Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
bréééééé ráááááááánko tak jsem už opět 3 hodiny vzhůru 8-( , ve 4 ráno jsem dostala brutální křeč do lýtka a už jsem neusla ale zase jsem vyprala už jednu pračku a myčku a připravila si seznam úkolů na celý den :-D na 9 jedu ke švagrové probrat se mimi věcma a pak mám zařizování ve městě, tak nevím kdy budu tak zatííím fááááá
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, ty jsi zvire... ve 4 bych usla ..... a nebo by me muz udusil polstarem, ze nespim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a v kolik chodis spat?? ja jsem v tehu chrapala furt, s tim jsem teda problem nemela
Odpovědět
Profilova fotka
přeju krásné povíkendové poledne
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Jaji, jak to jde? co je u vas noveho???
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem tu a mám opět dost, člověk v tom těhu nic nevydrží :-D mám plný kufr mimi věcí od švagrové, musím to prohrabat, pak jsem měla milion zařizování ve městě, vyzvedla fotky na plátně (vypadá to super) a ve tři jsem si hřála doma oběd no když vstanu v ty 4 ráno, tak v osm večer usínám, páč během dne moc nejsem schopna spát, ani není čas ahoj jaji
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, ty jsi teda zviratko... takze makat... uz se tesim na fotky z bytecku :)) ja jsem jeste v praci, mam toho tento tyden hodne, kdyz mam pristi tyden dovolenou, tak tu budu trochu dyl..
Odpovědět
Profilova fotka
ma uz jede asi podesaty krtek dokola.....grrrr. Uz mi doma fakt jebe, potrebuju ven.... Eli, a jak se ti libi v Picich? jako dobry?? aspon uz tam je ten Afi, predtim moznosti dost malo
Odpovědět
Profilova fotka
Robova babicka je uz podruhy za posledni mesic v nemocnici, no to nevim jestli se docka vanoc, uz je to spatny |-| i kdyz ona je drzak, ale nedoleha ji chlopen, tak ma naky melky dychani, coz neni moc dobry...
Odpovědět
Profilova fotka
kristi: tak já jsem na PCE zvyklá, tak mě to ani nepříjde jako něco jiného než Praha...jsem ráda, že už to tady trochu znám a orientuju se, takže můžu bejt samostatná i s autem ;-) s tou babi je mi to líto :-| no doufám, že to Bobík dneska vrtne, už se moc těším
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to je fajn ;-) ono to neni tak spatny mesto, driv se mi libil vic HK, ale ten mi prijde takovej roztahanej...
Odpovědět
Profilova fotka
se mi libit ten stolek http://www.ajeto-cz.cz/dokumenty/343/... spodni rada uprostred
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hezkej, ale bude asi hodně nízký ne?
Odpovědět
Profilova fotka
asi jo, jako vsechny.....stejne ten nas je znicenej, MIa po tom pise, kresli, vecne neco vylityho, takze je to jedno
Odpovědět
Profilova fotka
panebože, tak nevím, jestli jsem připravena na to, že mi dítě bude ničit byt :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D Eli, tak ji zavres do pokojicku a bude nicit jen ten ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to se vsadim ze nejses, ale otupi se to, i kdyz ja si fakt uzivam, kdyz ji odvezu k babi a uklidim si. Pak si sednu, svicky sviti, vsude je uklizeno,cisto.....tak se pokocham a zase se budu tesit na priste
Odpovědět
Profilova fotka
už minule tady byla kámoška s rok a třičtvrtě starým klukem a když jsem viděla co tu dělá a jak je ona laxní, tak jsem jí říkala, že příště ho zabalím celého do bublinkové folie a takhle mi může přes práh :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D chicht, to je sranda...
Odpovědět
Profilova fotka
jeste 30 prispevku a mam 40tis. ups... si holt Eli budes muset zvyknout, proste to deti delaji....pomalovany zdi uz neresim, cherry rajcatka funguji jako hopiky, neustale mi hrabe v kosmetice atd....
Odpovědět
Profilova fotka
pomalovany zdi?? cherry hopiky?? :-. no, asi to radsi nebudu cist x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no hele, doma at si ty děcka dělaj co chcou, ale na návštěvě? já jsem asi divná, ale kdybych přišla k někomu na návštěvu do nového bytu a k někomu, kdo nemá ještě děti, tak bych si toho harantíka asi trochu hlídala ne? a nenechala bych ho lozit po tv stojanu, po židlích, za sedačku, strkat prsty do zásuvky apod.
Odpovědět
Profilova fotka
no jasne, vsude jinde se maji chovat slusne, v mezich jejich veku, no....
Odpovědět
Profilova fotka
já zase chápu, že takové děti nebude sedět na sedajdě a nic nedělat, ale zase vocat pocat
Odpovědět
Profilova fotka
no, az my jednou prijdem na visitu, tak urcite bez MII, to bys ji asi mušela zabít
Odpovědět
Profilova fotka
lozit po tv stojanu??? mazec... no, nam Barunka od Petrovyho kamarada počmarala pastelkama sedacku.... jako bylo mi to sumak, stara hnusna, ale neivm, jeslti by si to rozmyslela u novy sedacky... a maminka??? jen vesela, jak ma kreativni dite ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
satyy: no přesně, tohle já nechápu prostě....ona mu dala normálně baterku do ruky a nechala ho s tím třískat po podlaze, jsem myslela, že jí zabiju...a ještě pak řekne, at si teta zvyká na dítě v bytě...no comment kristi: já neříkám, že k nám děti nesmí, to v žádném případě...já nevím, já asi budu krutá matka nebo co :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hele,to se minutu nedivas a je to v prdeli....proste zdrhne a hotovo
Odpovědět
Profilova fotka
ale jo to chápu, že je to rychlovka, ale když ona stála a čučela na něho jak mlátí baterkou po podlaze 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
ale tak Mia si hraje normalne, neni to uuuuplna ničitelka... jsem ji videla :))) no, ja to dneksa uz balim, jdu domu... tak zadny velky kecani, at nemusim rano docitat.... jdu kupovat darek Julii k patym narozeninam
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?