Trochu jiný životní styl aneb návrat k přírodě

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Rada bych si povidala o vsem, co se tyka zivotniho stylu, ktery se trochu vymyka beznym zvyklostem. Jak vas ovlivnuje ve vasem zivote, vyznavani budhismu ci vitarianstvi, proc se vyhybate eckum, pouzivate prirodni kosmetiku a jakou, jste vyznavaci alterativni mediciny, nepouzivate teflon a vyhybate se plastum, perete ve slizu atd ..... ???? To vsechno a jeste mnohem vic snad budeme moci probrat na tomto tematu.
Odpovědět
Profilova fotka
holky cely beremko fluse do sklenicek to je bozi :-D
Odpovědět
:-D já ne
Odpovědět
ja flusu do umyvadla :-D stazi, ses si jista, ze pri blbym zdravi(vysledek spatnyho stravovani), muzes bejt pouze pomoci bdc uplne psychicky v pohode?
Odpovědět
catf, jo :-D hele a jak vidis ty spodni spiralky, jeslti klesaji, kdyz fluses do umyvadla? ho mate pruhledny? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Proc flusete ? :-D to zni rozhodne jako neco, co by me mohlo zajimat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
muchi aby zjistili jestli maji candidu ve strevech :-D
Odpovědět
stazi, si myslim, zes asi nikdy nemela poradny zazivaci problemy..bych te chtela videt po tejdnu zacpy, jak skrz tvy kanaly proudi energie ;-) napustim vodu do umyvadla, flusnu a vidim, jestli z toho neco visi nebo nevisi, dyt vidim pod hladinu ne ;-) ..muj flusanek se krasne drzi a toci na hladince ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No te pic tak to musim taky zkusit a jak se to pozna? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
muchi flusnes rano do vody a kdyz flusanec drzi na hladine tak si ready, kdyz se s neho neco tahne pod hladinu mas priser, pokud je to zelenej kemr tak si v prdeli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pruser ne priser :-D
Odpovědět
mia a to posledni stadium uz je prosimte co za nemoc? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Miousku :-D budu flusat do barevnejch sklenic :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tubera :-N
Odpovědět
proc barevnejch? =-)
Odpovědět
aha :-D ..evidentne mi ta druha sklenka vina zatemnila mozek..no nic, hlavne, ze flus mam v poradku a bezbarvej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
muchi tak na to cuc jenom z boku ale :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Catf pac pak nerozlisim jestli je kemr zelenej ;-) a budu mit mozna kandidu, ale budu si moct myslet ze nejsem v prdeli :-D
Odpovědět
catf, o tohle nejde..se mi to nechce rozepisovat, jak to jako..promin (jsem lina) :-D az treba budes chtit praktikovat, tak muzem vest uceny disputace :-D jste prasnice :-D jak dlouho se tam ma ten flusanec tocit a drzet (na ty hladine)? mne jako se drzi, ale podezrivala jsem takovy tenoucky spiralky (3), ze maji jako tendenci z toho viset, ale ke dnu to neslo..fujtajbl, doufam, ze nevecerite :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myslim ze veceret nebudu :-D :-D :-D
Odpovědět
jezis stazi, uceny disputace nepotrebuju, koukam ze mas naladu typu "az ti dozraje karma", ze?..no tak ja si pockam, az budes zas v klidu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
stazi jak dlouho na ten flusanec budes cucet? :-N
Odpovědět
pockej, vsak ona to pocita, dyt vidis, ze je teprve u treti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ona z toho vykouka zarcene vic :-D
Odpovědět
catf, ale ne, jen vsechno souvisi se vsim, musela bych to dlouho vysvetlovat, kdyz o tom nic nevis, tak to je pro me tezky ;-) taky tak nejak tusim, ze bys to nepochopila/nechtela pochopit..ja radsi ty flusance :-D :-D tak a ted nevim, jeslti teda nemam pulkandidu :-D :-D jak je tedy dlouho pozorujete?
Odpovědět
Profilova fotka
stazi rozhodne ne celej den :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D - jesste ze jsem otrla povidanim si o stolici se svyma klientama, jinak by mi ten koktejl asi ani nechutnal :-D :-D stazino, tenhle test rozhodne neni 100%, takze bych si ze trech spiralek hlavu nedelala - treba mas nejaky specialni budhisticky :-p petuli, na svatbe jsem mela namalovanej kxicht, to jsem nebyla ja :-D
Odpovědět
josefko, dobre, uklidnila jsi me..a priste az se uvidime, budu se strezit, abych na vas neprskla nakou buddhoslinu :-D :-D a vypadas stejne namalovana i bez toho, jen je vetsi zmenou barva vlasu..
Odpovědět
Profilova fotka
stazi ma uz i sliny budho styl :-N smarja to sou vymozenosti tady :-D stazi tak co? vycucela si si jeste nejakou spiralu nebo uz to jenom plave? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky me ted napadlo, co kdyby klesl ke dnu celej flusanec? :-N
Odpovědět
Ještě furt flušete?:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?