cukru a taky jsem se dočetla, že se můžou corn flakes... Tak asi budu dlabat corn flakes s bílým jogurtem...
Odpovědět
Profilova fotka
ja si tu kasi radsi varim sama, buh vi co do toho kdo prida :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Allegrio, corn flakes bych za sebe nedoporučovala, mají vysoký glykemický index, tzn. že ti po jejich konzumaci stoupne hladina cukru v krvi, vyplaví se větší množství inzulínu, aby se hladina cukru snížila a přesunul se do buněk, ale jakmile ten cukr rychle klesne, dostaví se zase hlad a únava. Tady ty výkyvy nejsou nic dobrýho a často to vede ještě navíc k přejídání :-| Moc nechápu, proč se to doporučuje při dietách. Diety jako takový všeobecně příliš nechápu, ale to už je zase jiná věc.
Odpovědět
allegria, vzdycky kdyz neco kupujes, tak se podivej, co to obsahuje a jestli v tom neni bily cukr, coz je v kazdym pripade ultraspatny a nejvetsi zlo..corn flakes z normalniho obchodu jsou nadupany cukrem je mnohem lepsi koupit cisty vlocky, muesli apod ve zdravy vyzive a dosladit treba susenym ovocem
Odpovědět
Profilova fotka
Taky kváskový chléb můžeš zkusit poptat ve zdravé výživě, tady je info o něm: http://www.prirodnivyziva.cz/rodovy_c...
Odpovědět
Vy jste toho dneska napsaly, budu vás asi dočítat až zítra. Byla jsem dneska v DM a měli tam sušené nesířené meruňky od alnatury, předtím jsem si jich nevšimla.
Odpovědět
A někdo se psal na barvy alverdích řasenek, tak všechny mají v černé a hnědé. Akorát tekuté linky mají jen černé :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ja si tu kasi doslazuju medem, teda jestli se to muze na tu candidu catf jo, ten cukr je narvanej fakt vsude, viz moje bily organicky bio jogurty 8-( drahy to je jak krava a je v tom 8g cukru 8-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?