Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi... to je mazec do ty vany... to asi koupim Julii k narozeninam .... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kiki, dobre ze?
Odpovědět
Profilova fotka
ložnici jsme chtěli tu jednu stěnu kde je ted ta fotka nějakou ocelově šedou
Odpovědět
Profilova fotka
jak vypada ocelove seda? tmava? ja se tesim na patek, odvezu Miu k babicce, vecer jdeme na vecu,v so rano na snidani, pak do kina a vecer na party, jupiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Odpovědět
Profilova fotka
ee, měli jsme vybranou takovou středně až světle šedou
Odpovědět
Profilova fotka
a na jakou sv. stranu mate loznici, nebude to az moc studeny??
Odpovědět
Profilova fotka
no to my právě chceme, nesnášíme teplo v ložnici, už ted nám tam nesvítí slunko a je to suepr
Odpovědět
Profilova fotka
jo taaaaak, tak to je jasnacka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi ... prima plan na vikend :)) ja budu hodna zena, a ceka me uklid, prevleceni postele, a pripravy na manzela... a v patek se chci jit kouknotu kamaradce na miminko ... uz ji budou skoro dva tydny x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ta koupel je síla, jak se to pak meje? :-D s tím by mě švagrová asi vyhodila z okna :-D , ale děckám se to určo líbí
Odpovědět
Profilova fotka
se umeje vsechno. Kiki, napr. v DM maji jeste tablety co barvi vodu, praskajici koupele a takovy pi*oviny, Mia to ma moc rada, jako darek super a za par penez. Kdybyste to jelly chtely, tak to muzem nejak objednat, ja bych si jedno taky vzala
Odpovědět
Profilova fotka
to je super, když pošleš lidem fotky nového bytu a všichni nejvíc komentují kachnu se zelím :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kacenka se ti povedla. Knedlik jsi delala domaci???
Odpovědět
Profilova fotka
a kůži to nezabarví?
Odpovědět
Profilova fotka
ee čéče, na to už by mi nezbyl čas, dělala jsem ještě polívku
Odpovědět
Profilova fotka
vypadaj jako domaci teda ;-) hele, kuzi to nebarvi, ani vanu ne...
Odpovědět
Profilova fotka
jo? tak v tom případě jsem je dělala já :-D :-D :-D no a kdy dorazíte teda ženy? v sobotu 28/11 je Bobík pryč
Odpovědět
Profilova fotka
me se nejvic libi kuchyn... zeli dobry, ale kachnu nemusim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, ja vuebc nevim, kdy my pojedeme ke tchyni tenhle mesic, mame to takovy dost rozlitany
Odpovědět
Profilova fotka
ja bych toho 28.11. mohla... to uz bude Petr pryc x-)
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy: já kachnu taky nemusím, v restauraci bych si ji nikdy nedala, ale Bobík jí miluje a furt mekotal, že první jídlo v novém musí být kachna
Odpovědět
Profilova fotka
a nebo jsme se s Kristi domlouvali, ze bych si nekdy na zacatku prosince vzala volno a prijeli bychom ve vsedni den pres den se koukout...
Odpovědět
Profilova fotka
ale my mozna taky, pac tedka tam bude Mia, tudiz pak za 14 dni bychom tam mohli jet zase
Odpovědět
Profilova fotka
prvni jidlo v novem - kachna... tak hlavni je plnit manzelovy sny ;-) tak doufam, ze Petrovi budou jednou stacit palacinky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak klidně přes týden a v prosinci už bude určo i šatna ;-) tak se domluvte, mě je to jedno
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja si napisu do kalendare toho 28.11. a uvidime, jak to klapne... ale snad jo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobry je to, ze bych o viku mohla bez Mii, to zase jo.....se domluvime s Kiki a dame vedet. Ja se poptam vecer muze, jaky ma plany
Odpovědět
Profilova fotka
tak tak, pisu si do notesu a uvidime, jakt o bude...
Odpovědět
Profilova fotka
hele ty se ted bojíš k nám vzít Miu co :-D :-D :-D , jestli jí nedáš baterku do ruky, tak mi fakt vadit nebude :-D , můžem se s ní jít pak projít třeba...a kdyby něco, tak včera byly ty fotky zabalené ve velké bublinové folii, tak jsem si ji pro jistotu nechala :-D :-D :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
joooo, zabalime Miu do bublinek... bude sranda ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?