Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
trochu... v pul sedmy uz zase tady... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
to je fakt sileny teda, bych asi nevstala
Odpovědět
Profilova fotka
no, nastesti jsem jela domu i do prace autem... i kdyz teda jsem vstavala asi tak o 15min. pozdeji nez normalne... to zas budu spat cely vikend, pokud nebudu muset byt tady... jaky byl spinn?? jsi dostatecne natrenovana na sobotu?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vcera jsem malem chcipla jako, 2x clovek nejde a uz je z formy..... chci videt, jak potom pujdem chlastat, po 3 hodinach na kole, to asi umru po dvou deckach vina
Odpovědět
Profilova fotka
no, to je mozny, ze te to vino skoli driv... ale po sportu je dobry pivo, doplni ti chybejici mineraly ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, budem pit to,co si prinesem...a prece tam nepujdu s lahvacema, pozdeji se sice asi nekam presuneme, ale to nevim, zda mi doma projde, ze? pac je prece uplne divny jit pit po maratonu, navic s lidma, ktery prece neznam :-p
Odpovědět
Profilova fotka
hihi... s lahvacema na spinning :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, bude to kazdopadne sranda, pry dostaneme i diplom
Odpovědět
Profilova fotka
jako kdo dojede prvni do cile 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ne, vsichni...pokud prezijeme
Odpovědět
Profilova fotka
jasne ze prezijete.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi muz nechal auto, budu toho muset nejak vyuzit...ale do ty Ikei se mi nechce
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jsem dneska vyfasovala nejakou "super" praci ve 3D vykresu... jsem to nedelala snad sto let a tak s tim trochu bojuju... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak to bych byla taky v koncich, ja koncim u tabulek v Excelu a jeste s tim mam problem
Odpovědět
Profilova fotka
brééééééééé já jsem totáááálně nasranáááááááááááááááááááááááááá
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko... co se stalo????
Odpovědět
Profilova fotka
psala jsem včera babě z outletu, že tu barovku berem a kdy nám jí asi může zaslat že podle toho jí napíšu dodací adresu (jesti do práce, k našim a tak) a ona mi odepsala at jí pošlu tu adresu a že mi tu židli dodá co nejdřív asi mě nepochopila tak jí volám.....a ona se prokecla, že tu židli maj tady v Praze, že si jeden zákazník chtěl vzít jen jednu, tak jim tam jedna zbyla chápete to? a chce po mě 700 za dopravu tak jsem to s ní začla řešit, že proč chce po mě 700 za dopravu, když už jim tu dopravu zaplatit asi ten první zákazník a ona furt mekotala, že to tak mají nastavené v systému..tak jí říkám, že každý systém se dá obejít, navíc v systému má nastavené, že může prodávat jen 2 kusy a taky to nějak udělala, že mi může prodat jen jeden že jo a ona furt, že prostě ty náklady na dopravu měli, tak jí říkám, že ano, ale ty už jim zaplatil ten první zákazník a že teda abysme se domluvili tak jsem ochotná jí zaplatit 350 za dopravu a ona, že ne, že oni měli nákaldy 700 no prostě totání piča, ona vůbec nechápala nic tak jí říkám: takže já si k vám dojdu, osobně si vyzvednu židli která vám tam zbyla a vám nebude trapný po mě chtít 700 kč za dopravu jo? tak ona zase že ty náklady takové měli a blelbe, tak jí řkám at mi dá vedoucího, tak on že je jednatelkou, tak ji říkám aha fajn, takže na spokojenosti zákazníka vám asi nezáleží a že mám prostě z toho pocit, že těch dalších 700 které já jí zaplatím si ona dá do kapsy pak jsem po ní štěkla, že jí dám ještě vědět a třískla s telefonem jako fakt neskutečný takže barovka nebude, seru na ní a to jí ještě napíšu mail, že jí udělám takovou reklmau že se z toho posere
Odpovědět
Profilova fotka
ty voe, to je megera teda.....se posrala,ne?
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý co?
Odpovědět
Profilova fotka
a furt mekotala, že to tak mají nastavené v systému a že to prostě nejde...jako fakt nehorázný
Odpovědět
Profilova fotka
tak v tom systemu snad i maji, ze tu dopravu zaplatil uz nekdo jiny ne?? to je system toto.... bych ji tu zidli omlatila o hlavu
Odpovědět
Profilova fotka
no já byla nsraná jak svina...a ta ženská je bud totálně blbá nebo si na blbou hrála
Odpovědět
Profilova fotka
no to teda, asi vypatlana totalne
Odpovědět
Profilova fotka
jo a ještě říkala: no ale já vás nenutím abyste si tu židli vzala...já: no to fakt ne, ale právě jste mě přinutila k tomu, že vám udělám dost špatnou reklamu
Odpovědět
Profilova fotka
ses dobra :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kua já su nasrané ještě ted ráno jsem pak byla ještě v čobce, kolega mě poprosil abych mu vložila peníze na jeho účet, že to nestíhá či co, a oni po mě chtěli 50 kč poplate za to, že to vkádá třetí osoba ]-( tak se jí ptám, jestli jí to příjde normální... a ona, že je to v sazebníku...tak říkám, že by to mohlo kandidovat na nejstupidnější poplatek roku...že je to snad jedno kdo to tam vloží, hlavně že banka má prachy ne
Odpovědět
Profilova fotka
jo, to vim o te bance, to je opravdu velmi trapnej poplatek, kreteni
Odpovědět
Profilova fotka
jako fakt, nám dojede fixace a já z čobky mizím a nenecám za sebou ani tlustou čáru
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ja az se prestehujem tak jdu do Mbanky
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, ten poplatek je snad v kazdy bance... vim, ze kdyz jsem sla davat neco do komercky i do sporky... na cizi ucet, tak jsem to taky platila....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?