Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
další je v plánu na přelomu jara/léta... to bude MAx už veeeelkej chlap :-)
Odpovědět
Profilova fotka
oka oka, tak něco vymyslíme já už běžím zítra budu až od 9, musím se vyspinkat na večír 8-) fáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem spinkala..
Odpovědět
Profilova fotka
se nekdo ma... ja jsem porad jeste v praci... a asi reknu Petrovi, ze az pujde z hospody, aby si me tu vyzvednul :o((( pristi tyden asi vyrazim na masaz, jinak tohle nemuzu prezit... uz me boli cely clovek...
Odpovědět
Profilova fotka
vsak jo, si musis taky odfrknout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a na to tetovni pred vanocema taky kaslu... tater se mi stejne jeste neozval... a toho 23.pujdeme do virivky!!! rozhodnuto :-D bylas vcera na spinnu??
Odpovědět
Profilova fotka
ne, jdu dneska..konecne, se tesim....uz mi to chybi, jsem nevyblbnuta....
Odpovědět
Profilova fotka
jako asi 300x jsem si dneska uz pustila tuhle pisnicku http://www.youtube.com/watch?v=4BwL_1...
Odpovědět
Profilova fotka
to ti verim.... ja jdu blbnout v patek... ale do hospody, kamos slavi narozeniny, tak tam bude tak dvacet lidi z vejsky, tak se tesim... v sobotu jsem se rozhodla, ze nebudu varit a objednala jsem nas k babicce na obed :-D a v pondeli me ceka vanocni besidka v praci.... no, jelikoz to je den, kdy ma byt odevzdana tahle zakazka, tak jsem zvedva, jaky to bude... a v patek se taky vrati kamos z Ciny, tak snad pristi tyden vyjde nejaky vinecko, abychom se jeste pred vanocema videli
Odpovědět
Profilova fotka
sakra, to mas narocny, aby babicka nevarila zbytecne, treba ti bude blbe 8-) my vikend nic, az na ten muj maraton a jeslti budu v nedeli chodit,tak asi pojedu na darky...
Odpovědět
Profilova fotka
kdyztak to sni Petr, kdyby mi bylo blbe... ale chceme jit nakupovat nejaky oblecky, tak musim byt fit, abych si taky neco vybrala :o))) no, poradne to po maratonu protahni.... klidne i vecer doma pred spanim.... a me vetsinou vsechno boli az ten dalsi den, takze jakoby v pondeli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, protahnu, se protahujem uz tam vzdycky....tak snad to preziju...nejvic me stejne bude bolet prdel, jak si ji furt matlas o to sedlo
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
a nosis cyklokratasy?? me se v tom jezdi lip... jednak se do toho chodi naostro, takze neprekazi pradlo a jeste je to mekky... takze z toho tolik zadek neboli....
Odpovědět
Profilova fotka
jsem posera, des. Jsem ted objednavala parfemy a uz uz jsem ta mela napsany to cerny jablicko DKNY a co? a hovno, prepsala jsem to na milovaneho Ralpha, se kterym jsme kamosi uz asi tak 8 let, no.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak prece nebudes menit kamarada.... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, zase takova potvora vopravdu nejsem :-D :-D :-D ne, ale visjaky to je? no des...bud rada, ze se moc nevonis...
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam svyho Calvina a ten mi staci... a zadny jiny kamarady neresim.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
si taky rikam, ze Ralph je lepsi kamos nez Dona :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem jeste objednala tu tasku na squash at mam dalsi darek z krku ted jeste sehnat nekde Evu a Vaska
Odpovědět
Profilova fotka
:-D js jeste musim do Kotvy dojit pro řezák, ktery chce mam na řezání látek... a už bude koupeno vsechno.... Petr zitra vyzvedne fotak pro svoje rodice a je kliiiid...
Odpovědět
Profilova fotka
tak to mas klid, to je super...to mne toho jeste dost zbyva :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no, ja zase tolik darku nekupovala.... jen babicky a rodice... takze to je hned.. mezi sourozencema jsme to zrusili, protoze jsme si navzajem davali veci, ktery clovek ani nemusel... a nez blbosti, tak radsi nic... at penize investuji do svych deti.... darky si davame jen k narozeninam... a jinak zadny kamaradky, kde by probihala vymena darku, nemam :-(
Odpovědět
Profilova fotka
nam jsi dala darecky prece. Ja mam dve darovaci kamosky...jednu v Mejte a tady Marketku, tej jeste nic nemam, vim sice, co koupim, ale zatim jsem jeste nenasla to prave orechove
Odpovědět
Profilova fotka
to byly jen pididarecky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale hezounky a mily ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko... jsem sla z prace v osm :-(
Odpovědět
Profilova fotka
bre ranko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko...
Odpovědět
Profilova fotka
v 8 jo? to je hnus, velebnosti...... :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?