Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
a to jsem si ráno říkala, jak to bude dneksa prima, že mi to sluší a večer večíerk.... A HOVNO
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, slusi ti to i tak, a vecirek bude.....klid.
Odpovědět
Profilova fotka
jo a to jsem ještě zjistila, že mi šéf poslal výplatu na spořící účet a ne na normální 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
a do toho mi volala kolegyně co měla koupit dárek šéfovi k vánocům, že to nesehnala, tak at něco zařídím
Odpovědět
Profilova fotka
a to vše se mi událo během 30 minut 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jo, to si dej panaka
Odpovědět
Profilova fotka
teeeda, to je den blbec.... jak ti sef muze poslat vyplatu na jiny ucet?? =-) jeste ze ja jich tolik nemam :-D a me vyplata porad jeste nedorazila, jsem zvedava, co prijde, po tom vypecenym listopadu
Odpovědět
Profilova fotka
no protože mi to posílal na spořítí, ale ted jsem nahlásila změnu a chtěla to posílat na normální a on to prostě nějak nezaregistroval
Odpovědět
Profilova fotka
achaaaaa.... no, tak priste :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak nam Petr na pristi sobotu objednal navstevu... .kamarada s miminkem.... to abych fakt upekla nejaky cukrovi... at to u nas vypada jako o vanocich :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jééé jakým miminkem?
Odpovědět
Profilova fotka
no... maji tu Kačenku... jsem to psala... už je to nějaky ten tyden.... tak nam ji privezou ukazat... mozna uz tento vikend... domlouva to Petr, tak sama nevim, co z toho nakonec bude
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ježiši ted jsem si přečetla to "nevěra a dítě" a je to děs, co ty baby dokážou překousnout
Odpovědět
Profilova fotka
jdu na o
Odpovědět
Profilova fotka
jsem zpet z obeda.... to tema jsem necetla... radsi
Odpovědět
Profilova fotka
a zmena navstevy... jdeme ze miminkem my, v sobotu odpoledne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, mla jsem zavirovanej komp tak mi ho manža dával dohromady teda vy máte zážitků za jedno dopoledne :-) dneska si jedu pro ten notebook ...tak budu celej večer zálohovat ... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Jaji... komp mel anginu?? ;-) notebook koupit a rozbalit az pod stromeckem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
šááu
Odpovědět
Profilova fotka
jde jsi?? jste meli trenink na vecirek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bry den, jsem zpet, mam objednanou skrinku od Rihy a vyzvedla jsem si kamose Ralpha :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty jsi ale sikula... to ja se tu placam v tom vykresu.... a Petr nam na sobotu organizuje program, nechtela bych ho mit za sekretarku, rpotoze uz tam mame obed u babicky, navstevu kamaradu s miminkem a vychazku s kocarekem, kino a navstevu dalsich kamaradu u vinecka.... to jsem zvedava, jak to zvladneme.... asi pujdu radsi do prace :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no trénink bych brala jé kdy bude skřín...
Odpovědět
Profilova fotka
prej za 8 tydnu, bozi
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy: to asi neklapne ... jelikož ten starý prodávám kolegyni z práce a pak bych byla týden bez kompu ... a to bych měla hrozné trauma ale zase bych toho doma víc stihla ... ale to by se mi musela rozbít i televize :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já se toho taky trochu děsím až budeme mít doma notas
Odpovědět
Profilova fotka
to se des... mi ho taky doma mame... a jediny, kdy jsem schopna doma neco udelat je, kdyz ho proste vubec nezapnu... ale jakmile je to zapnuty, tak je to droga |-|
Odpovědět
Profilova fotka
mi neco povidejte o tom, tenhle nas velkej PC pujde do prace a ja dostanu notase, bleeeeee....
Odpovědět
Profilova fotka
jj mohu potvrdit ...my máme doma 2 pc protože jinak jsem byla vzteklá že mě k němu manža nechce pustit ale žrout času je to strašnej ale ještě nejsme takový závisláci jako tchýně... ta v pondělí volala manžovi v 6 hod. ráno že se nemůže dostat na chat a jestli by jí to než půjde do práce nespravil ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
šiši :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?