Menu Forum

Trochu jiný životní styl aneb návrat k přírodě

7. kvě 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
Registrovala se 2. prosince 2005 na beremese.cz. Přidala 3385 příspěvků. Má 33 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
Registrovala se 2. prosince 2005 na beremese.cz. Přidala 3385 příspěvků. Má 33 přátel.
 Catf, ten recept jsem obšlehla na koni, zatím jsem ho nezkoušela, ale předpokládám, že je myšlena ta velká koule emoticon Na vitakuchařce je ještě takovýto recept: http://vitakucharka.blog.cz/0903/kapustovy-salat
18. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
Registrovala se 29. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4792 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 8. září 2007
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 herminko, mam pocita, ze kapusta "kale"..neni nase klasicka kapusta, ale neco s volnejsimi listy..nikdy jsem to nemela, tak nevim, jestli ceska kapusta bude dobra alternativa..no uvidime
18. kvě 2009 ve 23:34  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 tady pro info
http://en.wikipedia.org/wiki/Kale
18. kvě 2009 ve 23:45  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
Registrovala se 14. prosince 2005 na beremese.cz. Přidala 2394 příspěvků.
  • Svatba byla 25. června 2005
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
 hermi, ano, mam ovoce dovezene - od vietnamcu emoticon jsem v praze emoticon jen jsem mela narozky, tak mi polovice mj. misto sladkosti koupil horu ovoce (k snidani byl meloun a ted dojidam merunky emoticon )
kozi chut v jogurtu je citit dost, proto ho kupuju emoticon ale je ochuceny jahodovou prichuti na dne kelimku..

catf a to jsi nikdy nebyla na ture bez moznosti umyti vlasu, neprespavala ve stanu apod? emoticon

peti a vis, ze si par dni nemuzes mit vlasy, kdyz budes poprvy na phowe? emoticon emoticon
19. kvě 2009 v 00:28  •  Svatba byla v červnu 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
 catf, ja te obdivuju - za tak kratkou dobu tak vyrazna zmena jidelnicku..a jeste k tomu skorovita emoticon)
ja o tom jen melu a skutek utek emoticon)
19. kvě 2009 v 00:29  •  Svatba byla v červnu 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaculienka
1
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 416 příspěvků.
  • Svatba byla 15. srpna 2009
fotoportrét
fotoportrét
kaculienka
1
 No to vas fakt obdivuju ze si mejete vlasykazde rano... U me to taky vypada stokrat lip kdyz je mam cerstve umyte a ne prelezene, ale to me proste stejne nedonuti emoticon Navic si vlasy nefenuju, tak to si vubec nedovedu predstavit...

Jo to jsou kluci na ture vzdycky strasne happy kdyz holky zacnou otravovat ze chteji kemp, ze si potrebuji umyt vlasy (telo si clovek obcas oplachne skocenim do nejake vody emoticon
19. kvě 2009 v 00:53  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 22. července 2006
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
 stazi ale normalni bilej jogurt misto actimelu nemuzu vypit emoticon ja jogurty rano jim ale nez vubec neco snim tak mi desne chutna vupit ten actimel emoticon
19. kvě 2009 v 00:57  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 jejda to melo byt pro josefku ne pro stazi emoticon
srry stazi emoticon
19. kvě 2009 v 01:04  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
 kacu, tak to ja je spis lituju emoticon emoticon

miousi, kup si kozi jogurt, ten je tekutej dost a muzes si ho vypit emoticon existuji i zdravy kefiry na piti..
sorry, ale prijde mi to srandovni..nekdo treba zmeni cely svuj jidelnicek (prestane jist pecivo, mliko, minimalizuje maso a zacne jist velky podil syroveho ovoce a zeleniny) a nekdo ma problem s tim, ze nemuze vypit jogurt, teda vlastne ne -ze je moc chutnej emoticon vsak kdyz ti to chutna, tak ho pij, myslim, ze je v tvem jidelnicku je zrovna tenhle vyrobek jako zastupce toho "zdravejsiho", ne? emoticon
mne chutna tolik prasaren, z actimelu bych si hlavu, byt tebou, zrovna nedelala.. emoticon)
19. kvě 2009 v 01:18  •  Svatba byla v červnu 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
 mio, tim vsim jsem jen chtela rict, ze jestli chces neco se svym stravovanim zacit resit, tak actimel muze u tebe byt zrovna ten posledni a nemusis ho/se tady obhajovat emoticon
19. kvě 2009 v 01:21  •  Svatba byla v červnu 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
 Aha, tak kapusta Kale je dle toho obrázku asi kadeřávek, který pěstovala babička! Hrozně mi chutnal právě i syrový. Ale ten první recept je dle mého z normální kapusty (myslím, že o něm i kdysi psala některá holka na AP a nezmiňovala nějakou speciální kapustu). A každopádně děkuji za rozšíření obzorů emoticon

Kacu, taky si nedovedu představit mýt si vlasy ráno - rovněž je nefénuji, tak bych si je musela umýt tak nejpozději ve 3, aby uschly emoticon a na to fakt nemám.

Když už jsme u těch vlasů, včera jsem udělala experiment a umyla je olivovým mýdlem Agno (kdyby mi někdo před 2-3 lety řekl, že si umyju vlasy mýdlem, vysmála bych se mu emoticon), prý je dobré na citlivou pokožku (tu až tolik nemám, ale prostě jsem to chtěla zkusit). Výsledek jsou trochu vysušené a ne tak lesklé vlasy jako obvykle, ale krásně zkroucené a objemné. Na mytí pokaždé to není, ale na prostřídání nebo v nouzi fajn.

Miuš, určitě budou mít v UK (?) nějaký neslazený nápoj á la Actimel emoticon

Nemáte tip na nějakou fajn pleťovou vodu bez alkoholu (ale ne Primaveru, na tu nemám a musela bych ji objednat přes net)? Došla mi růžová Alverde a do nové začali alkohol přidávat emoticon (přitom ta stará byla bezkonkurenční).
19. kvě 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
 Holky, kdy vstáváte, že tu ponocujete do půl druhé? emoticon
19. kvě 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
 vetsinou vstavam kolem 9, 10hod ale neni to pravidlem, jak vidis emoticon
19. kvě 2009 v 07:36  •  Svatba byla v červnu 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gwen83
Registrovala se 2. listopadu 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 257 příspěvků. Má 1 přítele. Region Žilina.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
gwen83
Registrovala se 2. listopadu 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 257 příspěvků. Má 1 přítele. Region Žilina.
  • Neví, kdy bude svatba
 hermi, sakris, to vazne je uz v ruzovej vode alverde alkohol??? emoticon emoticon emoticon to aby sme na vsetkom kontrolovali zlozenie stale dokola emoticon

ale na druhej strane sa priznam, ze na pleti som nejaku zmenu nezaznamenala, ze by ma viacej vysusovala alebo tak emoticon tak mozno tam toho alkoholo vela nebude... urobila sa mi sice krupicka na cele, ale to pripisujem alergenom v ovzdusi...

kupila som si nocny kosatcovy krem od weledy a je veeelmi prijemny, perfektne hydratuje... ma sice vyraznejsiu vonu ale da sa to... ale vam je infoska o nocnych kremoch na nic, ze? emoticon ja som skusala sa na noc nemazat, ale fakt si to nemozem dovolit, bola to katastrofa emoticon
19. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 6647 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Irsko.
  • Svatba byla 29. července 2006
    Libochovice, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 6647 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Irsko.
 herminko a co Weleda nebo Nobilis?

catf, kale chutna jinak nez klasicka kapusta, klasicka kapusta mi prijde vyraznejsi v chuti.

stazko - vsechno nejlepsi - ja mela narozky minuly tyden a m se na me vyprd emoticon - teda sli jsme na vecu ale nic specialniho a nic jsem nedostala - prej nic nenasel emoticon emoticon emoticon - tak mu dam jeste tyden, protoze se pred tim ucil na zkousky a vazne nemel casn a pak uz mu neuverim, ze behem trech tydnu nenasel nic, co by se mi libilo emoticon

kacu, myti vlasu kazdy den je opruz emoticon emoticon - co ja bych dala za to, kdybych si je kazdy den myt nemusela, ale neexistuje - proste se prelezi tak, ze nemuzu jit ven.
19. kvě 2009 v 09:58  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
Registrovala se 2. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 1458 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Šumperk.
  • Svatba byla 26. července 2008
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
Registrovala se 2. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 1458 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Šumperk.
    Region Brno
 Stázi, chceš říct, že si od úterka do neděle nebudu moct umýt vlasy? Tak to se rovnou nechám přenýst do čistý země, protože to určitě nepřežiju emoticon Ne, vážně, dva dny si představím, ale 5, to bude maso... Tak já si je budu umývat jenom kolem temene emoticon
BTW taky zpětně všechno nej k narozkám, i Tobě josefko!!! emoticon

Abro, vivat, konečně mám dophilusy super emoticon Je na nich teda, že se mají jíst po jídle, ale vzhledem k josefčinýmu infu o laktobacilech & spol. si je budu dávat po ránu.

Málem bych zapomněla, o víkendu jsem byla v DM v Šumperku a mají tam úplně novou řadu Alverde, různý sprcháče, šampony, tělový mlíka, m. si koupil šampon s břízou a šalvějí, sprcháč s mátou a limetkou a já - peeling s lotosem a kokosem!!! Naprosto úžasný, pokaždé mám nutkání to ochutnat emoticon Vůně je bezkonkurenční, akorát jsem to zatím v Brně neviděla (ale chodím jen do jedné DM). Tentokrát se vytáhli emoticon emoticon Byli jsme tam i s mamkou a ta byla příjemně překvapená, taky kupovala šampon a myslela, že do přírodní kosmetiky vrážím minimálně 300 za kus, takže ji nadchlo, že alverde je 6 x levnější emoticon
19. kvě 2009 v 10:11  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaculienka
1
fotoportrét
fotoportrét
kaculienka
1
 ja tuhle zazdila priteluv svatek.. nejen ze jsem mu nic nekoupila ale ani mi nedoslo ze ho ma....bylo mi divne, ze mu tak pipa mobil smskama emoticon To bych do sebe nikdy nerekla a spis jsem cekala ze on bude ten co na neco brzo zapomene emoticon))

zrovna jsem zjistila, ze nam domaci dali na rozloucenou sampano za 1000Kc, na flasce jsou krystaly Swarovski, uplne jsem zustala koukat... Je to od nich pekne,ale zase to musime tahnout domu a docela se to proveze emoticon jsme nevdecnici nevdecni emoticon))
19. kvě 2009 v 10:12  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
2 Fit - Výživové poradenství
PRO

Ostatní - Region Brno
PRO Shop: 2 inzeráty
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 petuli, super, kdes je teda sehnala? Ja se omlouvam za ten vcerejsek, mela jsem silenou teplotu a skoro si ani nepamatuju, co se delo emoticon Jaka byla prednaska? Dobry? A konec zas o pulnoci?
19. kvě 2009 v 10:26  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
 Kaculi, to se může stát, určitě jsi mu to už vynahradila, ne? emoticon

Hmm, museli jste být skvělí podnájemníci, tak to bouchněte emoticon a domů vezte prázdnou emoticon emoticon
19. kvě 2009 v 10:27  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
 Abro, včera jsem si je objednala na Kobližné a dneska jsem si je vyzvedla emoticon Škoda, že jsem to neudělala rovnou, byla jsem přesvědčená, že někde je musí mít stabilně emoticon
Bylo to dobrý, zajímavý, mluvila o tom, jak se zrodí takovej buddha, co tomu předchází a co následuje, i o pátým a o šestým (tím by měl být Karmapa), mluvila o tom, že osvícení je pocit srovnatelnej s prvním zamilováním, akorát miliardkrát na nekonečnou emoticon A mně seděli na tašce dva komáři a taky poslouchali emoticon Je fakt moc příjemná a závěrečná meditka mi byla taky příjemnější, než když ji předříkává chlap. A Mahakalu začali zpívat všichni hned, ani jsem nestihla jít pro text emoticon

Ty jo, dýně je úplný miminko, kdybych to tušila, vezmu jich víc, myslela jsem, že budou větší emoticon Třeba budou už za čas na Zelňáku. A sorry, že jste tam na mě čekali, nestíhala jsem, nestačila, nesvačila atd. emoticon
19. kvě 2009 v 10:33  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaculienka
1
fotoportrét
fotoportrét
kaculienka
1
 musim priznat ze ani moc nevynahradila - rekl mi to v restauraci na veceri kterou inicioval emoticon No zasmali jsme se, nastesti to neresil... navic jsme letos temer vynechali darky protoze uz takhle mame spoustu kramu na prevoz... narozky bych teda ale vynahrazovala urputne emoticon

k tomu sampanu jsme jeste dostali krasny dortik... asi jo, porad to rikaj ze jsou radi ze nas tu meli... akorat skoda,ze my to sampano nedocenime, moc nam nejede... my kdyz uz tak vino... pred par dny jsme teprve dopili sampano co nam dali k vanocum emoticon)) jsou strasne mili
19. kvě 2009 v 10:36  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
haklina
Registrovala se 11. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1389 příspěvků. Region Brno.
  • Svatba byla 21. října 2009
fotoportrét
fotoportrét
haklina
Registrovala se 11. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1389 příspěvků. Region Brno.
  • Svatba byla 21. října 2009
 já mám pleťovou Alverde tu druhou, na smíšenou pleť - má modrý vršek a také je tam alkohol. Popravdě mě to dost překvapilo, až ji dopoužívám další už nechci. Ve Vaňkovce jsem si včera koupila kondicionér - meruňka a citron - krásně voní.
Abra jo to kuře už tam nebylo, bylo v těch chlaďákách u normální drůbeže? Našla jsem křepelku, husu, kachnu, bažanta... ale bio z toho nic.
19. kvě 2009 v 10:44  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 peti, to vubec neva, my jsme tam zas tak dlouho nestali, ja se nahore domlouvala s jednou holkou co a jak dal, takze pohoda (akorat vzhledem k ty teplote si toho moc nepamatuju, ale marek me to dneska rano prevykladal emoticon ) . Tos mela dobry spolecniky, dva komary emoticon Ja se na tu slecnu tesila, no priste no... To zpivani mahakaly mi chybi, se me to hrozne libi emoticon Doufam, ze tam stihnu zajit ve ctvrtek na meditku a nejaky to vysvetleni, tak si ji zas zazpivam (teda pokusim se o zpev emoticon ).
S tema dynama, ja jsem vubec rada, ze byly, protoze nebyla zas pulka veci, treba to kysany zeli nebo kvasena zelenina, klicky nebyly... No a prerostly jablka, objednala sem 1/2 kg a privezli me dva kusy kazdy ma ctvrt kila emoticon emoticon

Kaculi, tyjo, to mate fajne vztahy emoticon to se mi nikdy v pronajmu nestalo emoticon

hakli, jj, u normalni drubeze, jak sou kurata tak tam to bylo, ze by to byla jen nejaka jednorazova akce??? snad neee emoticon
19. kvě 2009 v 10:51  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
 Hermi, co heřmánková od nobilisu?
http://www.nobilis.cz/index.php?page=detail&id=794
Měla jsem levandulovou od saloosu, ale tu neradím, do levandule měla daleko emoticon
19. kvě 2009 v 10:52  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 peti, hermi, ja mam levandulovou od nobilisu, mela sem i ruzovou a materidouskovou a supr, mylsim, ze tam alkohol nebyl, ale muzu doma mrknout na obal
19. kvě 2009 v 10:55  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 hermi, florame a nobilis jsou bez alkoholu..levandulova florame voni krasne, tu pouzivam na stridacku s ruzovou primaverou a tautropfenem(ale tam alkohol je ...v tautropfenu i primavere)
vubec mi prijde, ze levandulova florame mi krasne hydratuje plet..pouzivam ji hlavne kolem oci ve spojeni s balsamem tautropfen(protoze je mastnejsi a po navlhceni se mnohem lip vstreba)
ruzova primavera je drazsi, ale zda se mi, ze se hodi spis na mastnejsi partie(celo, brada, nos)..maz z ni pocit, ze ta voda je celkove sussi(asi proto, ze tam nejakej alkohol je)..po florame proste plet jakoby nabobtna(nevim, jak bych to jinak vyjadrila, ale je to prijemnej pocit)
emoticon
19. kvě 2009 ve 12:24  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 v levandulovy od nobilisu urcite neni alkohol, jinou jsme nemela.

abra - fotky z Malty nejaky mam, ale malicko. Az se k tomu dostanu, napisu ti do IP a poslu odkaz na Picasu.
19. kvě 2009 ve 12:29  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 josefko, diky moc, rada se mrknu emoticon
19. kvě 2009 ve 13:06  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 josefko, to more ti zavidim, taky bych hned jela emoticon emoticon

stazi, s tim jidlem je to primarne vazany na ten muj "pomalej metabolismus", takze jsem s tim musela uz neco udelat, a pak kdyz se dozvim nejaky informace, prestanu mit na to specificky "spatny" jidlo chut...takze me se neco prehodi v hlave a pak to uz jde samo...no v kazdym pripade to taky nejaky cas trvalo dostat se k tomuhle polovita/skorovita stavu(vcetne stadia odporu k vita hnuti..ale to je spis zpusobeny nekteryma vysinutyma jedincema, ktery se k tomu hlasi)
...desne mi vyhovuje jedna vec..ja se rada najim dosyta a u vareneho jsem si musela porad davat pozor na velikost porci a pak se to hrozne dlouho travilo...takhle si dam obrovskej salat, nabastim se a za chvili mam v zaludku uz pocit lehkosti ale ne hladu emoticon
..a myslim, ze to tady uz nekdo zminoval, ten pocit jakoby depky z tezkyho jidla..ten jsem taky obcas mivala a timhle se to uplne odbouralo

a co se tyce vlasu..krome asi ctyrech taboru na zakladce, kde vzdycky byly koupelny, jsem nikde pod stanem nebyla a musim rict, ze bych ani nejela...ty vlasy bych treba jeste prezila(max dva dny), ale celkovou spinu a nemoznost myti uz ne emoticon
..vetsinou jedem na kola s m treba na vikend, kde je nejakej zamek nebo zajimavy prirodni utvary..ale je to vzdycky s prespanim minimalne v penzionu(a fen mam vzdy s sebou emoticon )
19. kvě 2009 ve 13:06  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 josefko, ta rapadura neni moc sladka ze jo? v porovnani s trtinovym cukrem je minimalne o polovinu min sladka..nebo se mi to zda?
19. kvě 2009 ve 13:23  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš